مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا لغزش دور

سیاست او در تلاش برای جمع آوری یک پیروزی ائتلاف با کاهش تعداد دلسوز سفید رای دهندگان. معاونت / خبرگزا

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
معاونت / خبرگزاری فرانسه / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است برای ریاست جمهوری امریکا که دیگر وجود ندارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر بارها reprised دو ریچارد نیکسون به یاد ماندنی ترین صف آرایی گریه امیدوار به تحویل "نظم و قانون" برای "اکثریت خاموش." اما تقریبا در هر راه و امریکا امروز کاملا متفاوت کشور از آن بود که نیکسون سوار آن استدلال را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری در سال 1968 در میان گسترده ضد جنگ تظاهرات گسترده ناآرامی های مدنی پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور سفید پرواز از شهرهای بزرگ و افزایش نرخ جرم و جنایت. مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تقلید از این استراتژی ممکن است تنها ثابت می کند چقدر این کشور تغییر کرده است و پس از آن موفق شد.

آمریکایی ها امروز به مراتب بیشتر نژادی متنوع کمتر مسیحی بهتر تحصیل بیشتر شهرنشین و کمتر احتمال دارد به ازدواج می شود. در نظر آنها بیشتر تحمل و روابط هم جنس بیشتر احتمال دارد به اذعان به وجود تبعیض نژادی و کمتر در مورد جرم و جنایت است.

تقریبا همه از این تغییرات پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن شما در تلاش برای رالی برنده انتخابات ائتلاف پشت خود آلارم در برابر غارتگری "عصبانی اوباش" "چپ های افراطی فاشیسم" و "خشونت آمیز و ضرب وشتم ما را دیده اند در خیابان از شهرستانها که در حال اجرا توسط لیبرال دموکرات." آمریکایی ها او با هدف قرار دادن پیام خود را از تنفر نژادی و فرهنگی در واکنش به طور یکنواخت یک سهم کوچک از جامعه آمریکا در حال حاضر از آنها شدند.

نه همه از این کشور تغییرات در حال حاضر headwinds برای مغلوب ساختن پیشی جستن. جمعیت مسن تر است در حال حاضر و سفید رای دهندگان به طور خاص باقی می ماند پذیرای مخاطبان برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های فرهنگی و نژادی تقسیم (حتی اگر نادرست از شیوع کروناویروس به ویژه نرم حمایت خود را در میان آنها). پنجاه سال پیش در جنوب پروتستان های انجیلی هنوز هم بیشتر تکیه سوی حزب دموکرات در حال حاضر آنها را تبدیل به یک ستون از جمهوری خواه و ائتلاف است. و در حالی که بسیاری از شمال سفید کاتولیک ها در آن زمان ممکن است عقب کشیدم از مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک حمله به مهاجران به عنوان یک خلط خود را میراث در حال حاضر "هنگامی که برگ برنده مذاکرات در مورد ساخت امریکا بزرگ دوباره" بیشتر از آنها "خود را به عنوان بخشی از این کشور که در حال محافظت" می گوید: Robert P. Jones, بنیانگذار و رییس اجرایی حزبی عمومی دین موسسه تحقیقات و نویسنده سفید بیش از حد طولانییک کتاب جدید در کلیساهای مسیحی و سفید برتری.

هم کسانی که شیفت را مستحکم برای جمهوریخواهان بسیار بیشتر قابل اعتماد استفاده در میان رای دهندگان سفید بدون تحصیلات دانشگاهی از آنها لذت می برد در Nixon عصر. مانند تهمت که پس از اعلام "من عاشق ضعیف تحصیل کرده" نیکسون به رسمیت شناخته شده بود که او تغییر آشنایی با کلاس های سنتی پایه و اساس. در "رابطه جنسی خشن مشکلات بی سواد هستند که با آمریکا" نیکسون گفت: کاخ سفید مشاوران با توجه به دیوید پل کوهن را واضح کتاب جدید در مورد یقه آبی واکنش در آن دوران به Hardhat شورش. "این افراد تحصیل کرده و رهبر کلاس" نیکسون ادامه داد: "دیگر هیچ گونه شخصیت و شما نمی توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی آنها است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اکو هر دو از کسانی که ارزیابی. اما او از ارائه آنها به مخاطبان متفاوت است. جمعیتی که شیفت ترین شکل سیاست پس از نیکسون روز نشستن در تقاطع نژاد, آموزش و پرورش و دین است.

از سال 2016 توافق مقدماتی به جلو سفید رای دهندگان بدون تحصیلات دانشگاهی را ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین گروه از وفاداران. در سال 1968 انتخابات ریاست جمهوری که گروه تشکیل شده نزدیک به 80 درصد از رای دهندگان با توجه به پس از انتخابات نظرسنجی توسط هر دو اداره و دانشگاه میشیگان آمریکا انتخابات ملی مطالعات. سفید آمریکایی برگزاری حداقل چهار سال مدرک دانشگاهی نشان داده شده در حدود 15 درصد از رای دهندگان با nonwhite آمریکایی ها تقریبا همه آنها سیاه, متشکل از, باقی مانده, در کمتر از 10 درصد است. (این دانشگاه اموری دانشمند علوم سیاسی آلن Abramowitz تجزیه و تحلیل انس داده برای من.)

که رای دهندگان است غیر قابل تشخیص در حال حاضر. این حزبی متحده تغییر پروژه پیش بینی شده است که غیر کالج تحصیل سفید آمریکایی به احتمال زیاد تشکیل 42 درصد از رای دهندگان در ماه نوامبر اندکی بیش از نیمی از سهم خود را در سال 1968. متحده از تغییر پیش بینی می کند که هر دو کالج تحصیل سفید رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ را نشان دهنده حدود 30 درصد از رای دهندگان در سال 2020 است. سابق گروه که حدود دو برابر سهم خود را در سال 1968; برای دومی که جایی بین سه و چهار برابر افزایش می دهد.

این تغییر فقط به عنوان نمایشی هنگامی که به دنبال در کشور مذهبی ترکیب. مسیحیان سفید تشکیل شده به طور کامل 85 درصد از بزرگسالان آمریکایی در سال 1968 با توجه به آمار و ارقام از گالوپ به من ارائه توسط سردبیر ارشد Jeffrey M. Jones. آنها در حال حاضر نشان دهنده تنها نیمی به همان اندازه از جمعیت 42 درصد با توجه به PRRI ملی آخرین آمار و ارقام.

این گروه که رشد کرده اند پس از آن منعکس کننده این کشور افزایش نژادی و مذهبی تنوع. در سال 1968 nonwhite مسیحیان نشان داده و تنها 8 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر که سه برابر شده فقط بیش از 24 درصد در PRRI مطالعه است. اکثر مواد منفجره بوده است رشد از کسانی که شناسایی به عنوان سکولار یا دین با هر سنت دینی است. آنها نشان داده شده فقط 3 درصد از آمریکایی ها در سال 1968; در حال حاضر از آن 24 درصد است.

دیگر تغییرات در جامعه ساختار پس از آن دوران هستند به همان اندازه عمیق. اداره آمار گزارش نشان می دهد که بسیار کوچکتر از بزرگسالان به ازدواج در حال حاضر از آنها شدند. تنها در حدود نیمی از آمریکایی ها زندگی در شهر های کوچک و یا جوامع روستایی در خارج از مناطق عمده شهری است. بخشی با حداقل برخی از کالج تجربه در مورد سه گانه سطح آن پس از آن.

در تمام این ابعاد مطابق الگوی این است: این گروه تهمت امید به بسیج—غیر-دانشگاه-تحصیل nonurban عروسی و مسیحی سفید رای دهندگان—به طور قابل توجهی منقبض شده به عنوان یک سهم از کل جامعه در 50 سال گذشته. گروه های بسیاری از خود بیگانه از او شامل بسیاری از آنهایی که بزرگ شده اند بیش از کسانی که دهه: کالج تحصیل سفید مردم از رنگ seculars تک آهنگ و ساکنان مناطق بزرگ مترو.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره دو نفر دیگر از چالش های بزرگ در هدایت نیکسون. یکی این است که نرخ جرم و جنایت به ویژه نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز نمی کند ارائه به عنوان فوتی و فوری یک پس زمینه برای یک قانون نظم و پیام آن را به عنوان در طول 1960s. به طور کلی خشونت-نرخ جرم و جنایت افزایش بیش از 50 درصد فقط از سال 1964 تا 1968 مسیر به دو برابر با اوایل 1970s. سرقت هر فرد بیش از دو برابر از سال 1960 تا 1968. نرخ قتل افزایش یافت تا 40 درصد از سال 1964 تا 1968; توسط 1972 آن را نزدیک به 85 درصد بالاتر از در سال 1964. در نظرسنجی گالوپ از سپتامبر سال 1968 13 درصد از کالج تحصیل سفید رای دهندگان 11 درصد از غیر کالج تحصیل سفید رای دهندگان و 9 درصد از nonwhite رای دهندگان شناسایی جرم و جنایت به عنوان بزرگترین مشکل پیش روی ملت است.

امروز به طور کلی نرخ جرم و جنایت بسیار پایین تر تغییر ساخته شده است که امکان احیای مرکزی شهرستانها در سراسر کشور. پس از خشونت و جنایت به اوج خود رسید و در سال 1991 از آن کاهش یافته است نسبتا به طور پیوسته برای حدود 15 سال است. آن را ثابت مطلب فرار بیش از دهه گذشته: خشونت-نرخ جرم و جنایت کاهش یافت و از سال 2008 تا سال 2014 پس از آن افزایش یافت طریق 2016 و غوطه ور دوباره پس از. به عنوان برگ برنده را در سال 2016 با تاریک هشدار درباره "آمریکا قتل عام" به دنبال چشم انداز مثبت در جرم در اواخر باراک اوباما در دوره دوم او دوباره با استفاده از یافته های اخیر از افزایش قتل نرخ در برخی از شهرستانها به منظور بالا بردن شبح دموکرات آزاد جدید افزایش جرم و جنایت. "با وجود جناح چپ هرج و مرج کاشت در همه جوامع در سراسر کشور ... و شکستن قلب, قتل در حزب دموکرات کنترل شهرهایی مانند شیکاگو و نیویورک و آتلانتا, جو بایدن تبدیل شده خود را به عقب در هر صورت ظاهر نظم و قانون" کمیته ملی حزب جمهوری خواه هشدار داد در یک مصاحبه مطبوعاتی دیروز صبح.

اما جیمز آلن فاکس یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه گفت که هر جرم خوشه در این سال مقدار به "کوتاه مدت نوسان [در] یک روند بلند مدت" به سمت ایمنی بیشتر. "ما لذت بردم واقعا از اوایل 1990s کاهش در جرم" او به من گفت. "از سال در برخی از شهرستانها مشاهده کاهش برخی را افزایش می دهد [اما] هیچ موج جرم و جنایت ... اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بخواهید برای ساخت یک ساختگی تا یکی."

هر چند نظرسنجی ها به طور کلی نشان می دهد که نگرانی در مورد جرم و جنایت نشده کاهش یافته است به عنوان سریع به عنوان جرم خود آمریکایی ها نیست به طور کامل از دست رفته و این در دراز مدت مسیر: در ماه ژوئن گالوپ نظرسنجی فقط 3 درصد از بزرگسالان استناد جرم به عنوان برتر کشور مشکل به مراتب کمتر از در سال 1968.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر مانع بزرگ است که نژادی نگرش منتقل کرده اند پس از آن. که تا حدودی به این دلیل مردم از رنگ نشان دهنده چنین سهم بیشتری از جامعه آمریکا است. اما آن را نیز به خاطر کالج تحصیل و سکولار سفید آمریکایی که تمایل به برگزاری فراگیر تر نمایش در مسائل نژادی نسبت به غیر کالج تحصیل و مسیحی سفید آمریکایی نیز بزرگتر بخشی از جمعیت سفید. گالوپ نظرسنجی در سال 1968 به طور مداوم مستند یک سطح بالایی از سفید اضطراب در مورد سرعت نژادی تغییر: تقریبا نیمی از سفید آمریکایی ها گفت: دولت فدرال در حال حرکت بود بیش از حد سریع برای ترویج ادغام دو سوم گفت: مردم سیاه و سفید نیست در صورت تبعیض در استخدام و قابل توجه یک bristling سه پنجم اکثریت پشتیبانی سیاست تیراندازی غارتگران در بینایی در طول شورش. در هر جبهه کالج تحصیل سفید نفر کمتر احتمال دارد به بیان محافظه کار views نسبت به کسانی که بدون درجه اما حتی آنها در مورد تقسیم به طور مساوی در این سوال.

نیم قرن بعد نژاد پرستی باقی می ماند و همیشه حاضر در امریکا است. اما بسیاری از مردم سفید به نظر می رسد مایل به آن اذعان پشتکار به خصوص در بحث ملی است که به دنبال کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. اخیر منموته نظرسنجی نشان داد که اکثر مردم سفید در حال حاضر موافقت پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی مرگبار علیه مردم سیاه و سفید در حالی که سی ان ان نشان داد که اکثر افراد معتقدند که جنایی-سیستم عدالت مغرضانه است. و اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام Black Lives Matter "نمادی از نفرت" سه پنجم از مردم سفید در حمایت از جنبش در ماه ژوئن مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی. مردم سفید با یک مدرک دانشگاهی بودند به طور مداوم بیشتر از کسانی که بدون یک به بیان چنین لیبرال نمایش در مسابقه اما این دیدگاه ادعا کرد که از حمایت قابل توجهی در میان غیر کالج تحصیل سفید آمریکایی به عنوان به خوبی.

کسانی که نگرش نقطه نسبت به یک کلید نهایی تفاوت از سال 1968. در آن زمان بسیاری از اضطراب سفید رای دهندگان واقعا اعتقاد نیکسون می تواند ارائه نظم و قانون; اما امروز بسیاری از آمریکایی ها به خصوص کسانی که با مدارک تحصیلی باید به این نتیجه رسیدند که خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است افزایش خطر ابتلا به بی قانونی و بی نظمی است. در خصوص قابل توجه نتیجه اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی در ماه گذشته یافت می شود که در کالج تحصیل سفید نفر دو بار به عنوان به احتمال زیاد به می گویند که داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور آنها را کمتر احساس امن به جای امن تر. که بسیار متفاوت از معادله نیکسون مواجه: هر چند او ممکن است در نظر گرفته شود "بی سواد" ترین پذیرای مخاطبان خود را hard-خط پیام او به شدت برنده کالج تحصیل سفید رای دهندگان بیش از حد, حمل, حدود دو سوم از آنها در هر دو پیروزی خود را با توجه به انس. برخی از نظر سنجی های اخیر نشان داده اند تهمت حمل تنها یک سوم از آنها در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز مخاطبان خود را neo-Nixonian هشدار درباره نزدیک شدن موج اختلال: در همان کلمبیا کلمبیا بررسی جامد کثرت رای دهندگان سفید بدون درجه و گفت: آنها احساس امن تر با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور (حتی اگر بسیاری از یقه آبی سفید مردم نیز ابراز ناخرسندی خود را در مورد پاسخ به اعتراضات). در یک PRRI نظرسنجی سال گذشته تعدادی از سفید پروتستان کاتولیک ها و به خصوص پروتستان های انجیلی گفت: تبعیض علیه مردم سفید بود که به عنوان بزرگ به عنوان یک مشکل تعصب علیه اقلیت. در عین حال هر دو این گروه ها—طبقه کارگر و مسیحی سفید رای دهندگان—شما به احتمال زیاد شامل تنها حدود نیمی از رای دهندگان در ماه نوامبر به عنوان آنها زمانی که نیکسون غالب پنج دهه پیش.

تعداد کسانی که نمی خواهد تبدیل به هر مطلوب تر برای جمهوری خواهان در سال پیش رو: اگر چه سفید آمریکایی اختصاص چهار پنجم از این کشور در مجموع رشد جمعیت از سال 1960 از طریق 1968 این متخصص ویلیام فری که در گزارش اخیر که همه ملت رشد جمعیت از سال 2010 بوده است در میان مردم رنگ; نهایی سال 2020 سرشماری او نتیجه می گیرد که به احتمال زیاد پیدا کردن که این شده است که دهه اول همیشه زمانی که تعداد مطلق از مردم سفید در کشور کاهش می یابد. تغییر در کشور مذهبی ترکیب است که به عنوان بی امان: جونز می گوید که سهم بزرگسالان در 20s خود که شناسایی به عنوان سکولار رشد از 10 درصد در سال 1986 به 20 درصد در سال 1996 به حدود 40 درصد در PRRI آخرین مطالعه است. تنها یک چهارم از بزرگسالان کمتر از 30 شرکت شناسایی به عنوان سفید مسیحیان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که reprising نیکسون به سبک پیام های در مورد اختلال اجازه خواهد داد که او را به بسیج عظیم حاشیه و حضور در میان رای دهندگان سفید که احساس تهدید توسط این تغییرات است. اما این کشور در زمینه تکامل نشان می دهد که چگونه یک مسیر باریک برگ برنده را انتخاب کرده است. او شرط بندی جمهوری آینده در احیای گذشته است که انحلال قبل از اینکه چشم خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de