مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های او می تواند جایگزین Fauci با دکتر که نجات او را از ویتنام

عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این

توسط NEWS-SINGLE در 25 اردیبهشت 1399
President Donald J. Trump seen through a window speaks with Dr. Anthony Fauci.
عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های او می تواند جایگزین Anthony Fauci با پزشک کمک کرد که او را به اجتناب از خدمت در جنگ ویتنام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه.

صحبت به خبرنگاران تهمت و تحقیر Fauci با این استدلال که او نیست "نیمی از دکتر" که سابق خود پزشک بود.

"شما بگویید تونی به چیزی و او می گوید: او است که به دنبال در یک دسته از اعداد و نمودارها و حتی پس از آن او شاید انجام نمی آنچه شما گفت او را به" تهمت شکایت کرده است. "شما خواسته من دکتر پا در کوئینز می گویند من تا به حال استخوان مهمیز و رونق ده دقیقه بعد شما رو توجه داشته باشید."

اگر پزشک هنوز زنده بودند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من می خواهم به او بگویید که این کشور در جنگ با کروناویروس و او را من از آن بدون سوال پرسید."

او همچنین سوال که آیا Fauci بود که پزشکی واجد شرایط به عنوان سابق خود پزشک. "یک اپیدمیولوژی مانند تونی متخصص فقط در یک چیز" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "یک پزشک است که در مورد هر دو پا. که دو بار به عنوان مقدار دانش و پزشکی صحبت کردن."

مغلوب ساختن پیشی جستن رشد عاطفی به عنوان او به یاد می آورد "باور نکردنی خدمات" است که معشوق خود پزشک انجام شده برای او. "که دکتر نجات زندگی," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب