شد قرنطینه ساخته شده برای شاهدانه?

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.تصویر توسط João Fazendaدر

توسط NEWS-SINGLE در 17 اردیبهشت 1399
تصویر توسط João Fazenda

در اواخر ماه گذشته در حالی که رئیس جمهور تهمت flirted با راه حل های به coronavirus—حمام آفتاب با "بسیار قدرتمند نور" تزریق Lysol به تمیز کردن ریه ها—دیگران انتخاب می شوند به دود و گلدان. در لس آنجلس به عنوان یک صف از اتومبیل رخنه کرد و به آرامی در دو ساعت In-N-Out Burger درایو-از طریق خط, در, هالیوود, یک رشته از مردم ایستاده شش فوت از هم جدا snaked پایین بلوک خارج از MMD درمانگاه شاهدانه.

Mishka Ashbel که شرکت صاحب داروخانه با برادر خود Slava گفت: "ما به ارائه یک کمی کمک به جامعه تاکید کرد." لس آنجلس که توقیف سواحل آن و پیاده روی مسیرهای پیاده روی است تلقی علف های هرز ضروری خدمات حیاتی به دستياران سلامت و رفاه. "در 4/20 بسیاری از مردم استفاده از آمدن به یک داروخانه به عنوان بهانه ای برای خارج شدن از خانه به احساس دوباره عادی" Ashbel گفت. "ایستادن در آن خط بود یک مناسبت خاص است. افراد آنلاین قرار داده شده سفارشات برای تحویل شروع در 4 A. M." (سالمندان خود را gummies, آلی قبل از نورد مفاصل و خوراکیهای رایگان تحویل می گردد.)

"معاون صنایع" مانند مشروب کسب و کار به خوبی انجام در طول رکود و بحران; در اولین روز از خاموش شدن ماری جوانا سهام بهتر از توفنده S. & P. Ashbel در نظر نمی شاهدانه معاون محصول. "این یک محصول بهداشتی," او گفت:. "شما این احساس مسئولیت عمومی در اینجا—ما در خط مقدم. آن را در قلمرو ناشناخته است."

سابق N. F. L. بازیکن مواخذه شد توسط F. D. A. برای دفاع از شاهدانه به عنوان یک درمان برای COVID-19 اما بسیاری از آن را پیدا کرده اند بسیار مهم در مقابله با این بیماری همه گیر. دیوید Lonsdale های C. E. O. یک کنف-کشت شرکت به نام CanaFarma وزن در توسط تلفن از آپارتمان در منهتن. "مردم به دنبال بیش از همه برنامه سلامتی," او گفت:. "شاهدانه می شود بخشی از زندگی روزمره خود را مانند فشار خون پزشکی است."

"مردم استفاده می شود به خود درمانی و آن را به پزشکی آره" برادوی بازیگر که با این نسخهها کار پاره وقت به عنوان یک budtender گفت. "اما مردم نیز فقط خسته شدم."

رودی Schreier, یک شاهدانه مشاور گفت: "شما از خواب بیدار شما باید یک صبحانه خوب شما شاید برخی از ویتامین ها شما را در انجام کار شما باید ناهار انجام کار بیشتر دود مشترک خوردن یک خوراکی است. آن را تبدیل شدن به هنجار از آنجایی که ما شده ایم در مستند." Schreier با این نسخهها کار با درمانگاه برای کمک به آنها را امن مجوز. "بسیاری از مردم در حال کار از خانه باید زمان بیشتری را بر روی دست خود را در حال حاضر," او گفت:. "در جهان است که بسیار گیج کننده و هر کس مایل بود که بیشتر زمان و در حال حاضر که که مایل صادر شده است مردم مانند" من نمی دانم چه باید بکنید.' که در آن حشیش به بازی می آید." او گفت: "من زندگی در یک خانه با هفت نفر دیگر و در قرنطینه ما تا به حال یک زن و شوهر از دوست دختر در اینجا بیش از حد, بنابراین آن را مانند دوازده از ما و تقریبا همه سیگار در هر روز است. مردم در پایان هر آنچه که آنها باید انجام دهید برای کار خود را در, مانند, 2 P. M., و آنها مانند " چه می خواهیم کار را برای بقیه روز ؟ "

Schreier عجله به دو درمانگاه روزی که L. A. شهردار اریک Garcetti توصیه ساکنان شروع به ماندن در خانه. از آن پس او را قرار داده و دو کلون کودک شاهدانه گیاهان در حیاط پشت. "من فکر می کنم که لاو و Home Depot یک افزایش در فروش و من فرض کنیم که بخشی از آن این است که لوازم باغبانی" او گفت:. "ما انتظار داریم خانه رشد می کند به راه رفتن است."

وجود دارد یک طرف سود به رونق: فرایند استخراج روغن شاهدانه نیاز به اتانول بنابراین تولید کنندگان باید شروع به تولید ضد عفونی کننده دست صورت فله عرضه درمانگاه برای مشتریان به استفاده از. "در ابتدا آن را مانند یک حیاط معامله مواد مخدر به دست عفونی" Ashbel گفت.

Ashbel فکر می کند که سیگار کشیدن گلدان ایده آل قرنطینه فعالیت است. "این منجر به انزوا و آن را خاموش حسی بیش از حد از اخبار در حال حاضر," او گفت:. برادر خود را Slava گفت: "سیگار کشیدن حشیش کمک کرده است تا مردم ماندن در داخل برای نسل!" او افزود: "من نمی دانستم من شده است به طور تمام وقت از سال 2006 است."

علامت Haskell اسمیت, یک رمان نویس است که نوشته شده است در مورد ماری جوانا صنعت موافق است. "چه چیز دیگری شما را به بازی هشت ساعت از بازی های ویدئویی?" او گفت:. او جشن 4/20 با کشیدن یک مشترک در طول یک تعطیلات ویژه کلاس پیلاتیز در زوم.

Mishka Ashbel باعث می شود یک نقطه از آموزش مشتریان خود را در مورد امن سیگار کشیدن در طول بیماری همه گیر. "ما مردم" آیا تصویب doob در اطراف', " او گفت:. یک درمانگاه وب سایت ارائه می دهد یک راهنمای برای بهداشتی toking: "استفاده از حفاظت. . . . بونگ کاندوم لغزش راست به بالای یک بونگ بنابراین شما لازم نیست برای قرار دادن دهان خود را که در آن شخص دیگری بود." چیز دیگری که به تماشای Ashbel اشاره کرد: "شما ممکن است در نهایت خوردن همه خود را قرنطینه مواد غذایی." ♦


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه *نیویورکر* نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش *COVID*{: .کوچک}-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب