غیر متمرکز پلیس در ساحل ونیز در کالیفرنیا

ایده های شما نباید به 911 تماس بگیرید برای رفع مشکلات مربوط به بی خانمانی. اقیانوس اطلس تقریبا هفت

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
اقیانوس اطلس

تقریبا هفت سال پیش من اجاره یک خانه قدیمی در ساحل ونیز در کالیفرنیا در رز خیابان در نزدیکی زمینه قهوه که در آن baristas فروش تی شرت که گفت: ونیز: جایی که هنر مطابق با جرم و جنایت است. در سه دقیقه من پیاده روی می تواند به گوشه ای از لینکلن خیابان که در آن کل وجود دارد غذاهای 99 سنت فقط, فروشگاه, چک-تجاری نقطه دو ایستگاه گاز یک Oaxacan تاکو کامیون و یک مکزیکی رستوران کازابلانکا که در آن یک حسابدار بازنشسته به نام تراشه ساخته L. A. بهترین margaritas. پلیس لس آنجلس هشدار در مورد که در آن جرم و جنایت بود به احتمال زیاد به رخ می دهد بر اساس یک پیش بینی و تحلیل اغلب پرچم کشش بین تراشه و مارگاریتا سبد خرید و درب جلو من حتی به عنوان محله اجاره سر به فلک کشید و متوسط قیمت خانه پیشی $2 میلیون نفر است.

در آن چند بلوک من تو را دیدم یک چاقو مبارزه hit-and-run, ماشین, ویندوز گران با سر و صدا-و-گرفتن دزد یک هروئین مصرف بیش از حد مردان فریاد تهدیدات در رهگذران شاید دو دوجین اواخر شب اختلافات داخلی و همه شیوه ای از مست یا نظم رفتار است. و من تو را دیدم یک افسر پلیس لس آنجلس کشتن یک بی خانمان 41 ساله مرد سفید پوست به نام Jason Davis. که من نمی تواند متوقف است که کشتار هنوز هم مرا ناراحت می کند.

در هفته های اخیر تظاهرات قتل جورج فلوید را برانگیخت غیر منتظره ای گسترده بحث در مورد چگونه برای پاسخ به خشونت های پلیس. اختصاص بودجه برای اصلاحات ؟ پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ لغو آنها را ؟ کسانی که سال ها زندگی در ونیز و رعایت آن خیابان زندگی من متقاعد شده ام که حداقل در, محله های قدیمی, بهترین راه رو به جلو است به "unbundle پلیس است."

به عنوان همکار من درک تامپسون توضیح داد: به تازگی کار-شهر policing "یک بسته نرم افزاری از خدمات" است که بسیاری از آنها کمی برای انجام با جرم و جنایت خشونت آمیز. در دیگر محله مهم ترین نوع غیر متمرکز ممکن است شامل شارژ یک نهاد دیگر از پلیس با اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی و یا حفظ ایمنی عمومی-دانش آموزان مدرسه. در ونیز یک 3.17-مایل مربع در محله لس آنجلس تحت پوشش توسط پلیس لس آنجلس آن را شامل یک رویکرد جدید به درگیر شدن جمعیت بی خانمان و افراد دچار روان-سلامت بحران است. "بیش از یک نفر از سه بار است که یک افسر پلیس لس آنجلس با استفاده از زور در ماه های اخیر درگیر یک فرد دچار بی خانمانی و" لس آنجلس تایمز گزارش داد اوایل این سال است. تقریبا یک چهارم از جمعیت بی خانمان رنج می برد از جدی روانی-مشکلات بهداشتی است. در رز خیابان, سلامت روان, بی خانمانی و یا ترکیبی از هر دو به نظر می رسید به ترین اختلال دیدم.

ونیز ساحل بسیار امن تر در حال حاضر از آن در بالای جرم و جنایت 1990s زمانی که لس آنجلس تایمز مشخص ساکنان آن به عنوان "دام ترور" در میان "شدید ترین باند جنگ در لس آنجلس است." در سال 1994 "قارچ yearlong جنگ" شامل اعضای باند از ونیز شهر ویستا دریا و سانتا مونیکا در زمان زندگی از 17 نفر به گزارش روزنامه "بسیاری از آنها را قربانیان بی گناه." حداقل 50 نفر دیگر زخمی شدند که توسط تیراندازی. در آن زمان من از نقل مکان به محله در سال 2013 نرخ جرم و جنایت تا به حال کاهش یافت; ونیز رفت بدون یک قتل از نوامبر 18, 2013, به, مارس 11 2015. چند ساکنان نگران باندهای. آنها نگران این جمعیت بی خانمان به ویژه پس از در یک ماده از ماه حداقل پنج خانمان مردان مرتکب نمیتوانیم در حالی که ساکنان خانه شد. یک بازیگر جوان از خواب بیدار شد به مواد مخدر-addled مرد در خانه او. نیمی لباس پوشیدن و او فرار را بر روی سقف خود را که در آن او cowered در زیر پیش امدگی لبه بام را پنهان به عنوان مزاحم تلاش برای پیدا کردن او را. رهگذران نگاه کردن در صحنه در وحشت است. 2015, ضرب و جرح و جنایت علیه اموال بودند ، پلیس مقصر هجوم عظیمی از مردم در سنین نوجوانی یا اوایل تا اواسط 20s که به ونیز برای زندگی در خیابان در مکانی با آب و هوای خوب معروف و دسترسی آسان به مواد مخدر. آنها را از اتوبوس در لینکلن خیابان و پیاده کردن گل رز نسبت به شن و ماسه.

در طول این سال افزایش یافت در حال تغییر بود از یک شبه-مسکونی خیابان با یک و نیم دوجین کسب و کار به شلوغ تجاری نوار با گران رستوران, بوتیک, فانتزی فروشگاه بستنی, سالن مو, یک ورزشگاه و یک اذوقه رسان از $12 سرد فشرده آب میوه. هر روز به ارمغان آورد مملو تعاملات میان ساکنان بازدید کنندگان برای کسب و کارهای محلی و منطقه را بی خانمان مردان و زنان است. بسیاری از شب ها که من مشغول به کار با این پنجره رو به خیابان من شنید snores از مردم در اتومبیل و مجادلات بر روی نیمکت در خارج از زمینه.

سوال در مورد اینکه آیا و هنگامی که به تماس با پلیس شد اجتناب ناپذیر است. من دردناکی آگاه از نحوه بد برخورد با پلیس می تواند در نهایت به خصوص زمانی که مردم با روانی-مسائل مربوط به سلامت درگیر شدند. اما من همچنین نگران عدم احضار است که می تواند کمک به جلوگیری از مبارزه قبل از آن را تبدیل به کشنده یدکی و یا کسی که از حمله و یا نجات یک فرد در بحران از مصرف بیش از حد. اگر یک مرد شکستن بطری های آبجو در پیاده رو و یا مدفوع در محدود کردن در مقابل خانه من و یا فریاد ناسزاهای برای دو ساعت متوالی که نمی ملاقات آستانه--اما من نمی دانم که در آن همسایگان من تا به حال مجموعه ای خود را محدود می کند.

چه در مورد یک مرد فریاد "من قصد دارم به شما تجاوز!," و یا "من می خواهم به شما را بکشند!"? من شنیده ام هر دو بدون تماس با پلیس از آنجا که در زمینه yeller به نظر نمی رسد به معنی آن. بار دیگر وقتی که یک بی خانمان با زن نگه داشته جیغ "تماس با 911 او قصد کشتن من!," من موظف. پلیس آمد و ماهرانه شکست یک درگیری با یکی دیگر از بی خانمان زن است که به نظر نمی رسد خطرناک در ادراک. هنوز هم در بسیاری از شب من می خواستم کسی به غیر از پلیس تماس بگیرید. من برای جستجو و جایگزین در بر داشت برای من تعجب است که L. A. County وزارت بهداشت روانی حفظ شماره 1-800, 24/7 و می توانند با استقرار "تیم های واکنش" گاهی اوقات در کنار پلیس.

در ژوئن 10, 2015 من منتشر شده op-ed در لس آنجلس تایمز اصرار Angelenos را در نظر بگیرید که جایگزین برای تماس 911. بیشتر مردم هرگز از آن شنیده می شود و من فکر نمی کنم من مقاله را تغییر داد.

چند هفته بعد در جولای 13, من پیاده روی سگ من از این پارک زمانی که حس کردم چیزی amiss به من رسید گوشه ای از رز و برنارد خیابان. به دنبال چپ, من تو را دیدم یک افسر پلیس لس آنجلس ایستاده در وسط خیابان من در مقابل زمینه با اسلحه خود را کشیده شده است. شد با اشاره به برگزاری یک جعبه برش. من به تماشای افسر پلیس شلیک مرد بدون به طور کامل درک آنچه اتفاق می افتد--به عنوان مرد مچاله به زمین من فکر کردم او تا به حال تنها شده Tasered.

نام او جیسون دیویس. پیش از آن روز او می خواهم وارد پاسیو در فضای باز از زمینه که در آن کارکنان به طور کلی ماهر در اداره مخل مردم است. با توجه به L. A. شهرستان دفتر دادستان منطقه گزارش دیویس نگاه ژولیده بود و نوشیدن از یک بطری پر از آب سیاه با ته سیگار. او به تنهایی باقی مانده بود تا زمانی که او شروع به استفراغ. زمانی که یک مدیر پرسید: اگر او خوب بود, او شفاهی تهاجمی است. کسی گفت که او تا به حال یک چاقو. مدیر پاک پاسیو. کسی به نام 911. دیویس حاضر به ترک و گفت: تماشاگران "فیلم مرگ من برای یوتیوب. این است که روزی من خواهم مرد." او گفت: یکی دیگر از کارکنان "شما در حال رفتن به سازمان دیده بان من می میرند و آن را تقصیر شما نیست."

دو پلیس لس آنجلس افسران Ryan کانل و ایوان Lombard -- Jackson, پاسخ به تماس. با توجه به DA گزارش ماموران در بر داشت دیویس در منطقه پاسیو برگزاری یک جعبه برش با تیغه در معرض و دستور داد او را به رها کردن آن را در حالی که ایستاده در حدود 10 تا 15 فوت دور. یک افسر برگزار شد یک تیزر دیگر یک تفنگ. پس از چندین دستور به رها کردن تیغه دیویس گزارش ایستاد و فریاد زد: "امروز روزی است که شما را چاق می رویم به کشتن من!" شاید اگر پلیس به سادگی چپ به راست و سپس هیچ آسیبی آمده اند به هر کسی, اما آنها ندارد که گزینه. آنها مردم دیگران تماس برای رسیدگی به مشکلات است که آنها نمی تواند و یا نمی حل و فصل.

من بر روی صحنه آمد ، "کانل دوباره دستور داد دیویس به رها کردن چاقو اما دیویس راه می رفت به سوی او با آن مطرح شده و بر سر او" دا در گزارش آمده. "Lombard -- Jackson اخراج تیزر در دیویس' قفسه سینه فعال یک دوم پشت سر هم. دیویس مبهوت بود تیزر اما در ادامه به رویکرد کانل با جعبه برش مطرح شده بیش از سر خود را. در ترس برای زندگی خود کانل شلیک دو گلوله از سلاح خدمات در دیویس از فاصله حدود هشت فوت است." من فکر نمی کنم که او بسیار است که نزدیک است. دیویس زده بود در معده و سقوط خونریزی. او منتقل شد به بیمارستان منتقل و مرده ساعت بعد. بر اساس این گزارش همان "دیویس تا به حال سابقه اختلال دو قطبی و اسکیزوفرنی. او اقدام به خودکشی در سه نوبت در سال 1993. در سال 2000 دیویس گفت که مادرش او را به ارتکاب خودکشی توسط پلیس,' اما او قادر به موفقیت مداخله با تماس با پلیس است."

که تیراندازی در وزن من می کند و هنوز هم. من می خواهم به تماشای بسیاری از پلیس قتل در یوتیوب برای کار اغلب با غم و اندوه اما با دیدن یک تیراندازی در فرد بیشتر مؤثر از من پیش بینی کرده بود. می تواند یک فرد غیر مسلح آموزش دیده در مدیریت روانی-بهداشت بحران را حل و فصل مشکل و بدون خشونت? شاید خیلیفکر کردم و نه برای اولین بار. در اوایل 2015, Brendon گلن یک بی خانمان سیاه شده بود به ضرب گلوله به مرگ توسط پلیس لس آنجلس در طرف دیگر از ونیز پس از یک سری از مجادلات با کارکنان رستوران. "رئیس پلیس لس آنجلس چارلی بک گام بی سابقه ای از عموم توصیه که دادستان اتهام افسر با قتل نفس" را Argonautیک روزنامه محلی بعد از آن گزارش شده است.

اگر پلیس لس آنجلس حضور اغلب به نظر می رسید برای ایجاد خطر و یا خشونت نسبت به آن دلسرد و یا برطرف نبود کل داستان. در سال 2015 صاحب یک هتل و یک عضو باند به نام فرانسیسکو Cardenaz Guzman تا به حال یک بحث گرم در نزدیکی گل سرخ و اقیانوس جلو راه رفتن با یک گروه از مردان بی خانمان تجمع توسط خود هتل ورودی. 26-ماه-پیر مرد بی خانمان با نام مستعار "شکسپیر" تلاش برای دخالت به عنوان یک مصلح و به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط Guzman, که پس از فرار از صحنه در یک SUV. Guzman گفت که او در دفاع از محله خود بود و بعد از آن محکوم به قتل است. آیا درگیری و قتل اجتناب شده است تا به حال صاحب هتل به نام پلیس برای متفرق کردن loitering ؟ پلیس لس آنجلس بود قطعا مفید در پیدا کردن و دستگیری Guzman که در حال حاضر قفل شده است تا در زندان است.

وضعیت موجود در ونیز کار نمی کند. عبور و مرور جلوگیری از تمام بلوک—3rd Street بین رز و غروب خیابان همپتون رانندگی بین رز و دریایی خیابان—به عنوان چادر encampments گسترش دهد. زنان از نظر جنسی مورد آزار و اذیت زمانی که آنها بیرون رفتن برای تنه زدن. ریز ریز کردن مغازه برای سرقت دوچرخه عمل آشکارا در گوشه و کنار خیابان. ساکنان از خواب بیدار به فضولات انسانی سپرده خود را در چمن جلو یا خارج کوچه رو درب گاراژ. حداقل تا لس آنجلس حل آن مشکل بی خانمانی ترین مخل گذرا همچنان به درگیری با ساکنان و کسب و کار.

بسیاری از ساکنان را حفظ خواهد کرد تقاضاهای مصرانه برای بیشتر افسران پلیس با استناد به ترس از ساختمان و ماشین نمیتوانیم دعوا میان افراد بی خانمان مهاجم panhandling, سرنگ, littering ناودان باران و پیاده رو مسدود کردن چادر که نیروی مردمی به خیابان به عنوان آنها راه رفتن کودکان خود را به مدرسه. صاحبان کسب و کار را حفظ خواهد کرد با تکیه بر پلیس برای پاسخ هنگامی که کسی می کشد یک جعبه برش و یا وارد یک رستوران ناهار خوری اتاق و شروع به فریاد نژادی تهمت در مراجعان یا میدارد تا یک صندلی فلزی می اندازد و آن را به بشقاب-پنجره های شیشه ای از یک معماری یا با استفاده از جلو, باغ گیاه فروشگاه به عنوان یک سگ اجرا به صورت سه uncollared pit bulls. (من همه را دیدم که در خیابان رز.) و ساکنان و صاحبان کسب و کار ادامه خواهد داد ناراحت شود اگر پلیس لس آنجلس موفق به رسیدن به سرعت و یا برای حل این مشکل یا می رود در مورد حل آن را در راه است که به نظر می رسد دلیلی خشن و یا در تقابل با محله غیرمتعارف خود تصویر.

لغو پلیس لس آنجلس به احتمال زیاد این وضعیت در ونیز بدتر و نه بهتر. برخی از صاحبان کسب و کار و ساکنان را با استفاده از اسلحه و یا سلاح های دیگر برای رسیدگی به خود و اختلافات. شاید ساکنان خواهد گروه با هم به استخدام محافظان امنیتی خصوصی برخی از مسلح. خارج از این مناطق از کنترل که در آن مردم به حفاظت از خود را متناسب با توانایی خود را برای پرداخت من شک دارم که آزار و اذیت خیابانی و جنایت خواهد سنبله و برخی تعداد ساکنان خواهد یک بار دیگر با احساس "به دام افتاده توسط ترور" در حالی که دیگران فرار به جایی با پلیس بیشتر کمتر گذرا و یا هر دو از این ویژگی. من شک دارم که افراد بی خانمان در حال حاضر در خطر تشدید خشونت رنج می برند بیشتر از اکثر ساکنان.

آنچه می تواند به کاهش خشونت و جرم و جنایت در ونیز استخدام افراد دیگر از پلیس برای رسیدن به بی خانمان و یا مضطرب مردم و به حل و فصل حوادث بدون خشونت در هر زمان ممکن است. تماس با پلیس باید یک اندازه گیری از آخرین چاره نیست اولین تلاش در پیدا کردن کمک از خارج.

وزارت بهداشت و درمان به شماره 1-800 بهتر از هیچ چیز اما برگ زیادی به دلخواه می شود. هنگامی که شما تماس شما دریافت می کنید یک منو از گزینه های به حرکت قبل از رسیدن به یک اپراتور و سپس نگه نشانه. عمومی-نظام سلامت فقط ساخته شده برای مطابقت با سرعت و یا حجم 911. شاید آن را تعجب آور نیست که بسیاری از ساکنان به طور پیش فرض است که شناخته شده جهانی بهتر کارکنان و غیر ممکن است به فراموش کردن شماره. دولت محلی تلاش کرده است به منظور بهبود 911 سیستم برای بهتر اداره بیماری های روانی: "co-responder" برنامه تحت نظارت پلیس لس آنجلس در حال حاضر دارای 17 "مخلوط" تیم که شامل افسران پلیس و L. A. County وزارت بهداشت روانی کارکنان است. که هم بهتر از هیچ چیز اما برای قرار دادن کسانی که 17 تیم در زمینه پلیس لس آنجلس است حدود 9,000 مجموع سوگند افسران--یکی برای هر 433 ساکنان که یکی از بالاترین نسبت در میان شهرستانها عمده در ایالات متحده

علاوه بر این ثابت من تصور نمی خواهد فقط مردم ارسال چتربازی به ونیز در یک بحران مربوط به بیماران روانی است. آنچه من در ذهن است که یک شبکه از روت شهرستان کارکنان که راه رفتن یک محله ضرب و شتم یادگیری شخصیت های آن و پیشدستی مشکل است.

مانند پلیس بلکه مانند نجات غریق و آتش نشانان و امدادگران این یاران خواهد بود موظف به کمک در پر شرایط, به ویژه کسانی که مربوط به بیماری های روانی و زندگی مردم در خیابان. و آنها می خواهم یک نقطه از دانستن بازرگانان و ساکنان از جمله افراد بی خانمان. بر خلاف پلیس خود را در جعبه ابزار را شامل نمی شود خشونت است. آنها هرگز شلیک, تیزر, پانچ, اعتصاب, و یا بازداشت هر کسی. حتی اگر فقط به عنوان بسیاری از پلیس شد این منابع جدید را کاهش می دهد پلیس تعاملات و امکان پذیر می تواند برای پرداخت خود را با کاهش قابل فهم و ماشین خرابکاری و دوچرخه دزدی و اورژانس-اتاق و بازدید از زندان occupancies. پس از 2015 پلیس قتل ایمپلنت گلن در ونیز مرد خانواده امن 4 میلیون دلار حل و فصل از شهرستان. برگشتی فقط یک حادثه بود که صرفه جویی در زندگی و پرداخت هزینه برای بسیاری از یاران.

ونیز شلوغ است مردم نیاز به یک نوع کمک و یا یکی دیگر. بسیاری از آنها تمایل به دنبال آن از پلیس لس آنجلس. بیایید قرار دادن غیر مسلح یاران در خیابان ها و مطالعه چه اتفاقی می افتد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن