جنگ اشعار از بیماری همه گیر

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.چندی پیش به عنوان جهان بود

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399

چندی پیش به عنوان جهان بود در نیمه راه به هر هفته به حالت تعلیق در انیمیشن یک مرد زندگی می کند که با همسر و فرزندان خود را در میانه وارد در شهر نیویورک است. او یک نویسنده و موسیقیدان در اوایل دهه پنجاه. سن او به این معنی است که او بزرگ شده گوش دادن به خشونت Femmes و جیم کارول خواندن اشعار توسط C. K. Williams و گلوی Kinnell و نوشتن آهنگ ها در مورد گزینه های محدود موجود در یک شهر کوچک که در آن بین مردم نگه می دارد جریان از طریق بدون توقف. او یک حرفه ای نظامی در پزشکی آموزش دیده بود که تورهای در افغانستان و دیگر unenviable ، آخرین اعزام به نیویورک که در آن تجربه و تخصص خود را می تواند قرار داده می شود به استفاده از صرفه جویی در زندگی و کاهش درد و رنج در یک مرکز موقت برای coronavirus بیماران.

در این روز پس از ورود او شروع به جمع آوری اسناد و آنچه که او را دیدم. والت ویتمن, پرستاری از بیمار, و زخمی و در حال مرگ در جنگ داخلی بیمارستان واشنگتن دی سی معروف نوشت که "جنگ واقعی هرگز در کتاب." نظامی را یادداشت jotted بین چهارده-ساعت شیفت در حال نگاه اجمالی به جنگ واقعی در حال حاضر در حال مبارزه در بیمارستان ها در سراسر جهان است. (او بوده است نه مجاز توسط ارتش به صحبت با مطبوعات است.)

"من دو دستکش در تمام زمانها و پوشیدن لباس شب," او نوشت: از روال خود را. "پس از من به خانه هر بار که من سرفه من فکر می کنم من باید گرفتار این ویروس. زمانی که من در طبقه رهبر من را مجبور به انجام یک رادیو در مورد من نیاز به تماس با امنیت. من همیشه می خواهم به تماس فقط به آنها بگویید که من احساس نا امنی." او bivouacking در ساختمان و هتل و نوع محل است که به طور معمول بسته بندی شده با گردشگران و honeymooners است. او و همکارانش مجاز به پرسه زدن بیش از چند بلوک در هر جهت. او اغلب سوابق مشاهدات خود را در آیه:

نیویورک
یک
شهر ارواح
که در آن
حتی
پرندگان در زمان
آخرین
قطار
به نیوجرسی
و
شب
افزایش می یابد آبی
سیاه و سفید به عنوان
یک کوچه
گربه و
من مبارزه با
چکمه اکو
در سراسر
برادوی
مانند تفنگ
عکس و یا
یک ضربان قلب
محو شدن به
یک سکوت
پس از تکمیل
شما می توانید
شنیدن
گریه
صدای
هر و
هر ستاره.

او نوشت: در مورد تهدید ثابت از دست دادن یک بیمار:

او
بیش از حد بلند
برای
ارتش
تخت بیمارستان
و تا به حال
عقاب
خالکوبی در
بازوی خود را
او
مسن تر از
60 و
نگاه
مانند یک
دوچرخهسواری در
نوع
مرد که
فکر می کردم او
هنوز هم می تواند
کسی را
نوع
مرد
که عاشق
به بگویید
مردم او
نبود ترس
از هر چیزی
پس از آن
واقعا تکان داد
من وقتی که
او صحبت کرد
در یک
صدا به عنوان
کوچک به عنوان
دختر من
درخواست من
اگر او
قرار بود
به مرگ.

وجود دارد, خنده دار, بیت, بیش از حد, مانند حکایت خود در مورد نوشتن یک پیام متنی به یکی از بچه ها اما به طور تصادفی ارسال آن به پنجاه بیمارستان همکاران به جای. "من تقریبا پنجاه بازگشت پیام از عشق," او نوشت. "امیدوارم که حداقل چند در واقع معنی آن است."

او شگفتی چه مدت این دردسر خواهد داشت و از آن جایی که این ویروس ممکن است او در آینده به عنوان آن فراز از شهرستان به شهرستان. مانند ویتمن در هجده شصت او فکر می کند در مورد چگونه نسل های آینده ممکن است به ما مراجعه کنید. "هنگامی که من سمت چپ صفحه اصلی," او نوشت: "من در مورد آنچه که من انجام وقتی که من وارد نیویورک: درمان بیمار و دعا برای روح مرده و تعجب می کنم که حدود 100 سال از زمانی که همه از این است که فقط یک افسانه در مورد مرگ تبدیل شدن به یک فرد که به شکل خفاش برای پرواز در سراسر جهان: نسل های بعدی' داستان جادوگر است که می خورد کودکان است." ♦


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه *نیویورکر* نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش *COVID*{: .کوچک}-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب