مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه حومه دروغ است

فرهنگ رئیس جمهور ایده که suburbia است که توسط همگن و یکنواختی پاکسازی های اخیر جمعیتی تاریخچه. اصلی "

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
اصلی "حومه" دیده می شد به عنوان لانه شرارت نه ارام آواتار از نجابت در Trumpian تخیل.Camerique بایگانی / گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به ندرت ظریف با نژادپرستانه سگ سوت و آخرین درخواست تجدید نظر به حومه رای دهندگان متفاوت است. در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "من خوشحال هستم به اطلاع همه مردم زندگی خود را در حومه شهر زندگی رویا است که شما دیگر نمی خواهد ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله شما." او ادامه داد: "خود را قیمت مسکن بالا خواهد رفت بر بازار و جرم و جنایت خواهد شد. من باید لغو اوباما-بایدن AFFH قانون است. لذت بردن از!" مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به اوباما-عصر قانون مورد مثبت گسترش عادلانه تامین مسکن که به دنبال کاهش تبعیض نژادی در حومه شهر.

این بیانیه به دنبال یک صدای جیر جیر در هفته گذشته است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته New York Post op-ed by سابق نیویورک معاون فرماندار بتسی McCaughey با این استدلال که انتخابات ریاست جمهوری رقیب جو بایدن پیشنهاد سیاست های مسکن را تهدید می کند "ارزش خانه جدید خود را به اندازه خود لایحه مالیات بر اموال و شخصیت این شهر که در حال حاضر خانه تماس بگیرید." مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نمود: "به زنان خانه دار حومه امریکا باید این مقاله را بخوانید. بایدن را نابود محله خود و خود را از رویای آمریکایی است. من آن را حفظ و آن را حتی بهتر!"

سیاسی بازی در اینجا سخت است نه به کشف. مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند به او نیاز دارد برای به تصویر کشیدن "حومه" به عنوان یک تهدید قریب الوقوع به تحریک نژادپرستانه ترس در میان رای دهندگان سفید. که تهدید او پیداست خواهد آمد از تنوع محله تشویق نمایشگاه مسکن, قانون مقررات که بایدن متعهد به گسترش است. و توسط couching این موضوع از نظر "حومه شیوه زندگی, رویا" مغلوب ساختن پیشی جستن به یک کاریکاتور از یک آرمانی همگن گذشته یک نان سفید را ترک آن را به بیش از حد تصویر از 1950s حومه. که تصویر همیشه دروغ اما آموزنده است برای دیدن چگونه این کلمات بسیار حومه و حومه بوده اند در طول تاریخ به عنوان یک نوع از پالت رنگ برای نقاشی نژادی, قومی و اقتصادی بخش در چشم انداز آمریکایی.

جالب اینجاست که به اندازه کافی اصلی "حومه" دیده می شد به عنوان لانه شرارت نه ارام آواتار از نجابت در Trumpian تخیل. این کلمه در حومه شهر می رود بازگشت به دوران قرون وسطی که در آن توسعه یافته بسیار تحقیر امیز مفهوم برای اشاره به مناطق خارج از دیوارهای لندن یا شهرهای دیگر که در آن بعید موسسات قمار سوراخ bordellos کشتارگاه و—تنزل شد. به عنوان فرهنگ انگلیسی آکسفورد آن را قرار می دهد کلمات حومه و حومه در اوایل بودند در ارتباط با "غیر اخلاقی و یا غیر شیوه است." در قرن 17 عبارات مانند حومه هرزگی و حومه گناهکار (به معنی یک زن روسپی) مشترک بودند.

برای اهالی لندن از "حومه" نمی شروع به تبدیل شدن به بیشتر های معتبر تا اوایل قرن 19 زمانی که upwardly تلفن همراه ساکنان شهرستان شروع به حرکت به خانه ها در اطراف semirural مناطق. با ورود این اجتماعی strivers, حومه شهر و حومه شروع به توسعه انجمن های جدید از احترام هر چند که احترام بود و اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان نزدیک فکر و از خود راضی.

این دیدگاه از حومه به عنوان مشخص شده توسط همگن و یکنواختی شد و حتی برجسته تر در ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم است. به عنوان ایان Bogost به تازگی مشاهده شده در اقیانوس اطلسبه تمسخر به سمت حومه شهر بود و مصور در سراسر فرهنگ عامه که در سال 1962 در بازیگران رینولدز آهنگ "کمی جعبه" در مورد کوکی-برش طبیعت, مسکن حومه تحولات: "جعبه های کوچک در دامنه کوه / جعبه های کوچک ساخته شده از ticky-رنگ ورو رفته / جعبه کوچک در دامنه کوه / جعبه کوچک همه یکسان است." (این آهنگ بود repopularized در اواخر دهه 2000 به عنوان تم موسیقی برای علف های هرزاین سریال در مورد یک مادر در حومه فروش گلدان.)

همگن ظاهر آمریکایی در حومه ایستاده بود در تضاد متنوع cityscapes و جمعیت قابل توجهی از مردم از رنگ. "سفید پرواز" پدیده که جمعیت حومه تشویق نمایی از آنها را به عنوان یک نوع پناه از بد شهرستانها. اما به عنوان روزنامه نگار یوجین اسکات به تازگی استدلال در واشنگتن پست, هر نژادی و قومی همگن حومه ممکن است در گذشته تا به حال بوده است قطعا تبدیل شده است. و اقتصادی تصویر تغییر بیش از حد به عنوان مناطق حومه تبدیل شدن به خانه را بیشتر و بیشتر کم درآمد ساکنان.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن سگ-سوت به کار همه از این پیچیده جمعیتی تاریخچه باید پاک شود به نفع ساده نمایی از "حومه" به عنوان یک بندر امن از هر چه هرج و مرج است که تصور می شود پر کردن خیابان های شهر این روزها به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس ادامه خواهد داد. آن است که یک جهان بینی مبتنی بر bluntest نوع "وجود دارد می رود محله" دیدگاه نژادی تنوع حومه جوامع است. تنوع و گوناگونی است که می شود Trumpified به یک تهدید وجودی برای "محله خود را و خود را رویای آمریکایی" و مضطرب سفید رای دهندگان آشکار مخاطبان از این پیام.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای نژادپرستانه است عدم تطابق برای ما زمان وضعیت سیاسی پس از انتخابات نشان می دهد که در حومه پیدا کرده اند شده اند نه حمایت از دولت را از دست داده و سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و روابط به طور کلی. در پورتلند, اورگان, تصاویر از "دیوار مادرم" رو به پایین گاز اشک آور پیچیده مرتب هر نژادی dichotomization از نوع مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ترویج. و در روز انتخابات از کسانی که زندگی "حومه شیوه زندگی, رویا" ممکن است پایان دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن "حومه" داستان است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب