مراقبت فوری از سپاه مهندسان ارتش

در گیر سپاه راه اندازی سی و هشت "جایگزین امکانات مراقبت."عکس توسط Jared Soares برای نیویورکرفرمانده لشکر مهندس

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
Image may contain Banister and Handrail
در گیر سپاه راه اندازی سی و هشت "جایگزین امکانات مراقبت."عکس توسط Jared Soares برای نیویورکر

فرمانده لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است که تاد Semonite یک کلفت سه ستاره به طور کلی که به تازگی تبدیل شصت و سه. هر روز کاری گذشته چهل و یک سال او را خدمت کرده است ، در مچ دست چپ یک FitBit; در سمت راست او نوع ماشین حساب کاسیو ساعت مچی است که او را پوشیده است و از او یک نوجوان-ager. در دبیرستان در ورمونت Semonite نبود بزرگترین مرد در تیم ملی فوتبال است اما او با بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده مرکز گفت: "در یک روزنامه که اندازه است "نه واقعا یک نقطه ضعف اگر شما سخت کار می کنند." Semonite و همسرش, کانی, زندگی در واشنگتن دی سی در فورت مک نیر. در تعطیلات آخر هفته آنها وام نوسازی خانه ها و تلنگر آنها را. آنها چهار فرزند همه آنها رشد کرده است; Semonite یک مهندس عمران ساخته شده گهواره خود را برای نوه های خود را در مغازه نجاری. "من تولید انبوه 'em" او به من گفت و توضیح داد که او را قطع اسلاید و راک جلوتر از زمان و جمع آوری آنها را هنگامی که یک کودک متولد شد.

جورج واشنگتن ایجاد موقعیت مهندس ارشد در آغاز جنگ انقلابی برای نظارت بر طراحی و ساخت و ساز نظامی باتری و استحکامات. سپاه به طور رسمی تاسیس شد و در سال 1802. مبارزه با مهندسین حل مشکلات از طریق ریاضی و فیزیک: حرکت آنها نیروهای نظامی (ساخت پل) و محافظت از آنها را از حمله (منفجر کردن پل). ارتش اجرا می شود, سپاه, اما نود و هشت درصد از آژانس سی و شش هزار کارمند غیرنظامی هستند: جغرافی دانان, زیست شناسان, محیط زیست و معماران. مجله Undark اخیرا اشاره کرد که سپاه که تحت وزارت دفاع "است و آن در همه چیز از مدلسازی ذوب برف و, تالاب, گیاه موجودی به تحقیق در خفا هواپیما."

سپاه تماس خود را یکی از بزرگترین مکان های مهندسی طراحی و ساخت و ساز-مدیریت شرکت. این سازمان که نماد یک قلعه ساخته شده پنتاگون بنای یادبود واشنگتن و کتابخانه کنگره. سپاه همچنین مدیریت یک شبکه گسترده ای از آبراه. در این زمان از سال طبیعی-فاجعه نجومی—همیشه وجود دارد یک سد برای تقویت و باقی مانده به پاک کردن; شن نمی پشته خود را.

مانند بسیاری از سازمان های دولتی به سپاه تا به حال قابل توجه شکست: levees در نیواورلئان که مهندسین حفظ شکست در طول طوفان کاترینا. و سپاه متهم شده است که سوء مدیریت و نفخ است. در اوایل دو هزار منتقدان استناد تحقیقات توسط ارتش بازرس عمومی که در بر داشت که سپاه به حال دستکاری داده های اقتصادی برای توجیه هزینه پروژه ها در می سی سی پی و ایلینوی رودخانه. در "Daily Show" Trevor Noah به نام سپاه "جایی برای رفتن اگر شما می خواهید چیزی ساخته شده است—حتی اگر هیچ کس به آن نیاز دارد."

Semonite صرف شده کار خود را در سپاه ترک آن را به طور خلاصه برای مبارزه با تور در افغانستان در سال 2014 او در زمان بیش از یک موقعیت رهبری پس از سرگرد ژنرال هارولد گرین اچ کشته شد که یک سرباز افغان افتتاح شد آتش سوزی در یک سایت ساخت و ساز در کابل. Semonite تحت نظارت آموزش ارتش ملی افغانستان کرده و برای جلوگیری از فساد با خودداری از کمک های مالی از دولت وزارتخانه مگر اینکه آنها ملاقات شرایط سخت. او یک بار گفت که او می خواست میراث او در افغانستان به نه "اسلحه و مهمات" اما "فرآیندها و سیستم ها."

Semonite بود به نام مهندس ارشد در سال 2016 توسط رئیس جمهور باراک اوباما. او مجموعه های خارج برای "انقلابی" سپاه عملیات, تحمیل, در میان چیزهای دیگر تنگ تر مهلت در پروژه های. چرا که کنگره بودجه مشاغل خاص تدریجی کار است که باید تکمیل شود در مدت سه سال می تواند تا پایان گرفتن دوازده. Semonite به من گفت که او تصمیم گرفت که "ما نمی توانیم به خیلی متفاوت نوار قرمز است." او خواستار کار "کیفیت استثنایی" تولید "در زمان و بودجه."

هنوز در سال 2017, پس از طوفان ماریا ویران پورتوریکو سپاه بود که محکوم بودن بیش از حد آهسته به بازگرداندن نابود شبکه برق. Semonite به خبرنگاران گفت که آژانس رو به رو شده "عظیم تدارکات چالش" از جمله حمل و نقل نصب و راه اندازی و سیم کشی از شصت و دو هزار تیر برق اغلب در مناطق کوهستانی; اگر در حال حرکت سریع تر شد ممکن است او اضافه کرد "ما می تواند آن را انجام می دهند."

این انتقادات چپ Semonite با آنچه که یک همکار به عنوان چیزی نزدیک به "بافت اسکار." او از سپاه به عنوان یک "دسته از افراد اعزامی" تنهایی قادر به حل "سخت ترین مشکلات مهندسی." Semonite چشم انداز رانده است بیشتر از آنچه که او خواستار یک روح "اعدام بی رحمانه" از تئوری طراحی: او هرگز گرفتار شود درخواست یک آجر لویی کان-مانند "چه آن را می خواستم." سپاه شعار است و در اصطلاح فرانسوی Essayons—"اجازه دهید ما را امتحان کنید." Semonite را سرود "ارائه برنامه است." و پس از این گذشته زمانی که COVID-19 تصرف ایالات متحده Semonite مشخص شد به ارائه زیرساخت های حیاتی به سرعت. او به من گفت: "امریکا نیاز به یک قابلیت به گام تا زمانی که چیزی می شود واقعا سخت است."

در مارس 13, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی باز کردن میلیاردها دلار در coronavirus کمک. دو روز بعد نیویورک فرماندار اندرو کومو, انتشار نامه سرگشاده ای به ناروا گفته است که "اقدام فوری شکست قریب الوقوع بیمارستان سیستم است،" هفت صد و بیست و نه نیویورکی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 سه مرده بود و بستری شدن در بیمارستان و لوله افزایش بودند. دولت تا به حال پنجاه و سه هزار تخت بیمارستان در آن موجودی اما انتظار می رود که نیاز به بیش از دو برابر این تعداد اواسط ماه آوریل است. مشکل این بود که بخصوص در شهر نیویورک است. Cuomo, پیش بینی "مردم در gurneys در راهرو."

در طول یک ملی بحران Semonite می گویند سپاه با این نسخهها کار به عنوان "FEMA's مهندس": FEMA اجازه ماموریت های خاص و پرداخت حداقل هفتاد و پنج درصد از هزینه های. کومو در نامه خود خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال در سپاه به گسترش بیمارستان-فضای تخت. روز شنبه, مارس 18th, Semonite پرواز به آلبانی در یک جت کوچک متعلق به پنتاگون. او پیوست توسط آنتونی Travia یک بخش ارشد در هانتسویل مرکز سپاه تحقیقات-و-مهندسی hub در آلاباما که در ابتدا ایجاد شده در طول جنگ سرد به توسعه موشکی-دفاعی فن آوری. واحد به رهبری Travia ایجاد نظامی تجهیزات پزشکی. او یک بار به عنوان مهندس ارشد از عمده جانبازان اداره بیمارستان در شیکاگو که در آن کارکنان برای حفر حالات مربوط به ابولا H1N1, سارس, MERSبلایای طبیعی و حملات تروریستی. "ما در بیمارستان ماند که باز اگر چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است" او به من گفت.

Semonite خواسته بود هانتسویل مرکز مهندسین به پیش نویس یک طرح را به "ایستادن" جایگزین امکانات مراقبت به عنوان یک دریچه تسکین برای بیمارستان ها غرق coronavirus. در محاوره به این شد که به نام "بیمارستان" اما این نادرست: بیمارستان ارائه می دهد از جمله خدمات تخصصی به عمل جراحی است. ساختمان یک بیمارستان سال طول می کشد. هانتسویل مرکز مهندسین ابداع کرده بود سریعتر راه حل: تبدیل ساختارهای موجود. در کومو دفتر Semonite تیم طرحی که آماده شده بود تقریبا یک شبه. مهندسین خواسته فرماندار به تصویر یک هتل بودجه—می گویند یک La Quinta Inn—با زیرساخت های است که می تواند فورا marshalled:, برق, آب, یخ, ماشین آلات, دوش, گوشی, Wi-Fi, لباس های شسته شده. یک پرستار-تماس با سیستم نصب می شود می تواند. میز جلو می تواند تبدیل به بیمار دریافت. هر اتاق مهمان می تواند جای یک بیمار و تجهیزات از جمله دستگاه تنفس مصنوعی. فرش را مجبور به رفتن—پارچه جمع آوری باکتری است. Sickest COVID-19 بیماران نیاز به اکسیژن فراوان است که می توان از طریق فردی سیلندر و یا از طریق یک سیستم منیفولد که در آن گاز به لوله کشی های مختلف تخت از بیرونی مخزن اکسیژن مایع است. اتاق می تواند مجهز با فشار منفی—برای کنترل گسترش پاتوژن—تنظیم H. V. A. C. واحد و گیج کننده درب. فشار منفی کار می کند بسیار شبیه به یک دودکش دودکش: air کشیده شده است از یک اتاق در یک جهت عبور می کند و از طریق یک سنگین فیلتر. وقتی کومو پرسید: در مورد نیروی انسانی و منابع Semonite توضیح داد که سپاه کار بود برای تولید "جعبه"—پس از آن بود که این دولت و یا دولت های محلی مسئولیت برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی از آن استفاده کنید.

کارتون توسط Liana Finck

روز پنجشنبه سپاه مهندسین و نیویورک مقامات دولتی بازدید حدود دو دوجین بالقوه. روز جمعه آنها ارزیابی هر محل در جزئیات. هتل ایده دور انداخته شد در بخشی به دلیل مذاکرات بیش از مالکیت خصوصی می تواند پیچیده باشد. (یکی از مقامات دولتی گفت: "چگونه بسیاری از لا Quintas شما فکر می کنم ما رو در منهتن?") یعقوب K. Javits Center کنوانسیون سالن مشرف به هادسون افزایش یافت و به بالای لیست: مرکز دو میلیون فوت مربع از فضای طبقه و دولت صاحب آن است.

کومو فکر این بیماری همه گیر به عنوان "یکی از آن لحظات درست بحران و سردرگمی" مانند 9/11. مغلوب ساختن پیشی جستن به تاخیر انداخته بود مصرف فدرال اقدام متحده مجبور به رقابت برای هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی که به هدر رفته زمان بسیار مهم. دو روز در یک ردیف در ماه مارس به عنوان همه گیر بدتر از رئيس جمهور golfed. (در ایالات متحده آمریکا حدود یک صد و چهل هزار نفر در حال حاضر درگذشت COVID-19.) زمانی که آمریکایی ها "کل مفهوم زندگی و جامعه" متزلزل شد کومو گفت: آنها نیاز "به دولت انجام در آن بهترین."

سپاه ایستاد Javits در چهار روز. این بود که ممکن است در بخشی به دلیل نظامی فرستاده واحدهای پزشکی—پزشکان و پرستاران و داروسازان و آزمایشگاه techs که می تواند حضور صدها نفر از بیماران. بازگشایی از لوازم وارد ساعتی. سپاه مهندسین در تلاش بودند به شکل از چگونه به بهترین پارتیشن Javits گسترده فضای طبقه که کسی متوجه شدم که آنها می تواند راست قابل حمل دیوار است که معمولا استفاده می شود در این سالن به ایجاد ده-توسط-ده پا vender غرفه. نزدیک به یک هزار تختخواب تاشو به نظر می رسد در نزدیک به یک هزار cubicles. یک بار ساخته شده است از زمین شبیه یک تجارت نشان می دهد عرصه به جز حریم خصوصی پرده در سراسر هر یک اطاقک ورودی. پرسنل پزشکی وارد از پایگاه ارتش به عنوان دور به عنوان Texas. نیویورک از اعضای گارد ملی که روز قبل از آن بودند می گویند تمرین دندانپزشکی در ساراتوگا اسپرینگز coördinated P. P. E. اتصالات و مونتاژ لامپ طبقه.

در ابتدا دولت تصور متناوب مرکز مراقبت به عنوان یک محل برای درمان بیمارانی که نمی باید coronavirus بیمارستان ها اجازه می دهد به تمرکز بر روی COVID-19. اما تعجب همه را به تعداد غیرCOVID بستری کاهش یافت; مردم کمتر شدن بودند کشته و یا مجروح شدن در حوادث و بسیاری از اعمال جراحی الکتیو بودند به تعویق افتاد. Javits در نهایت تا به حال اتاق بیست و پنج صد نفر اما نشسته تا حد زیادی خالی حتی به عنوان بیمارستان های شهرستان, تجربه کرده, خرد کردن موج و تریلر morgues با بدن مرده است. در اوایل ماه آوریل به نیویورک بطرف نسبت به آن بهار قله کومو تغییر Javits از "غیرCOVID" به "COVID" وضعیت تماس در سپاه به صورت فوری ارتقا دهید.

سپاه تمایل به پاسخ به گسسته منطقه ای حوادث که اولیه خطر به سرعت عبور می کند; coronavirus می تواند سطح در هر نقطه و همه در یک بار. در پرواز از آلبانی, Semonite تا به حال به این نتیجه رسیدند که کشورهای دیگر از نیویورک به زودی نیاز به کمک و که همه گیر می تواند برای یک سال یا بیشتر. بهترین راه برای رسیدگی به چنین پیچیده در سراسر کشور مشکل با یک قالب به اندازه کافی ساده است که می تواند آن را به سرعت به اجرا در انواع مختلف از مکان های. دولت نیاز به قادر به pivot بر اساس چگونه بسیاری از بیماران آن را به حال و چگونه بیمار بودند. هانتسویل مرکز مهندسین شروع به فکر کردن در مورد تبدیل نه تنها در هتل ها و مراکز کنوانسیون اما همچنین سالن و خوابگاه است. در طول این بیماری همه گیر از سال 1918 ارتش پادگان تبدیل کرده بود به بیمارستان ها; عکس نشان می دهد sickbeds در بسته بندی ردیف یک dispiriting تصویر که نیویورک مقامات خواست برای جلوگیری از. برای حفظ "نبرد ریتم" به عنوان برنامه ریزی پیشرفت Semonite دو بار برگزار می شود-روزانه teleconferences گاهی اوقات که شامل صدها نفر از مردم است. او خواستار "خوب به اندازه کافی به راه حل" هشدار مهندسین "را یک پروژه علمی خارج از آن."

Semonite است شناخته شده برای توانایی های خود را به موجز انتقال مواد پیچیده با استفاده از تصویر-کتاب phrasings مانند "lotta, lotta باران" و "فوق العاده بزرگ شن." در عمل استفاده از مهندسین دقیق پارامترها در کار خود را. آماندا Pommerenck یک سپاه مهندس عمران است که یک رئیس بخش در هانتسویل گفت که اگر کسی از او می پرسد به اندازه یک پنجره او را بیرون می کشد یک نوار اندازه گیری. به سرعت زیر یک فضای گسترده ای باز به فردی واحد مناسب برای بالقوه پیچیده مراقبت از بیمار و کنترل عفونت بود نوع چالش ساخته شده است که مهندسین "دیدن دو." آن است که "نه عادی برای یک سازمان مانند ما به بوسیله اسباب گردنده از" یک پروژه بر اساس چنین انتزاعی, بخشنامه, او به من گفت. در عین حال مهندسین نیز خلاق است. Pommerenck و همچنین مهندس "MacGyver بسیاری از مسائل" او افزود: "اگر ما ابزار مناسب ما را به ابزار مناسب است."

آنها همچنین می توانید آن را خرید. در اواخر ماه مارس Semonite به نام C. E. O. یک فلوریدا-based company به نام غلافکه مخفف Portable تقاضا در ذخیره سازی. یک غلاف ظرف است مثل U-Haul بدون کامیون: فولادی-قاب جعبه جعبه با یک روشن-آبی رول آپ درب. غلاف ارائه جعبه به مشتری, مشتری آن را پر می کند و غلاف hauls آن را به محل مورد نظر. غلاف ده ها هزار نفر از ظروف در موجودی در سراسر کشور و وجود دارد بسیاری از شرکت های مشابه. در طول سی سال گذشته در ایالات متحده ساخته شده است کمتر بيمارستان و اخیرا صدها نفر از مراکز بهداشتی درمانی روستايی بسته اند. Semonite متوجه شدم که ظروف اصلاح شده به خانه COVID-19 بیماران می تواند به طور موقت برای جبران این شکاف است. یک جامعه محاصره او به من گفت که می تواند به "فلکس" در پاسخ به موجی از عفونت: ناوگان ظروف می تواند سپرده هر جا تخت اضافی مورد نیاز است.

سپاه تحقیق-و-توسعه تیم شده است که مقر آن در ویکسبرگ می سی سی پی از سال 1929 دو سال پس از رودخانه می سی سی پی باعث بدترین سیل در تاریخ ایالات متحده است. دیوید پیتمن که منجر سپاه مهندس مرکز تحقیق و توسعه توصیف مجموعه ای از آزمایشگاه ها در ویکسبرگ به عنوان "دیزنی جهان برای مهندسین و دانشمندان است." آزمایشگاه کسبه می توانید عملا هر چیزی از جمله در مقیاس بزرگ کلیشه عین متن از رودخانه ها و بنادر است که تسهیل طراحی سدها و دیگر سازه های عظیم. اولین بار Semonite تور ویکسبرگ labs او به طور ناگهانی از بین رفت; او میزبان او را در بر داشت در یک طرف اتاق خود توصیف ابزار. "او شیفته" مایک Channell یک مهندس ناظر به من گفت.

در مارس 30, Semonite خواسته ویکسبرگ به نوبه خود یک غلاف ظرف به همراه منفی-فشار اتاق مناسب برای مراقبت های ویژه گفت: "فقط برای دیدن اگر آن را می تواند انجام شود." شهروندان تحت سفارشات در خانه بمانند اما در عرض یک ساعت از Semonite تلفن تماس شانزده مردان—برق جوشکار نجاران مدل مکانیک و یک H. V. A. C. پیمانکار—گزارش یک انبار مشخص شده "مدل فروشگاه." برایان Woodrick یک نجار بود در شلوار جین و یک Carhartt T-پیراهن زرد مداد جمع شده در پشت یک گوش; Stanley McCollough یک جوشکار عینک پژمرده کلاه بیس بال با آمریکا-پرچم پچ.

یک غلاف ظرف وارد شده توسط کامیون از جکسون در حدود پنجاه مایلی شرق. شانزده فوت توسط هشت پا گسترده آن ایستاده بود هشت فوت قد و وزن حدود بیست و پنج صد پوند smidge بیش از یک Mazda Miata. ظرف به حال لاستیک کف (برای تمیز کردن آسان) و دیواره های صاف پانل های پلاستیکی (آسان برای تغییر). سمت کوتاه با رول آپ ورودی مورد نیاز یک درب شفاف است که به کارکنان پزشکی "خط دید"—توانایی بصری نظارت بر بیمار بی ارزش و بدون خطر عفونت است. درب نیز تا به حال به طور گسترده ای به اندازه کافی به جای تخت بیمارستان; میکی Blackmon اجرا می شود که ساخت فروشگاه به من گفت: "شما نمی پیدا کردن کسانی که در انبار خانه."

این تجار رفت برای تامین سپس بازگشت و با پنجاه و دو صد دلار ارزش مواد. 6 p.m., ساختمان شدند. آنها حذف رول آپ درب و گردد جایگزینی با ورق اکریلیک, پیانو, لولا و دسته لاستیک اضافه کردن یک louvered دریچه هوا تازه و بسته بندی آن همه را به محل با سیلیکون. برق نصب L. E. D. روشنایی. H. V. A. C. پسر درج یک اگزوز فن در عقب دیوار و فقط در داخل درب در سقف خط او نصب شده و حرارت و تهویه مطبوع واحد. آلوده هوا خواهد بود کشیده شده از پشت غلاف, از طریق یک هپا فیلتر. اکسیژن می تواند عرضه شده از طریق دو لوله یا فردی cannisters. می سی سی پی را coronavirus شماره شد و پس از آن کم است. (دولت در حال حاضر دچار یک سنبله.) به عنوان تجار مشغول به کار یکی گفت که او امیدوار است هیچ یک از آنها خواهد وزش نسیم تا در ظرف.

آن زمان هشت صنعتگران ده ساعت برای تبدیل غلاف جعبه. این تیم به این نتیجه رسیدند که با پیش ساخته درب و تمرین ماهر چهار نفر خدمه می تواند پایان کار در نیمه آن زمان. این تجار به حال مورد استفاده روزمره ابزار: نوار اندازه گیری, سطح, جدول دیدم, مته, سیم, استرپتیزر, پیچ گوشتی انبردست.

وجود دارد یک شوخی قدیمی در مورد یک مهندس قرار می گیرد تا در یک گیوتین در طول انقلاب فرانسه: به عنوان تیغه افزایش می یابد, مهندس می گوید: "هی من مشکل شما!" کسبه مشابه اجبار به سرهم بندی کردن. پس از اصلاح غلاف ظرف ویکسبرگ تکنسین های اضافه شده گوشه براکت زاویه آهن متصل شده و نوع دو چرخ جک کاستورهای در یافت دردسر از یک قایق تریلر. در حال حاضر تعداد انگشت شماری از مردم می تواند مانور واحد بدون لودر.

سپاه خواسته داوطلبان آزمون نمونه در این زمینه است. سه ظروف مورد استفاده در شبیه سازی یک صبح برفی در ماه آوریل در لیک برتر دانشگاه در Sault Sainte Marie, Michigan. تست گزارش شده است که این واحد به خوبی کار می کرد هر چند آنها پیشنهاد کرد به دنبال راه هایی برای تسهیل راحت تر ارتباط بین بیمار و کادر پزشکی در خارج از بنفش ، بیش از همه با توجه به سپاه گزارش ظرف رویکرد "مقیاس پذیر و مقرون به صرفه و موثر است."

شش غلاف ظروف قرار داده شد در یک پارکینگ در ایالات مرکز پزشکی بیمارستان در واشنگتن پس از یک بهداشت شهرستان برنامه های پیشنهادی طراحی, ترفند, اگزوز فن منتقل شد به پایین دیوار موقعیت برای جلوگیری از نقاشی هوای آلوده نسبت به یک پرستار ،

این تغییرات تا به حال نشده است سخت و Semonite خوشحال بود. نشان من عکس از نمونه اولیه او گفت:"که نوآوری!" او در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه تغییر تلفن همراه ظروف ممکن است مورد استفاده برای بحران های دیگر از COVID-19 از جمله به عنوان مسکن موقت برای افراد بی خانمان.

Semonite تحسین آنچه که او خواستار "کشف یادگیری"—تلو تلو خوردن بر روی یک راه حل به یک مشکل است. اما او نمی خواست سپاه به اتلاف وقت در طول بهداشت عمومی اورژانس بتواند در اطراف برای رفع آن در حال حاضر شده است نمیفهمد. مشخصات برای اصلاح غلاف ظرف همراه با عکس قرار داده شد در جایگزین-مراقبت-مرکز "راهکار" است که پس از آن مشتریان می تواند مشورت مانند یک کاتالوگ.

Cuomo, معاون رئیس ملی انجمن فرمانداران شد و هشدار کشورهای دیگر برای یادگیری از نیویورک را تجربه و به coronavirus جدی گفت: "ما آینده خود را." Semonite تا به حال به دستور سرهنگ که اجرا سپاه داخلی منطقه برای رسیدن به فرمانداران و شهرداران گفتن آنها "بیایید جلوتر از نیاز است." در پنتاگون در نشست خبری او توضیح داد که فرمانداران که می خواستند سپاه را کمک کند باید نامزد بالقوه برای ارزیابی. سپاه مهندسین در نهایت تکمیل بیش از یازده صد چنین زمینه ارزیابی هدایت توسط یک چک لیست: برق ؟ آب و فاضلاب? وجود دارد قالب ؟ وجود حشرات موذی? چه نزدیک است نزدیکترین بیمارستان ؟ بررسی قابلیت های بالقوه و پیمانکاران آنها پرسید: "شما می توانید بسیج در عرض چهل و هشت ساعت؟" در هر سایت که در آن ساختمان شروع Semonite دستور داد "تخت بر روی زمین" قبل از انتظار اوج محلی منحنی.

Semonite اغلب بازدید از پروژه های در حال انجام, چرا که او را دوست دارد به "نگاه مردم محلی در چشم است." او می پوشد یک کلاه سخت شخصی با سه ستاره نقره ای. او شناخته شده است به نمایش اعلام نشده در یک سایت کار و تقاضای حمایت های بصری برای یک مهندس پیشنهاد. ("تو دو ساعت برای متقاعد کردن من است.") سابق aide-de-اردوگاه Semonite را سرهنگ جاستین پریچارد گفت: "من ترک کار خسته اما او هنوز هم انرژی. او را له برخی از e-mail تا نیمه شب و انجام دوباره آن را در شش سی در صبح است." در ایمیل Semonite انگیزش کارکنان خود را به "پایان آنچه را که ما شروع می شود." وس Trammell, یک مهندس عمران اجرا می شود که سپاه ساخت و ساز شعبه در هانتسویل گفت: "برای یک سازمان مانند ما آن را خوب وقتی که رهبر خود را سخت است-شارژ. که به ما می دهد اعتماد به نفس." این بهار در سایت در نیوجرسی Semonite رعد و برق دور سوال و صدا مانند یک ماموریت حقیقت یاب و تست: "چگونه این ضربه محکم و ناگهانی با هم؟"; "هر ایرانی از طبقه؟"; "آیا شما می دانید که در آن رختخواب 15 است؟"

"من نگهبان همه آنها را جز برای آن است. که یکی برای من دیگر مهم نیست."
کارتون توسط هارتلی Lin

به عنوان سپاه honed پاسخ به coronavirus بسیاری از جایگزین امکانات مراقبت های دریافتی بیمارستان-مواد درجه. این سایت تا به حال به دیدار با آتش-ایمنی و پزشکی مشخصات. سروصدا تا به حال تخلیه است, برای جلوگیری از گل و پشه. کادر پزشکی مورد نیاز یک فضای اختصاص داده شده برای پوشیدن لباس های تمیز P. P. E. در شروع هر تغییر و از بین بردن dirties در پایان. در پنج سایت که من دیدم که ساخته شده است در نیویورک و نیوجرسی شنیدم گفتمان در Y-دریچه های فاضلاب بالابر نزول چلپ چلوپ و محیط قلاب. در لانگ آیلند من به تماشای یک پیمانکار همکار به قسمتهای داخلی از یک تازه حفر سنگر و روی تعجب فریاد زدن: "یک صد و سی و شش هزار خطی از لوله های پلاستیکی تا کنون امروز!" بیش از یک بار من شنیده ام یک سرکارگر بی سر و صدا به ذکر است که بسیاری از کارگران ساخت و ساز داوطلب بود برای این کار با وجود خطرات ناشی از انقباض COVID-19. خدمه guzzled نوشیدنی های انرژی به نام واقعی عقاب به عنوان آنها مشغول به کار در سراسر ساعت در دوازده ساعت در شیفت. در صبح روز عید پاک در طی یک کنفرانس تلفنی با مدیران در مکان های مختلف بلندگو در موقت مرکز فرماندهی در ناسائو شهرستان شروع به ساطع snores.

توسط اواسط ماه آوریل با نزدیک به سه ده متناوب امکانات مراقبت در پیشرفت و یا تحت نظر گرفتن کشور Semonite شد مشکلات ناسازگار بودن هر یک از بهبود. او تصمیم گرفت که او ترجیح سخت به دیوار و پرده و او بسیار مشتاق در مورد مرو-13 فیلتر هوا که دام انداختن ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون. یک روز صبح در یک سایت در نیوجرسی او نشان بی سیم پرستار-تماس با سیستم فرماندار فیل مورفی. کسی فشار یک دکمه بر روی یک آویز و یک بی سر و صدا صدای زن در P. A. سیستم گفت: "اتاق 616, تخت, A." Semonite توضیح داد که بی سیم راه اندازی نمایندگی یک پیشرفت تکنولوژیک بیش از انجام کار صرف روز قبل از آن: "یک بیمار را در Javits به جلو و کمی رشته است. یک نور می رسد و پس از آن کودک به نگاه کردن و کشف کردن که این فرد فقط در یک هواپیما."

سپاه ساخته شده است دو تا از نیویورک را جایگزین امکانات مراقبت در لانگ آیلند در SUNY-استونی بروک و SUNY-پیر Westbury و یک در سفید دشت در شهرستان Westchester مرکز. در استنی بروک سایت نزدیک دانشگاه استونی بروک در بیمارستان کار آغاز شده و فقط پس از کومو تعطیل مدارس. در اولین روز صبح که من بازدید—یک شنبه آفتابی در ماه آوریل—پردیس های ورزشی پیچیده بود و خزنده با کارگران ساخت و ساز. روز گذشته نیروی کار تا به حال به اوج خود رسید و در نه صد و سی و پنج نفر است. با صدای بلند ماشین آلات بخواهند صفحاتی دوباره مرتب چشم انداز. بیس بال و سافتبال الماس ناپدید شده بود. پیمانکاران فرعی خوشه مانند high-school دسته: دستگاه پخش این steamfitters قلع-سینه.

پنج چادر سفید به اندازه آشیانه هواپیما تا به حال محقق در کنار track-and-field محل. Enormous هپا فیلتر شد تولیدات بر روی پشت هر چادر. کارگران گسترش رزین با غلطک و جاروها ایجاد بدون درز طبقه است که می تواند به راحتی تمیز. هر بیمار اطاقک مورد نیاز اختصاص داده شده به منبع قدرت و پیمانکاران تا به حال ابداع یک راه حل که شبیه ایستگاه docking در یک درایو در تئاتر: knee-high نوشته های مجهز به پریز برق متصل به سیم کشی زد که در زیر مطرح کف چادر. یک پیمانکار گفت: "ما به حل مشکلات در دو هفته گذشته نسبت به دوازده ماه گذشته."

سرهنگ توماس Asbery و سپس فرمانده سپاه نیویورک منطقه سفر چادر با مدیران از ترنر ساخت و ساز است که تا به حال برنده پنجاه میلیون دلار قرارداد برای ارائه یک هزار و بیست و هشت تخت. همه عینک نئون و جلیقه کلاه سخت و ماسک. Asbery تا به حال در یک N95 و بیش از آن ترش-الگو ماسک که همسر خود را به حال ساخته شده است از یک پیراهن هاوایی. به دنبال در سیستم بارانی که نصب شده اند در عرض یک هفته او گفت: "به مردم عوام آن را 'Eh, O. K., آبپاش آتش.' به یک مهندس, این, مانند, شگفت آور."

در Westchester County, یک پیمانکار به نام بیلی Haugland گفت Asbery که سرعت شده بود گیج: "خود را نجاران آمده و سپس" من به اینجا می آیند برق!' و پس از آن, 'در اینجا می آیند لوله کش!' و پس از آن, 'در اینجا می آیند نجاران دوباره!' "Haugland برادر و شریک کسب و کار, جو, بعد به من گفت: "من احساس می کنم شده ام به نوشیدن از یک شلنگ آتش برای چهارده روز است." این Westchester سایت بود که چهل و هفت میلیون دلار پروژه: یک صد و ده منفی-واحد فشار. این Westchester County مرکز در اصل یک تئاتر و یک قرمز مخملی پرده و سقف صحافی با هنر دکو جهان چراغ; آن را در حال حاضر قرار دارد روشن و سفید استریل مکعب هر کدام با یک فشار هوا نظارت بر بلندی بیش از شفاف خود را درب. از آن آسان بود awed by نزد همه gleaming جدید H. V. A. C. مجاری و مس, اکسیژن, لوله کشی تا زمانی که شما به یاد که چرا آنها وجود دارد.

در صحنه یک بحران Semonite دوست دارد به موقعیت یک دفتر تریلر مارک با ارتش و سپاه قلعه آرم که او معتقد است که می تواند به عنوان آرام به عنوان دیدن "یک صلیب قرمز در یک میدان جنگ و یا پس از یک گردباد است." او به من گفت: "این مانند 'کسی را در اینجا. جاوا O. K.' "

Semonite رشد در دم آبشار در کوه های سبز. پدر و مادر خود بیل و جین زد Studebaker نمایندگی. جین نیز تدریس خواندن و لایحه نیروی دریایی, کهنه سرباز, خدمت به عنوان رئیس اتاق بازرگانی و کمک به ساخت دبیرستان و یک کلیسا است. این Semonites ساخته شده خود را در صفحه اصلی در بالای یک تپه. در ماه ژوئن سال 1965 زمانی که تاد شد, هشت برادر بزرگتر خود Scott داده شد, یک دوچرخه با ترمز برای دهمین تولد; برای روز پدر و مادر خود را به تماشای او عمل. در ژوئن 30th, اسکات سوار کردن به تنهایی برای یک درس شنا و سقوط در پایین تپه. یکی از همسایه ها او را در بر داشت. اسکات درگذشت در بیمارستان بعد از آسیب به سر.

تاد شد, عقاب دیده بانی و کلاس جمهور سپس با حضور در وست پوینت ملت اولین مدرسه مهندسی در یک بورس تحصیلی کامل. Semonite است نه تمایل به سمت خود بازتاب اما وقتی که من پرسید که چگونه خود را در مرگ برادر را تحت تاثیر قرار بود او teared و گفت: "من فکر می کنم در مورد او تمام وقت." عموم Semonite اغلب می گوید که هیچ آمریکایی باید مرگ برای کمبود تخت بیمارستان.

Semonite صحبت می کند در یک پررونق نیمه غرغر کردن و در سریع اعلانی جملات. پس از همه گیر شروع شد به نظر می رسد در جلسات مطبوعاتی با مغلوب ساختن پیشی جستن; تماشای او پس از صحبت رئیس جمهور است و مانند شنا از تلاطم آب به استخر بلوری. او در ادامه Rachel Maddow را نشان می دهد در ماه مارس و او gushingly از او تشکر کرد "برای صحبت کردن و در حال حرکت به سرعت" و اضافه کرد "این الهام بخش اعتماد به نفس ، جونکو یوشیدا سابق سردبیر الکترونیکی مهندسی تایمزنوشت که زمانی که او برای اولین بار به تماشای Semonite بحث coronavirus در تلویزیون او تقریبا فریاد زد: "یک مهندس در گذشته است. خدا را شکر!" Semonite را "طراوت صراحت" او در ادامه خاطر نشان کرد هر کس که "سیاست و سیاستمداران بسیار کمی واقعی قدرت به نبرد با این بیماری همه گیر چرا که آنها نمی دانند که جک در مورد آجیل و پیچ و مهره." او ستایش تمرکز خود را بر روی سادگی زیبا و اشاره کرد که "تلاش برای رسیدن به کمال بیش از حد اغلب به پایان می رسد با یک محصول است که مرده در هنگام ورود بیش از حد در اواخر بیش از حد گران است." او همچنین دوست داشت که Semonite نام "برای تلفن های موبایل مانند یک انفجار است."

Semonite اولین رویداد عمومی با تهمت بود در ماه اکتبر 2018 زمانی که او پیوست و رئیس جمهور در دفتر بیضی برای امضای امریکا زیرساخت های آب عمل می کنند. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن از او دعوت کرد به نظر Semonite با اشاره به قانون به شدت حمایت هر دو حزب. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "با این که صدای او را باید یک سیاستمدار!" پس از Semonite اولین تلویزیونی COVID-19 مطبوعاتی کاخ سفید تحت فشار او به نظر می رسد به طور منظم در رادیو فردا. Semonite گفت: کارکنان خود را, "من نمی تواند فاکس به طور کلی." او در ادامه فاکس بلکه در CNN, CBS و NBC آغاز هر نقطه با ابراز غم و اندوه برای از دست دادن زندگی است. زمانی که بازیگر جیمز وودز یک متعصب تهمت حامی پرسیدم چگونه باور نکردنی بزرگ است #ArmyCorpsOfEngineers?" یک اوهایو مهندس شات پشت "آنها عالی است. می دانید چرا ؟ آنها با استفاده از علم برای تصمیم گیری و نمی بازی زمانی که زندگی می کند در معرض خطر هستند."

مغلوب ساختن پیشی جستن است داوطلب خدمت سربازی سپاه به کار بر روی حیوان خانگی خود پروژه: ساختمان چهار صد و پنجاه مایل از دیوار در امتداد مرز مکزیک توسط 2020 انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا اهرم محبوبیت Semonite را coronavirus رهبری به عنوان یک راه برای متراکم کردن پشتیبانی بیشتر برای دیوار. در ماه مارس طی یک COVID-19 تلفنی با فرمانداران رئیس جمهور معرفی Semonite به عنوان یک "بسیار با استعداد که من در برخورد با بسیاری بر ساخت چیزهای مختلف در سراسر کشور است." در یکی از coronavirus رویداد رسانه ای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که Semonite و بهداشت عمومی مقامات بزرگ "ستاره". در یکی دیگر از او ستایش Semonite—که در حال حاضر در لباس یونیفرم—برای بودن "به طوری قابل ملاحظه است." مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست به صحبت می کنند "از طرف خدمات و نمایندگی از دولت فدرال است." پس از Semonite تحویل گزارش پیشرفت در جایگزین امکانات مراقبت از تهمت افزود: "به طور کلی در شارژ از دیوار!"

دیوار متشکل از عمودی جراحی اسلاید فاصله چند اینچ از هم جدا هستند که به عنوان بالا به عنوان سی و صدر هستند با یک "ضد صعود" از ویژگی های. در یک سادیستی شکوفا تهمت خواسته به دیوار سیاه و سفید رنگ آن را سوزان به لمس است. سپاه توصیه می شود در برابر این اشاره کرد که نقاشی و تعمیر و نگهداری می تواند هزینه میلیون ها دلار اضافی. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن پس از آن تغییر ذهن خود را. دیوار سیاه و سفید خواهد بود.

سال گذشته واشنگتن پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن "شخصا و بارها و بارها" تحت فشار قرار دادند و سپاه به استخدام یک داکوتای شمالی پیمانکار فیشر صنایع برای ساخت بخشی از دیوار. صاحب, Tommy Fisher یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی; بیش از یک بار به او گفت: فاکس نیوز که خود را شرکت می تواند در ساخت دیوار سریعتر, بهتر و کمتر expensively نسبت به رقبا. زمانی که این شرکت در مناقصه شکست خورد فیشر به چالش سپاه در دادگاه فدرال ادعا خواستار تهیه آن روند ناعادلانه است. یک مقام دولتی به من گفت که این شرکت تا به حال بوده است "نوشتن پیش فرض های پیشنهادی" و "نمی تواند دیدار با هر یک از مشخصات." مورد پرتاب شد.

در سال 2018 کوین کرامر نماینده از داکوتای شمالی که در حال اجرا بود برای سنا دریافت بیش از ده هزار دلار در کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی خود از فیشر و همسرش; که در سال فیشر همراه کرامر یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به دولت از آدرس اتحادیه. کرامر لابی نمایندگی فیشر فشار سپاه برای به اشتراک گذاشتن برنده مناقصه برای دیوار قرارداد. کرامر دفتر به من گفت که او درخواست اسناد و مدارک به این دلیل که سپاه را "پیمانکاری روند نه ارزش نوآوری" و "قریب جوایز تنها به موجود پیمانکاران است." سپاه را زیر پروتکل حاضر به ارائه پیشنهادات مختار است.

کرامر با استفاده از موقعیت خود در دو مجلس سنا کمیته که صلاحیت بیش سپاه به طور رسمی درخواست اسناد و مدارک. سپاه تا به حال هیچ چاره ای جز به پیروی. فیشر مناقصه به زودی بهبود یافته است. در ماه دسامبر شرکت دریافت چهار صد میلیون دلار قرارداد برای ساخت سی و یک کیلومتر دیوار در آریزونا. پنتاگون بازرس کل در حال انجام یک حسابرسی از قرارداد.

فیشر در ادامه به پیروزی بیشتر دیوار قرارداد برای ساخت بخش های دیگر در زمین های خصوصی. در ماه جولای ProPublica گزارش داد که فرسایش مشکلات در ریو گراند حاشیه رودخانه که در آن فیشر ساخته بود سه مایل از دیوار. ماریانا Treviño رایت, مدیر اجرایی نزدیکی پروانه محافظت گفت: نظارتیک روزنامه در McAllen, وابسته به تکزاس که یک طوفان می تواند سرنگونی دیوار اسلاید و ساقه آنها را downriver به عنوان "پرتابه." (به محافظت از شکایت کرد Fisher.) در یک e-mail فیشر گفت که او "replanted اضافی چمن" و آن "رایج در ساخت و ساز به یک چشم انداز تعمیر و نگهداری دوره پس از یک پروژه است." او افزود: "این دیوار در شرایط ایده آل است."

Semonite برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در نیمه شب در مارس 18. در ستاد سپاه در دولت مسئولیت پذیری ساختمان اداری او شروع به سازماندهی شخصی خود اثر در سه مقوا بانکداران جعبه. یکی بود دارای برچسب "SEMONITE: احساساتی." دیگران مشخص شد "COVID" و "دیوار": ماموریت های نمایندگی مخالف می رسد از ظرفیت انسان برای همدلی.

Semonite عمومی در تعامل با رئیس جمهور منجر شده برخی از مردم به گمان که او به صورت خصوصی disapproves از او. در طول یک coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت Semonite به تماشای او در زمینه سوالات; Semonite پاسخ داد: "آقا من یک مقدار زیادی از ساختمان را انجام دهد. من قصد دارم به ترک اگر شما از ذهن نیست." در پاییز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست به توصیف مرز دیوار این ویژگی های نظارت و Semonite گفت: "آقا می تواند وجود داشته باشد برخی از شایستگی در نه بحث در مورد آن."

ارتش سوگند خوانده شده در قسمت "من را اطاعت از دستورات رئیس جمهور ایالات متحده و به دستور افسران منصوب بیش از من است." Semonite نمی تواند رد یک نظم قانونی و حتی اگر او از نظر اخلاقی با آن مخالف است. وزارت دفاع سیاست ممنوع فعال وظیفه پرسنل نظامی از صحبت کردن و یا رفتار سیاسی در حوزه عمومی. در یک میزگرد بحث و گفتگو در گمرک و حفاظت مرزی ایستگاه در شهر مرزی کالکزیکو کالیفرنیا Semonite نشسته در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن, نگهداری, یک, مرموز, بیان, به عنوان رئیس جمهور دروغ در مورد "خروش عظیم" مهاجران "قریب به اتفاق سیستم مهاجرت ما."

Semonite صحبت می کند از دیوار به طور انحصاری در نظر مهندسی skirting نماد آن و هدف آن است. او را دوست دارد به می گویند: "کار من این است که به درود می فرستم." زمانی که من فشار او بر این او گفت که دستور "آب و هوا" است "فوق العاده مهم" و تاکید کرد که ارتش باید باقی می ماند غیر سیاسی و آماده به "فلکس در هر صورت بر اساس جایی که یک دولت می خواهد برای رفتن." او گفت: "ما باید برای زنده قادر به خدمت یکی دیگر از دولت است." به تازگی در یک نیمه خصوصی حاضر با مورفی, نیوجرسی فرماندار Semonite گفت: "من سی و شش هزار ، ما نمی مراقبت در مورد دستور کار سیاسی ما با قرار دادن پول که در آن بزرگترین نیاز است." Semonite می گوید نظامی خود کارکنان "اگر شما در حال ساخت یک دیوار شما نمی باید یک نظر در مهاجرت است." او به آنها می گوید "شما در حال بتن و فولاد است."

"همه چیز ساخته شده است که من یک سگ بد کار کرده است به نفع من در بخش خصوصی است."
کارتون توسط پل Noth

در توییتر Semonite شرح زیر است تهمت و Ivanka Trump, اما هیچ سابق رئیس جمهور ایالات متحده. او زیر فاکس نیوز و سی ان ان. همسر خود را به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن و دو نفر از فرزندانش همراه با Tucker Carlson و فاکس اخبار سیاست است. در کالیفرنیا رویداد که در آن تهمت صحبت از "خروش عظیم" از مهاجران Semonite آغاز سخنان خود با تشکر از گمرک و حفاظت از مرزها که "محافظت از آمریکا در اینجا از درون." در طول یک coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک به روز رسانی در مرز دیوار; Semonite پاسخ در بخش "آن را بسیار تهاجمی ساخت" و گفت که سپاه امیدوار به "تعادل" تحقق "دولت بخشنامه" با محیط زیست و منافع عمومی در نتیجه بیمه که "همه لرزش عادلانه."

در آوریل 12th, شش روز قبل از او برنامه ریزی شده بود به بازنشسته Semonite اطلاع همکاران که تهمت و وزیر دفاع علامت Esper خواسته بود او را به ماندن در حال حاضر. (زمانی که Semonite ترک او جایگزین خواهد شد توسط سرگرد ژنرال اسکات Spellmon های سپاه معاون فرمانده کل عمرانی و عملیات اضطراری.) در صبح بود که قرار شده است Semonite برای اولین بار بعد از بازنشستگی من ملاقات با او در دفتر خود در واشنگتن است. او تا به حال متوقف بسته بندی. که بعد این پست اتفاق افتاده است که به گزارش فیشر برنده شده بود یکی دیگر از مرز دیوار قرارداد به ارزش 1.3 میلیارد دلار آن را بزرگترین نشده است.

جانبازان ابراز نگرانی کرده اند که تهمت سعی خواهد کرد برای co-opt نظامی خود را برای reëlection مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به می گویند که به دلیل coronavirus او یک "جنگ به رئيس جمهور." Semonite نگه می دارد و یک نمودار از سپاه قلعه آرم و بیانیه ماموریت در زیر شیشه بالای میز کنفرانس ، او به نام من به آن نگاه کرد و گفت: "وانمود کنید در حال ساخت یک قلعه. آن را به یک بسیار قوی پایه و اساس است." بنیاد او رفت و در "درمان مردم با عزت و احترام به مطمئن شوید که هیچ یک از ما نیست که آزار و اذیت جنسی مطمئن شوید من اصلا تقلب مطمئن شوید که من بعد از قانون است." همه این اصول من ذهنی اشاره کرد نقض شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما Semonite ممکن است به سادگی صحبت شده است از بتن و فولاد است.

همه گیر اولین قله در نیویورک—به عنوان ویرانگر به عنوان آن بود—را ثابت کند به عنوان بزرگ به عنوان مقامات تا به حال در ابتدا می ترسید, در بخشی به دلیل مستند اقدامات و ماسک کاهش میزان عفونت است. تنها سپاه مربوط به تسهیلات که باز شد Javits. حداقل شش نفر کشته شدند وجود دارد. آخرین Javits هزار و نود و پنج بيمار مبتلا به "کف" در مارس 1st, تا زنده bagpipes. یک مرد نشسته در gurney خود گفت مراقبان "با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم."

FEMA صرف بیش از هفت صد میلیون دلار ساخت سپاه جایگزین مراقبت از امکانات از جمله نزدیک به سه صد و چهل میلیون دلار در نیویورک است. نهایی شمارش فاکتور در کار و تامین خواهد شد به مراتب بالاتر است. (کومو درخواست چشم پوشی برای سهم دولت از هزینه های.) در مواقع اضطراری FEMA و سپاه می تواند جایزه "بدون رقابت" قرارداد که بای پس نیاز است که این کار به بالاترین پیشنهاد. قرارداد ساخت و ساز رفت و به تاسیس شرکای سپاه مانند DynCorp یک پیمانکار دفاعی و همچنین به همکاران مانند Haugland که دارای تخصص در جاده ها و باند فرودگاه و تا به حال ساخته شده است یک ساختمان قبل از. (سپاه وب سایت پست نام آن coronavirus پیمانکاران اما نه واقعی قرارداد; سپاه است و نه انجام یک درخواست برای اطلاعات است.)

یک روز صبح در بهار گذشته در مرکز فرماندهی از استونی بروک سایت یک رهبر پروژه ذکر شده تجهیزات جریان به تاسیسات ناتمام. خاموش صفحه بزرگ تلویزیون کوک به فاکس نیوز نشان داد کومو و chyron: "همه شماره ها در شیب رو به پایین." سپاه را مدیر سایت, رایان فرگوسن یک مهندس عمران که به طور معمول صرف کار خود را در ساعت پر کردن آتش سواحل جزیره با شن و ماسه گفت: "در تکمیل این پروژه ما قصد داریم باید به نوبه خود بیش از برخی از مرتب کردن بر اساس لیست اموال." یک ترنر ساخت و ساز اجرایی خواست نامش باید در تمام ضمانت. یک SUNY-استونی بروک رسمی گفت: "فرماندار کومو?" همه خندید.

گارانتی دارنده است که در واقع در ایالت نیویورک است. آمریکا در حال حاضر خود بسیاری از زیرساخت است که دولت فدرال را به هر سایت. در سراسر کشور و مدارس و بیمارستان ها و مراکز اجتماعی به روز رسانی شد با همه چیز از آسفالت جاده ها به تهویه مطبوع. در شرق نارنجی بیمارستان عمومی در نیوجرسی Semonite نشان داد فرماندار مورفی که در آن سپاه و پیمانکاران آن نصب شده بود یک ژنراتور قدرتمند در حال اجرا سیم کشی برق زیر یک جاده برای جلوگیری از اخلال در خدمات آمبولانس. "که دائم ثابت" Semonite گفت مورفی. این پروژه را توضیح داده و نشان از یک "بیمه" در برابر آینده امواج از بیماری های عفونی. او افزود: "حتی اگر شما به قرار دادن به کارکنان به طور منظم در اینجا به نوبه خود این را به دفاتر در چند روز حرکت مردم شما در حال حاضر یک صد و پنجاه نفر تسهیلات است."

مورفی گفت: "بزرگ است."

زمانی که یک جایگزین مراقبت از امکانات دیگر مورد نیاز دولت تصمیم می گیرد که آیا به "آن را پایین آورد" و یا قرار دادن آن در چه Semonite تماس "حالت خواب زمستانی." 1918 همه گیر در آمد سه موج دوم که زده در پاییز همزمان با فصل آنفولانزا بود به مراتب مرگبارتر از اول. در برخی از ایالت ها, سایت شده اند برچیده شد. Travia مهندس که با هواپیما به آلبانی با Semonite به من گفت: "اگر شهر نیویورک یا شیکاگو یا New Orleans پرسید:" چه چیزی شما فکر می کنم ما باید انجام دهیم با ما A. C. F.?' پاسخ من خواهد بود: تمیز کردن آن سرویس تجهیزات قفل درب, آیا نگهداری چک گرم نگه داشتن آن. از آنجا که ما در حال رفتن به نیاز به آن را دوباره."

Weathernation سابق FEMA مدیر اغلب تاکید می کند که در طول یک بحران ملی بهتر است به "بزرگ رفتن زود است." Semonite به من گفت: "چه Fugate همیشه می گفت این بود که در پایان یک فاجعه اگر وجود دارد برخی از چیزهایی که ما را در جایی که ما استفاده کنید و آن را O. K.—فقط باید آن را در دسترس است." Semonite است گفت: "زمانی که شما یک زندگی در خطر بیشتر از زمان ما نمی خواهیم به لزوما سعی کنید به شکل از چگونه به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است." در طول سفر به یکی از سایت من شنیده ام به او بگویید کارکنان خود را "من مشکلی ندارم اگر ما نمی کنید این صد در صد درست است. ما این نود و پنج درصد حق در زمان است."

بین اواخر ماه مارس و پایان ماه ژوئن سپاه ساخته شده سی و هشت متناوب امکانات مراقبت های سراسر کشور اضافه کرد بیش از پانزده هزار تخت بیمارستان. بیشتر ممکن است در آینده کشورهای که در ابتدا کاهش یافته سپاه را کمک کند اما در حال حاضر رو coronavirus موج. این تبدیل شامل یک جنس با کیفیت (فلریسنت میسوری) و درسج آرنا (Loveland, کلرادو). در یک مرکز ساخته شده در داخل T. C. F. مرکز در دیترویت بیماران می تواند نگاه کردن و دیدن یک نشانه بزرگ: "آیا نمی دهد تا امید." هنگامی که وجود دارد یک واکسن سپاه ممکن است خواسته شود برای کمک به توزیع آن.

طول اولیه ساخت فاز, دولت, رهبران اغلب تشکر از سپاه به صورت ایستاده به عنوان صالح و آماده در یک لحظه زمانی که بسیاری از آمریکایی ها احساس می شود در غیر این صورت رها شده توسط دولت فدرال است. در نیوجرسی فرماندار مورفی گفت Semonite, "ارتش سپاه بود و در اینجا ما در عمیق ترین تاریک ترین ساعت نیاز دارید و ما هرگز آن را فراموش نکنید." او پرسید: "هنگامی که ما شما را دوباره به طور کلی؟"

Semonite گفت: "هر زمان که شما نیاز دارید به من." ♦


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن