مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش در سازمان ملل متحد Trumpian تصویر

ایده های از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید. برنده McNamee / گتی "من خوب بودن امروز" رئیس ج

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
برنده McNamee / گتی

"من خوب بودن امروز" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه گذشته در مراسم جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری به کنگره سابق و ورزشکار المپیک جیم Ryun. و تهمت بوده است و خوب—خوب است یک اصطلاح نسبی در این مورد حداقل از هفته گذشته هنگامی که او به طور غیر منتظره احیا کنند سنت به طور منظم کاخ سفید جلسات در coronavirus بیماری همه گیر.

شما احتمالا به یاد داشته باشید کسانی که در جلسات از بازگشت در روز دقیقا 37 سال پیش (سرعت واقعیت-بررسی.), منظورم اینه که چند ماه پیش. به یاد بیاورید در اوایل خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ جلسات در کاخ سفید به باغ گل رز: این جلسات بودند پر از امید و وعده ارائه این کشور با چشم انداز ساحل به ساحل درایو-از طریق تست سایت های ارائه زمان واقعی نتایج; از توقف گوگل صفحات وب است که همه چیز را برای همه گیر-عجیب اما سواب خود سینوس و تماس Uber به اتاق اورژانس; از شرکت های بزرگ و دولت ایستاده بازو در بازو به پایین خیره ویروس و متوقف کردن آن را در آهنگ های آن همه تشکیل یک مقاومت phalanx تکنولوژی, علم, سرمایه و ناوگان پا بوروکراسی. هیچ یک از این وعده ها آمد درست است اما حافظه هنوز هم خوش می درخشد.

[ درک تامپسون: بهداشت تئاتر یک اتلاف وقت ]

همه چیز در سراشیبی از آنجا که جهان می داند. خبر بدتر شد و این جلسات به طور منظم منتقل شدند داخل به claustrophobic oubliette شناخته شده به عنوان کاخ سفید در نشست خبری اتاق. خبرنگاران رشد تند و زننده; رئیس جمهور رو nastier. این جلسات را لمس پایین در اواخر ماه آوریل است. آشکارا jazzed توسط یک دفتر بیضی گفتگو با یک دانشمند از وزارت امنیت داخلی رئیس جمهور در زمان سکو و فکر ممکن است اثرات نور و مواد ضد عفونی کننده بر روی این ویروس است. با جهان در, ترسناک او مجاز ذهن خود را به رانش به کابوس که او به نظر می رسید به اشتباه برای یک آزمایش فکری.

"فرض کنید شما به ارمغان آورد نور به بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا از راه دیگر" او mused. "من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟"

تصویر ذهنی از رئیس جمهور دارای حق اعمال یک کولونوسکوپی لوله تضمین شده است که این جلسات هرگز همان خواهد بود.

اما در حال حاضر دولت به ارمغان آورده است و آنها را به عقب با رئیس جمهور ظاهر می شود و در بیشتر قسمت ها به خوبی نوشته شده و هیچ علمی یا سایر مشاوران در چشم یک حرکت استراتژیک مجبور ضرورت است. خود را به عنوان نظرسنجی شماره جستجوی خود را پایین و دموکراتیک حریف به تماشای از راه دور به عنوان آنها غرق تهمت شده است و تلاش برای مد سازمان ملل متحد Trumpian تصویر: نرم-صحبت منطقی و واقع بینانه به بحث ... خوب است. از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید.

[ بخوانید: آیا تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن از ]

عصر جدید از جلسات آغاز شد با یک سری از امتیازاتی است که می شده اند غیر قابل تصور و پیش از آن در ماه. آن را تقریبا به عنوان اگر کسی دست رئیس جمهور خود پوشه برچسب چیزهایی تهمت هرگز می گویند و او را مجبور به تلاوت آنها به هر حال. همه گیر او گفت: "احتمالا متاسفانه دریافت بدتر قبل از آن بهتر می شود." این بود: "چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز," او اضافه شده است که درست نیست در همه است: جمهوری اسلامی غیر قابل انکار رغبت در limning حوادث که در انتظار این کشور باید آن را خوک به اندازه کافی برای تجدید انتخاب او. هیچ کس فکر می کند از دونالد "آمریکا قتل عام" مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور Pollyanna. آنچه که او بدان معنی است که او دوست نداشتن صحبت منفی در مورد مسائل است که او شخصا در و پیش بینی خبر بد در مورد ویروس رسالت او در این خبر بد. این برای اولین بار بود.

در یک جلسه مطبوعاتی هفته گذشته او نشان داد یک نمودار "مختلف آمار و نرخ های مختلف از موفقیت و من حدس می زنم شما می توانید می گویند همچنین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید بهتر است." تا لحظه ای که در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری این دسته از "چیزهایی که ما می توانید انجام دهید بهتر" وجود ندارد; هستی شناختی از جمله چیزهایی که شبیه به heffalumps ، و jackalopes. او اذعان کرد که 600 دلار در مکمل بیمه بیکاری به تصویب رسید در اوایل این سال "کار خوبی" حتی اگر "من در برابر آن تصمیم گیری اصلی"—پذیرش است که نوسان نزدیک به گفت: او می خواهم یک بار مرتکب یک خطا در قضاوت. پس از تهدید قبلا در این ماه به قطع فدرال کمک به مدارس است که موفق به ارائه در کلاس تدریس این سقوط او اذعان کرد که مدارس "ممکن است نیاز به تاخیر در بازگشایی," بسته به شرایط محلی پیش از این ویروس است. او حتی به نظر می رسید به دوم حدس خود را عزیزترین زیاده روی است. خواسته یک مصاحبه که آیا او تا کنون ابراز تاسف خود را به tweeting او پاسخ داد:"اغلب. بیش از حد اغلب."

غیر منتظره ترین رئیس جمهور گرفته شده برای حمل در اطراف یک ماسک خود را در جیب کت. "آیا شما مانند ماسک یا نه" او توصیه:"آنها تاثیر داشته باشد." او حتی پیشنهاد کرد که خود تزلزل در موضوع ماسک شده و نتیجه خود را به عنوان مخالفان می گویند از زیر علم.

"در حال حاضر ما باید کارشناسان است که باید گفت در سالهای اخیر که ماسک لزوما خوب برای پوشیدن او گفت:" در یک جلسه. "اما در حال حاضر آنها به تغییر ذهن خود را. اگر آنها ذهن خود را تغییر دهید که به اندازه کافی خوب برای من است. بنابراین من آن را می پوشند که مناسب است." در برخی لحظات این روزها او خود را حذف ماسک را از جیب خود و امواج آن را در اطراف مانند یک پرچم در یک رژه روز استقلال—نه به عنوان خوب به عنوان در واقع با پوشیدن آن ، پیشرفت.

این امر می تواند یک کشش به توصیف سال اخیر عملکرد در جلسات و دیگر ظواهر به عنوان "ترد" و این نشانه ای از نرمال خواهد بود و در هر مقام دولتی باشد خوب طبیعی است. علامت تجاری garrulity هیچ جا نمی رود; مانند همیشه او می تواند همان کار مشکوک ادعا ("بزرگترین اقتصاد ما تا به حال کرده اید") سه یا چهار بار به یک پاسخ. او هنوز صحبت می کند دروغ آشکار ("من فکر می کنم این نظرسنجی اعداد بسیار خوب") و درگیر در, عجیب و غریب, punditry ("هنگامی که شما نگاه در فلوریدا به عنوان مثال شما هزاران قایق بر روی قایق در اقیانوس در Intracoastal. شما نگاه کنید در کشورهای دیگر که در آن شما باید هزاران قایق و همه آنها با تکان دادن مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه"). مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی باید لذت دانستن قایق بادبانی-داشتن Intracoastal آبراه رای قفل است.

نمای رو به وخامت گذاشته است به عنوان روز پوشیده اند ، روز سه شنبه جلسه توجیهی در بر داشت رئیس جمهور در دفاع از خود پاسخ از بدنام دکتر touting اثر هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19. سپس او mused در رمز و راز محبوبیت مشاوران او Anthony Fauci و دبورا Birx است که نسبت به خود است. "آنها بسیار فکر کردم اما هیچ کس مرا دوست دارد," او گفت:. "این فقط می تواند شخصیت من است."

خوب است و چند چیز دیگر. از واژگونی قطار از مغلوب ساختن پیشی جستن فکر در روز سه شنبه جلسه توجیهی نداشت او را به زمین از نور خورشید تزریق و سفید کننده واژن, اما برای هر کسی که مستعد ابتلا به امید کاذب آن یک یادآوری از آشکار است. اجازه دهید ما اذعان این فوران نرمال در رئیس جمهور و حتی اگر ما جرات اطمینان آن دانستن که ما انجام می دهیم که هرگز در گذشته است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de