تماشای ctq را مهیجی بود در آیووا

این قفقاز تقریبا بر ما و این آخر هفته ctq تقسیم وقت خود را بین سناتوری وظایف و انتخابات ریاست جمهوری, اهداف سف

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398

این قفقاز تقریبا بر ما و این آخر هفته ctq تقسیم وقت خود را بین سناتوری وظایف و انتخابات ریاست جمهوری, اهداف سفر به ایالت آیوا به آدرس به عنوان بسیاری از دولت به عنوان او می تواند قبل از بازگشت به واشنگتن برای استیضاح جلسات. پس از گذشته پنج شنبه زمانی که بار شرکت تایید شده Klobuchar و الیزابت وارن, Twitter و Instagram به حال به ذکر برخی از #Klomentum. (#Feeltheklob و #Klozone کردم کمتر کشش.) طولانی عقب مانده در پشت رقبای او در آیووا با پای صندوقهای رای دادن به او در حدود پنج درصد از آرا Klobuchar بود در حال حاضر نزدیک به دو رقمی پشتیبانی می کند. او افزود: حوادث در شهرها که نام قرار داده و یک پیروزی بخش از ترانه ای از "مرد موسیقی" ("دوبوک, Des Moines, Davenport, مرشللتون میسون شهرستان کیکوک, Ames, آسمان, دریاچه باید به آیووا امتحان کنید!") در سر من. در شنبه Klobuchar بازدید موسکتین و Bettendorf. شنبه شب, Des Moines , ثبت نام, اعلام تایید آن برای الیزابت وارن. روز یکشنبه مصمم Klobuchar soldiered در واترلو است.

آن را به حال شده است یک هفته برفی و صبح آغاز شد و با مات شیشه جلو; من سوار به Waterloo از Des Moines دو ساعت از خمش با مشکل روبرو بزرگراه از طریق زرق و برق دار سفید زمین های کشاورزی. وجود دانه آسانسور و آسیاب های بادی و وابسته به دان کیشوت تابلوهای تبلیغاتی برای تام Steyer به دنبال فقط به عنوان مبهوت به ما به عنوان ما به دیدن او. در مرکز شهر واترلو در سراسر از یک سگ پیاده روی منطقه ای به نام Wiggly زمینه Klobuchar رویداد برگزار شد در سیاه و سفید ساختمان Skyroom در یک تاریخی ساختمان هشت طبقه که یک بار شده بود یک فروشگاه است. من اتفاق افتاده است را وارد کنید در نزدیکی Klobuchar و همراهان او خندان شد و گفت: چیزی در مورد تبدیل شدن به یک کدو تنبل. داخل در طبقه هشتم یک سالن مانند فضا پر بود از مردم از همه سنین تقریبا همه آنها سفید است. بسیاری از عینک لباس شما ممکن است به کلیسا می پوشند و یا دفتر; بسیاری دیگر شلوار جین ژان کت شطرنجی. وجود پر جنب و جوش و انرژی و سبز "امی برای امریکا" بنر آویزان بر روی دیوار مقابل. Klobuchar معرفی شد توسط قرمز و سیاه و قهوه ای این صندلی از Black Hawk County دموکرات و جمعیت تشویق بیشتر unprompted در او اشاره Klobuchar موفقیت. "سی و چهار از لوایح که در آن او بود که رهبری حزب دموکرات در واقع امضا و به قانون" براون گفت. "Klobuchar ساخته شده است شهرت قرار دادن تعصب و سیاست را کنار گذاشته و برای تقویت اقتصاد و کمک به خانواده های طبقه متوسط." سکوت. "اجازه دهید کف زدن!" براون گفت. (تاریک پول از سیاست, شانس بهتر است.)

Klobuchar در زمان این مرحله به کار خود تشویق می کند. او عینک یک بلوز قرمز و کت و شلوار تیره مو یک کنترل از بین بردن. شیوه او می تواند تصور کسی که خلبانی یک دوچرخه خوابیده: پر انرژی اما نه overeager. "من عاشق مردمی مبارزه," او گفت: جمعیت—اما مجلس سنا خواند ، "من مادر و من می توانید دو چیز در یک بار" او گفت:. "این نوع مانند شما تبدیل به یک کدو تنبل." Klobuchar صحبت می کند به عمد هدف قرار دادن نقاط روشن با طنز. بسیاری از جوک ها خوب هستند; دیگران باید روح اگر نه اثر از سرگرم کننده است. در مورد استیضاح جلسات او گفت که ما نیاز به شنیدن شاهدان—افرادی که "در کلمات 'همیلتون' موسیقی 'در اتاق که در آن اتفاق افتاده است.' "از بیخ و بن سخنرانی بود و حدود چهل دقیقه, با ملاحظه, آیووا و نگرانی خود را با مواد که شامل آیووا بومی یوسف ولش از "آقا شما هیچ حس نجابت?" شهرت; John Deere; تغییر آب و هوا و جاری شدن سیل در میانه; و وعده به آتش, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در روز 1 به شهوت انگیز, به سلامتی از تصویب. (DeVos اتحاد لرزاند بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان از طریق عمومی-مقابل-خصوصی-مدرسه-بودجه shenanigans گاهی اوقات در بسته-درب جلسات است که از مطالعه خارج شدند دموکرات ها و مدیران مدرسه.)

Klobuchar نیز خوشحال و منزجر نوبت با مغلوب ساختن پیشی جستن كرده است ، او به صحبت در مورد یک گاو گله دار با او به اشتراک گذاشته A. T. V. سوار—"من فکر کردم این است که چگونه من می خواهم به مرگ", او گفت:, برای خنده—که بعدها به او گفت که او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما آمد به آن را پشیمانی روز پس از مراسم تحلیف که تهمت به خود خدمت سخنرانی در مقابل از C. I. A. یادبود دیوار. در صحبت کردن در مورد C. I. A. افسران که مرده بود در حین انجام وظیفه Klobuchar را صدا کردم whispery و جدی و در آن باقی می ماند که راه هنگامی که او توضیح می دهد که چه چیز دیگری گله دار دوست ندارم: trump's وحشتناک رفتار در پسر پیشآهنگی خوشی. Klobuchar مانند بسیاری از سیاستمداران آمریکایی ماهرانه بافت به چنین داستان جزئیات در مورد خانواده خود just-like-you ارزش ها و تاریخ—در این مورد مربوط به پیشاهنگی پسر و پنج برادر است که به عنوان کودکان خواب در سه گانه تخت تختخواب سفری در تریلر صفحه اصلی. خط پانچ بود "و پنج تن از شش شد عقاب پیشاهنگی—و من هرگز می خواهم به می گویند که یکی را ندارد چرا که من نمی خواهم شرمسار شوهر من است." جمعیت roared در این با چیزی مانند هیجان و جسارت.

Klobuchar را کالیبره کنترل گسترده به پرسش و پاسخ که در هر رویداد به طور متوسط سه یا چهار سوال از قبل فرستاده شده از طریق کارت شاخص پاسخ با حکایات به عنوان عمدی به عنوان سخنرانی جفت قلبی احساسات در مورد وجودی سیاسی با مشکلات عملی و امکان پذیر پیشنهادات. جین از سدار فالز می خواستم به دانستن در مورد اسلحه و Klobuchar پرداخت می شود توجه به شکار—او همیشه از خودش می پرسد اگر تفنگ-کنترل طرح را "آسیب عموی من در خود گوزن ایستاده"— اما پس از آن ذکر شده چک های پس زمینه, مجله, محدودیت ها و "پسر گریز" (یک عبارت ساخته شده و حتی بیشتر دلسردکننده نزدیکی آن به یک اشاره از میچ مک کانل). وجود دارد بحث اعتماد-صندوق-قدردانی—مالیات مخالف از آنچه او به نام او پیشرفته تر از رقبای "رویاهای لوله." او به پایان رسید با یک entreaty برای کمپین پشتیبانی می کند. او دوست دارد برای گفتن یک حکایت در مورد دیر مینه سوتا سناتور پل Wellstone که به مولتيپل اسکلروزيس و در آخرین سال از عمر خود را قادر به اجرا در اطراف خود متمایز سبز, کمپین اتوبوس در طول رژه می روند. او تا به حال بسیاری از سبز-shirted حامیان در حال اجرا در کنار اتوبوس, او گفت:, زمزمه دوباره که شما نمی توانید بگویید که او در حال اجرا خود را. او گفت: "این چیزی است که من از شما میخواهم برای من انجام دهید"—گسترش پیام خود را به عنوان او بازگشت به DC و سپس: یک درخواست به امضای کنوانسیون کارت وعده selfies.

من نزدیک یک زن که تا به حال در پاسخ به گفتار با شور و شوق گاهی اوقات کف زدن با دست نگاه داشته است! نام او را باربارا Borchert. "من او را دوست دارم اعتدال!" او به من گفت بشاش. "و او را یک زن!" او مطرح مشت او. "او آن را همه در یک چ راه استادانه راه است." او متوقف شد. "توجه داشته باشید جانبی: من دوست دارم همه آنها را." Borchert زندگی می کند که در مینیاپولیس و به تازگی بازنشسته از چهل سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک اطفال E. R., پرستار, در حال حاضر داوطلبان برای Klobuchar انتخاباتی. در سال 1984 او پیوست یک اعتصاب با او پرستاری اتحادیه که امن خوب, حقوق, مزایای, و مراقبت های بهداشتی. "پرستاران می تواند به پرستاران," او گفت:. (شوهر او یک پرستار بود بیش از حد.) در حال حاضر مزایای آن تحت تهدید از بیمارستان در لیگ با شرکت های دارویی او گفت: آموزش پرستاری و دشوار است که—"و آن را باید شود!"—گران است اغلب بازدارنده. Klobuchar درک این کمک خواهد کرد.

من به یک دوجین یا بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان از این منطقه هیچ کدام از آنها خواستم به من نام خود را—و یا به خصوص صحبت کردن با یک روزنامه نگار. خاکستری-سفید و eying من به طرز مشکوکی دوست Klobuchar را بود. "من تحت تاثیر قرار با او چگونه صحبت می کرد به شهروند عادی", که تا به حال کار کرده و Black Hawk County گفت. او برگزار شد یک کپی از Klobuchar کتاب "سناتور درب بعدی: خاطرات از Heartland." چه مسائل آنها مراقبت بیشتر در مورد ؟ "او اشاره نمی," شوهر نیروی دریایی جانباز گفت. "نظامی است." همچنین: عادلانه قوانین کار. مرتب مرد جوان که شناسایی خود را تنها به عنوان "یک حرفه ای گلف" به من گفت که نگرانی رئیس بود "electability عامل" و Klobuchar را Midwesternness بود یک دارایی. Paul Simon "در اواخر شب" با بازی صدایی مناسب و دلپذیر و گرم و اگر به طور ناگهانی یک بیت مرزی. مهربانی به دنبال bespectacled مرد که بازنشسته شده بود از University of Northern Iowa—آموزش ؟ نه "چیزهای دیگر"—تحت تاثیر قرار گرفته بود Klobuchar سه موفق سنا مبارزات و توانایی را به نفع خود در منطقه. "من یک میانه رو" او گفت:. "من می خواهم از هیچ کاندیدایی حمایت به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن."

به من چپ واترلو برای Klobuchar بعدی رویداد "آیووا سمج" آمد به سر من دوباره: "اوه وجود دارد هیچ چیز در نیمه راه / درباره آیووا, راه برای درمان شما / زمانی که ما از شما / که ما ممکن است نه در همه." به ایمز! در حالی که رانندگی من گوش به سیاسی پادکست که در آن دموکرات ها بودند استراتژیسازی در مورد آن رای دهندگان به تلاش برای فعال کردن و ایجاد انگیزه و چگونه. کدام نامزد خواهد الهام بخش جدید یا کم انگیزه رای دهندگان ؟ که جلوگیری از خاموش کردن پایه ؟ که توسط پایگاه? چشم انداز هنوز هم فوقالعاده سفید و بی سر و صدا با یک لایه نازک از برف بر روی زمین و مه آلود سفید رقیق در هوا.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im