توییتر حداقل بد گزینه ای برای برخورد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

تکنولوژی هر محتمل پیکربندی رسانه های اجتماعی در سال 2020 غیر قابل هضم است. شاتر; Paul Spella / اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
شاتر; Paul Spella / اطلس

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع روز خود را به عنوان او معمولا با به tweeting.

در این مورد تهمت اخراج یک تهدید با استفاده از "نیروی جدی" در برابر فرضی معترضان راه اندازی یک "منطقه خودمختار" در واشنگتن, d. C., توییتر, در پاسخ, مخفی جیر اما نه از بین بردن آن نیاز خوانندگان را از طریق کلیک کنید توجه کنید که می گوید: صدای جیر جیر نقض پلت فرم سیاست "در برابر رفتار توهین آمیز, به طور خاص, حضور یک تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص."

توییتر قرار دادن چنین "منافع عمومی متوجه" در یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور ایالات متحده بود فقط آخرین سالوو در مبارزه شرکت برای رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن gleefully در خارج از مرزهای رفتار است. اما هیچ پاسخی از توییتر در حال رفتن به حداقل گزینه بد به جای یک واقعا خوب است. دلیل این است که تهمت خودش را به تخریب هنجارهای آن را واقعا خوب پاسخ ممکن است در وهله اول.

حقیقت این است که هر محتمل پیکربندی رسانه های اجتماعی در سال 2020 غیر قابل هضم است. اگر چه ما نمی اجماع در مورد آنچه که ما می خواهم هیچ کس را بخواهید برای آنچه که ما در حال حاضر در جهان است که دو غیرمنتخب کارآفرینان در یک موقعیت برای نظارت بر میلیاردها عبارات یک روز به عنوان داوران از حقیقت و تصمیم بگیرید که چه پیام ها تقویت شده و یا تنزل مقام. این قدرت است که توییتر جک دورسی و Facebook مارک زوکربرگ اند و آنها به خوبی ممکن است تجربه خود را در ناراحتی با آن است. و نه هر چند که بسیاری از ما آرزوی چنین قدرتمند مردم به سکون نباشیم که در هیچ خطر به خود آنها می تواند مداخله برای جلوگیری از بدبختی و خشونت در جهان فیزیکی با گفتن کمک به مقابله با خطرناک اطلاعات غلط و یا جلوگیری از تحریک خشونت.

بسیاری از موسسات آمریکایی است که به طور گسترده در خدمت عموم مردم بپرسید که کار در آنها به طور جداگانه نظرات خود را از کار خود را به نام خدمت بزرگتر حرفه ای شود و یا به نمایندگی و انطباق افرادی که ممکن است مخالف با آنها را شخصا. این است که قطعا مورد در سراسر نظامی و رسانه ها و حتی ویکی پدیا و آن را به همین ترتیب و موقعیت کلی حمایت اجتماعی-رسانه های غول مانند Twitter و Facebook. از لحاظ تاریخی بوده است و در موضع یک کشور هسته موسسات: ریاست جمهوری است. رئیس جمهور شده است انتظار می رود—و با این قانون اساسی به عمل در امریکا را به نفع خود و یا خود را محدود هستند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قادر به تصور از منافع ملی جدا از شخصی خود هستند. او نه تنها نتواند در این زمینه, اما آیا تا کاملا و unapologetically. اقدامات او مورد آزار قرار گرفته اند پایه احترام و احترام به طور معمول بر اساس پلت فرم از ریاست جمهوری توسط مجاور موسسات دولتی و خصوصی. به عنوان یک نتیجه هر هنجارهای تلاش برای جدا کردن نهاد از تمایلات شخصی از اعضای آن کشیده شده است و یا توزیع ، و قرار می دهد که شرکت های مانند توییتر در خصوص مشکل موقعیت گیر کرده بین خود نقض هنجارهای خود و یا حفظ آنها در هزینه و گفت و انجام هیچ چیز در مورد تجاوزات توسط دیگران است.

به عنوان همکار من ساناز Douek مشاهده زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک شخصی کینه و مژه ها را با قدرت از دولت وجود دارد تنها تا آنجا جبران بقیه از ما موسسات قرض می تواند. به عبارت دیگر زمانی که یک ماشین می دوزند careens در سراسر خط زرد رنگ ترافیک آن را به خطر می اندازد نمی تواند و نباید اقامت خود را خط. در این مرحله حتی منجمد-شرکت مواد غذایی استیک-اومم است disapprovingly subtweeted رئیس جمهور تکرار اطلاعات غلط در مورد حیاتی افراد است. بسیاری از شرکت ها ممکن است احساس موظف به سیگنال زمانی که آنها فکر می کنند که بی سابقه اظهارات و اقدامات برجسته رهبران خارج از محدوده و در نتیجه نه به عنوان درمان طبیعی است. جایگزین است برای کمک به عادی سازی خطرناکی رفتار غیر طبیعی.

اجتماعی-رسانه های خود با اشاره به نقش منحصر به فرد در این پویا در که افرادی که اجرای آنها نه تنها قادر به شخصا از تماس رئیس جمهور, پست, اما هر دو عروق و مدیران آنها. پس چه باید رسانه اجتماعی سیستم عامل مانند Twitter و یا Facebook مربوطه خود را انجام دهید اگر مدیران فکر می کنم رئیس جمهور این است که درگیر شدن در رفتار است که خواهد و باید در نتیجه حذف یا تعلیق برای یک حساب به طور منظم با ده پیروان ؟ بهتر است برای تماس از رفتار و پاسخ به آن با قدرت آن بسیار بیشتر است که می گویند, استیک-ام, و یا بهتر است اجازه دهید آن را ایستاده درمان مغلوب ساختن پیشی جستن—و دیگر سیاستمداران—متفاوت است ؟

توییتر در مورد تهمت نادرست توییتهایی دربارهی رای گیری از طریق پست اضافه یک لینک برای مردم به "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به یک نقطه به نقطه رد, نوشته شده توسط, توییتر, رئیس جمهور دروغ. این پلت فرم است سیاست های خاص در مورد ادعاهای بی اساس با هدف تضعیف ایمان در یکپارچگی انتخابات و دورسی ساخته شده است روشن است که استفاده از این سیاست ها به عنوان نمونه شرکت را با او استوار. "کسی است که در نهایت مسئول اعمال ما به عنوان یک شرکت و این که من" دورسی توییتی ماه گذشته.

در نظر بگیرید که از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر و گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود"—یک کلمه رجعت به '60s-عصر عبارت استفاده شده توسط یک کمیسر پلیس که او نیز گفت: "ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس." مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این نور از تظاهرات توده ای بیش از پلیس با قتل جورج فلوید. توییتر به عنوان آن را در این هفته را مخفی می کردند که صدای جیر جیر اما متوقف کوتاه از حذف آن نیاز خوانندگان را از طریق کلیک کنید توجه کنید که به عنوان خوانده شده: "این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود را معتاد, ضربه به عقب است. او قبلا گفته است که او فکر می کند این شرکت نسبت به آنها بی احترامی او و حامیان او: "جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران [sic] صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد."

پس از توییتر برچسب زدن تهمت توييتها کاخ سفید اعلام کرد یک فرمان اجرایی جدید در مورد "جلوگیری از سانسور آنلاین." در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از توییتر: "اگر آن را قادر به از نظر قانونی تعطیل, من می خواهم آن را انجام دهد." شاید برخی از قلب ممکن است از این واقعیت است که آن را مشروط تهدید—او دقیقا نمی تلاش برای تعطیل توییتر زیرا او اذعان دارد که غیر قانونی خواهد بود. منظور این است که یک آشفته بازار—نیاز به کارشناسان به تلاش برای ایجاد حس از آن—به دلیل آن را تلاش برای پرتاب سینک آشپزخانه در مغلوب ساختن پیشی جستن را درک دشمنان از این لحظه به جای شناسایی خاص و عمومی-مشکل سیاست و سپس تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با آن را در یک راه سازگار. وزارت دادگستری و چند سناتور جمهوریخواه از قانون پیشنهادی برای پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن مصونیت است که Twitter, Facebook و وب سایت های دیگر که تقویت کاربران از مطالب لذت ببرید.

کسانی که طرح می توان تجزیه و تحلیل و قضاوت را در شرایط خود را به عنوان اگر آنها به سادگی به نظر می رسد در کنگره ثبت دعاوی حقوقی از جایی و من می خواهم به طور معمول ارائه در اینجا برخی از افکار خود را در جزئیات. اما من می توانم اقامت در علمی ، اجرایی و فشار برای وضع قوانین بیشتر است بخشی از یک الگوی است که در آن رئیس جمهور به نظر می رسد به دنبال انتقام در برابر کسانی که حتی خفیف انتقاد او نزنی در هر راه او می تواند از جمله با استفاده از قدرت خود را از دفتر. هنگامی که برای مثال او نمی مانند واشنگتن پست's گزارش در مورد او روشن ساخته است—در توییتر به جاست به اندازه کافی—که در این مقاله متعلق به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس او می خواهم به ضرر آمازون با این حال او می تواند از جمله خواستار آن است که ایالات متحده خدمات پستی افزایش آن نرخ حمل و نقل. در اینجا منظور اجرایی است بنابراین scattershot و این قانون آنقدر وقاحت جارو که مهم است به رسمیت شناختن که این انتقال بیش از متن آن می گوید. آنچه در آن واقعا می گوید: ما می تواند به شما صدمه دیده است مگر اینکه شما انجام آنچه ما می خواهیم و آنچه که ما می خواهیم چیزی است که کمک می کند تا رئیس جمهور شخصا.

تا مطمئن شوید که می توانید خوش آمدید توییتر را پله به نقض اینجا با برچسب زدن و یا محدود کردن بعضی از پست ها در حالی که هنوز مشکل چگونه قدرتمند است که پلت فرم تبدیل شده است و از نظر هر دو آستین ، صدای در سیاسی مکالمه و توانایی خود را برای کنترل virality از صدای دیگران.

در طول زمان, Twitter و Facebook مداخلات رفته اند از هیچ چیز به طور کامل خودسرانه به احساس راه خود را به نوعی از فرایند. برای مثال هر دو دورسی و زوکربرگ ساخته شده اند نقاط خوب خود را در حال حاضر-متبلور اختلافات در مورد نقش مناسب اجتماعی-رسانه های عامل در شناسایی حق و باطل به ویژه در سخنرانی مقامات منتخب. در زمان های مختلف هر کدام از این می خواستم به دست کردن به نام حمایت از دموکراسی نیز در حالی که ایستاده و آماده به ممنوعیت و یا برچسب محتوای خاص به نام حمایت از دموکراسی است.

خود را اختلافات شاید overplayed. در واقع هر دو را ببینید خطرات در سیستم عامل ارزیابی تبلیغات سیاسی آنها انشعاب تا حد زیادی در آنچه که آنها فکر می کنم باید به پیروی از آن است. Facebook با چند استثنا اجازه می دهد تا تبلیغات سیاسی برای ایستادن حتی اگر "آشکارا نادرست"; توییتر به سادگی اجازه نمی دهد که تبلیغات در همه. و برای پست ها از جمله کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن را که تهدید فراقضایی خشونت هر دو سیستم عامل سیاست هایی که اعمال می شود شاید متفاوت در درجه اول در چه مقدار از آنها می خواهید شامل مستقل احزاب سوم به بررسی تصمیم گیری یا انجام واقعیت-چک کردن. زوکربرگ پس از نشان داد او با توجه به سیاست هایی که می تواند Facebook بیشتر از نزدیک در خط با توییتر.

در سه سال گذشته هر دو شرکت به طور فزاینده ای محدود که مردم می توانند پست در هنگام ارسال مقدار از شرکت ها و بسیاری از کاربران به آزار و اذیت و یا خطرناک باطل. Facebook ایجاد کرده است یک بررسی مستقل هیئت مدیره است که آخرین کلمه از قانون خود در مورد اینکه آیا این شرکت شده است درست به قوانین آن هنگام به دست گرفتن پست خاص. این یک راه مداخله برای جلوگیری از بدبختی و خشونت در حالی که اجتناب از استبداد از یک مدیر عامل را صبح و خوی تعیین چه نوع و به چه دسته—یک هیئت خود را ساخته شده ممکن است توسط مدیر عامل شرکت برق به طور یک جانبه به انتقال برخی از قدرت عظیم او نگه می دارد. و Facebook است تجربه با استفاده از خارج از واقعیت-بررسی سازمان های برچسب ناقص پست—تقسیم تفاوت بین شرکت های فن آوری با وزن محتوا و خروج کاربران به طور کامل به دستگاه های خود را. (البته جنجال پس از آن به وجود آمد که در اطراف واقعیت-چک کردن سازمان ها باید اعتماد کرد.)

اگر من به نوشتن این در یک جهان که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و نه رئیس جمهور من ممکن است در حال حاضر بازی شیر یا خط کردن عجیب و غریب فرضی یا دو تا از مرتب کردن بر اساس است که استادان حقوق استفاده از لنگر یک مکالمه در یک افراطی به چالش عزم مردم را موقعیت. به عنوان مثال برای کمک به دانش آموزان تست کردن دیدگاه های خود را در مورد محاسن و مرزهای سیاست منع تجلیل از خشونت شاید من می خواهم بپرسم چه چیزی Twitter و Facebook باید انجام دهید اگر رئیس جمهور ایالات متحده به طور جدی baselessly و بارها و بارها متهم برجسته رسانه ها در شکل قتل است.

ممکن است آن را سخت به فکر می کنم از توییتر مدنی "صداقت" سیاست به عنوان بحث برانگیز زمانی که آن را به سادگی مانع چنین رفتاری به عنوان های "اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در نظر گرفته شده برای ارعاب و یا منصرف کردن مردم از شرکت در انتخابات و یا دیگر مدنی روند." بنابراین شاید من می خواهم از دانش آموزان بخواهید به افراط این سوال که آیا این سیستم عامل باید در اجرای این سیاست اگر رئیس جمهور خود را impugned یکپارچگی کشورهای مختلف' رای گیری توسط سیستم های پست الکترونیکی به عنوان "قابل ملاحظه ای جعلی" استفاده از صراحت نادرست شرح یک دولت ثبت نام-با-سیستم پست الکترونیکی. اما در اینجا ما در هر دو مورد فاقد راحت از راه دور است که می آید با hypotheticals.

در کوتاه مدت, ساده ترین راه حل این است که به رای مغلوب ساختن پیشی جستن ، در دراز مدت امیدوار کننده ترین راه برای محتوای آنلاین اعتدال نهفته است در نظر گرفتن اجتناب ناپذیر تصمیمات توسط بزرگترین شرکت های در راه است که احترام گرانش از کسانی که تصمیم گیری—به احتمال زیاد مربوط به خارج احزاب در ساختار قابل رویت نقش—و حتی مهم تر در غیرمتمرکز جریان اطلاعات آنلاین به طوری که هیچ یک از شرکت می توانید به آسانی تغییر نقشه.

بنابراین زمانی که توییتر طبع آن احترام و wades به یک منطقه مملو توسط واقعیت-چک کردن در آن صدای خود هنوز قضاوت در حوزه عمومی با توجه به حقایق واقعی من احترام تصمیم گیری آن است. یکی از راه های به سعی کنید به شکستن چه مواج رفتار حتی—و به ویژه—توسط یک رئیس جمهور است که برای ایجاد سیاست های مقابله با آن, سیاست است که جمع آوری گرد و غبار اگر حاکمیت قانون و نهادهای طراحی شده برای تقویت آن نمی شد در چنین فوق العاده صریح و حمله.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب