انگلستان Rap پست-Brexit غم

فرهنگ Riz Ahmed خداحافظی طولانی است latest hip-hop آلبوم به آدرس دولت بریتانیا با غم و اندوه عمیق و سوزان

توسط NEWS-SINGLE در 19 اسفند 1398
احمد فکر می کند بریتانیا بوده است نفرت انگیز و توهین آمیز شریک برای مهاجران و بومی مردم رنگ که در حال حاضر باید تعیین کند که آیا به فرار یا مبارزه با عقب.شریف حمزه

مفهوم خداحافظی طولانی, آلبوم جدید توسط Riz Ahmed, این است که بریتانیا یک دختر است که به او انداخت. احمد 37 ساله رپ با قوی حرفه بازیگری را آغاز آلبوم با hoarse کلمه صحبت قطعه مورد یک عاشقانه های مشخص شده توسط فتح جنگ تسلط اعتراض آشتی. این اطلاعات می تواند به دو عاشقان و یا به امپراتوری بریتانیا و مردم آن استعمار در شبه قاره هند; آن می تواند به جای بیش از چند سال و یا بیش از چند قرن. Brexit می رسد در قالب یک بحران وجودی برای "Abandon"—آن را دریافت کنم ؟ —که باعث می شود او را به نوبه خود در احمد لندن به دنیا آمد پسر از مهاجران پاکستانی. می گوید: "او مقصر من برای چه به تازگی او احساس از دست رفته" احمد می گوید. "چگونه او نیست که او چه بود و بچه های ما را نشان نمی دهد هیچ عشق / بنابراین در حال حاضر او را کنترل گرفتن / و او می خواهد مرا به تماشا کردن."

بعدی چند آهنگ احمد را نگه می دارد مشغول به کار در رابطه استعاره و بین-آهنگ های صوتی از ویژگی های دوستان خود را تسلی jilted دوستان. "من هرگز مورد اعتماد است که سگ ماده" بازیگر Mindy Kaling می گوید در یک کردیم. "گوش دادن اجازه ندهید که او شما را بیرون از خانه است که شما ساخته شده است. و اگر شما را مجبور به رفتن را نیم." اما بعدها در آلبوم احمد به نظر می رسد به رها کردن تمثیل و چرخش به خارج و خارج condemnations از انگلستان به "من" تبدیل به یک مورد آزار و اذیت "ما" "این انسانهای که Bannon قرار داده و ممنوعیت سفر در" چه کسانی هستند بنابراین اغلب نوشته شده است را به عنوان مجرمان یا قربانیان: "همه ما تا کنون انجام شده است die / آنها یا بمب ما و یا ما خودکشی است." در این فیلم کوتاه احمد ایجاد شده با این آلبوم وجود دارد ناز عاشقانه استعاره در همه. او به تصویر می کشد که خانه گرم و نرم زندگی مهاجران و فرزندان خود را در انگلستان محله و او به تصویر می کشد سفید پلیس ناگهان گرد کردن اعضای خانواده و تیراندازی به آنها را در سر.

همه در همه خداحافظی طولانی's استدلال unmissable و داغدار: احمد فکر می کند بریتانیا بوده است نفرت انگیز و توهین آمیز شریک برای مهاجران و بومی مردم رنگ که در حال حاضر باید تعیین کند که آیا به فرار یا مبارزه با عقب. این ممکن است به نظر می رسد جای تعجب رادیکال بیانیه ای از جذاب بیان بهترین و شناخته شده برای نقش در Rogue One: A Star Wars داستان و HBO در شب. اما Ahmed آگاهی سیاسی هرگز پنهان شده است. او رپ حرفه ای آغاز شد و با طنز 2006 آهنگ "9/11, بلوز" و شامل استقبال خوبی در اعتراض به موسیقی ساخته شده در همکاری با Heems از گروه Das نژادپرست است. احمد جدیدترین کار در حال حاضر احساس می کند بخشی از گسترده تر به نوبه خود در انگلستان رپ نسبت به تبیین پست-Brexit دل شکستگی و ترس و خشم.

احمد را صدا بسیار خود را با استفاده از واحد بیت و جنوب آسیا را تحت تاثیر قرار برای jolting, اگر گاهی اوقات آموزشی اهداف. اما در خود صرف می شنوید اثری از هیپ-هاپ را امضا نوآوری: دوده یک دیوانه, پیچیده, سبک ناشی در اوایل 2000s از فقیر جمعیت ساکن در مسکن عمومی است. دوده سیاسی است در بسیار به همان شیوه که ایالات متحده هیپ هاپ ریشه در زندگی تجربه افراد فشرده با نابرابری و نژادپرستی است. "من یک مشکل برای آنتونی بلر" Dizzee Rascal ای در کلاسیک 2003 آلبوم پسر در دا گوشه, ارجاع نخست وزیر که "شهری بازسازی" دستور کار ramped تا سیاست گذاری و نظارت است. در 2010s دوده متلاشی کردن به تمرین سبک حکومت wobbling اسکن باس برای تلفن های موبایل. مته توجه به خشونت از خیابان زندگی به نوبه خود کشیده سنگین موشکافی از اجرای قانون است.

دوده و مته را تبدیل به کسب و کار تولید پاپ موفقیت در انگلستان و در میان تحسین در سراسر جهان. دریک آشکارا حمله انگلیسی, rap در سال های اخیر است. آمریکا افزایش ستاره پاپ, دود, کشته در سن 20 ماه گذشته نمونه بروکلین مته بوم بود که به طور مستقیم با الهام از انگلیسی نوازندگان (که در اصل به خود جلب کرد از شیکاگو مته صحنه). طنز این است که انگلستان رپ جهانی را تصاحب کرده است همزمان با بریتانیا جهانی عقب نشینی از طریق مبارزه با تروریسم در اروپا—که خود را همزمان با amped تا فشار بر جوامع است که birthed این برای تلفن های موبایل. 2016 رای برای انگلستان به ترک اروپا سمان احساس—موضوع Ahmed آلبوم—که یک کشور چند فرهنگی را سفید ساکنان رسیده بود سمی سطح تنفر نسبت به خود را سیاه و سفید و قهوه ای ، افزایش نرخ خشونت های شهری در انگلستان است و ملاقات با آرامش از سیاست به معنای ضد تبعیض آمیز پلیس. در سال 2017 Grenfell برج آتش است که ادعا 72 زندگی بسیاری از آنها مهاجران شد یکی دیگر از فلش نقطه برای بحث در مورد بی عدالتی و نژاد پرستی و دولت غفلت است.

این تلاقی اخبار و رویدادهای فرهنگی و جنبش های ساخته شده در انگلستان اخیر عمده موسیقی عینک سیاسی به انجمن تا حد زیادی به لطف هیپ هاپ. در حالی که در گذشته چند مراسم Grammy در آمریکا تولید شده اند بحث به طور عمده در مورد نشان می دهد خود را, عناوین خارج از انگلستان معادل رویداد جوایز بریت شده در مورد دولت از ملت است. در سال 2018 دوده ستاره Stormzy به کارگردانی آزاد در آن زمان نخست وزیر ترزا ممکن است برای دست زدن به Grenfell: "شما باید برخی از زمان زندان / شما باید پرداخت خسارت / ما باید به سوزاندن خانه خود را و ببینید اگر شما می توانید مدیریت کنید." دو سال بعد رپ دیو در یک سال از تحسین برای او زیبا و غنی موسیقی احساسی—انجام خود بحث تک "سیاه" با یک جایزه آیه. در آن او به نام نخست وزیر بوریس جانسون "واقعی نژادپرست است." او همچنین علامت های اخیر جرائم به انگلیسی و از جمله با اشاره به "چگونه اخبار رفتار کیت [منچستر] در مقابل آنها چگونه درمان می شود Meghan [Markle]." در هر دو Stormzy و دیو موارد کسانی که callouts تحویل داده شد با یک ترکیب قوی از خشم و عزاداری. در هر دو مورد مقامات دولتی منتقل شدند به پاسخ.

همان که ترکیبی از حالات تعریف می کند هیچ چیز در مورد انگلستانبه buzzy 2019 آلبوم از 25 سال رپر Slowthai. عنوان مبالغ آن مقابله و پیام که به تساوی یک خط مستقیم بین Brexit سیاست و عمیق تر روز به روز نابرابری. آهنگ متراکم هستند بیشه صدا استقراض از هر دو دوده و انگلستان راک سنت مانند پست-پانک و موج جدید است. Slowthai با استفاده از خام throaty yowl او به عنوان توصیف واقعیت از مواد مخدر و خشونت و تبعیض در زادگاه خود از Northampton. یکی rollicking تک "دربان," moshes راه خود را به سمت آن نقطه مورد کلاس تقسیم. باز پیگیری می بیند او را blithely تماس ملکه الیزابت توسط انگلستان مورد علاقه ابتذال. اما حساسیت در این آلبوم بیش از حد, مانند زمانی که او تجسم مادر خود را در شب تولد او: "Northampton, عمومی, 1994 / نژاد مخلوط نوزاد متولد شده / کریسمس نیز یک هفته قبل از / بچه 16, خانواده, فقیر / خانواده او نیاز / چگونه آنها را میخوام از درب؟"

در واقع آنچه قابل توجه در مورد انگلستان هیپ-هاپ در این لحظه است که چگونه ماهرانه آن را متصل شهادت شخصی به یک داستان در سطح جهان اتفاق می افتند. در میان بهترین آلبوم های منتشر شده تا کنون در این سال توسط J Hus را توطئه بزرگکه در آن 23-ساله پسر Gambian مهاجران استفاده می کنید صدای صاف بیش از موسیقی است که متصل Afrobeats, dancehall, R&B, دوده و مته. Brexit می شود هیچ اشاره ای اما خطرناک واقعیت ایجاد شده توسط تبعیض نژادی و سیاست شکست خورده می کند. به عنوان یک موج چاقو جرم است فرمان انگلستان عناوین Hus بازداشت شده است برای حمل یک تیغه شده است چاقو را مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان ستایش خشونت است. این آلبوم جدید, خود, دوم, آیا خجالتی نیست دور از صدور تهدید یا آینه به فکر بقای خود. اما ضرب وشتم آشکار با حس فضل و خستگی و برابر بزرگتر اجتماعی در پس زمینه. در باز کردن مسیر او می پرسد: "هیچ قانون چگونه باید مطیع قانون?" یکی دیگر از آواز خواندن گروه کر می رود "چگونه می تواند به خواب شما در شب هنگامی که شما حتی نمی مبارزه برای حقوق خود را؟" ملودی که خط لالایی-مانند اما احساسات است گالوانيزه: تا کنون-بیشتر-آشنا صدای صدمه دیده عطف به حل و فصل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب