مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته

ایده های رئیس جمهور اهدای نفع خود وفادار مدافعان و بازدید انتقام از کسانی که او احساس می کند باید به او خی

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398
وزارت دادگستری امروز اعلام کرد که آن را برداشت راجر سنگ محکومیت توصیه در حمایت از حکم سبک تر.برنده McNamee / گتی

سنا را تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدستآمده پیش بینی است که رئیس جمهور در حال حاضر می تواند "انداخته" آزاد برای انجام به عنوان او خوشحال است. اقدامات خود را بیش از چند روز گذشته با ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه که ممکن است مانند نگاه. با تهدید از پاسخگویی رفته و یا حداقل کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن است اهدای نفع خود وفادار مدافعان و بازدید انتقام از کسانی که او احساس می کند باید به او خیانت.

سرهنگ الکساندر Vindman که شهادت در جلسات استیضاح شد اخراج از پست خود در شورای عالی امنیت ملی در انتخابات ریاست جمهوری مشاوران ساخته شده بسیار روشن بود. برای اندازه گیری خوب شد پس برادر دوقلوی او یک وکیل در شورای امنیت ملی و همکار افسر ارتش. گوردون Sondland سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا خواسته شد تا استعفا دهد و هنگامی که او خودداری کرد و او اخراج شد شب جمعه. ایلین McCusker که تا به حال شنود گذاشته شده به پنتاگون حسابرسی اما برخورد با کاخ سفید بیش از انجماد کمک نظامی به اوکراین خواهد شد که او نامزدی خارج با توجه به New York Post.

و امروز یک روز پس از درخواست دادستان هفت تا نه سال زندان برای راجر سنگ وزارت دادگستری ناگهان مداخله و اعلام کرد که آن را برداشت توصیه به نفع یک فندک جمله های بسیار نامنظم حرکت می کند. سنگ محکوم شد در ماه نوامبر در هفت فقره از جمله شاهد دستکاری و اظهارات نادرست در یک مورد است که از مشاور ویژه رابرت مولر را پروب به امکان تبانی با روسیه در سال 2016 انتخابات. تهمت نیز توییتی با عصبانیت در مورد این پیشنهاد حکم. "این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت," او نوشت. "این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!"

هارون Zelinsky یک مولر دستیار مستعفی از این مورد در اعتراض به DOJ مداخله. Zelinsky باقی می ماند یک دستیار آمریکا وکیل حرفه ای در مریلند است. اما یکی دیگر از سنگ دادستان جاناتان Kravis مستعفی از DOJ در مجموع در اعتراض. یک سوم آدم Jed کاهش یافته است در مورد.

رئیس جمهور همواره با وسواس وفاداری و وفاداری خاص به خود و نه به حکومت قانون است. او infamously خواست و سپس به اتهامات مدیر James Comey برای وفاداری در ژانویه 2017 و پس از نتیجه گیری او این بود که دریافت آن اخراج Comey در ماه مه آن سال. اما در بیشتر قسمت ها, تهمت شده است تا حدودی محدود در مورد عضلات خود را خم به اجرای وفاداری. او اخراج دادستان کل جف جلسات هر چند جلسات بدست کرده بود که کار تنها از طریق سیاسی fealty. او سعی کرد به آتش Mueller اما پس از آن–کاخ سفید مشاور همین McGahn رد و تهمت کوتاه آمد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است جای تعجب یدکی با عفو قدرت. او نه تردید به دست مشکوک رضایت به Dinesh d'souza, برای مثال, و سابق کلانتر جو Arpaio—اما او تا کنون نه عفو افرادی مانند پل Manafort سابق کمپین صندلی که حاضر به شهادت در برابر تهمت شد و به زندان فرستاده شود. با وجود گسترده پیش بینی Manafort باقی مانده در جلنگ جلنگ صدا کردن.

رئیس جمهور تا به حال دلیلی برای تردید. هر چند عفو قدرت است نه reviewable سوء استفاده از آن را افزایش خطر واکنش آیا به عنوان دخالت در تعقیب. رای دهندگان ممکن است بدست عصبانی; کنگره ممکن است تصمیم به بررسی و یا حتی استیضاح او. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر جان سالم به استیضاح و یک حس خوب از اینکه چگونه به طور مداوم جمهوری خواهان مجلس سنا باید خود را به عقب. برخی از آنها حتی استدلال کرد که تهمت آموخته است درس خود را از استیضاح.

دولت با عجله به کمک سنگ به خصوص مجموعه ای در برابر retributive اخراج نشان می دهد که تهمت به تازگی مایل به انعطاف پذیری عضلات خود را و نشان می دهد که چگونه Pollyannaish پیش بینی یک chastened تهمت بودند. عذرخواهی برای شلیک Vindman می رود این راه: Vindman باقی می ماند یک افسر و مغلوب ساختن پیشی جستن حق دستیاران در شورای عالی امنیت ملی چه کسی به او اعتماد دارد. اما تهمت نیز روز سه شنبه گفت که ارتش باید در نظر انضباط Vindman که تنها جرم به نظر می رسد مطابق با قانونی احضاریه از کنگره است.

مداخله به نمایندگی از سنگ است به خصوص نگران کننده است زیرا او محکوم به دروغ گفتن برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. با تشکر سنگ stonewalling ما هنوز هم واقعا نمی دانم چه اتفاقی بین تهمت و روسیه در سال 2016. سنگ تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب و در حال حاضر برگ برنده خود را. بسیار برای قانون نظم و رئیس جمهور.

در طول سنا استیضاح محاکمه خانه مدیران و رئیس جمهور وکلا درهم بیش از اینکه یک رئیس جمهور می تواند استیضاح برای اقدامات است که نمی شکستن قوانین خاص. مغلوب ساختن پیشی جستن به سنگ حتی اگر آن را به پایان می رسد در اینجا نشان می دهد که سهام آن بحث است. رئیس جمهور نیست شکستن هر گونه قوانین دخالت در این مورد اما او روشن ساخت که او مکان وفاداری شخصی پیش از اجرای قانون است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب