رای دهندگان سرکوب توسط Pandemic

سیاست Sherrilyn Ifill از NAACP صندوق دفاع حقوقی مورد بحث ویسکانسین افتضاح انتخابات و چگونه coronavirus تبد

توسط NEWS-SINGLE در 24 فروردین 1399
استیو Merriweather منتظر رای به داخل رودخانه دبیرستان دانشگاه در ویسکانسین ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی برگزار شد در میان COVID-19 شیوع در میلواکی در 7 آوریل سال 2020 است.دانیل Acker / ایسنا

ویسکانسین رای دهندگان مواجه انتخابی این هفته: خطر سلامت خود را یا از دست دادن رای خود را.

کسانی که سهام در روز سه شنبه می گوید: Sherrilyn Ifill رئیس جمهور و مدیر-مشاور NAACP صندوق دفاع حقوقی. "من نمی دانم که آن را می شود بیشتر استارک واقعا تحقیر آمیز تر برای ما به عنوان یک دموکراسی" او می گوید تحریریه ادوارد-اسحاق Dovere در یک قسمت از اقیانوس اطلس's سیاست پادکست بلیط.

Ifill می گوید که قانونگذاران ویسکانسین "ایجاد یک طوفان کامل که آن را نمی باید وجود داشته باشد" و این که دیوان عالی کشور را "وحشتناک تصمیم" اجازه می دهد انتخابات به ادامه دلیلی در معرض خطر رای دهندگان. او توضیح می دهد که چگونه جریان حزبی بحث در اطراف رای دهندگان سرکوب مبهم ریشه های آن به عنوان یک ابزار سفید برتری و او در مورد آنچه که نگرانی های خود را (و آنچه باعث می شود او امیدوار) که ما نگاه به انتخابات در ماه نوامبر.

گوش دادن به مکالمه کامل در اینجا:

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher | Pocket Casts (چگونه به گوش دادن)

آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.


ادوارد-اسحاق Dovere: در طول چند سال گذشته دیده ایم بسیاری از حرکت ها برای تغییر نحوه رای گیری انجام شده است در این کشور بیشتر از آن برای محدود کردن رای گیری با رای دهندگان ID قوانین و برش را در راه های مختلف به رای گیری رول. شده اند وجود دارد برخی از حرکت به گسترش رای توسط پست الکترونیکی و یا اوایل رای گیری. اما به طور کلی به نظر می رسد جهت رای گیری قوانین شده است به آن را سختتر برای مردم به رای دادن به جای آسان تر برای مردم است.

Sherrilyn Ifill: آره من فکر نمی کنم ما دیده ایم یک دوره بود و در واقعیت است که تنها را آن قابل مقایسه با اوایل نوزده-صدها نفر که ایالت های جنوبی به تصویب قانون اساسی جدید که محدود رای گیری برای آفریقایی-آمریکایی است. من فکر نمی کنم ما دیده ایم یک دوره پایدار از نو سنگر سازی به عنوان ما را دیده اند بیش از هفت یا هشت سال. این واقعا شگفت آور است. و خیلی از آن است که غرق در نژادی رای دهندگان سرکوب. برخی از آن است که غرق در حزبی رای دهندگان سرکوب. و وجود یک همپوشانی بین نژادی و حزبی رای دهندگان سرکوب تا مطمئن شوید. و تمایل به دادگاه اجازه می دهد تا آن را به جای دیدن آن را برای آنچه در آن است.

Dovere: و پس از آن به نظر می رسد مانند آنچه در ویسکانسین با قوه مقننه ایالتی در حال حرکت است به تغییر اولیه تاریخ آن را مرتب کردن بر اساس به طور کلی مناسب جنبش است که ما شاهد بوده ام در سراسر کشور کاهش در رای گیری در دسترس, اما همچنین در ویسکانسین به طور خاص است که خانه را به بسیاری از فیلم, که آیا آن بوده است برش به افرادی که ثبت نام برای رای دادن و یا gerrymandering شده است که در رفتن وجود دارد.

Ifill: هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد برخی از رای دهندگان سرکوب شده است که در اکثر چشمگیری بیش از چند سال گذشته آنها فکر می کنم در مورد کارولینای شمالی, آنها فکر می کنم در مورد گرجستان است. اما اگر من مجبور به انتخاب ایالت شمال آن را قطعا خواهد بود ویسکانسین. ویسکانسین تحمیل یک رای دهندگان ID قانون است که یک دادگاه فدرال در بر داشت ایجاد شد و هدف از تبعیض علیه رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی. ویسکانسین دارای سابقه حزبی gerrymandering که به پایان رسید تا در دیوان عالی ایالات متحده. پس آن را به نحوی در همه تکان دهنده است که اگر قرار بود به این بیماری همه گیر رای گیری مرحله نهایی مسابقات که در آن اتفاق می افتد در ویسکانسین.

و من قطعا دادستانهای مجلس قانونگذاری ویسکانسین. هیچ دلیلی وجود ندارد که ویسکانسین اولیه نشده اند می تواند به تعویق افتاد. فرماندار ساخته شده تلاش برای سعی کنید به طور یک جانبه حرکت اولیه و ایالتی ویسکانسین دیوان عالی کشور, تفسیر ویسکانسین قانون هستند—و آخرین کلمه ای در ویسکانسین قانون—گفت که فرماندار ندارد که قدرت. بنابراین اصلی که قرار بود برای رفتن به جلو. این سوال قبل از دادگاه انقلاب درباره رای غیابی در مورد حرکت تاریخ به عنوان دادگاه منطقه انجام داده بود برای زمانی که رای غیابی می تواند دریافت شده توسط هیئت انتخابات به مردم زمان بیشتری است.

وجود دارد یک غایب رای پرونده به دلیل بیماری همه گیر. ده بار بیشتر رای دهندگان به دنبال رای غیابی در ویسکانسین نسبت به حال تا کنون انجام داده قبل از. و به این ترتیب هیئت مدیره از انتخابات بود backlogged و نه تا به حال این شانس را به پست الکترونیکی کردن بسیاری از رای گیری غایب است. بنابراین بسیار متواضع تنظیم است که دادگاه منطقه ساخته شده در مورد این بود که غیابی دریافت می شود تا آوریل 13th, است که در هنگام انتخابات به شمارش و تایید شده است. آن را به عنوان اگر وجود دارد برخی از تاریخ بین در حال حاضر و 13 بود که به خصوص مهم است.

این تنها مسئله بود که قبل از دیوان عالی کشور است. و دیوان عالی کشور بود و نه حتی مایل به اجازه می دهد که بسیار متواضع تنظیم است که او ساخته شده به این فرآیند است. و این بدان معنی است که افرادی که به دنبال یک absentee ballot اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت آن را در حال حاضر احساس می شود اگر آنها می خواستند رای دهند که آنها تا به حال به بیرون رفتن و رای خود را در روز انتخابات. و افرادی که تا به حال موفق به دریافت رای گیری غایب بودند و برگزاری آن نمی تواند آن را در پست الکترونیکی به دلیل آن را در حال حاضر دریافت شود و در روز انتخابات. و به طوری که آنها در حال حاضر تا به حال به بیرون رفتن و رها کردن خود غایب رای گیری در روز انتخابات. پس از آن ایجاد یک طوفان کامل که آن را نمی باید وجود داشته باشد. این انتخابات که قرار بود برای رفتن به جلو. اما بسیاری از مردم ده ها هزار نفر از افرادی که اقدام به رای گیری غایب رای گیری در حال حاضر مجبور شدند اگر آنها می خواستند به حق خود را به رای دادن. آنها تا به حال انتخاب بین بودن حقوق خود محروم نمی, رای گیری, و یا به خطر انداختن سلامت خود و زندگی در میان مرگبار بیماری همه گیر. من نمی دانم که آن را می شود بیشتر استارک واقعا تحقیر آمیز تر برای ما به عنوان یک دموکراسی است که این انتخاب است که ما در مواجهه رای دهندگان با این هفته است.

Dovere: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تاریخ ویسکانسین بیش از ده سال گذشته در سال 2010 اسکات واکر جمهوریخواه انتخاب شد و در آنجا شروع به حرکت به سمت بزرگتر و بزرگتر اکثریت جمهوری خواه در مجلس قانونگذاری ایالتی بلکه پس از آن که آنها را redistricting و gerrymandering که اساسا تضمین اکثریت جمهوری خواه در مجلس قانونگذاری ایالتی. و پس از آن وجود دارد و این حرکت در طول راه به قطع در مورد نحوه رای گیری انجام شد.

Ifill: آنچه شما توصیف دقیق است اما آنچه در این ماسک این است که ما گفتگو در مورد تعصب و برندگان و بازندگان است پیشی گیرد و هر مفهوم دموکراسی است. و این مشکلات من فوق العاده به دلیل این که این گفتگو را تا پایان. و ما باید به یاد داشته باشید که ما آمده ایم اینجا نسبتا به تازگی. البته همیشه تعصب و تعصب. اما این هم درست است که استفاده می شود وجود فضا برای بحث در مورد آنچه که به اشتراک گذاشته شد آرمان های دموکراتیک. نقطه تمام از تصویب قانون حق رای در سال 1965 و حرکت به اطمینان حاصل شود که که در جنوب حوزه های قضایی قادر به جلوگیری از آفریقایی-آمریکایی از رای گیری شد و نه تنها به دلیل آن بود nakedly نژادپرستانه اما آن را نیز به دلیل به رسمیت شناختن است که ما با توجه به رای گیری به عنوان یک نوع عمل مقدس و شهروندی بود که تا حد زیادی توافق بر روی آن است. که یک ماده بود که مورد بحث است.

Dovere: من حدس می زنم که به سوال من. چگونه این تبدیل به حزبی ایده از مردم قادر به رای دادن ؟ چرا که به نظر می رسد در این مرحله تا حدودی قابل اعتماد اگر شما نگاهی به افرادی که می خواهید به گسترش دسترسی به, رای گیری آن را دموکرات ها و افرادی که به دنبال انجام کارهایی برای محدود کردن دسترسی به رای گیری—یا آنچه که اغلب در مورد صحبت به عنوان حفاظت از رای اما به پایان می رسد که تا پایین تر بودن میزان مشارکت در عمل—آیا جمهوری خواهان. و این فقط واقعیت آن است. و این نوع از خیره کننده به آن را ببینید سقوط تقریبا 100 درصد قابل اعتماد است.

Ifill: شما می دانید, آن را واقعا جالب شما می گویند که به دلیل آن را بسیار درست است. و من به شما بگویم که چگونه این نقش بسیار problematically برای کاری که من انجام دهد. پس NAACP صندوق دفاع حقوقی است که یک حزبی سازمان دفاع از حقوق مدنی. ما شده اند درگیر در رای گیری حقوق دادخواهی برای یک زمان بسیار طولانی از 1940s زمانی که ترگود مارشال برنده Smith v. Allwright در سال 1944 بود که یک مورد که در آن دیوان عالی کشور زده عمل حزب دموکرات در تگزاس که اصرار بر تمام سفید مقدماتی. همه سفید اولیه در جنوب بود نوع از این راه است که دموکرات ها کنترل جنوب برای چند دهه. همه ما می دانیم که کسانی که بودند پیر دموکرات. و ما می دانیم که ابتدا در اواخر 1940s و 1950s و قطعا مستحکم با اوایل دهه 1960 کسانی که در ارتباط با نژادپرستی و سفید برتری رنگی به حزب جمهوریخواه فرار از تلاش برای اطمینان حاصل شود که آفریقایی-آمریکایی ها درست شد شهروندان در مخالفت Brown v. هیئت آموزش و پرورش در مخالفت با قانون حق رای و غیره.

بنابراین ما نمیتوانیم نژادی ابعاد آنچه که شما به عنوان یک حزبی واقعیت است. چه می شود دشوار است زمانی که ما شروع به بحث در مورد این که اگر از آن است که صرفا حزبی و به عنوان هر چند نژادی پویا نیست درایو آن را برای اولین بار. و بنابراین من در نهایت در مکالمات و حتی مانند یک من در حال حاضر حتی اگر من بگمارند. من کار نمی کند برای دموکرات ها و نه من سعی می کنم برای پیشبرد خاص هر حزب سیاسی. و در واقع من به اندازه کافی به واقع —و من نمی خواهد می گویند سن—اما من یک رای گیری حقوق وکیل به اندازه کافی بلند است که برخی از اولین موارد تحت پیگرد دموکرات جنوبی دموکراتیک فرمانداران. بنابراین این هرگز یک حزبی مسئله برای من است. اما چه اتفاقی می افتد این است که گفتگو در حال حاضر استوار در این چارچوب از تعصب است که در آن من مجبور به گفتن آنچه که من فقط گفت: پیشنهاد سلب مسئولیت که من حزبی و سازمان من سرب بگمارند چرا که ما فراموش کردیم که مسابقه موتور بود که سوار همه چیز. و این مسابقه باقی مانده است بسیار مرکزی به این موضوع است.

هنگامی که شما بپرسید که چرا آن را در مورد قدرت. آن را در مورد سفید برتری و قدرت. در سال های 2013 و 2014 زمانی که من می خواهم به بحث در مورد سفید برتری در زمینه voter ID قوانین مردم خواهد چشم خود را جمع. این صدا مانند من بود که بسیار چشمگیر است. مردم درک سفید برتری به مارس در شارلوتزویل. این پرچم. این افراد با نازی ها سلام و با استفاده از کلمه N و گفت نژادپرستانه چیز است. اما سفید برتری در هسته آن است که تلاش توسط سفید پوستان برای حفظ قدرت بدون توجه به آنچه. که چیزی است که مقاومت عظیم بود. که آنچه در جنوب تبعیض نژادی بود. این چیزی است که محرومیت از حق رای در سراسر جنوب برای مردم سیاه و سفید بود. آن را در مورد سفید برتری در مورد این ترس های قدرت با سیاه و سفید و قهوه ای مردم است.

و من حدس می زنم من می خواهم به بسیار روشن است که باقی می ماند که در قلب بسیاری از این. به حدی که که در ارتباط با حزب است که یک عامل پیچیده است که من فکر می کنم باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای افرادی که گاهی اوقات به این ببینید که چرا رای دهندگان سرکوب بسیار نامعقول چرا که مردم می گویند " خوب سیاست های حزبی و شما می دانید که ما همه ما همیشه به حال سیاست های حزبی.' اما اگر مردم واقعا می خواستم به درک و چرا از آن را نامعقول آن را به دلیل آن متحرک است و نشات گرفته از همان انگیزه که نگه داشته جنوب از اجازه دادن به مردم برای رای دادن در سال قبل از جنبش حقوق مدنی.

وقتی که شما تماشای آنچه اتفاق افتاده در ویسکانسین نبود فقط بعضی از تصادف. این تلاقی از عوامل است که هیچ کس می تواند تصور است. شما می دانید, آن را دقیقا آنچه شما انتظار می رود. ما می دانیم که اینها چه هستند. ما می دانیم که چگونه آنها در حال رفتن به تحت تاثیر قرار آفریقایی-آمریکایی جامعه درست مثل voter ID. ما می دانیم که چگونه آن را به تحت تاثیر قرار آفریقایی-آمریکایی جامعه و در عین حال به ما اجازه می دهد آن را برای رفتن به جلو در هر صورت. بنابراین من فکر می کنم این است که واقعا مهم آبخيز لحظه برای ما برای شروع گفتگو در مورد آنچه رای دهندگان سرکوب واقعا در مورد که واقعا مزایای هنگامی که ما آن را سخت تر برای رای دادن. زمانی که رئیس جمهور به طور ناگهانی از آبی disparages پست الکترونیکی-در رای گیری که او استفاده می شود به طور مداوم مورد چیست ؟ و اگر ما شروع به مکالمه با صحبت کردن در مورد جمهوری خواهان و دموکرات ها پس از آن ما منجر به از دست دادن هسته نژادی پویایی است که دروغ در قلب همه از این.

Dovere: هنگامی که شما به جلو فکر کنم تا چند ماه آینده به خصوص با آنچه ما شاهد اتفاق می افتد در ویسکانسین رای دهندگان و انتخابات مدیران را به آدرس coronavirus.

Ifill: موقعیت ما را گرفته این است که ما باید ارائه طیف وسیعی و به عنوان بسیاری از امکانات برای تمام رای دهندگان برای دسترسی به سیستم به عنوان امکان پذیر است. من هرگز فکر کرده اند که من به این می گویند اما ما از شروع این فرض که رای گیری باید شما نیاز به گرفتن زندگی خود را به دست خود.

بنابراین ما فکر می کنم وجود دارد به یک منو. حتما باید وجود داشته باشد باز نظرسنجی تا حد ممکن است. بسیاری از نظر سنجی بسته شد برای مثال در شهرستان میلواکی زیرا همانطور که همه ما می دانیم بسیاری از نظر سنجی ما کارگران مسن هستند. و آنها شروع به تماس در خیل گفت که اساسا آنها نمی خواهید به کار و مناسب در روز انتخابات به دلیل آنها می ترسید خود را در معرض این ویروس.

Dovere: آنچه در اینجا اتفاق افتاده است تبدیل به یک طرح برای راه هایی که شما می ترس کشورهای دیگر می تواند با استفاده از محدود کردن رای گیری?

Ifill: این کاملا برای من یک طرح کلی از آنچه که من می تواند اجازه می دهد, چه کسانی از ما که این کار را انجام نمی دهد به اتفاق می افتد در ماه نوامبر. و این بدان معناست که ما باید زود تر رای گیری به طوری که شما لازم نیست که خط از آنجا که شما باید یک دوره طولانی تر از اولیه رای گیری. شما نیاز به رها کردن غایب ایستگاه. شما نیاز به گسترش این زمان به صورت غیابی به بازگشت به هیئت مدیره از انتخابات است. ما باید همه از این برای مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر. وجود دارد راه هایی برای مدیریت این. و من فکر می کنم که منو همه ما با حال حاضر و آماده برای تکیه به اطمینان حاصل شود که در ماه نوامبر ما ندارد و انتخابات است که باعث می شود مردم به خطر زندگی خود را, اما ما همچنین انتخابات است که ما نمی باید شرمنده که هر کسی که یک شهروند که می خواهد برای شرکت می تواند شرکت در نوامبر 3rd.

Dovere: بسیاری از خود کار است و پر کردن مدارک در دادگاه اما بسیاری از کلی کار در اطراف حق رای است مانند مقدار فعالیت و تجمعات و تظاهرات. که به نظر نمی رسد مانند آن را برای رفتن به بخشی از این سال پیش رو در هر چیزی مانند راه آن شده اند که در غیر این صورت بدون ترس از یک بیماری همه گیر. چگونه می توانم شما در مورد انجام این کار ؟

که کاملا طبیعی است. آنچه ما انجام می دهیم این است که ما کار را به حذف موانع و سپس ما سعی می کنیم برای دریافت اطلاعات به رای دهندگان در مورد که در آن آنها می توانند رای, آنچه حقوق خود هستند و چگونه آنها می توانند ثبت نام و غیره. وجود دارد بدیهی است که هیچ ضربه زدن بر روی درب وجود دارد. بدون سوال, این یک چالش است. فعالیت ویژه وجود دارد که در آفریقایی-آمریکایی جامعه همواره به شدت استوار در توانایی ما به گرد هم می آیند و به مارس و در دیدار با یکدیگر. و ما نمی خواهد که ابزار در دسترس ما. اما ما مانند هر کس دیگری را مجبور به تنظیم. و ما هر هدف حصول اطمینان از جوامع ما به خوبی مطلع, مطلع و با ابزار مناسب آنها نیاز به قادر به مشارکت کامل در انتخابات و در روند سیاسی است.

Dovere: نوامبر بود و در بسیاری از انتظارات مردم بالاترین میزان مشارکت در انتخابات در یک مدت زمان طولانی به دلیل علاقه در انتخابات ریاست جمهوری. به نظر می رسد مانند آن را قطعا نمی تواند مورد در حال حاضر. آن را در واقع ممکن است پایین مشارکت مردم در انتخابات که این همه پایین می آید به آن است. و قصد دارد به سوالات که به رای و چگونه رای گیری اتفاق افتاده است. چگونه می خواهیم به ایمان مهم نیست که چه کسی برنده است ؟

Ifill: من نمی دانم که وجود دارد بسیار ما می توانید انجام دهید جز سعی کنید برای قرار دادن در محل فرآیندهای است که به کسانی که باز به گوش دادن به حقایق یک حس است که وجود یکپارچگی در سیستم. نگاه من نه یک نظریه پرداز توطئه اما من هم نه برای تظاهر است که رای دهندگان سرکوب وجود ندارد.

بنابراین من فکر می کنم این بسیار مهم است که آنچه ما به عنوان ما به انتخابات به عنوان مشروع به عنوان ممکن است به طوری که مردم می توانند با اعتماد به نفس در آن است. و اگر آن را مشروع مردم نمی خواهد که اعتماد به نفس در آن است. پس از آن است که در واقع بسیار مهم است برای هر کس که برنده نظر من برای سرمایه گذاری در تضمین این که انتخابات مشروع است با تضمین این که مردم برای دسترسی به, رای, با تضمین این که هر رای شمارش است و غیره. این که شما چگونه مشروعیت. و به حدی که وجود دارد کسانی که در حال تلاش برای تضعیف می کند که آنها در حال ایجاد زمینه که در آن مردم می توانند اعتماد به نفس در انتخابات. وقتی که من شنیدن دادستان کل بر گفت او شک و تردید در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. بر اساس چه ؟ که در آن نشانی که از آمده است ؟

این دانه هایی که کاشته سعی کنید برای ایجاد یک حس عدم مشروعیت که در آن یک وجود ندارد. و آن را شرم آور است. آن را کاملا یک رسوایی برای دادستان کل ایالات متحده آمریکا یک وکیل دیرینه تمرین و تجربه به پرتاب کردن آن نوع از شک و تردید. او یک فرد در یک موقعیت فوق العاده ای قدرت و رهبری است. و هنگامی که او می گوید: او شک و تردید او در حال ساخت یک پیشنهاد به کسانی که در حال گوش دادن به او که نمی تواند انتظار می رود برای انجام تحقیقات خود را بر روی آن, اما کسانی که به دنبال خود منجر به نشان می دهد که وجود دارد چیزی نامشروع در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. این وحشتناک

Dovere: چگونه نگران هستند شما در مورد جایی که ما دموکراسی به رهبری?

Ifill: خوب, این چیزی است که من داده ام زندگی من به سی سال. بنابراین من شماره گیری تنظیم شده است به نگرانی در مورد دموکراسی ما به دلیل این که چه حقوق مدنی کار است. آن متولد شده است از نگرانی عمیق خود را در مورد دموکراسی ما. اما شما می توانید نگاه کنید که [ویسکانسین] انتخابات و آنچه که ما شاهد دو راه.

به عنوان من در حال حاضر بیان شده است که آن را شرم آور و ننگ است که ما سپرده مردم را مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق خود را به عنوان شهروندان برای شرکت و رای دادن. بدون سوال. اما من هم مجبور به دیدن فوق العاده قدرتمند اشراف از این افراد ایستاده—برخی از آنها در صندلی چرخدار مبهوت و جدا از یکدیگر به عنوان بهترین آنها می تواند با شش پا—برای ساعت ها در پایان مصمم به شرکت در روند سیاسی است. که به قدرت است که واقعا سوخت ما را به انجام این کار است که ما انجام می دهیم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن