مغلوب ساختن پیشی جستن ناسازگار نمایش Nativism در یک بیماری همه گیر

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانتصویر توسط João Fazendaدر اواخر ماه جولای سال 2014 نزدیک به

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398
تصویر توسط João Fazenda

در اواخر ماه جولای سال 2014 نزدیک به مونروویا, لیبریا, دو آمریکایی, کنت Brantly و نانسی Writebol قرارداد ابولا. آنها مشغول به کار بود در یک مبلغ بیمارستان تلاش برای بهبود شیوع سپس مسابقه در سراسر غرب آفریقا است. دولت اوباما از اعزام یک آمبولانس هوایی برای حمل آنها را به خانه swathed در, سفید, دنده محافظ برای درمان در بیمارستان دانشگاه اموری در آتلانتا و این لمس کردن رسانه های منظره. این chyron خط داستان: ابولا می آید به امریکا است. (Brantly و Writebol به زودی بهبود یافت). دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که پس از آن کمتر از یک سال از اعلام اجرا خود را برای ریاست جمهوری وزن در توییتر: "متوقف کردن ابولا از ورود به ایالات متحده . . . ایالات متحده به اندازه کافی مشکلات!" او توییتی در مورد این بیماری همه گیر ده ها بار در طول ماه آینده و خواهان ممنوعیت سفر از غرب آفریقا ("توقف پروازهای!"). کاخ سفید از استراتژی های دیجیتال بعد به این نتیجه رسیدند که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به دو و نیم میلیون پیروان او در آن زمان بود "متبلور لحظه" در بحران ابولا به عنوان امی پاپ اوباما معاون میهن-مشاور امنیت قرار داده و آن را تهمت به حال "ایجاد یک سطح اضطراب در کشور است."

او فقط گرفتن آغاز شده به عنوان ما در حال حاضر می دانم که بیش از حد خوب است. چهارشنبه گذشته رئیس جمهور به دنبال اطمینان دادن به ملت در زمان نخست آدرس از دفتر بیضی به عنوان COVID-19 شیوع آماده شد به جلوه های ویژه گرافیکی را به طور جدی از نگرانی به چیزهای بد هالیوود زمین: ایتالیا شصت میلیون-قوی اردوگاه بازار سهام در سقوط آزاد, مارس جنون به نام دیزنی لند توقیف. به این امید که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است روزی رشد به عزت و جاذبه از دفتر او هرگز واقع بینانه اما در این گفتار او را (خودشیفتگی و خود بازتابی nativism در فوق العاده ناسازگار نمایش. "ویروس نمی خواهد شانس برابر ما," او گفت امیدوار است که او در جای خود قرار داده "تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن"—به عنوان اگر بیماری به حال ملیت. او اعلام کرد که "تست و آزمایش توانایی به سرعت در حال گسترش" تنها به تضاد روز بعد توسط Anthony Fauci محترم مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که یک خانه شنیدن "این سیستم است که واقعا بشود نه به آنچه که ما نیاز به در حال حاضر. . . . این یک شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد." (هفته گذشته کره جنوبی با کمتر از یک ششم از جمعیت ایالات متحده تجویز حداقل ده هزار رمان-coronavirus آزمون در روز, در حالی که در این کشور با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تنها برخی از سیزده هزار آزمون به حال اجرا شده است از ژانویه.) روز چهارشنبه تهمت توصیه "اکثریت" از آمریکایی ها که خطر آنها مواجه شد "بسیار کم است." Fauci در حال حاضر آن زن شهادت داد که "آن را به بدتر" است و اگر پاسخ ثابت به ناکافی "بسیاری از میلیون ها نفر" می تواند تحت تاثیر قرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در حالی که متعهد به دیوار آمریکا از جهان; COVID-19 همه گیر تقویت شده خود را باور عمیق در این عدم امکان. قرنطينه و محدودیت های مسافرتی بخشی ضروری از یک علم به رهبری رویکرد حاوی چنین شیوع زیرا آنها می توانند تاخیر گسترش یک ویروس خطرناک حفاظت از بيمارستان از فلج موج از بیماران و خرید زمان برای محققان به توسعه درمان و واکسن. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب ستایش خود را برای تصمیم گیری خود را اعلام کرد, در ژانویه 31st, به محدود کردن سفر از چین یک سیاست است که عمومی-مقامات بهداشتی توصیه کرده بود.

در عین حال سفر محدودیت هستند و تنها بخشی از آنچه لازم است برای مدیریت یک بیماری همه گیر; coördinated اقدام توسط دولت است که حداقل به عنوان مهم است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش اتحادیه اروپا اجازه می دهد که ویروس به گسترش در این قاره و به او اعلام کرد که سی روز ممنوعیت سفر به آمریکا از کشورهای اروپایی (انگلستان و ایرلند در میان چند کشور دیگر بودند به استثنای یک تصمیم بدون پایه در علم) ضمنی که او در دفاع از ملت از اپیدمیولوژیک معادل یک تهاجم اروپا. او گزارش نشد مشورت E. U. قبل از اعلام محدودیت های خود را یک churlish تصمیم گیری خواهد شد که هیچ چیز به سهولت رهبران اروپا با غضب او. در این عنوان بسیار دیگری در سیاست خارجی مغلوب ساختن پیشی جستن نیازی اقدامات تحریک آمیز را تضعیف آمریکا امنیت; آن پوچ است نشان می دهد که ایالات متحده می تواند این بیماری همه گیر در پشت خود مرزهای بدون کمک گسترده از متحدان خود در اروپا و آسیا و آمریکای لاتین است.

در روز پنج شنبه جو بایدن در سخنرانی در بحران است که مانند صدا شروع از خود presumptive کلی انتخابات به سرنگون کردن رئیس جمهور است. "این ویروس گذاشته لخت شدید کاستی های دولت فعلی" او گفت:. "نگرانی های عمومی هستند که مرکب فراگیر عدم اعتماد به این رئیس جمهور." بایدن پیروزی بیش از برنی ساندرز در سه شنبه بود که یکی از هودینی اعمال سیاست آمریکا در نتیجه از پشتیبانی قوی خود را در میان آفریقایی-آمریکایی ها و همچنین آشکارا از جان گذشته تمایل بسیاری از دموکرات ها به خلاص شدن از شر مغلوب ساختن پیشی جستن توسط هر معنی که ممکن است بیشتر قابل قبول است. اما در این چرخه زندگی از یک انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر است که یک راه بسیار طولانی و نقش بحران حاضر در انتخابات است و هیچ آسان تر به پیش بینی از مسیر همه گیر خود را. وعده بایدن را به حالت عادی خود—احترام به علم و دانش امور دنیا ظرفیت برای نجابت و همدلی خسته کننده های اجتماعی-رسانه های تغذیه—مطمئنا به اندازه کافی برای بسیاری از رای دهندگان ، در عین حال آن را غیر معمول است برای برنده شدن در کاخ سفید به سادگی با بودن این مرد که در حال حاضر اشغال آن است.

در سال 2014 به عنوان یک توییتر provocateur و fearmonger در طول اپیدمی ابولا تهمت امتحان سیاسی صدا است که او در حال حاضر تمرینات کامل به اثر فوق العاده ای. او ریاست بیش از یک رسانه اجتماعی و بحث-رادیو اکوسیستم است که الهام بخش شدید از خود گذشتگی در میان خاندانش حتی آن را به عنوان گسترش اطلاعات غلط که به ناچار پیچیده و تلاش های کسانی که به دنبال به حرکت همه گیر با جستجو کردن قابل اعتماد حقایق است. روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد ملی اضطراری—"دو بسیار بزرگ کلمات"یک حرکت است که او گفت: می خواهم تا پنجاه میلیارد دلار برای مبارزه با شیوع این بیماری در این کشور است. او افزود: "من نمی مسئولیت در همه" به صورت آهسته تست سرعت. رئیس جمهور فرمان کشور از طریق یک چالش و در عین حال ناشناخته قدر است که در آن صداقت و مسئولیت پذیری خواهد بود در حق بیمه. ما می دانیم که او نمی خواهد تغییر دهید. یک راه برای زنده ماندن همه گیر ممکن است به لحن او را. ♦tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن