تهمت بود نقش چرچیل—چه عظیم با صدای تلپ افتادن

وینستون چرچیل به نظر می رسد در رئیس جمهور خاطر از او گرفت اما آن را تقریبا غیر ممکن است تصور کنید دو مطلب متفا

توسط NEWS-SINGLE در 17 خرداد 1399
President Donald Trump shaking hands with Prime Minister Theresa May in front of a bust of Winston Churchill
وینستون چرچیل به نظر می رسد در رئیس جمهور خاطر از او گرفت اما آن را تقریبا غیر ممکن است تصور کنید دو مطلب متفاوت رهبران.عکس توسط معاونت / گتی

اگر جنگ لافایت پارک تبدیل می شود—به عنوان به نظر می رسد ممکن است—به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گویاترین حادثه ناگوار در بخشی از این اعتبار باید به وینستون چرچیل.

چرچیل به نظر می رسد در رئیس جمهور خاطر از لحظه ای که وارد دفتر بیضی جایی که او نقل مکان کرد و یک مجسمه نیم تنه از نخست وزیر سابق بریتانیا به جای یکی که باراک اوباما در آنچه که استفاده می شود برای تصویب به عنوان یک scandaleحال بازگشت به سفارت بریتانیا که صاحب آن است. بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در آستانه عبور خود را کاهش مالیات دعوت اعضای کلیدی کنگره بیش از یک ویژه نمایش "تاریکترین ساعت" این فیلم از سال 2017 در مورد چرچیل و حمله رعد اسا. اما این هفته بازحمت حرکت کردن در سراسر خیابان در گذشته یک پلازا اشک تانک های رایگان مسالمت آمیز معترضان که واقعا اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن چرچیل توهمات کامل بازی. به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید نیمه منسجم به خبرنگاران گفت: روز بعد رئیس جمهور عمل کرده بود "مانند چرچیل—ما او را دیدم بازرسی بمباران آسیب و آن را با ارسال یک پیام قدرتمند رهبری به مردم است."

آن را به عنوان اتفاق می افتد من می خواهم مطلب "پر زرق و برق و ناپسندیده," جریمه حساب جدید از چرچیل و حمله رعد اسا توسط اریک لارسون. می توان گفت که جهان در هیچ نیاز دیگری بیوگرافی چرچیل—در واقع من ممکن است تمایل به استدلال می کنند آن وجود دارد بسیار مورد مرد به دوست نداشتن. او در میان چیزهای دیگر, سنگ های نژادپرستانه و قادر به در نظر گرفتن بزرگترین رهبر خود را قرن گاندی و "بدخیم خرابکارانه متعصب" و "نیمه عریان fakir." اما چرچیل حرفه ای طولانی ارائه شده در سال 1940 1941, از شجاعت بی نظیر و معنی و لارسون حساب از آن ساخته شده از خاطرات برخی از چرچیل, همراز منتقل چقدر قابل توجه—و چگونه کاملا نمی Trumpian—که فصل واقعا بود.

وجود دارد چند شباهت. چرچیل بود و تمایل زیادی برای رفع سریع و صرف ساعت های بی شماری از غرقه شدن خود علم مشاور پوچ طرح برای تخمگذار "هوایی معادن"—تماس با آن خود را هیدروکسی کلروکین. همچنین چرچیل undisciplined در رژیم غذایی خود را هر چند سلیقه خود زد بیشتر به شامپاین و صدف نسبت به رژیم غذایی کک و همبرگر.

در اصلی آن را تقریبا غیر ممکن است تصور کنید دو مطلب متفاوت رهبران. هنگامی که معترضان جرأت بیش از حد در نزدیکی کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی به پناهگاه در زیر آن (منظور او در حال حاضر معتقد به "بازرسی" محل). چرچیل به حال یک پناهگاه هم به عنوان یکی ممکن است امیدوارم که از نازی ها بودند خود را انجام می دهند بیشترین تمرکز خود را در, بمب گذاری در کلمبوس منطقه وست مینستر که در آن او زندگی می کردند و مشغول به کار. اما به عنوان لارسون می نویسد: "هیچ حمله بیش از حد شدید برای جلوگیری از او را از بالا رفتن به نزدیکترین سقف به تماشا." یک شب سرد "در حالی که تماشای یک حمله از سقف ساختمان که دربسته در محیط کابینه جنگ در اتاق او نشسته بر روی یک دودکش برای گرم نگه دارید تا زمانی که یک افسر آمد و از او مودبانه به حرکت می کند—دود بود پشتیبان گیری به اتاق زیر." هنگامی که حملات رخ داده است او اعزام کارکنان خود را به پناهگاه زیر 10 خیابان داونینگ "اما نه خود را دنبال بازگشت به جای خود به کار نگه دارید." (یکی دیگر از تفاوت کوچک اما با اهمیت است که چرچیل انجام بسیاری از کار.) زمانی که بزرگ انفجار بمب کشف شد سمت راست درب بعدی در سنت جیمز پارک او ماند قرار داده "ابراز نگرانی تنها برای کسانی که کمی ضعیف پرندگان "—پلیکان و قوها در دریاچه."

