مغلوب ساختن پیشی جستن را اجتناب ناپذیر تبرئه و تهدید به دموکراسی آمریکایی

در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه گزارش داده اند او یک پاس دیگر گستاخ سوء استفاده از قدرت.عکس سارا Silbi

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398
The U.S. Capitol building exterior.
در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه گزارش داده اند او یک پاس دیگر گستاخ سوء استفاده از قدرت.عکس سارا Silbiger / ایسنا

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا بود به خوبی به عنوان کلام او. "من یک داور بی طرف او گفت:" در ماه دسامبر سال قبل از سنا استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راه. "این یک روند سیاسی است. وجود ندارد هر چیزی قضایی در مورد آن." در حدود همان زمان مک کانل توضیح داد: آماده سازی خود برای محاکمه به فاکس نیوز: "همه چیز من در طول این من coördinating با سفید, خانه مشاور," او گفت:. "وجود خواهد داشت هیچ تفاوتی بین رئیس جمهور و جایگاه و موقعیت خود را به عنوان به چگونه که مسئولیت رسیدگی به این کار به حدی است که ما می توانیم."

در شب جمعه پس از سنا بود رد تماس شاهدان با رأی 51-49, مک کانل می توانید بقیه مطمئن است که "روند سیاسی" بازی کرده بود و از او به عنوان برنامه ریزی شده. با وجود brouhaha بیش از این بار را حرکت شبیه چمچه زنی در مورد جان بولتون کتاب جدید تنها دو خواهان—سوزان کالینز و میت رامنی—تا به حال پناهنده شد. بنابراین مک کانل به نام برگ برنده برای نهایی کردن طرح خود را برای آوردن محاکمه به پایان روز چهارشنبه با یک رای بر تبرئه. "آنها در مورد جزئیات و POTUS امضا کردن هر منبع" فیل Mattingly از سی ان ان گزارش شده است.

فکر می کنم برای یک لحظه. حزب جمهوری خواه است که در حال حاضر تا کاملا cowed با مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را به اندازه کافی برای نمایندگان خود در مجلس سنا—که سوگند سوگند به اداره "بی طرفانه عدالت"—به چشم پوشی کوهی از شواهد و مدارک علیه رئیس جمهور و حاضر به شنیدن از شاهدان که می تواند دست اول شهادت. این رهبر اکثریت سنا نیز احساس موظف به تماس رئیس جمهور و به دنبال تصویب خود را برای گسترش محاکمه نتیجه این است که در حال حاضر کاملا خاص برای یک محقر چند روز.

این pusillanimity از انتخاب اوباما وحشتناک است به صورت چاپگر. و با محاکمه در حال حاضر پایان دادن به آن مهم است که در مورد که در آن برگ های دموکراسی آمریکایی. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب برخی از ناظران نسبت او را به موسولینی و یا حتی هیتلر اما او نمی نمایندگی putschist تهدید بسیار به عنوان تهدید خزنده استبداد. کشف به لذت خود که فدرال اخلاق قوانین نمی اعمال می شود به او تهمت حاضر به سمت کسب و کار خود و دارایی های خود را دعوت دختر و پسر در قانون هر دو از آنها را تا به حال کسب و کار گسترده و منافع خود را به پیوستن به او در کاخ سفید است. خشمگین منفی در مورد پوشش خبری او از دریافت تهمت لقب رسانه "دشمن مردم است." مصمم به outflank کنگره که در آن او خواه متحدان کاملا باید شصت رای در سنا تهمت صدور یک فرمان اجرایی که هدفمند مسلمانان ممنوعیت بسیاری از ورود به کشور.

پس از آن در اوایل روز تهمت است و برنده برخی از جنگ و از دست دیگران. به عنوان دادگاه رسانه ها و مهم تر از همه رای دهندگان آمریکایی در سال 2018 ایستاده بود تا به او برخی از بدترین غرایز نا امید شده بودند. این زمان در سال گذشته پس از توافق برای پایان دادن به تعطیلی دولت که او تحریک در نا امیدی بیش کنگره امتناع خود را به صندوق مرز دیوار آن را شبیه او ممکن است تا پایان دوره اول خود را به عنوان یک اردک لنگ. در طول دوازده ماه گذشته شده اند وجود دارد تعدادی از تحولات نگران کننده.

داشتن اخراج یا وادار به استعفا از معدود صداهای مستقل او در اطراف او مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می ایستد بلامنازع در درون خود دولت است. او معاون وزیر امور خارجه, وزیر خزانه داری و اقدام رئیس ستاد همه toadies. او دادستان کل به نظر می رسد به یک مستبد fellow-traveller که در سخنان دونالد Ayer, یک معاون سابق دادستان کل است "با استفاده از دفتر او نگه می دارد به پیشرفت فوق العاده ای در طول عمر پروژه اختصاص قدرت بدون کنترل به رئیس جمهور."

با وزارت دادگستری اقدام به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن محافظ است که آنچه او می خواست در تمام طول آن مهم تر از همیشه است که خارجی چک کار به طور موثر. اولین ویژه مشاور رابرت مولر و در حال حاضر آمریکا باید اجازه دهید این کشور پایین است. در هر دو مورد تحقيق حرفه ای اما پس از آن همه چیز رفت به شدت گمراه. حتی اگر مولر تیم شواهد انباشته شده است که به وضوح نشان داد که تهمت سعی در مانع عدالت, ویژه, وکیل خودداری می گویند که رئیس جمهور تا به حال مرتکب جرم و جنایت است. در حال حاضر جمهوری خواهان مجلس سنا داده اند مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاس در دیگر گستاخ سوء استفاده از قدرت. چه پیامی می کند این ارسال به یک رئیس جمهور که همواره همه چیز را تحت فشار قرار دادند تا آنجا که او می تواند ؟

پنج شنبه شب, Adam Schiff, رهبر, خانه مدیران تعقیب استیضاح محاکمه یادآوری مونتاژ سناتور که تهمت معروف بیانیه ای به رئيس جمهور از اوکراین ولدیمیر Zelensky—"من می خواهم شما را به انجام به ما به نفع"—آمد فقط بیست و چهار ساعت پس از مولر به نظر می رسد قبل از کنگره و حاضر به نقطه یک اتهامی در ایالات متحده رئیس جمهور. "او بر روی گوشی با Zelensky درخواست برای این به نفع روز پس از باب مولر شهادت" شیف گفت. "چه شما فکر می کنم او خواهد بود قادر به انجام روز پس از تبرئه شده است در اینجا بعد از او احساس می کند: من گریختم یکی دیگر از گلوله. من واقعا هستم فراتر از قانون است؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن قادر است تقریبا هر چیزی و بسیاری سناتور جمهوریخواه خوبی از این آگاه هستند. در گذشته چهل و هشت ساعت دو نفر از آنها—لامار الکساندر تنسی و راب پورتمن از اوهایو—توصیف کرده اند تهمت اقدامات نسبت به اوکراین به عنوان "نامناسب" و یک سوم مارکو روبیو پیشنهاد کرده است که آنها ممکن است ملاقات استاندارد برای استیضاح. اما این اقدامات نه کلماتی که دفعات مشاهده شده است. هر سه این سناتور رای دادند در برابر شهود و آنها تمام خواهد شد و رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. یک اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش ممکن است موضوع عجیب و غریب روحیه yelp از. آن است که هنوز هم یک اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش.

خانه مدیران که می توانست انتظار می رود و بیشتر به پرونده خود را. متاسفانه, آن را هرگز به اندازه کافی. تنها چیزی است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر بیضی و شاید تغییر مسیر از حزب جمهوریخواه و جامع است که شکست در نوامبر است. مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری شروع می شود و به صورت واقعی در روز دوشنبه در آیووا. در دویست و سی و دو سال از بنیانگذاران تصویب قانون اساسی جدید جمهوری وجود دارد به ندرت اگر تا کنون بوده است بیشتر مهم انتخابات است. انجام استیضاح آزمایشی نشان داده است آنچه که در خطر است.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن