پخش زنده: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه همچنان در سنا

در هفته دوم از رئیس جمهور را بررسی استیضاح محاکمه وکلای او از جمله Alan Dershowitz و کنت استار را سوار دفاع از

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398

در هفته دوم از رئیس جمهور را بررسی استیضاح محاکمه وکلای او از جمله Alan Dershowitz و کنت استار را سوار دفاع از خود.

روز دوشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در سنا وارد هفته دوم خود را. در صبح روز شنبه اعضای رئیس جمهور قانونی تیم شروع به ارائه خود را باز استدلال. در دو ساعت جلسه وکلای جی Sekulow و پت Cipollone تکرار این پیام است که تهمت را عملیاتی شده اند شعار در طول روند استیضاح نقاشی آن را به عنوان یک حزبی تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات. "آنها درخواست شما را به پاره کردن همه برگه های رای در سراسر این کشور در ابتکار عمل خود را که تصمیم به دور از مردم آمریکا" Cipollone گفت. عنصر دیگری از دفاع از خود بود trivializing مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین به تصویر کشیدن هر دو خودداری از کمک های نظامی و کمپین اسمیر علیه سفیر ماری Yovanovitch به عنوان جزئی مهم است.

رئیس جمهور وکلا خواهد شد که دو روز بیشتر به حال خود باز استدلال و آنها در حال حاضر گفت که آنها را حفظ خواهد کرد ارائه خود را کوتاه تر از دموکرات خانه مدیران انجام داد. در خانه مديران سخنرانی هفته گذشته برخی از سناتورهای شد ostentatiously حوصله: ریچارد با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی دست از بی قراری ریسندگی به همکاران و مارشا بلکبرن توییتی و خواندن کتاب. با وجود این نوع پاسخ از برخی از سناتور جان کسیدی می نویسد: خانه مدیران به وضوح اثبات نقطه نظر خود را: "هیچ کس که به تماشای حتی برخی از خانه مديران ارائه می تواند در هر گونه شک که وجود دارد در واقع غیرقانونی طرح به اجبار ولدیمیر Zelensky رئیس جمهور اوکراین به اعلام رسیدگی به یک شرکت اوکراینی که شاغل هانتر بایدن; که این طرح انجام شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دانش و در دستور; و این که رئیس جمهور و کارکنان خود را همه آنها احتمالا می تواند به جلوگیری از جزئیات از ظهور است."

دفاع تیم که شامل حقوقی مشاهیر Alan Dershowitz و کنت استار, نه از آنها صحبت در شنبه است به احتمال زیاد به یک بمب افکن رویکرد از خانه مدیران به عنوان دادگاه همچنان ادامه دارد. جفری Toobin می نویسد که "نمایشگری که به احتمال زیاد بر روی صفحه نمایش نباید مبهم به آنچه واقعا در رفتن" این است که رئیس جمهور مدافعان و رهبری جمهوری خواه مجلس سنا مشغول به کار خواهد شد نه تنها در تضاد با خانه مديران شرح وقایع بلکه تا مطمئن شویم که دادگاه را شامل نمی شود هر گونه جدید شهادت شهود و یا شواهد مستند است. سناتور توافق به رای دادن در این سوال در هفته بعد و پس از هر دو طرف شده و باز استدلال.

شما می توانید به دنبال تحولات در جریان زندگی بالا.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب