"ایالات متحده آمریکا v اسکات" و مبارزه برای اثبات که کمک های انسان دوستانه جرم نیست

اورا DeKornfeld و ایزابل کاسترو کوتاه مستند "ایالات متحده آمریکا v اسکات" برجسته اخلاقی سوال رو آریزونا جامعه

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399

اورا DeKornfeld و ایزابل کاسترو کوتاه مستند "ایالات متحده آمریکا v اسکات" برجسته اخلاقی سوال رو آریزونا جامعه زمانی که اسکات وارن تحت تعقیب قرار بود برای آوردن آب به مهاجران در صحرا.

در ژانویه 17, 2018, اسکات وارن یک سی و شش ساله جغرافی راه می رفت به یک استخوان ساختمان به نام انبار در شهر کوچک Ajo, آریزونا, کمتر از چهل مایل از مرز مکزیک و دو جوان او انتظار ندارد برای دیدن. جثه Sacaria-Goday و Kristian Perez-Villanueva از هندوراس و السالوادور به ترتيب در حال عبور از بیابان سونورا و آمدن به ایالات متحده بدون مجوز. آنها تا به حال پیمایش آنها بعد گفت: با قطب نما و ستاره ها. آنها تا به حال ساخته شده راه خود را به یک ایستگاه گاز پیش از آن روز که در آن مهاجران-فعال حقوق آنها را پیدا و ارائه شده به آنها درایو را به انبار که در آن او گفت که آنها می تواند استراحت. وارن وارد برخی از چهل دقیقه بعد.

وارن یک داوطلب با هیچ بیشتر مرگ و میر انسانی-کمک گروهی که با استفاده از این ساختمان به عنوان یک زمین شروع عملیات از راه دور و رها کردن-آف از آب و سایر منابع برای مهاجران کوه پیمایی در سراسر صحرا. هنگامی که وارن مواجه Sacaria-Goday و Perez-Villanueva او ارائه شده به آنها آب و غذا و بررسی آنها را برای بیماری های زیر سازمان پروتکل. آن شب ماموران مرزبانی که بعدها شهادت داد که آنها تا به حال شده است surveilling انبار و ردیابی, Warren, swooped در و بازداشت تمام مردان است. وارن شد متهم با یک تعداد از توطئه به حمل و نقل غیر قانونی بیگانگان و دو فقره پناه دادن و مواجهه به بیست سال در زندان است. سرب برای اولین محاکمه در ماه مه سال 2019 است که وقایع در فیلم مستند کوتاه در بالا "ایالات متحده آمریکا v اسکات."

تماشای فیلم بیشتر از نیویورکر مجموعه مستند.

آریزونا کشش ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی است, کشنده ترین در کشور است. بیش از دو دهه گذشته این منطقه و کشته شدن حدود سه هزار مهاجر در تلاش برای عبور به ایالات متحده—حسابداری برای نزدیک به چهل درصد از مرگ و میر ثبت شده توسط مقامات مرزی در آن زمان. (حقوق بشر گروه که همراه با رسانه های تولید شده بالاتر برگه توجه داشته باشید که مرگ و میر است که به احتمال زیاد بیشتر از گزارش های رسمی نشان می دهد.) گشت مرزی را در پیشگیری از طریق بازدارندگی سیاست های معرفی شده توسط دولت کلینتون در سال 1994 به طور پیوسته تحت فشار قرار دادند مهاجران عبور از مرز جنوبی به بیشتر از راه دور و خطرناک زمین. استراتژی بسته کردن مرز شهری مبادی ورودی در حال حرکت عبور ترافیک به ناهموار بیابان سونورا که در آن درجه حرارت می تواند یک صد و بیست درجه در تابستان و سقوط به زیر صفر در زمستان و در جایی که آب آشامیدنی کمیاب است. به عنوان هیچ مرگ و میر بیشتر است که در یک سری از گزارش می دهد که این همکاری برای نوشتن در مورد چگونگی اجرای مهاجرت است دامن زدن به یک بحران از دست رفته مهاجران برخی از "شاخص موفقیت" ذکر شده در یک سال 1994 گشت مرزی استراتژی سند شامل "افزایش هزینه توسط قاچاقچیان" و "خشونت بیشتر در اقدام نوشته است." "اگر عملکرد به عنوان در نظر گرفته شده" در این گزارش, "پیشگیری از طریق بازدارندگی خواهد تغییر شکل مهاجرت به تبدیل شدن به بیشتر خائنانه بیشتر جرم بیشتر کارتل-رانده تر و پرتنش سیاسی." گشت مرزی نمیفهمد که هل دادن گذرگاه به backcountry خواهد منصرف کردن پناهجویان از تلاش برای ورود به ایالات متحده, اما آن را تنها به افزایش خطر مرگ و آسیب جدی است. آن را نیز افزایش داده و به یک گروه از داوطلبان ارائه کمک های بشردوستانه به کسانی که عبور از این بیابان مانند وارن.

"ایالات متحده آمریکا v اسکات" کارگردانی شده است توسط Ora DeKornfeld بیست و نه ساله فیلمساز و ایزابل کاسترو, یک سی ساله, چند رسانه ای, روزنامه نگار که در مکزیک متولد شده. "من فکر می کنم ما هر دو اساسا الهام" را به این فیلم کاسترو به من گفت: "از آنجا که ما آن را دیدم به عنوان یک قابلیت مورد است." در سال 2017 و در اوایل سال 2018 چند هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان از جمله وارن بودند به اتهام فدرال جنحه برای "littering" و "خاطی"—است که برای خروج آب و دیگر لوازم همراه عبور از مسیرهای فدرال حیات وحش مناطق. اما وارن دستگیری در انبار ثابت به یک نقطه عطف در اجرای مهاجرت. در اوایل سال 2017, جف جلسات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل, کارگردانی دادستان فدرال برای استفاده از قانون در برابر پناه دادن به مهاجران غیر مجاز به عنوان یک ابزار برای کمک به اجرای دولت تحمل صفر مهاجرت دستور کار—تا آن زمان قانون استفاده شده است تقریبا به طور انحصاری در برابر قاچاقچیان که قاچاق مهاجران برای سود. وارن متهم شد توسط Michael Bailey ایالات متحده وکیل برای منطقه آریزونا یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب.

این فیلم که به نمایش در ترایبکا و Mountainfilm جشنواره تا حد زیادی دامن سیاست به جای تمرکز بر چگونگی وضعیت مطرح شده "مسائل اخلاقی برای افرادی که در آریزونا زندگی می کنند" کاسترو گفت. وارن غالبا میزبان میزگرد مهاجرت در Ajo و این فیلم باز می شود در یکی از این نشست است. "مرزها قرار است به امن نگه داشتن ما" یک عضو از جامعه می گوید. "و در حال حاضر من از ترس است." دیگری می گوید: "من چیزی است که آنها می خواهم به اینجا می آیند, آنها می خواهم به اینجا می آیند برای یک زندگی بهتر بدی اما پس از آن آنها همچنین می خواهم به می گویند" خوب آن را انجام دهد من پیر-کشور راه است." "وارن گوش صبورانه گره. "با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری است که," او می گوید. این فیلم همچنین نشان می دهد فردی مصاحبه با ساکنان Ajo. "برای ما عادی است," یک مرد می گوید. "ما زندگی می کردند با [عبور مهاجران] همه ما زندگی می کند. این هرگز یک معامله بزرگ است. و پس از آن دولت در پا و ساخته شده است یک معامله بزرگ از آن."

کاسترو با اشاره به میراث از مردم در شهرهای مرزی مانند Ajo "کمک به مهاجران و مردم با دادن غذا و یا آب هنگامی که آنها را ملاقات آنها را در خیابان یا در بیابان—آن ریشه دوانده در راه است که جوامع به کار گیرند." اما اتهامات عنوان شده علیه وارن "القا ترس در مورد کاری که [به طور منظم شهروندان] انجام شده بود برای مدت زمان طولانی او گفت:" روشن "نتیجه چگونه ایالات متحده سیاست های مهاجرتی است که مردم سوال خود را اخلاق خود را اخلاق." "قبل از من کسی در جاده ها نیاز به آب: 'در اینجا.' در حال حاضر من آن را انجام نمی" یکی Ajo ساکن می گوید. "از آنجا که من می ترسم از عواقب." این فیلم نشان می دهد یک جلسه جامعه در Ajo که در آن وارن و شریک زندگی خود را, امیلی ساندرز است که یک انسانی-کمک به داوطلب جمع ساکنان سعی کنید برای پاسخ به سوالات خود در مورد قانونی بودن کمک به مهاجران. "ما نمی توانیم در این لحظه می گویند دقیقا چه پیگرد قانونی خواهد داشت و دقیقا همان چیزی را نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار" ساندرز می گوید. "ما هستیم . . . پیگیری حقوق بشر و مدافعان به طور فزاینده ای تبدیل شدن به هدف مرعوب, مورد آزار و اذیت و پیگرد قانونی توسط دولت و بازیگران از جمله ایالات متحده است." یک عضو می پرسد: "آیا این مسئولیت من به عنوان یک شهروند ایالات متحده به دریافت مدرک شناسایی از هر شخص من به یک لیوان آب ،

وارن جنایت محاکمه آغاز شد و در ماه مه سال 2019. این مستند نشان می دهد که تنش های ماه های منتهی به آن را به عنوان او آرام باقی می ماند و پشتکار ادامه کار خود را با مرگ و میر بیشتر. "ما در اسکات . . . کسی که انجام شد بسیار رادیکال اما کار بود که حمل خود را در یک بسیار باز و خفیف ادب راه" DeKornfeld به من گفت:—کسی که "به طور بالقوه می تواند اتصال نه تنها با افرادی که در حال حاضر موافقت خود را با سیاست بلکه کسانی که نمی کنند." محاکمه به پایان رسید و در ماه ژوئن در آویزان داوران.

چرا که دادستان کاهش یافته است به رها کردن همه اتهامات علیه وارن مورد رفت و به یک دادگاه دوم در ماه نوامبر که در آن وارن بود که سعی کردم در پناه دادن به اتهامات عنوان شده علیه. (به اتهام توطئه کاهش یافته بود و قاضی حکم داد که هیچ اشاره ای به تهمت سیاست های اجرایی می تواند در استدلال.) هیئت منصفه او را یافت و گناه نیست. پس از حکم وارن گفت: "دولت شکست خورده در تلاش خود را به جرم اساسی انسان مهربانی." اگر چه وارن شد توجیه سرنوشت Sacaria-Goday و Perez-Villanueva ناشناخته باقی مانده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن