مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناکی تحریف نظر چگونه به نگه داشتن امریکا امن

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم که یک معجزه coronavirus درمان می تواند عملکرد یک احیای اقتصادی است که ا

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
President Donald Trump arrives to speak during a press briefing.
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم که یک معجزه coronavirus درمان می تواند عملکرد یک احیای اقتصادی است که افزایش شانس خود را برای reëlection خود قرار می دهد ترکیبات در معرض خطر است.عکس الیور Contreras / Sipa / AP

وجود دارد هر گونه احساس در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج در همان هفته این ایده که وجود دارد بسیار کمی به ترس از کروناویروس که ماسک واقعا لازم و همچنین وجود دارد که ممکن است خیلی به ترس است که انتخابات ماه نوامبر ممکن است نیاز به به تعویق افتاد ؟ بازگشایی مدارس willy-nilly در نظر او یک معامله بزرگ نیست حتی اگر تدارکات در حال دلهره آور و چالش کاملا جدید. با توجه به این ادعا کارشناسان در یک ویدئو او را تحت فشار قرار دادند وجود دارد آسان "درمان" برای COVID-19. (وجود ندارد.) و در عین حال گسترش رای گیری توسط پست الکترونیکی چیزی است که شده است سعی در عمل در بسیاری از ایالات در سال خواهد بود و خشم و در نتیجه "بیشترین نادرست و جعلی" انتخابات در تاریخ آمریکا است. و بنابراین: "تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???"

سه علامت سوال در پایان که توییت دیگر را نشان می دهد نمایش داده شد: چگونه است این مرد جمهور ؟ چقدر کم می تواند برود و تا چه حد خواهد رفت ؟ در واقع تنها کنگره می تواند تاخیر انتخابات که نیاز به تغییر به یک سال 1845 قانون است و هیچ عملی سناریو که در آن است که اتفاق خواهد افتاد. همراه اخیر خود استقرار ماموران فدرال به پورتلند, اورگان, توییت اندازه گیری چگونه جدا مغلوب ساختن پیشی جستن است از واقعیت است. او توهم در مورد آنچه که او در قدرت هستند—آنها را شامل نمی شود به سادگی اعلام کرد که وجود دارد درمان برای COVID-19 و یا حتی که مدارس باید بازگشایی—اما اختیارات ریاست جمهوری قابل توجه و تهمت می توانید مقدار زیادی از آسیب.

در عین حال یکی دیگر آشکار سوال این است که چه تهمت معنی عبارت "با خیال راحت رای می دهند." برای بسیاری از افراد آن را به معنای رای گیری بدون نیاز به ایستادن در سر می برند حوزه های رأی گیری در میان شیوع. اگر اخیر اولیه در گرجستان است که هر نشانه جمهوریخواهان در برخی از ایالت ها به نظر نمی رسد به ذهن ذره ترس مردم است که رای گیری در فرد ممکن است نا امن—برای مثال با کاهش تعداد حوزه های رأی گیری که منجر به ساعت-صف های طولانی که مردم به پیاده روی به دور از—اگر این را حفظ خواهد کرد رای دهندگان آنها را دوست ندارند از تبدیل کردن. در همان زمان حتی در ایالات فلوریدا که در آن coronavirus مربوط به مرگ و میر در حال رسیدن به سطح بیش از دو صد و پنجاه و یک روز فرمانداران جمهوریخواه هنوز هم امتناع واقعا به پایین در بازگشایی بسیاری از کسب و کار و یا برای شروع الزامی ماسک. در آن حس تناقض است نه مغلوب ساختن پیشی جستن به تنهایی. (در روز چهارشنبه وجود دارد بیش از چهارده صد مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور; صبح روز بعد خبر آمد که هرمان قابیل پیتزا کارآفرین زمانی جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری و روسای Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن مرده بود از COVID-19. قابیل حضور داشتند مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک هجوم تجمع در تولسا در ماه ژوئن.) آن را ممکن است احساس بیشتر به می گویند که با "خیال راحت" رای گیری مغلوب ساختن پیشی جستن وسیله با خیال راحت رای دادن به او. بیشتر از آن به نظر می رسد به معنی احساس است که او تا پیروزی با خیال راحت در دست است. و او می کند: به عنوان آن می ایستد مغلوب ساختن پیشی جستن است به مراتب پشت سر جو بایدن در پای صندوقهای رای است. او می داند که او را در مشکل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح معتقد است که reëlection بستگی به یک احیای اقتصادی. تفکر خود را در مورد این موضوع هر چند بسیار کم عمق است که او به دنبال راه هایی برای بازگرداندن گسترده اعتماد به نفس. او است که به دنبال جای برای لقب و به نظر می رسد که او فکر کرد که او در بر داشت یک در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در مقابل ساختمان دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه توسط گروهی که خود را در امریکا خط مقدم پزشکان. پزشکان تا به حال در سفید کت آزمایشگاه که به نظر می رسد شده اند اصلی آنها ارتباط واقعی خطوط مقدم جبهه در COVID-19 مبارزه است. "هیچ کس نیاز دارد به مرگ!" یک زن شناخته شده به عنوان دکتر استلا امانوئل از تگزاس اعلام کرد. او می دانست که به یقین که یک کوکتل از هیدروکسی کلروکین روي و Zithromax خواهد این ترفند را انجام دهد; هر کس باید آن را prophylactically, او گفت:. مطالعات نشان داده اند که این نه توسط هر کشش مورد, و, در واقع, که هیدروکسی کلروکین خطر برای برخی از مردم است. (امانوئل راه اندازی شد و به یک زخم زبان در مقابل سانجی گوپتا, CNN, ارشد پزشکی خبرنگار برای اطلاع بینندگان خود از جمله مطالعات او همچنین ادعا کرد که او تا به حال ساکت است.) "سلام شما نمی نیاز به یک ماسک. که یک درمان وجود دارد" امانوئل گفت. "من می دانم که آنها نمی خواهند برای باز کردن مدارس است. هیچ! شما لازم نیست مردم را قفل شده است." او در مقایسه با پزشکان که نمی توجه او را به "خوب آلمانی ها" ایستاده توسط نازی ها به قتل یهودیان.

Breitbart مشترک یک تصویری از این رویداد ها; نسخه های مختلف گزارش شده است بازدید بیش از بیست میلیون بار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور توییتی یک چنین تصویری اعلام کرد "این است که باید تماشا کنید!!! خیلی متفاوت از روایت است که هر کس در حال اجرا است با!" رئیس جمهور در ضمن ترجمه فیلم امانوئل ساخت او ادعاهای دروغین—که اتفاقا در تضاد با توصیه های خود را در نیروی کار. (توییتر پس از حذف پست اصلی در راستای سیاست های خود را بر توییتهایی دربارهی جعلی COVID-19 درمان و درمان; Trump Jr.'s حساب تا به حال محدودیت های قرار داده شده بر روی آن برای چند ساعت.) و نه رئیس جمهور abashed زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد امانوئل پدید آمده است. او یک دکتر تحصیل کرده در نیجریه و تمرین در تگزاس است. او همچنین به عنوان هیولایی روزانه گزارش مروج این ایده که بسیاری از آفات مربوط به مقاربت جنسی با شیاطین که می گیرد در یک رویای هواپیما که DNA بیگانه نیز با مشکل همراه با "reptilians" در میان ما. وی گفت اگر او پشیمان retweet تهمت گفت: "من بسیار تحت تاثیر قرار با او و دیگر پزشکان که ایستاده بود با او. من فکر می کنم او احساس ساخته شده, اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد او. من فقط او را دیدم—شما می دانید ساخت یک بیانیه با پزشکان محترم. او به تنهایی نیست."

شاید مغلوب ساختن پیشی جستن تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط امانوئل یقین یا توسط حملات در سی ان ان یا گریز طولانی در یک N. I. H. مطالعه hiccuping و یا او را با افتخار ادعا می کنند که بیماران سوار ساعت به کلینیک او چرا که او به آنها درمان است که دیگر پزشکان از ترس از آنچه تگزاس پزشکی-صدور مجوز تخته فکر می کنم نمی خواهد. اما به احتمال زیاد او فقط گفت: آنچه که او می خواست برای شنیدن—که همه گیر می تواند ساخته شده به سادگی از بین برود. خود را ارتقاء امانوئل ایده در آن حس متبلور خطر مواجه با هر کسی که با این نسخهها کار میکند و یا در داخل خود دولت است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب وجود دارد در برخی از محله های قدیمی که از او خالی است مرد از هیچ اصول ریاست جمهوری خود را در واقع می تواند کمتر از یک فاجعه از آن ممکن است به نظر می رسد. کارشناسان می تواند او را به یک محل آسیب کمتری; نکته کلیدی بود که آخرین نفر در اتاق با او. بسیاری از آنچه جمهوریخواهان امیدوار بود او را متقاعد به انجام از انتصاب قضات که محدود کردن حقوق باروری برای مبارزه با اسلحه-اقدامات ایمنی برش برنامه های اجتماعی و محدود کردن مهاجرت فقط به عنوان سمی به عنوان هر چیزی که برنده خواهد آمد تا با خود. جمهوری خواه سیاستمداران و مقامات را ایستاده مقرون به صرفه است که حتی آن را به عنوان تبدیل شده است بیشتر و بیشتر خوار. اما حتی جمهوری خواهان باید از مدتها پیش رها شده و هر معنا که تهمت خواهد بود تحت تاثیر قرار توسط چیزهایی مانند دانشگاهی و یا اعتبار علمی و قانونی و یا نظامی ، تهمت می شنود آنچه را که او می خواهد به شنیدن. اگر Dr. Anthony Fauci می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه که او می بیند به عنوان خبر بد تهمت مسخره او. اگر مردم جدی نمی خواهد به او حقه بازی او می خواهد به دنبال نگه داشتن تا زمانی که او می یابد کسی مثل امانوئل. او مرتب کردن بر اساس چک و چانه زدن که نیاز به یک منبع ثابت از hucksterism به خرده فروشی.

مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود در مورد یک چیز: امانوئل تنها نبود. پزشکان دیگر در کنفرانس مطبوعاتی ساخته ادعاهای مشابه در مورد قرار است معجزه هیدروکسی کلروکین ادعا که آن را مسخره بود به اجازه دهید ترس از همه گیر توقف بازگشایی. در بخشی از آنها نقشه کشی در یک ورید آمریکایی conspiratorialism نیست که همیشه دنبال حزب خط. (وجود دارد همپوشانی بین coronavirus truthers و ضد vaxxers.) و پزشکان وجود دارد و در هر کشور با ایده های عجیب و غریب; آنچه که قابل توجه بود این بود که این پزشکان معرفی شدند, در کنفرانس مطبوعاتی توسط یک عضو کنگره, نماینده رالف نورمن, کارولینای جنوبی. این رویداد به خودی خود تحت نظارت ساز و برگ به نام Tea Party Patriots, پایه و اساس است که در طول این چند سال بوده است یک کانال مالی برای حمایت از نامزدهای جمهوریخواه. تا این هفته که مجلس نانسی پلوسی, نهاد, ماسک, ماموریت, بسیاری از جمهوری خواهان بودند سرگردان در اطراف کنگره پیچیده maskless. یکی از آنها نماینده کابل از تگزاس که در روز چهارشنبه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. Gohmert درمان دفتر خود را به عنوان وسیله ای برای ترویج تئوری های توطئه; نگه داشتن در شخصیت او گفت که او مشکوک به پوشیدن ماسک بود به سرزنش برای خود عفونت.

بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان به درمان ماسک که مطالعات نشان می دهد واقعا مهار این ویروس را گسترش به عنوان سیاسی غرفه. واقعیت این ویروس و از این ریاست جمهوری به نظر می رسد از دست رفته در آنها است. حتی اولین واکنش به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات-به تأخیر انداختن صدای جیر جیر در میان جمهوری خواهان مانند لیندزی گراهام و سناتور شد متین—اطمینان وجود دارد که میتواند انتخابات مایکروسافت آن را همه به عنوان بخشی از تهمت بسته است. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات این هفته قرار نیست جمهوری خواهان در ایالت دیگر ذهن آنها را قربانی کرده اند بیشتر از خود و یا حزب خود را در انتخابات چشم انداز. آنها باید قادر به محافظت از اجزاء آنها از یک بیماری است که می تواند کنترل شود—اگر هر کس مایل به انجام این کار. و آنها را قادر به محافظت از قانون اساسی از رئیس جمهور که می تواند و باید رای دادند از دفتر در روز سه شنبه, نوامبر 3rd. آنها را مجبور ساخته شده در کشور کمتر امن است.


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de