شجاعت و سپس بلکه زبان است. این تهمت را دشمن او را نفرین با واژگان محدود و با استفاده از همان چند کلمه و بیش از بیش. به عنوان گیل کالینز با اشاره به در بار روز چهارشنبه "تقریبا هر کلمه از مغلوب ساختن پیشی جستن دهان" در روزهای اخیر "به نظر می رسد به برخی از تغییرات در 'تسلط.' ""اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود را," او گفت: در تماس با این کشور فرمانداران که باید خیره شده در تلفن های خود را بدانم چگونه است که قرار بود به کار در خیابان از شهرستانها خود را. "سلطه" او گفت: صحبت از سربازان در مینیاپولیس. "این یک چیز زیبا را تماشا کنید." زبان البته چرچیل بزرگترین متحد: زمانی که نیمی از ارتش خود را به دام افتاده بود در دانکرک زمانی که بریتانیا به تنهایی ایستاده بود تا به محور زمانی که Luftwaffe فرستاده بزرگترین ناوگان هوایی در تاریخ در برابر بریتانیا در شهر و او تا به حال عمدتا کلمات به تجمع خود مردم است. و اگر چه او هیچ ارتدوکس مؤمن او صحبت کرد در بی تردید cadences از شاه جیمز کتاب مقدس است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ناراحت کننده و حتی برگزاری مقدس; چرچیل می دانستم که آن intonations خیلی خوب است که هر حکم رسمی مانند صدا کتاب مقدس. با خبری که از فرانسه را امضا کرده بود یک آتش بس با نازی ها گفت: مجلس عوام "اجازه بدهید ما رو بند خودمان را به ما وظایف و بنابراین به یاد داشته باشیم که اگر امپراتوری بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع گذشته برای یک هزار سال هنوز هم می گویند: 'این بهترین ساعت خود را.' "

اما بزرگترین تفاوت این احساس که چرچیل الهام در قلب مردم خود را. لارسون ترین حرکت فصل دنبال چرچیل به عنوان او راه می رود از طریق یک بمباران منطقه یکی پس از دیگری اغلب با آتش سوزی هنوز هم مواج و همیشه در مقابل توصیه های خود را کوچک امنیتی, جزئیات. زمانی که در آوریل 1941 آلمان بمباران بریستول با متناوب اثر چرچیل به نظر می رسد وجود دارد تقریبا بلافاصله برای یک بازدید سرزده, تفریحی "بدترین آمار مناطق ، او رفت سریع. این بود که متوقف پر پیچ و خم است که ممکن است انتظار می رود از اضافه وزن شصت و شش ساله که صرف بسیاری از ساعات بیداری خود را نوشیدن و سیگار کشیدن است." او تنها محافظ "ماند نزدیک یک دست خود را در تپانچه جیب." زمانی که "فرا گرفته شده توسط یک جمعیت از مردان و زنان چرچیل خود را در زمان خاموش کاسه قرار داده و آن را در بالای عصا خود را پس از آن برگزار می شود آن را نگاه داشته به طوری که کسانی که در خارج فوری له می تواند آن را ببینید و بدانید که او وجود دارد."

او نقل مکان کرد و از آنجا به شروع مراسم در دانشگاه بریستول که در آن "ساختمان درب بعدی هنوز هم در شعله های آتش" و در آن "مردم نگه داشته و در رسیدن دیر با دوده بر روی چهره خود را نیمه شسته خود را تشریفاتی جامه بر خود آتش نشانی لباس که هنوز مرطوب است." زمانی که چرچیل یافت و با مشورت یک مدرک افتخاری به نخست وزیر استرالیا گفت: "بسیاری از کسانی که امروز در اینجا شده است تمام شب را در پست های خود را و تمام شده است در زیر آتش دشمن سنگین و طولانی بمباران. که شما باید جمع آوری و در این راه این است که یک علامت از شکیبایی و خلط از شجاعت و جدا از مواد امور و شایسته است که ما آموخته اند که به اعتقاد باستان." به عنوان ماشین خود را سوار به انتظار قطار همراه کل راه کثیری از مردان و زنان و فرزندان دختر او مریم توصیف صحنه در دفتر خاطرات او: "این نه صرف fairweather دوستان است. پاپا خدمت کرده و آنها را با قلب خود و ذهن خود را همیشه از طریق صلح و جنگ, و آنها به او داده اند در بهترین و تاریک ترین ساعت عشق خود را و اعتماد به نفس."

دشوار است تصور کنید یک کنتراست بیشتر با ما رئیس جمهور فعلی که مورد نیاز پلیس ضد شورش و نیروهای گارد ملی به روشن راه را برای او به سادگی به راه رفتن در سراسر خیابان. اما آن را فقط به مغلوب ساختن پیشی جستن—the G. O. P. سخت تر آستر هم دوست دارم به فوتبال چرچیل. ایسنا—تاریخ سناتور آرکانزاس که پشتیبانی با استفاده از نیروهای ایالات متحده علیه شهروندان آمریکایی—پذیرفته "دولتمردی جایزه" در کلرمونت موسسه سالانه چرچیل شام در سال 2018 با استفاده از این مناسبت به تجمع در برابر "جهان وطنی élites." جهان پنبه گفت: مونتاژ محافظه کار بزرگان, "مبارزه برای تسلط و تسلط . . . که در آن شما نشان می دهد و یا نشان می دهد شما اجرا می شود. دیکتاتورها خود را سازماندهی نظم داخلی با زور و خشونت و زندگی در سایه ترس مداوم برای زندگی خود و درک قدرت, به طوری که آنها درک این بسیار خوب است." در واقع.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن