چه جریان: دوازده فیلم سکسی به سازمان دیده بان خود را با کودکان و نوجوانان

چارلی چاپلین در صحنه یاد از سال 1936 را "دوران مدرن است."عکس توسط Bettmann / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چ

توسط NEWS-SINGLE در 4 خرداد 1399
Charlie Chaplin sitting on a giant gear in the film Modern Times
چارلی چاپلین در صحنه یاد از سال 1936 را "دوران مدرن است."عکس توسط Bettmann / گتی

زمانی که فرزندان من—در حال حاضر در دهه بیست سالگی خود را—کمی بودند جریان نبود و در عین حال یک چیز است. Home-مشاهده فیلم پس از آن بود که جمعی در فعالیت های مربوط نوارهای ویدیوئی و در نهایت دی وی دی و من و همسرم تا به حال یک سیاست برای آن است که ما به نام "یکی از مال من." شروع در اواسط دهه نود که ما مسن تر بود, در مهد کودک, ما نمیفهمد که او باید مراقب آنچه که او می خواست (که اغلب فیلم دیزنی است که دوستان خود را از تماشای بیش از حد) و همچنین انواع چیزهایی است که ما من و همسرم از نظر ما نوع از سرگرم کننده است. دلیل این امر ساده است: ما می خواستیم فرزندان ما به تجربه فیلم خارج از کشت خالص از جریان اصلی محبوبیت و این اهمیت تا حد زیادی من فکر می کنم که ما انجام می دهند آن را با هم به عنوان یک خانواده است. آن کار می کرد—در آن ما تا به حال یک زمان خوب با هم و در حال حاضر دختران ما به عنوان بزرگسالان لذت بردن از یک طیف گسترده ای از فیلم است.

هر خانواده متفاوت است و در هر کودک متفاوت است. پدر و مادر را متفاوت ایده های در مورد چه چیزی مناسب برای فرزندان خود—که آیا ناسزا و خشونت جنسی یا کلیشه و کودکان متفاوت خواهد با توجه به آنچه مناظر و یا افراد را بترساند و یا مشکل آنها است. من و همسرم در زمان نسبتا مجاز از نظر مسائل hedged توسط این واقعیت است که ما مورد علاقه کلاسیک: تا اواخر نوزده-دهه شصت به هیز کد غالب در ایالات متحده قرار دادن محدودیت های باریک در نوع رفتار که فیلم می تواند نشان می دهد. در عین حال در کلاسیک هالیوود بد کلیشه سرعت افزایش یافت. در هنگام تماشای فیلم از آن دوران با ما و دختران ما ساخته شده یک نقطه از توضیح و انتقاد از آنچه که ما دیدم روی صفحه; ما ساخته شده استفاده مکرر از دکمه مکث و viewings اغلب کشیده به دو شب.

در زیر یک تعداد انگشت شماری از خانواده ما را مورد علاقه های شما. من نه از جمله نسخه های جدید دختران من لذت می برد هنگامی که ما رفت و به تئاتر—"مرگ عشق" "مدرسه راک" "دینامیت ناپلئون" "Norbit"—هر چند من توصیه می کنم کسانی که به خوبی با این نکته که آنها هم حکم دقیق توضیحات. به عنوان فردریک مارس می گوید: در یکی از مورد علاقه ما "بهترین سال های زندگی ما" "ما نه غیر معمول ارتباط در خانواده ما. این ممکن است به نظر می رسد شاخی و اواسط ویکتوریا, اما ما به هر چیز دیگر."

"دوران مدرن": کمدی شروع می شود با چارلی چاپلین و هم ما. سکوت بود و هیچ شی و ما همه تماشا در ربودهشده لذت معروف مجموعه قطعه از تغذیه دستگاه و سفر را از طریق چرخ دنده ها. ما در صحبت با دختران ما در مورد حملات و خود را قطع مورد ناامید فقر از سال افسردگی و درمان بودند به نوبه خود به در خانه اجراهای این آهنگ مزخرف که نتیجه فیلم و نوید چاپلین ورود به عرصه صحبت کردن تصاویر. بعدی ما چاپلین مشاهده آخرین فیلم که در آن او ستاره دار "یک پادشاه در نیویورک" است که حتی بیشتر سیاسی مقابله و برخورد آن را با مک کارتی-عصر آزار و اذیت انتقادی البته ظالمانه comedically و ارتباط آن با پول آمریکا-جنون و مرتبط با indignities (از جمله یک نسخه اولیه از تلویزیون واقعیت). (گزینه های جریان.)

"Monkey Business": مدرن کمدی شروع می شود نه با چاپلین اما با هوارد هاکس و این 1952 فیلم با بازی کری گرانت به عنوان یک شیمیدان که ترکیب یک اکسیر جوانی می شود تضعیف به آزمایشگاه تامین آب و میشود او و همسرش (Ginger Rogers) به اشوبگرانه رگرسیون. شاهین یک مدیر هر دو antic نبوغ و فلسفی قدرت. ایده خود را از دوباره جوان سازی است که بدون صرف بازگشت به بیهودگی; بلکه خود شخصیت ریختن بازدارندگی و سرکوب بزرگسالی و مهار را به شهوت و خشم—البته در اشکال خفیف که ممکن است در تلفن های موبایل در زمان. مرلین مونرو یک نقش کوچک در فیلم ما خانواده او را تماشا می کردند دوباره در یکی دیگر از Hawks فیلم "آقایان ترجیح می دهند ورزش" به effervescently خروس موسیقی که در آن او co-stars با جین راسل. (گزینه های جریان.)

"Some Like It Hot": صحبت از مونرو, بیلی وایلدر ممنوعیت دوران گانگستر, کمدی, که در آن او ستاره به عنوان یک عضو از همه زنان گروه جاز که Jack Lemmon و تونی کورتیس پیوستن به, در, کشیدن, مرد نوازندگان فرار مافیا آمار مردان بود و چند لایه لذت: همراه با فریبنده پیچیدگی های جنسیتی نقش سوئیچ و پس زمینه داستان خروش بیست وجود دارد تونی کورتیس جعل هویت از کری گرانت که من می دانستم که از "میمون کسب و کار."(گزینه های جریان.)

"آواز در باران": به من گفتند که آن را در حال حاضر به یک جزء اصلی از خانه و خانواده, مشاهده, اما من آن را توصیه به هر حال برای کسانی که هنوز داده شده آن را امتحان کنید. لذت آن شامل ترکیب antics از Gene Kelly, دبی رینولدز و دونالد اوکانر استادانه کمدی و جذاب آهنگ قهرمانانه و رقص و حتی جذاب (اگر بازنگری) از نظر انتقال از فیلم صامت به صحبت کردن تصاویر. اما همه تحت الشعاع قرار, Jean Hagen را خشن عملکرد به عنوان متکبر و در عین حال بیچاره سکوت ستاره لینا لمانت که نفس-mad تجاوز و هلیوم بادکنک صدای دختران ما تقلید با سرور و نشاط. (گزینه های جریان.)

"خداحافظ چارلی": صحبت از دبی رینولدز جنسیتی-تعویض و خنده دار صدای Vincente Minnelli را بی تدبیر و در عین حال عمیقا همدلانه 1964, کمدی, همه را دارد. این داستان از یک هالیوود philanderer که کشته مختلف, شوهر, مجارستانی, تولید کننده (والتر ماتیو) و می آید به عنوان یک زن در قالب دبی رینولدز. او تلاش می کند برای متقاعد کردن مرده بهترین دوست انسان (Tony Curtis) که او است که او را; سپس او می آموزد که چه آن را مانند به یک زن در هالیوود wolf pack زمانی که unctuous تولید کننده تلاش می کند برای قرار دادن در حرکت او می کند و بنابراین با یک ظالمانه لهجه که تولید مقدار زیادی از تقلید در اینجا در خانه. (گزینه های جریان.)

"پیژامه بازی": داستان عاشقانه بین یک پیژامه-کارخانه اتحادیه سازمان (Doris Day) و مدیر جدید (جان Raitt) که او چانه زنی-جدول حریف غیر معمول است; آهنگ های ریچارد آدلر و جری راس به طور یکنواخت به یاد ماندنی (همه ما آواز خواندن برخی از آنها در این روز از جمله "هفت و نیم سنت"); موسیقی stagings از محدوده تند و با مزه (Raitt را دو نفره با صدای خود را در Dictaphone) و مواد منفجره (ترین های ورزشی, عشق دو نفره در تاریخ هالیوود, "وجود دارد هنگامی که یک مرد بود") به comedically فراموش نشدنی (معروف ترین شماره از "هرناندو مخفی گاه"). همچنین ویژگی یکی از مهمترین و منحصر به فرد و اصلی اجرای موسیقی همیشه کوتاه مدت کارول هانی. (گزینه های جریان.)

کارمن میراندا در Busby Berkeley را "باند همه در اینجا" از سال 1943.عکس از 20th Century Fox / اورت

"این باند همه در اینجا": Busby Berkeley را bravura رسیده بی نظیر در ارتفاعات این قلعه در زمان جنگ رنگارنگ پر زرق و برق که مشهور است برای آن غول موز است اما حتی بیشتر thrillingly اصلی در دیگر دنباله های موسیقی از جمله اولین صحنه می رود که از تاریکی کامل به یک رابطه از کارمن میراندا به یک کشتی در نیویورک اسکله به داخل کلوپ شبانه که در آن تعدادی است که ظاهرا صحنه. این نتیجه گیری با یک ویژه-جلوه های معمول که به نظر می رسد به حل بازیگران " شخصیت به sociobiological انتزاعی. بیشتر چه بنی گودمن و گروه او در آن هستند و برکلی فیلم اجراهای خود swoopingly. در این روز من به یاد داشته باشید و خود را به آواز خواندن آهنگ "پدوک": "اگر شما می خواهید شما می توانید قافیه آن با بازوکا.' "(گزینه های جریان.)

"زمان پخش": Jacques Tati را عظیم کمدی از بینهایت کوچک misadventures فیلم برداری شده بود در یک آسمان خراش شهر که او در واقع ساخته شده در حومه پاریس. او نقش خود آشنا شخصیت موسیو Hulot یک everyman سنتی عادات و سلیقه که در جسمی و روانی مزس تکنولوژیکی مدرنیته. این یک طراحی رقص لذت و نا امید ظرافت, عاشقانه, که همچنین ویژگی های کوره در رفته, کمدی, خرده فروشی پوچ. یک توالی خاص به طور خاص مربوط به یک آهنگ کمی hummed از طریق بینی از یک derisive رهگذر رعایت پر اب و تاب ساخت و ساز پروژه واجب خوشحال دختران ما. (گزینه های جریان.)

"Dragonwyck": مبتکرانه قالب گوتیک, مجموعه ای در شمال ایالت نیویورک در هجده سالگی, بازیگران Gene Tierney به عنوان یک کشاورز دختر که اغوا به گراند و مستغلات از او دور cousing (وینسنت قیمت) و در گیر یک دو طرح از قتل و حیله سیاسی (که در آن رئیس جمهور Martin Van Buren چهره های برجسته). این دانشمند Joseph L. Mankiewicz اولین ویژگی و آن را شبیه یک ترکیب Tocqueville و پو. فرزندان ما تا به حال یک زودرس طعم برای خوفناک برانگیخته و برای اولین بار با بیش از-من-شانه نگاهها در تلویزیون از فیلم توسط Fritz Lang (مانند "در حالی که شهر خواب است") و آلفرد هیچکاک و آنها کشیده شده در توسط داستان بی گناهی تهدید و خانواده نفرین نشان داد. (گزینه های جریان.)

"مارنی": این اوج از آلفرد هیچکاک فیلمسازی با آن عالی کنترل فرم و اعماق روانی عذاب بازیگران Tippi Hedren به عنوان یک kleptomaniac کاملا نامناسب برای کودکان است. اما دختران ما آن را دوست داشتم و به این روز استناد یک خط از آن را ("مارنی شما درد پای من") به عنوان یک خانواده عبارت. دیگر Hitchcocks آنها لذت می برد شامل "عقب پنجره" "ربکا" و "مردی که می دانست بیش از حد" (1956 بازسازی بازیگران Doris Day و جیمز استوارت با انعقاد تفسیر "Que Sera, Sera"). زمانی که من مسن تر بود, یازده, من در زمان او و یک دوست به موزه تصویر متحرک برای دیدن فیلم "روانی"; او که دوست داشت آن را به عنوان بسیار به عنوان دختر من بود گفت که این اولین سیاه و سفید فیلم او همیشه می خواهم دیده می شود. (گزینه های جریان.)

"The Chaser": سکوت-کمدی ستاره هری لنگدن است که مورد علاقه من برای ترکیب خفیف ادب انفعالی پرخاشگری و خود به تمسخر گرفتن رفتار. او همچنین با قاطعیت اصلی مدیر خودش البته تنها در چند امکانات ویژه "The Chaser"—جنس دیگر-سوئیچ کمدی که در آن یک قاضی جملات یک شوهر بدرفتار (لنگدن) برای تغییر مکان با همسر خود را برای یک ماه—و "سه جمعیت." او همچنین در ده ها تن از فیلم کوتاه شروع با "چیدن هلو" از سال 1924 و صحبت کردن تصاویر از طریق پایان عمر خود در سال 1944 که در آن او اغلب صحبت در یک نوع از مخدوش پریشان تند تند. با خجالتی و سوسوی تلون مزاج او علاقه فرزندان ما. (گزینه های جریان.)

"آخرین خنده": یکی علاقه خاطره از یک چهارم جولای که در مسیر به جمع آوری با دوستان من در زمان دختران ما به یک MOMA غربالگری F. W. مورنوام خاموش 1924 کلاسیک در مورد یک افتخار است اما پیری برلین دربان هتل است که تنزل مقام به حمام همراه و نمی تواند تحمل تحقیر. (این هم یک بازی فوق العاده پیچیده عینک پرتکاپو زندگی شهری.) آنها زد gleefully جلوتر از من پایین راهرو به ردیف دوم نشسته در ربودهشده شیفتگی طول و خوشحال در تجربه یک پیانیست زنده همراهی. لبخند روی موسیقیدان صورت هنگامی که چراغ آمد و او را دیدم دو تا بچه کف او را در میان مخاطبان پراکنده از بزرگسالان بود و تقریبا بهتر از خود فیلم. (گزینه های جریان.)tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب