مغلوب ساختن پیشی جستن پوچ وست پوینت آدرس و شورش علیه آن

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در وست پوینت را شروع مراسم در ژوئن 13, چند تن از تظاهر کنندگان بر روی یک قایق

توسط NEWS-SINGLE در 26 خرداد 1399
Demonstrators in kayaks protest on the Hudson River.
در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در وست پوینت را شروع مراسم در ژوئن 13, چند تن از تظاهر کنندگان بر روی یک قایق در رودخانه هادسون دیدم نشانه اعتراض.عکس توسط جولی جاکوبسن / AP

رئیس جمهور تهمت است خشمگین نظامی ایالات متحده—از بالا به پایین. در ژوئن 11th, عصبانی و غمگین نامه امضا شده توسط صدها نفر از فارغ التحصیلان وست پوینت—پوشا از کلاس از سال 1948 به کلاس 2019—ارسال شده در محیط کشت. آن را خطاب کلاس 2020. آن را اشاره به زمان "پر سر و صدا زمان" در آمریکا: بیش از یک صد هزار مرگ و میر ناشی از یک بیماری جدید با هیچ درمان شناخته شده چهل میلیون به تازگی افراد بیکار و یک ملت "از صدمه زدن به نژادی و اجتماعی و انسانی بی عدالتی" پس از قتل جورج فلوید. "ناامیدی و ترس و اضطراب و خشم و ناتوانی هستند این وجود روزانه برای بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها" امضا کنندگان نوشت. آنها هشدار داده صراحت از رهبران که "خیانت ایمان از طریق فریبکارانه شعارهای quibbling یا ظاهر رفتار غیر اخلاقی." آنها به یاد دانش آموزان از دانشکده افسری افتخار کد که دیکته به "دروغ تقلب یا سرقت" و به تحمل کسانی که نمی. بدون نام بردن از نام آنها ذکر شده همکار خود-فارغ التحصیلان که در حال حاضر در ارشد مواضع دولت و عدم حمایت خود سوگند ، (وزیر دفاع علامت Esper و وزیر امور خارجه مایک Pompeo هر دو فارغ التحصیل در وست پوینت کلاس از سال 1986.) آنها نوشت که درخواست تجدید نظر خود را "است که در مورد حزب; آن است که در مورد اصل." و پس از استقبال از جدیدترین کلاس به ارتش سنت "بلند خاکستری, خط," آنها به این نتیجه رسیدند: "ما تعهد مادام العمر است به تحمل مسئولیت های بیان شده در دانشکده افسری نماز: 'برای انتخاب سخت تر از سمت راست به جای ساده تر از اشتباه و هرگز به محتوا و با یک نیمه حقیقت زمانی که کل را می توان به دست آورد.' "

این نامه به پایان رسیده بود مغلوب ساختن پیشی جستن را شروع آدرس وست پوینت در شنبه دانا Matturro McAleer, از کلاس و از سال 1987 به من گفت. او یکی از شش نویسندگان که صحبت برای هفته ها در رسانه های اجتماعی و زوم در مورد بسیاری از مسائل که در تلاقی با مغلوب ساختن پیشی جستن اول فارغ التحصیلی ظاهر در این نهاد مقدس است که به طور رسمی شناخته شده به عنوان نظامی ایالات متحده آکادمی. همه گیر مجبور وست پوینت برای ارسال دانشجویان در ماه مارس آنها به اتمام ترم آنلاین. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که صحبت در آغاز بیش از یک هزار نفر از دانشجویان مجبور به بازگشت به دانشگاه دو هفته قبل به قرنطینه به طوری که رئیس جمهور که نه فرسوده ماسک در اغلب رعایت نکرد اجتماعی فاصله خواهد بود امن است.

در نامه وست پوینت فارغ التحصیلان هزینههای تهمت استفاده از ارتش برای روشن شدن تظاهرات که فوران در واشنگتن دی سی فلوید پس از مرگ است. Esper و کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث پیاده روی به سنت جان کلیسای اسقفی که در آن او دست تکان داد کتاب مقدس به طور خلاصه به صورت یک عکس op. "متاسفانه دولت را تهدید به استفاده از ارتش که در خدمت شما به عنوان یک سلاح علیه شهروندان آمریکایی درگیر شدن در این تظاهرات مشروع" آنها نوشت. "بدتر رهبران نظامی که در زمان همان سوگند شما امروز شرکت کرده اند در سیاسی متهم حوادث است." نامه به دانشجویان هشدار داد در برابر "رسوایی" از ساخت "Faustian bargain" لطفا به رهبران و یا پیشبرد مشاغل خود را. "وفاداری مورد آزار قرار گرفته است ویژگی رهبری:" آنها نوشت و درخواست کرد به کلاس 2020 به "حق اشتباهات" و برای برگزاری یکی دیگر پاسخگو به آرمان القا در وست پوینت.

McAleer به من گفت که تدوین کنندگان این نامه تا به حال مشغول به کار سخت برای رسیدن به یک اجماع. "این نامه توسط جمعی صدای بسیاری از فارغ التحصیلان—پوشا بیش از هشت دهه و خدمت در ارتش از طریق سیزده دولت زبان به عنوان یکی. ما یک سرود در وست پوینت در مورد آوردن دست ما احساس آن زمان به دست گرفتن," او گفت:. "با توجه به بین نسلی هستیم ما بر آن توافق نداریم اما همه ما گرد هم آمدند بدون هیچ شرطی در این است." بسیار شبیه به اعتراضات در سراسر آمریکا نامه ای به سرعت به دست آورد کشش. "ما نمی این پست و می گویند, 'ثبت نام در "" McAleer گفت. "آنها آمد و یکی یکی به آنها در مورد آن شنیده از همکلاسی ها و یا دوستان که رفت به وست پوینت. ما می دانستیم که ما راست بر روی این موضوع است. همه ما رفت و به همان مدرسه بود که همان ماموریت. حتی برای کسانی از ما در مدرسه که سوگند منقضی نمی کند." توسط صبح روز دوشنبه بیش از یک هزار نفر از فارغ التحصیلان را امضا کرده بود ، "ما کمی تحت الشعاع" McAleer نویسنده "چینی در جراحی: زنان در وست پوینت را بلند خاکستری, خط," به من گفت. "این نوع از سرد است."

وست پوینت است که بر روی یک فرمانده فلات بالاتر از رودخانه هادسون یک ساعت از شهر نیویورک بوده است seminal موسسه آمریکایی پس از جنگ و انقلاب. ژنرال جورج واشنگتن در شمارش آن را به عنوان "مهم ترین موقعیت استراتژیک" در زمین است. او با استفاده از آن برای جلوگیری از ارتش بریتانیا از تصرف رودخانه هادسون و جداسازی شدند. سربازان آمریکایی وجود داشته است از زمان. در سال 1802 توماس جفرسون ایجاد شده رسمی موسسه به تدریس علم جنگ به آینده رهبران نظامی. آبراهام لینکلن بازدید وست پوینت به مشورت در استراتژی نظامی در طول جنگ داخلی (که در حال وست پوینت فارغ التحصیلان پیشرو در هر دو طرف). تدی روزولت برشمرد نظامی چالش های قرن بیستم در غرب نقطه صدم سالگرد در سال 1902. پس از بیش از یک دوجین از رئیس جمهور را اعلام کرد جدید سیاست, استراتژی های نظامی و پیشرفت های دیپلماتیک در آن commencements. در سال 1955 دوایت آیزنهاور از کلاس 1915 برشمرد امریکا اهداف جهانی به عنوان جنگ سرد گرم و گفت: دانشجویان این است که انسان باید در پیدا کردن راه هایی برای استفاده از فن آوری هسته ای دیگر از جهان مرگبارترین سلاح. در سال 1962 جان اف کندی هشدار داد دانشجویان در مورد یک نوع جدید از جنگ "توسط کمین به جای مبارزه با نفوذ به جای پرخاشگری به دنبال پیروزی با فرسایش و طاقت فرسا دشمن به جای درگیر شدن او." این ثابت مناسب شرح چه شد جنگ ویتنام—آمریکا در مذاکرات هستهای شکست. در سال 1987 رونالد ریگان تصمیم به جزئیات از غرب نقطه تاریخی توافق هسته ای با اتحاد جماهیر شوروی—نیاز به مسکو را تا چهار بار به عنوان بسیاری از کلاهک های هسته ای به عنوان ایالات متحده—و به دعوت رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف به بازدید از ایالات متحده است. کمتر از شش هفته بعد گورباچف در واشنگتن به امضای Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان.

در سال 1991 جورج دبلیو بوش را شروع آدرس متمرکز در مسابقه سه ماه پس از رادنی کینگ, وحشیانه, ضرب و شتم توسط پلیس در لس آنجلس. "نیروهای مسلح ما نشان داده اند که آنچه آمریکایی ها می توانید انجام دهید زمانی که آنها خود را نه به عنوان سفید و سیاه و سفید و قرمز یا قهوه ای اما به عنوان یکی از مردم ایران در, هدف مشترک," او گفت:. بوش همچنین اشاره کرد که وست پوینت فارغ التحصیل شد آن هزارم سیاه کادت هزارم آن زن و آن همونگ ، "امریکا وظیفه است برای رسیدن به سراسر کشور آنچه که ما امروز جشن در وست پوینت," او گفت:. "برای رسیدن به این منظور ما باید نابود نژادی بی اعتمادی است که ما را تهدید می ملی رفاه است." در سال 2002 جورج دبلیو بوش برشمرد جدید, post-9/11 سیاست ایالات متحده در افغانستان است. "جنگ علیه ترور را نمی توان به دست آورد و در دفاعی," او گفت: دانشجویان. "ما باید نبرد به دشمن مختل کردن برنامه های خود و مقابله با بدترین تهدیدات قبل از آنها پدیدار شود." در سال 2009 باراک اوباما تصمیم به طرح افزایش سی هزار سرباز به افغانستان پس از سالها جنگ در حال حرکت "عقب"—در یک آدرس در وست پوینت. او قول داد که افزایش خواهد گذشته تنها هجده ماه—طولانی به اندازه کافی برای به دست گرفتن ابتکار عمل استراتژیک تقویت نظامی افغانستان ظرفیت و اجازه می دهد تا یک "مسئول انتقال." به عنوان مورد دیگر پس از انتخابات ریاست جمهوری آدرس در وست پوینت واقعیت در زمان های مختلف به نوبه خود. ایالات متحده در حال حاضر مذاکره برای رسیدن به یک توافق صلح با طالبان به طوری که آن می تواند همه نیروهای خود را از امریکا طولانی ترین جنگ.

در مقایسه با سنت از ایده ها و ابتکارات جدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فارغ التحصیلی اولین آدرس در وست پوینت بود و بی معنی—و یا به عنوان تخته سنگ قرار داده و آن را در تیتر "غرب بی معنی است." دنی Sjursen از کلاس و از سال 2005 که یک جانباز جنگ در عراق و افغانستان و همچنین سابق وست پوینت مربی اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ چیز به درمان شکسته ملت است. او نمی آدرس اعتراضات نژادی و بی عدالتی که در حال وقوع در بیش از دو هزار و امریکا شهرستانها. او آدرس خود را تعمیق گونه با نظامی از جمله با Esper و Milley که علنا انکار رئیس جمهور استفاده از نیروهای فدرال در برابر معترضان. "او اشاره نمی کند یک تئاتر از عملیات نظامی ایالات متحده—و نه افغانستان و عراق و یا بسیاری از مکان های که در آن نیروهای ویژه مستقر هستند و یا ایالات متحده جنگنده را بمباران" Sjursen که وقایع ریاست جمهوری با حضور در وست پوینت از کندی به من گفت.

تهمت نیز ارائه شده هیچ کلمه ای از آسایش در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس—و یا با تشکر از دانشجویان برای پیچیده ترین آدرس شروع تا کنون برگزار شده در وست پوینت. این یک استارک و تنها از فارغ التحصیلی از آنجا که خانواده و دوستان حضور داشتند. دانشجوی رژه بر روی یک فیلد خالی, در, سفید, ماسک صورت و مشهور خاکستری کت, نشستن, روی, سفید, صندلی تاشو بیش از شش فوت از هم جدا. به جای راهپیمایی روی صحنه به دریافت درجه خود آنها رد و بدل سلام با مغلوب ساختن پیشی جستن از راه دور است. آن را یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op—حکم بزرگ. (ده سفید خانه "عکس هفته" منتشر شده در پنج شنبه, شب, شد, از غرب نقطه است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردیم به طور خلاصه و مبهم در مورد دوام موسسات آمریکایی "در برابر احساسات و تعصبات از لحظه ای. هنگامی که بار آشفته زمانی که راه آنچه مهم است این است که دائم بی انتها پایدار و ابدی" او گفت:. به عنوان او اغلب تهمت متعهد به پایان دادن به جنگ های بی پایان اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه به آن را انجام دهد. احمقانه کنار او اشاره کرد که تاریخ تولد خود را در روز یکشنبه همزمان با ارتش ، "من نمی دانم اگر که اتفاق افتاده حادثه," او گفت: دانشجویان. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بحث معترضان در چندین قایق در رودخانه هادسون دیدم نشانه. هفت نفر در قایق به انتظارنشسته بودند با هم, هر, برگزاری زیادی نامه به طلسم "R-E-S-is-T." یک قایق بادبانی با استفاده از آن ماست به افراشتن اعتراض ثبت نام تحمل مغلوب ساختن پیشی جستن ، "او یک تهدید برای ما قانون اساسی" آن را گفت. وجود دارد دیگر.

بیش از همه تهمت سخنرانی بود که یک تلاوت از تاریخ نظامی با تمرکز سنگین در های مورد علاقه خود را ژنرال گرانت مک آرتور و پاتون. McAleer آن را به نام "mashup از جنگ فیلم در مورد مکان او نمی داند یا او را هرگز. هر یک از دانشجویان می توانست تحصیلات او بیشتر متفکرانه." بری McCaffrey بازنشسته چهار ستاره به طور کلی از کلاس از سال 1964 که به تدریس در وست پوینت به نام تهمت آدرس "مجموعه ای از بی دست و پا به شدت تحویل bromides. آن مرده بود و بی ربط. خبر خوب این است که آن را بیش از."

Andrew Bacevich یک سرهنگ بازنشسته از کلاس از سال 1969 که همچنین تدریس در وست پوینت را رد کرد و به عنوان مزخرف رئیس جمهور ادعا می کنند به بازسازی نیروهای مسلح, پس از سال های مخرب کاهش بودجه. "هیچ گونه کاهش بودجه رخ داده است از آنجا که بلافاصله پس از جنگ سرد" Bacevich که در حال حاضر رئيس جمهور از کوئینسی, موسسه مسئول Statecraft گفت. خشم مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از ارتش در کلیسای جان Bacevich بود در میان اوایل حامیان این نامه به وست پوینت کلاس از سال 2020 است. او به من گفت: "این واقعیت است که شما می توانید بیش از هفت صد امضا که به سرعت نشان دهنده میزان خشم نفوذ the Long Gray Line."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن