مجازی ملاقات والدین قرار می تواند سوء استفاده از بازماندگان در معرض خطر

خانواده دادگاه موظف تصویری, چت با بچه های خود را می تواند به معتادان صمیمی نگاه اجمالی به قربانیان خود را'

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
جوناس Bendiksen / مگنوم

در ماه مارس آموخته شده از آژانس نظارت پسرش دادگاه موظف ملاقات با پدر خود سوء استفاده شوهر سابق—که بازدیدکننده داشته است خود را مجبور به رفتن مجازی به دلیل شیوع کروناویروس. او شروع به آماده سازی با در نظر گرفتن تمام اضافی ورق تخت و تلاش برای پوشش پنجره. او نمی تواند هر گونه شانس. حتی یک نگاه اجمالی خود را در خارج از شهر نیویورک ویندوز می تواند به اندازه کافی برای کمک به مردی که می خواهم با خشونت و بدرفتاری با کشف آدرس خود.

این هراس را برای اولین بار تصویری دیدار با پدر خود را به محل هر زمان که آژانس مجموعه تاریخ. قبل از همه گیر او می تواند رها کردن پسر او با شوهر سابق او در امن مکان عمومی مانند خارج یک بازار در نزدیکی خانه مادر. در حال حاضر او باید به او اجازه سابق را به آپارتمان خود را, البته تقریبا و این که او را می ترساند.

"با شنیدن صدای من فرزند پدر تنها مرا به یاد آخرین کلمات او را تهدید من, بنابراین من مجبور به اعتراف این حادثه به فکر می کنم در مورد شنوایی, او," یک, که من شناسایی اولین بار اولیه برای محافظت از حریم خصوصی و ایمنی نوشت: به من یک ایمیل به در. هر چند او جدا شده است از سابق او برای چند سال او می گوید: او همچنان به آزار و اذیت او را هر زمان که آنها ملاقات کرد تا برای فرزند خود است. در حالی که آنها با هم بودند یک سابق او را خفه و ضرب و شتم او را در مقابل خود ، او نگران در مورد آنچه سابق او ممکن است در یک تماس مجازی. او پسر یک عادت با اشاره دوربین از پنجره بیرون را هنگامی که او را به چت با خانواده و دوستان است و او نگران است که اگر او می کند و پس از طی مجازی بازدیدکننده داشته است خود را با پدر, آن ممکن است منجر سابق او حق بازگشت به آنها را.

"از آنجا که من نمی تواند در حال حاضر [در طول بازدیدکننده داشته است] من نمی خواهد بود قادر به تغییر مسیر فرزند من به ... نگه داشتن خانه ما محل محرمانه از پدر خود," او گفت:. پدر و مادر وادار سازد به طور کلی قرار نیست به تداخل با noncustodial پدر و مادر بازدیدکننده داشته است و هنوز هم این امر برای کودکان به اندازه کافی به تماس های ویدئویی خود را.

زمانی که اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت در سراسر ایالات متحده بسیاری از والدین با مشترک حضانت یا ملاقات ترتیبات شد در از دست دادن. آنها مجبور به انطباق با آنچه وکلای خانواده در حال تماس با "بی سابقه" موقعیت زیرا بسیاری از دولت های ایالتی و محلی نیست ارائه شده جهت در مورد چگونه پدر و مادر که حضانت باید رسیدگی ملاقات در حالی که در قرنطینه.

در برخی از مکان های که ارائه راهنمایی و سفارشات جدید به معنای مراتب بیشتر تماس بیش از حد معمول برای جدا زوج. Noncustodial پدر و مادر در پنسیلوانیا شهرستان دیگران به دست آورده حق غیر فیزیکی, "تماس روزانه" با فرزندان خود و اوهایو راس کانتی دستور داد پدر و مادر جدا شده و ارتباط خود را در مورد رفاه کودکان در هر روز است. برای بسیاری از والدین در شخص بازدیدکننده داشته است به تغییر مجازی آنهایی که در آن کودکان, اسکایپ, زوم یا FaceTime با noncustodial پدر و مادر است.

نیویورک نیست ارائه چنین ساده راهنمایی اما پناهگاه برای خانواده های مستقر در نیویورک ارائه دهنده خدمات برای مردم تجربه داخلی و جنسیت با مرتبط خشونت شده است افزایش تعداد تماس های از پدر و مادر در برخورد با ملاقات و بازداشت مسائل که از اوایل ماه مه به گفته یک وکیل ربکا Moy که با این نسخهها کار سازمان است. در حالی که مجازی بازدیدکننده داشته است می تواند در تلاش برای هر پدر و مادر به مذاکره صمیمی-شریک زندگی-خشونت بازماندگان در صورت اضافه شدن خطرات هنگامی که تنظیم چنین بازدیدکننده داشته است خود را با سو استفاده کننده.

کسانی که خطرات شامل معتادان گرفتن سرنخ در مورد سابق خود را در زندگی از آنچه آنها را در پس زمینه در تماس های تصویری و استفاده از آنها به درخواست بچه ها سوال است که می تواند به خطر اندازد از پدر و مادر خود ایمنی کارشناسان می گویند. (هر چند این خطر وجود دارد با فرد بازدیدکننده داشته است نیز دیدن فضای صمیمی از خانه کسی ممکن است به معتادان برای اطلاعات بیشتر.) معتادان نیز ممکن است مستقیم دیدگاه در کودکان است که به معنای برای پدر و مادر برای استراق سمع به طور بالقوه retraumatizing کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط سابق خود را. یک راه برای پنهان کردن تصاویری در داخل خانه با استفاده از مصنوعی زوم زمینه, اما نمی, اعتماد به نفس این ویژگی را به عنوان یک خدمت قابل اعتماد سپر با توجه به Moy.

"این تهاجم به حریم خصوصی" می گوید: هایدی راس دستیار مدیر مددکاری اجتماعی در کوه سینا بث اسرائیل را قربانی برنامه خدمات در مرکز شهر منهتن. نه تنها تصویری بازديد به پدر و مادر صمیمی زیرچشمی نگاه کردن به سابق خود را از زندگی, اما آنها همچنین می تواند به معتادان مهمات علیه سابق خود را. متعدد داخلی-خشونت کارشناسان صحبت کردم با توصیف تماس های ویدئویی به عنوان فرصت منحصر به فرد برای معتادان به "جمع آوری اطلاعات" در سابق خود شرایط زندگی. آنها می توانید یادداشت و یا حتی تصاویری از چیزهایی مانند آنچه کودکان در حال خوردن یا دیگری است که در صفحه اصلی.

معتادان ممکن است با استفاده از این مشاهدات "را به یک گزارش به رفاه کودکان و یا برای حمایت از درخواست برای تغییر حضانت می گوید:" گابریل دیویس حقوقی و مشاور سیاست در ضرب و شتم زنان عدالت پروژه در مینه سوتا است. در روابط سوء استفاده متجاوزان به دنبال حفظ کنترل بر زمان و یا شریک زندگی سابق و نظام حقوقی است که یک ابزار قدرتمند استفاده می کنند به انجام این کار. "وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که یک مصرفکننده ممکن است با اطلاعات" دیویس به من گفت.

با جسمی بازدیدکننده داشته است بسیاری از والدین با سوء استفاده از سابق تا به حال ارز ترتیبات که در آن آنها را مجبور به دیدن شریک سابق خود. در حال حاضر پدر و مادر با کودکان و یا نوزادان که نمی توانید در مجازی تماس با خود را به نگاه خود را آزار دهنده در چشم. برای کودکان در تمام سنین برخی از بازديد نظارت توسط نمایندگان دادگاه منصوب سازمان که تاریخ تماس بگیرید. با بازديد بدون نظارت پدر و مادر باید به سازماندهی مجازی تماس خود را. دادگاه تعیین اینکه آیا بازديد نظارت هستند یا نه بر اساس چیزهایی مانند اینکه آیا اتهام و یا محکومیت سوء استفاده در برابر بازدید از پدر و مادر است.

وجود دارد مزایای داشتن ناظران در این تماس. تالیا اندرسون که موفق کاتولیک خدمات اجتماعی " خانواده زمان برنامه که نظارت والد-کودک بازدیدکننده داشته است در آن آربور میشیگان و همکارانش کار کرده اند از اقدامات حفاظتی را به صورت مجازی بازدید بین کودکان و پدر و مادر با سابقه صمیمی-شریک زندگی خشونت است. "بیایید می گویند آنها از کودک بخواهید که یک سوال مانند" آیا شما حرکت می کند؟'" او می گوید: زمانی که پدر و مادر وادار سازد محل ناشناخته است به سابق خود را. تصویری-تماس با سرپرستان می تواند "لال کودک بلافاصله" اگر آنها شروع به پاسخ.

ناظران همچنین می توانید مرحله اگر کودک تصمیم می گیرد به دستگاه آنها با استفاده از برای تماس با خارج به عنوان یک نگران است پسر او ممکن است. "ما می توانید بازدید از پدر و مادر در اتاق انتظار" اندرسون به من گفت و سپس به صورت خصوصی چت با پدر و مادر وادار سازد در مورد اینکه آیا به سابق خود را یک نظر از خارج از خانه خوب است. یک پسر بازديد را نظارت می شود اما چقدر سرپرست خواهد بود مایل و یا قادر به تداخل با تماس تصویری است که هنوز معلوم نیست.

"ما هم شنیده ام که سو استفاده کننده می خواهد مجازی ملاقات اما بازمانده ندارد فن آوری," دیویس گفت:. "بنابراین مصرفکننده تصمیم می گیرد برای تامین تکنولوژی و وجود نرم افزارهای جاسوسی در حال حاضر لود شده در آن دستگاه است." موثر ترین نرم افزارهای اسکن این باید انجام شود در فرد توسط یک متخصص می گوید: تام Ristenpart عضو کرنل تکنولوژی کامپیوتر امنیت و حریم خصوصی برای قربانیان همسرآزاری تیم تحقیقاتی. برای مشتریان از راه دور تیم خود را توصیه نصب آنتی ویروس برنامه از "عمده فروشندگان" مانند Kaspersky Avast و NortonLifeLock. "برخی از نسخه های رایگان و آنها بهتر از هیچ چیز اما توجه داشته باشید که آنها ممکن است تشخیص نیست همه برنامه های بالقوه خطرناک" او به من گفت.

عدم وضوح در مورد کی و چگونه مردم در ایالات متحده می توانند رزومه برخی از صورت ظاهر قبلی خود را به معنای زندگی مجازی بازدیدکننده داشته است به احتمال زیاد به جای فرد آنهایی که برای برخی از زمان. "هیچ کس می خواهد بازدیدکننده داشته است خود را به توقف می گوید:" بر اساس بروکلین وکیل Miechia Gulley که نشان دهنده برخی از مشتریان که exes گفته اند صمیمی-شریک ، "معمولا کودکان هستند نه بخشی از [آزار] به طوری که قادر به پرورش که در ارتباط با کودک بسیار مهم برای اکثر مشتریان من."

پدر و مادر و ارائه دهندگان خدمات به طور یکسان در حال انجام همه آنها می توانند برای نگه داشتن بازدیدکننده داشته است می رویم. اما برای سوء استفاده بازماندگان مانند این می تواند عواقب ماندگار.

"من چندین سال را صرف تلاش برای فرار فرزند من است و در حال حاضر که من در نهایت یک زندگی ساده و آرام و صلح آمیز زندگی من ترس آن ممکن است همه به پایان رسیده است از طریق این موظف مجازی بازدیدکننده داشته است" گفت. "من نمی توانیم یک خانه جدید اگر ما کشف شده است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب