مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تحریک خشونت کار

ایده های رئیس جمهور فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند با ظاهری هدف تحریک یک رویارویی است. Cait

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
Caitlin Ochs / ایسنا

خارج همزن است که تکان دهنده اعتراض های خشونت آمیز در خیابان پورتلند اورگان است. دست خود را در محل کار در سیاتل; اوکلند کالیفرنیا و لس آنجلس بیش از حد. این agent provocateur مجموعه ای برای شعله ور تظاهرات نهفته در این شهرستانها مطمئن شوید که مسلح انبوهی شد و در میان خود و آن را کار کرده است: بسیاری از معترضین در خیابان پرتاب آجر در ماموران اجرای قانون و درگیر شدن در خرابکاری. بلوک از این شهرستانها شده اند را فرا گرفته در گاز اشک آور. شهرداران در حال التماس برای آرام است.

وقتی تحول مانند این گاهی اوقات سخت برای پیگیری کردن مقصر. اما در این مورد آن را سخت به شناسایی و یا او را پیدا کنید: خارج همزن نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او زندگی می کند در 1600 خیابان پنسیلوانیا در واشنگتن ،

رئیس جمهور هدف در استقرار ماموران فدرال به پورتلند و جاهای دیگر بود به سختی پنهان از شروع: ارسال نیروهای فدرال به لیبرال شهرستانها که در آن آنها ناخواسته صبر کنید برای مشکل برای شروع و سپس با استفاده از آن به عنوان هر دو عطف به ماسبق توجیه و اهرم سیاسی برای رئیس جمهور مشکل انتخاب مجدد مبارزه است. آن شده است یک موفقیت خروش. تحریک موثر است که برگ برنده دولت در حال حاضر آماده به ارسال بیشتر ماموران فدرال به پورتلند برای tamp کردن خشونت شده است که ملتهب ارسال توسط ماموران فدرال به پورتلند.

تهمت نیست علت اعتراض به خشونت پلیس—آنها فوران در پاسخ به مرگ (اخیرا) از جورج فلوید Breonna تیلور و دیگران هر چند کسانی که تنها اخیر موارد برجسته در قرن خشونت علیه سیاه آمریکایی ها توسط پلیس. در ابتدا پس از ابراز خشم در Floyd قتل تهمت به سرعت علیه معترضان تاکید پراکنده حوادث خشونت است. او را تهدید به ارسال فعال-سربازان وظیفه به شهرهای مختلف هر چند او منصرف توسط مشاوران. در اوایل ماه ژوئن خشونت تا حد زیادی متوقف شده اگر اعتراضات ادامه داد: در برخی از مکان های.

سپس شروع تقریبا دو هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به علت برخی از مشکلات. و اشاره کرد که تظاهرات ادامه داد: در پورتلند رئیس جمهور آغاز شد اعزام فدرال اجرای قانون عوامل تحت وزارت امنیت داخلی به این شهرستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به وضعیت در پورتلند به عنوان "هرج و مرج" حتی اگر تظاهرات در خارج از علامت O. هتفیلد دادگاه قرار گرفتند و تا حد زیادی بدون خشونت با وجود خرابکاری به دادگاه.

هرگز وجود هر گونه سوال که آیا معترضان در پورتلند واکنش نشان می دهند به گرمی به هجوم فدرال ماموران اجرای قانون. این اتصال که من اشاره کردم در مه: زمانی که معترضان در حال حاضر ناراحت در مورد استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس استقرار تعداد زیادی از شدت مسلح و زره پوش پلیس تنها می تواند به تشدید وضعیت. این به این معنی تعهد در اجرای قانون به د-تشدید این شرایط.

اگر خیلی حضور ماموران فدرال طراحی شده برای تحریک خود را گرفتند و حتی بیشتر تحریک آمیز. ظاهرا آنها وجود دارد برای محافظت از دادگاه است که فدرال اموال را از آسیب. در عمل آنها بوده است و تفسیر خود را دستور به طور گسترده در حال حرکت به دور از ساختمان خود را. به عنوان DHS که در داخلی, یادداشت های به دست آمده توسط نیویورک تایمزتیم فرستاده شده به پورتلند نیست روت پلیس در خیابان های شهر و یا شورش کنترل. آنها پرسه می زدند در مرکز شهر بینام اتومبیل حاضر به شناسایی خود و یا سازمان خود و بازداشت معترضان به ظاهر بدون دلیل پس از آن منتشر شد آنها را بدون هزینه—عمل طرفداران منطقی تشبیه به آدم ربایی است.

نتیجه این شده است یک افزایش توالی tit-for-tat خشونت است. دو هفته پس از اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ هشدار داد darkly از "اوباش از تظاهرات خشونت آمیز" او تحویل داده و آنها را به رئیس خود را. اشغالگر نیروی نظامی پلیس گالوانیزه پرتلند معمولی که ساکنان وحشت زده شد در حضور نوپای ملی نیروی پلیس. همچنین جذب بیشتر خشونت آمیز معترضان بودند که کوک کردن برای یک رویارویی است.

وجود دارد هیچ انکار که ماموران پلیس مجروح شدن در تظاهرات و هیچ بهانه ای برای خشونت است. عوامل به احتمال زیاد واقعا ترس هم به دلیل آموزش هستند برای شرایط آنها هستیم و از آنجا که حتی اگر آنها روبرو هستیم خشمگین توده های مردم است. "من نمی تواند راه برود خارج و بدون ترس برای زندگی من" یک مارشال ایالات متحده در دادگاه گفته آسوشیتد پرس. "من نگران هستم برای زندگی من هر بار که من راه رفتن خارج از ساختمان است." در عین حال اگر دولت تا به حال تصمیم به ملتهب کردن اوضاع در پورتلند این ماموران اجرای قانون نخواهد بود رو تقریبا خیلی خطرناک یک وضعیت است.

در ضمن خشم در حال گسترش است در جاهای دیگر. فعالان در شهرهای دیگر بازگشته اند به خیابان ها در تعداد زیادی تسریع جدید درگیری با اجرای قانون به خصوص در شهرستانها ساحل غرب است. در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار کننده است برای استقرار هزاران نفر از ماموران فدرال (به عنوان بسیاری از 75,000 رئیس جمهور ادعا می کند) به دیگر شهرستانها. در انجام این کار او این است که با هم گروه بندی شهرستانها که در آن ضد پلیس در اعتراض باقی بماند شهرستانها با طولانی تفنگ خشونت مشکلات و شهرستانها که در آن پلیس به نظر می رسد به عقب کشیده زیر اعتراضات باعث افزایش جرم و جنایت است.

تهمت می خواهد کشور را به این باور است که این بخشی از یک افزایش بزرگ در خشونت اما او بد نمایش دادن واقعیت در جرم و جنایت به عنوان او انجام داده است پس از کمپین 2016. در حالی که سربازان ارتش در خشونت در برخی شهرستانها مشکل است و امریکا همچنان به مراتب امن تر از آن بود که دو دهه پیش. در ضمن گرگ شده است لاف زدن در مورد عوامل "فعالانه" دستگیری معترضان که یکی دیگر از راه های خوب برای درایو کردن اعداد.

در موجی از ماموران فدرال خواهد شکست اگر هدف این شد مبارزه با جرم و جنایت, اما آن را هرگز. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-تحریک آشفتگی در پورتلند آغاز شد, رئیس جمهور, متحدان خود و مبارزات انتخاباتی خود را به طور مداوم کشیده شده و توجه به آن است. این dustups ارائه یک حواس پرتی از رئیس جمهور فاجعه اداره coronavirus را مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای نشان دادن تسلط او خواسته ها و ایده آل ترساندن برخی از حومه رای دهندگان شده اند که دست خوش پیشامد میشه دور از تهمت و نسبت به جو بایدن.

که امکان ناراحت کرده است برخی از سیاستمداران دموکرات که در حال تلاش برای متقاعد کردن ترکیبات آنها را به آنچه آنها را به عنوان طعمه. شهردار لیبی Schaaf از اوکلند هشدار داد که معترضان به گرفتن و یا به دنبال درگیری با پلیس تنها کمک به رئیس جمهور. "من خشمگین است که اوکلند ممکن است به سمت راست به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ خورده کمپین استراتژی" او به نیویورک تایمز.

Schaaf ممکن است درست اما تهمت رویکرد خطرناک است. تحریک به خشونت در پورتلند تاکتیکی برنده آنجا که این چیزی است که دولت مجموعه ای را به انجام, اما آن را نمی ممکن است یک پیروزی استراتژیک. رئیس جمهور در حال حاضر سعی کردم چیزی شبیه به این در یک مقیاس کوچکتر. در ماه ژوئن او فرستاده پلیس و گارد ملی برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت سراسر از کاخ سفید و پس از آن او ساخته شده یک قلعه در اطراف کاخ سفید است. این یک سیاسی فاجعه است. وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک هر دو تا به حال به فاصله خود از رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین وزیر دفاع, James Mattis لعنتی او.

مهم تر این حرکت معکوس ، نظرسنجی ها حاکی از مخالفت گسترده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و نژاد و از تظاهرات و نظر سنجی انتخابات ریاست جمهوری نشان داد بایدن گسترش خود را منجر شود. به من اشاره کرد و سپس تهمت زد برای امیدوار کننده به یک قانون و دستور رئیس جمهور اما در بلند مدت شاهد افزایش هرج و مرج از جمله سفید-supremacist راهپیمایی در ویرجینیا تیرباران های دسته جمعی و این حادثه در میدان لافایت.

ظاهرا ناتوان برای جلوگیری از هرج و مرج مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تصمیم به آن را در آغوش امید است که اگر او قادر به ارائه امنیت به او وعده داده شده شاید اوج ترس را ایجاد انگیزه رای دهندگان نزدیک به عنوان به خوبی. مقامات در شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور صرف کرده اند هفته گذشته شفاعت با مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و عقب خود عوامل و گفت او تنها ساخت بدتر. چه آنها ممکن است درک نیست این است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن که فقط اثبات مفهوم است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن