یوتا رودی Gobert گزارش از دست دادن حس خود را از بوی به دلیل coronavirus

رودی Gobert یوتا جاز بازیکن که تست مثبت برای رمان coronavirus باعث خاموش شدن توسط NBA و تا به حال یک اثر آبشار

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399

رودی Gobert یوتا جاز بازیکن که تست مثبت برای رمان coronavirus باعث خاموش شدن توسط NBA و تا به حال یک اثر آبشاری در سراسر ورزشی, لیگ, گزارش روز شنبه که او از دست داده حواس بویایی.

"فقط به شما بچه ها یک به روز رسانی از دست دادن بو و طعم است که قطعا یکی از علائم شده اند قادر به بوی هر چیزی برای چهار روز گذشته," Gobert توییتی. "هر کسی که تجربه همان چیزی است؟"

با توجه به American Academy of Otolaryngology که غیر معمول نیست. در یک پست در وب سایت خود را یکشنبه این ذکر رو به رشد شواهد نشان می دهد که از دست رفته و یا کاهش حس بویایی و از دست دادن طعم و مزه علائم مرتبط با COVID-19. این سازمان هشدار داده گوش و حلق و بینی پزشکان که هر دو شده اند دیده می شود در بیمارانی که آزمایش مثبت اما نشان داد هیچ علائم دیگر. در صورت عدم وجود آلرژی, سینوزیت و یا رینیت از دست دادن بویایی و یا چشایی باید "حکم توجه جدی برای خود انزوا و تست" آن توصیه می شود.

"ما واقعا می خواهید برای بالا بردن آگاهی که این نشانه ای از عفونت است و هر کسی که توسعه از دست دادن حس بویایی باید خود منزوی," کلر هاپکینز رئیس جمهور از Rhinological جامعه نوشت: در یک ایمیل به نیویورک تایمز. "این می تواند کمک به کاهش انتقال و صرفه جویی در زندگی می کند."

Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus مارس 11, منجر به تعویق افتادن یوتا بازی در اوکلاهما و پرهزینه تعلیق از NBA فصل ساعت بعد. لیگ های دیگر به دنبال پس از مدت کوتاهی و جاز اعلام کرد که یک بازیکن دوم به بعد نشان داد به داناون Mitchell, تا به حال آزمایش مثبت است.

Gobert اعتراف کرده به اینکه "بی دقتی" پس از تمسخر دست زدن به خبرنگاران میکروفون و دستگاه ضبط در یک کنفرانس خبری در مارس 9, قبل از تست مثبت. او پس از عذرخواهی کرد و متعهد $500,000 (ایالات متحده) به تلاش ها با هدف ارائه کمک به کارگران تحت تاثیر NBA shutdown.

"من امیدوارم که داستان من به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این" او گفت: هفته گذشته در یک Instagram پیام. در یک ویدیو ارسال شده توسط NBA در هفته گذشته او تشکر هر کس "برای انرژی مثبت" و گفت که او "احساس بهتر در هر روز است." او همچنین اعتراف کرد پشیمانی دوباره در مورد اقدامات خود را. "این همه در مورد حفاظت از خود," او گفت:, "و مردم در اطراف شما. من آرزو می کنم من می خواهم که [گرفته] این چیزی که به طور جدی تر و من امیدوارم که هر کس دیگری [را] انجام این کار از آنجا که ما می توانید انجام دهید آن را با هم. مراقبت و ایمن ماندن."

تیم جاز تا به حال در بازی قبلی 10 روز بودند خواست به خود قرنطینه و تعدادی از بازیکنان NBA از جمله بروکلین کوین دورانت, آزمایش مثبت است. میچل بستری در یک "صبح بخیر امریکا" مصاحبه هفته گذشته که "آن زمان در حالی که برای من به نوع خنک کردن" نسبت به Gobert او پس از آزمایش مثبت است.

"من آنچه او گفت و من شنیدم چی گفت. من خوشحالم که او انجام خوب من خوشحالم که من به خوبی انجام می دهند. من فقط خوشحال به صداقت — من نفرت را به می گویند که این دو نفر از ما — اما که آن را تمام [جاز رفت و آمد] ، در پایان روز نه او و نه من فرزندان در خانه — من به برخی از هم تیمی است که فرزندان برخی از کارکنان است که کودکان در خانه. بنابراین من خوشحالم که ما قادر به مهار آن را به عنوان آنجا که ممکن است."

در نهایت, اگر چه او نمی داند که چگونه او قراردادی ویروس و او روز یکشنبه نشان داده است هیچ نشانه ای ندارند.

"من می توانم راه رفتن در خیابان; اگر آن نبود دانش عمومی بود که من بیمار شما نمی آن را می دانم," او گفت: "GMA." "این ترسناکترین قسمت در مورد این ویروس این است که شما ممکن است به نظر می رسد خوب بود خوب و ممکن است شما هیچ وقت نمی دانید که شما ممکن است صحبت کردن به و که آنها در حال رفتن به خانه."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب