رای دهندگان واقعا در مورد مراقبت از تغییر آب و هوا

علم برای دموکرات ها تغییر آب و هوا است در حال حاضر یکی از مهم ترین مسائل در سیاست, بر اساس یک نظرسنجی جدید

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398
اکثریت پاسخ دهندگان به حمایت سبز جدید معامله یک hazily تعریف سیاست های تایید شده توسط سناتور برنی ساندرز ورمونت.ماریو تاما / گتی

به روز شده در 1:05 p. m. و در فوریه 21 سال 2020 است.

این یک اتفاق یک خطا یا outlier. در نظرسنجی پس از نظرسنجی نتایج روشن: تغییر آب و هوا یکی از مهم ترین مسائل در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یک نظرسنجی جدید امروز منتشر شده و ارائه شده به طور انحصاری به اقیانوس اطلس درایو تنها نقطه صفحه اصلی:: آب و هوا که روشن شماره دو مسئله دوم تنها به مراقبت های بهداشتی—برای دموکرات ها که زندگی می کنند در یکی از آینده اولیه یا حزبی متحده است. در میان همه رای دهندگان از گرم شدن کره زمین است که در حال حاضر یکی از برجسته ترین مسائل در سیاست آمریکا است. نظرسنجی انجام شده توسط آب و هوا, پیوند, یک حزبی گروه غیر انتفاعی در همکاری با محققان در دانشگاه ییل و دانشگاه جرج میسون و شامل نزدیک به 2000 ثبت نام رای دهندگان.

تغییر آب و هوا در حال حاضر نشسته در کنار تنها چهار نفر دیگر مهره های اصلی—مراقبت از سلامت اقتصاد و سیاست مهاجرت و امنیت اجتماعی در توانایی خود را به فرمان رای دهندگان توجه است. و برای خود توصیف لیبرال دموکرات تغییر آب و هوا است در حال حاضر در سراسر کشور مهم ترین مسئله ضرب و شتم 28 دیگران آنتونی Leiserowitz ارشد تحقیقات دانشمند در دانشگاه ییل به من گفت.

"این اولین بار است که در تاریخ سیاسی که در آن تغییر آب و هوا است و نه فقط یک ردیف بالا از موضوع است—آن است که از بالا ردیف موضوع گفت:" Leiserowitz مدیر ییل برنامه تغییر آب و هوا ارتباطی که کمک انجام نظرسنجی جدید.

این در حالی است که دموکرات ها رشد کرده اند بیشتر احساس خطر تغییر آب و هوا خود شناسایی خواهان باقی می ماند تا حد زیادی بی حرکت. در این نظرسنجی حزب دموکرات بسیار بیشتر از جمهوری خواهان می گویند تغییر آب و هوا است که یکی از آنها بالای دو مسائل آنها حمایت از سیاست های تهاجمی تر. این نشان دهنده عمیق تر شدن شکاف در میان آمریکایی ها: تغییر آب و هوا Leiserowitz گفت: "تبدیل شده است بیشتر قطبی در حال حاضر بیش از هر مسئله دیگر از جمله سقط جنین."

آب و هوا Nexus نظرسنجی انجام شد آنلاین از فوریه 6 تا 9 فوریه در میان 1,934 پاسخ دهندگان در 26 متحده است. هر یک از این کشورها—آنها عبارتند از نوادا در ایالت کارولینای جنوبی کالیفرنیا و تگزاس برگزار خواهد شد و دموکراتیک اولیه یا حزبی بین در حال حاضر و 17 مارس است. آب و هوا Nexus سپس وزن به پاسخ از هر دولت در خط با اداره آمار برآورد محلی سن ، جنسيت ، نژاد ، آموزش و پرورش و جمعیت هیسپانیک. در علاوه بر این به ییل تیم آب و هوا Nexus همکاری با جورج میسون دانشگاه مرکز برای تغییر آب و هوا ارتباطی برای نظرسنجی.

این نظرسنجی نتایج مناسب به قابل ملاحظه ای مطابق الگو: رای دهندگان آمریکایی در حال گرفتن تغییرات آب و هوایی جدی است. در ماه مارس گذشته سی ان ان/Des Moines Register نظرسنجی دریافتند که تغییرات آب و هوایی بالا بود-دو مسئله برای آیووا دموکرات. از آن پس همان نتایج را نگه داشته اند, در نظر, نظرسنجی, نظرسنجی های خروج و ارتباط مطبوعات رای-بازیگران داده Leiserowitz گفت.

در اوایل این هفته مرکز تحقیقات پیو اعلام کرد که اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که در برخورد با تغییرات آب و هوا باید به عنوان یک اولویت برای رئیس جمهور و کنگره است. پس از سال 2016 این تعداد افزایش یافته است و 14 درصد است. و در دیگری تمام زمان بالا تقریبا به عنوان بسیاری از آمریکایی ها (64 درصد) در حال حاضر رتبه حفاظت از محیط زیست به عنوان بسیار به عنوان آنها را تقویت اقتصاد پیو گزارش یافت می شود.

برخی از این اثر ممکن است منعکس کننده جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده رد آب و هوا سیاست و آغوش سوخت های فسیلی است. آن است که مشترک برای رای گیری عمومی به چرخش در جهت مخالف از رییس جمهور وقت سیاست انداز پدیده ای که دانشمندان علوم سیاسی تماس "ترموستاتیکی افکار عمومی است."

و در حالی که رای گیری نشان می دهد که نگرانی در مورد تغییر آب و هوا است که رشد آن را نیز نشان می دهد که دیدگاه های در حال تقسیم ، "بیش از پنج سال گذشته نگرانی عمومی در مورد تغییرات آب و هوایی افزایش یافت, به ویژه در میان دموکرات ها. آن را نیز بالا رفته قابل ملاحظه ای در میان مستقل اما در آنجا ماند نسبتا مسطح در میان جمهوری خواهان" Leiserowitz گفت. ماه گذشته یک مطالعه جداگانه از دانشگاه ییل و دانشگاه جرج میسون تیم متوجه شد که ایدئولوژی و حزبی وابستگی هنوز هم به شدت پیش بینی از رای دهندگان در نمایش آب و هوا. در حالی که بیش از 70 درصد از دموکرات ها می گویند که گرمایش جهانی ناشی از فعالیت های انسانی تنها اکثریت باریک است (51 درصد) از متوسط آمریکا به عنوان تنها 25 درصد از خود توصیف جمهوری خواهان محافظه کار.

نظرسنجی جدید که انجام شد با استفاده از روش های مختلف نشان می دهد برخی از نشانه هایی که قطع می باشد. نزدیک به 70 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها بسیار نگران و یا تا حدودی نگران تغییر آب و هوا را در بر داشت—بیش از کسانی که به گفته ایالات متحده آمریکا است که در مسیر اشتباه (52 درصد) و یا تایید شده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد به عنوان رئیس جمهور (45 درصد).

این نگرانی همسان تمایل رو به رشد برای قوی آب و هوا سیاست های نظرسنجی ها یافت می شود. در میان تمام رای دهندگان هفت نفر از 10 گفت: دولت باید بیشتر در مورد تغییر آب و هوا. پنجاه و نه درصد از پاسخ دهندگان بیشتر رفت و گفت آنها را به شدت و یا در حد متوسط حمایت سبز معامله جدید است. تنها 25 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به شدت و یا تا حدودی مخالف چنین تهاجمی اندازه گیری.

سیاست های میانه محبوب تر بودند. نزدیک به سه چهارم از تمام رای دهندگان گفت: آنها می خواستند یک نامزد که مجموعه ای قوی تر آلودگی استاندارد و 70 درصد گفت: آنها می خواستند رئیس جمهور بعدی به تقویت فدرال استانداردهای اقتصاد سوخت. (به من گزارش داد اوایل این ماه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جنگیده سال به تضعیف اقتصاد سوخت قوانین.) و نزدیک به چهار در پنج رای دهندگان از تمام احزاب پشتیبانی ارائه "کمک کار آموزش و یا تضمین حقوق و دستمزد" کارگران از نفت و گاز و صنایع زغال سنگ که شغل خود را از دست.

نه هر آب و هوا سیاست فرمان اکثریت. تقریبا همان درصد از رای دهندگان (42 درصد) پشتیبانی از باز کردن جدید سرزمین های فدرال برای حفاری نفت و گاز به عنوان مخالفت با آن (41 درصد) نظرسنجی در بر داشت. هر دموکراتیک نامزد ریاست جمهوری از Klobuchar به ساندرز می گوید: "مخالفت با چنین گسترش است.

شاید جذاب ترین پیدا کردن: تعدادی زیادی از رای دهندگان بیشتر می خواهید در آینده زیرساخت های انرژی از منابع تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی. بیش از 70 درصد از رای دهندگان گفت که آنها نیاز به حمایت 100 درصد از برق در دولت خود را به از باد و گیاهان خورشیدی تا سال 2050. اکثر پاسخ دهندگان گفت: چنین سیاستی را افزایش دهند و اقتصاد و کاهش هزینه های برق و کمک به مناطق روستایی و جوامع کشاورزی در دولت خود را. بسیاری نیز گفت: این امر باید هر دو اثر مثبت و یا هیچ اثر در همه کارگران دستمزد و نرخ بیکاری است. این یک امری عادی در آب و هوا سیاست که آمریکایی ها عشق خورشیدی و انرژی باد اما این نه تا کنون ترجمه شده به قدرت بازار برای فن آوری.

این نظرسنجی همچنین در مورد خواسته یک سری از سر به سر matchups بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یکی از نامزدهای دموکرات.

  • مایکل بلومبرگ شانس بهترین ها در اینجا: 47 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از شهردار سابق 40 درصد پشتیبانی تهمت و 13 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند.
  • در ساندرز-مغلوب ساختن پیشی جستن matchup, 47 درصد پشتیبانی Sanders. اما کمتر رای دهندگان (11 درصد) مطمئن بودند در این سناریو; 43 درصد پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • در Buttigieg-مغلوب ساختن پیشی جستن matchup 45 درصد پشتیبانی Buttigieg, 41 درصد پشتیبانی تهمت و 14 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها مطمئن نبودند.

جو بایدن را تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان Buttigieg برنده 45 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 42 درصد است. الیزابت وارن گره خورده و مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر matchup و ctq از دست داده و توسط یک نقطه است. در هر صورت تعداد رای دهندگان مردد بود بزرگتر از برنده حاشیه.

لیست کامل متحده نظرسنجی برای بررسی بودند—یک نفس عمیق بکشید—Alabama, Arizona, California, California, کلرادو, فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, مین, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, می سی سی پی, Missouri, نوادا, کارولینای شمالی, داکوتای شمالی, اوهایو, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت, ویرجینیا و واشنگتن است.

آن را به عنوان اگر نامزدهای نادان از این تغییر در اولویت رای دهندگان. هر نامزد حزب دموکرات اعلام کرده است آب و هوا طرح و مذاکره در مورد آن را از بیخ و بن. (حتی تهمت اشاره به کاشت درخت طرح در دولت از آدرس اتحادیه.) در مناظره های تلویزیونی مانند اوایل این هفته در نوادا دموکراتیک نامزد عجله برای آوردن تغییر آب و هوا قبل از هر گونه سوال در مورد آن خواسته شد. بحث و گفتگو نیست همیشه رضایت بخش Leiserowitz اعتراف کرد اما "من فکر نمی کنم آن را یک تصادف است که همه آنها elbowing یکدیگر به صحبت درباره آن را," او گفت:. "وجود دارد یک آب و هوا و رای دادن برای اولین بار."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب