مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار این است که خیلی نامناسب برای یک بیماری همه گیر

ایده های رئیس جمهور نمی تواند تکیه بر معمول خود استراتژی دروغ گویی و قلدری برای مبارزه با گسترش coronaviru

توسط NEWS-SINGLE در 13 اسفند 1398
Carlos Barria / ایسنا

رئیس جمهور تهمت سوار کردن مولر بررسی است. او جان سالم به استیضاح. او دست تکان داد و دور ده ها کمتر رسوایی به عنوان اگر آنها چیزی بیش از gnats.

اما در حال حاضر او چهره یک چالش بر خلاف او قبل از مواجه است: coronavirus ادامه گسترش آن در سراسر جهان وارد کرده در ایالات متحده باعث گسترده زنگ و ناگهانی افت در بازار سهام است.

آمریکایی ها باید تمام امید او موفق در کاهش خطر ناشی از این ویروس وجود اینکه دلایل ترس او نیست تا وظیفه. جدید و همه گیر است که یک چالش برای او که راهکار به نظر می رسد منحصر به فرد نامناسب.

مغلوب ساختن پیشی جستن بحران راهکار به امروز درگیر قلدری هر دو متحدان سیاسی به نگه داشتن آنها را در خط و پتانسیل مخالفان برای جلوگیری از آنها را از صحبت کردن است. آن را درگیر دروغ گفتن است. آن را درگیر انحراف توجه بر روی مسائل دیگر. آن را درگیر حمله به, حمله, نخ ریسی, تئوری های توطئه در مورد و تخم ریزی تحقیقات محققان. آن شامل بمب افکن اخراج از مسائل جدی به عنوان آخرین "جعل" یا "شکار ساحره" و یا به عنوان مثال از "ریاست جمهوری آزار و اذیت." و آن را درگیر بی وقفه یادآوری مردم که اقتصاد است زمزمه همراه و 401(k) برنامه های خوبی انجام می دهند.

اما یک ویروس بر خلاف یک عضو جمهوری خواه کنگره را نمی توان مورد آزار واقع شدند. از آن مراقبت می کند در مورد رئیس جمهور نظرسنجی شماره. و نه آن را پرداخت هر ذهن به اینکه رئیس جمهور توصیف خود را از دست زدن به حضور خود به عنوان کامل است.

دوم و سوم-سفارش عواقب اینجا نیز از رئیس جمهور را کنترل کنید. مردم نمی نگه دارید به سهام خارج از وفاداری سیاسی که ارزش آنها کاهش است. کسب و کار نمی توان تصمیم گیری خرید به اعتبار ریاست جمهوری نفس یا. از چالش های کنونی شامل بسیار توزیع شده اقدامات بی شماری از موجودات انسانی و میکروبی—هیچ یک از آنها خواهد شد به دنبال بیش از شانه خود را در رئیس جمهور خشم یا خواسته.

"یکی که مهم است این است که من" مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت: در مورد کارکنان خالی در وزارت امور خارجه. "من تنها کسی که اهمیت به خاطر وقتی که می آید به آن, این چیزی است که این سیاست در حال رفتن به. شما را دیده ام که; شما آن را دیده ام به شدت."

ویروس ها باور نمی این—و نه اقتصاد.

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که تقابل بین رئیس جمهور و دادستان رئیس جمهور و کنگره و رئیس جمهور و دشمنان خود را می دهد راه را برای یک رویارویی بین رئیس جمهور و شرایطی خارج از کنترل خود را?

این MSNBC میزبان کریس ماتیوز یک بار فراموش نشدنی اظهار داشت که رئیس جمهور بیل کلینتون "تا به حال هرگز خود را در عظمت" از آنجا که او هرگز تا به حال این فرصت را به ملت را از طریق یک بحران واقعی. او توضیح داد که کلینتون به عنوان "خوش شانس" برای این محرومیت. در این معنا, تهمت هم شده است خوش شانس: ریاست جمهوری خود است lurched از فاجعه به فاجعه و در عین حال به نوعی تهمت است اجتناب شود botching هر چیزی به طوری که هسته هواداران خواهد بود مجبور به نگه داشتن او را پاسخگو سیاسی است. او به استقبال جنگ با ایران و کره شمالی بدون مو mussed ، حتی وجود دارد یک الگوی رفتاری مورد تهمت مهارت در فرار از بحران اعلام کرد که "من می خواهم برای دیدن ol دانی تهمت لول خوردن راه خود را از این جم!"—درست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت می کند که فقط.

این است که می گویند که برنده نشده پرداخته و حتی flubbed موقعیت است که مقاومت در برابر قلدری دروغ و واقعیت-تلویزیون-سبک stunts. در سال 2017, دولت به شدت نامناسب در واکنش به این فاجعه در پورتوریکو پس از این جزیره ویران شده توسط طوفان ماریا. پورتوریکو دریافت نمی کنند در هر نقطه در نزدیکی سطح لازم از دولت فدرال کمک های اولیه پس از طوفان و برآوردها نشان می دهد که تقریبا 3000 نفر در این جزیره کشته در طوفان را پس ساخت ماریا یکی از مرگبارترین حوادث طبیعی در دهه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی بود به چشم پوشی از نقد و اصرار دارند که همه چیز بود کاملا. در سفر به جزیره او به شوخی پرتاب حوله کاغذی به جمعیت در سن ژوئن. بعد او اعلام کرد که گزارش ها از تلفات سنگین شده بود و باد "به من نگاه بد است."

دو سال بعد تهمت تلاش استراتژی خود را انکار دوباره در پاسخ به طوفان دوریان: او ناخوانا بر روی یک نقشه با ماژیک سیاه و سفید به منظور بازگشت تا خود را ادعا می کنند که طوفان بود به رهبری نسبت Alabama. "Sharpiegate" شد داستان خود را در مورد سیاسی شدن آژانس های فدرال در مواجهه با فاجعه به کشور خبر داد که این اداره تهدید کرده بود به آتش مقامات بالا در سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (fda) برای تناقض رئیس جمهور.

در عین حال در پایان رئیس جمهور وابسته به دان کیشوت تلاش برای تغییر شکل واقعیت با توجه به خواسته های خود زیادی ندارد از یک اثر سیاسی خود و اقبال. طوفان دوریان ثابت فاجعه بار برای باهاما اما سواحل شرقی ایالات متحده فرار بدترین.

"ما خوش شانس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوباره و دوباره در یک کنفرانس مطبوعاتی در دوریان پاسخ—آلاباما با وجود پیش بینی های او داشتن در امان است. در سال 2017 خرابه در پورتوریکو, در ضمن تا به حال تمام مظاهر یک رسوایی بزرگ است که می تواند باعث تهمت پایدار, آسیب های سیاسی, مانند فدرال سوء مدیریت در پاسخ به طوفان کاترینا را برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. اما سه سال پس از طوفان ماریا آن تلفات انسانی نداشته اثر قابل توجهی در مغلوب ساختن پیشی جستن و اقبال—شاید به دلیل پورتوریکو فاقد رای گیری نمایندگی در کنگره و شاید به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری پایه خارج پورتوریکو نشده به نظر می رسید به مراقبت از همه که خیلی در مورد افرادی که زندگی می کنند وجود دارد.

اما زمان بیماری همه گیر به نظر می رسد متفاوت است. برای یک چیز, این ویروس را گسترش نخواهد بود از لحاظ جغرافیایی محدود به مناطق جمهور و پایگاه خود را اخراج. آن را تحت تاثیر قرار مناطق پر از تهمت, حامیان آنجا که آن را به مناطق تحت سلطه مخالفان خود را. برای دیگر اقتصادی تاثیر خواهد احساس در سراسر جهان است. و ذرات تمایل به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای پاسخ به تمام دیگر رسوایی او مواجه شده است: که همه چیز خوب است و آنها را خوب به خاطر او.

پس چگونه تهمت رسیدگی ترکیبی از ویروس و اقتصادی خرید اینترنتی از آن ؟ او را سرزنش نیست آن را در یک توطئه سیاسی هر چند او flirted با مفهوم—نشان می دهد در یک نقطه که همه چیز دموکراتیک جدید "جعل" قبل از انکار او گفت که. و هیچ دشمن در اینجا به انگشت به عنوان تبه کار است یا نه. هیچ رابرت مولر پیتر Strzok یا آدام شیف علیه آنها به راه آهن.

انکار نیست رفتن به محل کار به عنوان حزب کمونیست چین آموخته زمانی که آن را تلاش برای سرپوش گذاشتن ویروس در اوایل شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای به حداقل رساندن احتمال تاثیر در ایالات متحده صحبت کردن در مورد چگونه چند مورد وجود داشته است و چه خوب کار دولت او انجام داده است در شامل گسترش یافته است. اما اکنون که موارد نشان داده تا در کالیفرنیا, واشنگتن, وزارت امور خارجه رود آیلند, فلوریدا و نیویورک و مرگ و میر شروع به رخ می دهد, خود, تبریک, شروع به نگاه ساده لوحانه است. اگر از گسترش این ویروس همچنان این نگاه-on-the-روشن-سمت رویکرد ظاهر خواهد شد در دسترس نباشد بی اثر—به خصوص برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که به بازار عرضه شده خود را به عنوان کسی که می آید و باعث می شود سحر و جادو اتفاق می افتد. و در حالی که تهمت اصرار دارد که ضعف فعلی بازار سهام است چیزی جز تصویری که معکوس خواهد شد و در مدت کوتاهی او اساسا هیچ اهرم به خوبی در آن پیش بینی.

رئیس جمهور می تواند, البته, اعتراض که گسترش ویروس و در نتیجه آسیب های اقتصادی در حال تقصیر او نیست. او حتی ممکن است حق در مورد آن—نه به این معنا که دست زدن به این موضوع شده است صالح اما در این معنا که این ویروس خاص ممکن است فراتر از قدرت حتی صلاحیت مدیریت را شامل است. اما رئیس جمهور به ندرت در امان سیاسی سرزنش شوک های اقتصادی خارج از کنترل خود. و یک رئیس جمهور که روابط سیاسی خود سرنوشت بنابراین انرژی به دولت از اقتصاد و بازار—چه کسانی اعلام کرد که رای دهندگان باید چشم پوشی آشکار غیر قانونی و فساد و سریال شکست از نجابت چون خود را در حساب های بازنشستگی هستند مراتب خوب و کار خود را چشم انداز خوب—ممکن است به خصوص در معرض شرایط است که تضعیف فرض استدلال خود را دارد. این واقعیت است که او تا به مدت طولانی ادعا کرد که کنترل اقتصاد با نیروی اراده خود باعث عدم توانایی خود را برای انجام این کار خاص مسئولیت.

نکته در اینجا این است برای پیش بینی بسیار کمتر به این امید که این ویروس انجام خواهد داد آنچه مولر و شیف نمی تواند. این فاکس و دوستان میزبان پیت Hegseth ادعا کرد که "دموکرات" و "رسانه ها" هستند "ریشه برای coronavirus به گسترش است." اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney مشابه گفت: مخاطبان در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس است که مطبوعات فکر می کند "این را از رئیس جمهور که این همه مورد چیست."

همه باید امیدوار است که تهمت دسته این ماده درخشان—حتی اگر این بدان معنی است که او درو سیاسی از آن بهره مند شوند. موقعیت های شبیه به این از جمله دلایل این کشور نیاز به یک عملکرد قوه مجریه و همه آمریکایی ها در حال سرمایه گذاری در ریاست جمهوری موفقیت در مدیریت این بیماری را گسترش.

خطرات ناشی از در نظر گرفتن احتمال زیاد سیاسی تاثیر این ویروس و اقتصادی خود را خرید اینترنتی در حال حاضر قابل مشاهده در این آشفته پاسخ به آن توسط برخی از رئيس جمهور حامیان سیاسی که—به وضوح ترس برخی از اثرات ما در اینجا توضیح—مشغول دادن اطلاعات است که ممکن است مردم کشته شدند. بحث-رادیو میزبان Rush Limbaugh اصرار که COVID-19 چیزی بیش از "سرماخوردگی" و اظهارات توسط Fox News میزبان که ترسناک پوشش خبری از این ویروس تنها در نظر گرفتن پایین جمهور خواهد بود غیر مسئولانه در هر زمینه است. اما نظر به حداقل رساندن مضرات این بیماری همه گیر هستند به خصوص خطرناک داده است که شنوندگان به Limbaugh و بینندگان فاکس نیوز تمایل به بزرگتر و افراد مسن به طور چشمگیری بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها قرارداد ویروس.

نقطه نظر ما نه این است که چالش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چهره یکی بدیهی است که او نمی تواند در دیدار با معمول toolkit او متکی است در طول بحران های قبلی. او می تواند آن ملاقات تنها با واقع انجام این کار از رئیس جمهور ایالات متحده است که در یک درک اساسی—مدیریت موقعیت است که نظارت یک قایق دستگاههای اجرایی با منابع عظیم به آدرس طیف گسترده ای از مسائل است. این دقیقا همان بخشی از کار مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است هرگز کوچکترین علاقه و یا ظرفیت برای. این بخشی از کار است که او به طور فعال disdains.

آن را نیز افسوس که این بخشی از کار است که در برگیرندۀ نام شاخه ای از دولت او سر. راه حل برای این مشکل شامل وفادار—و ماهرانه—اجرای اختیارات دولت است. اما این راه حل نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به شروع به ارزش نقش سنتی جمهور. این اغراق نیست بگویم که بسیاری از زندگی بستگی دارد ممکن است خود را تحت این تحول است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب