تماشای <em>همیلتون</em> مانند باز کردن یک کپسول زمان

فرهنگ دیزنی+'ثانیه فیلم برداری نسخه Lin-مانوئل میراندا آمار موسیقی احساس مورخ بی انتها و حیاتی همه در یک ب

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399
نیکلاس شکار / گتی

در یک دنیای ایده آل من می خواهم انتظار دیزنی+ نسخه همیلتون به برخی از املاک برادوی عطر و طعم. شاید می شد یک فیلم برداری رندر از انتظار در خط به بلیط خود را پاره پاره در ریچارد راجرز تئاتر یا ایجاد مجدد خرید یک آسیا نوشیدنی قبل از گرفتن صندلی خود را. اما مرحله ضبط رسید موسیقی شروع می شود که جریان امروز ارائه می دهد هیچ چیز مانند. آن شروع می شود به جای آن با اسکایپ کلیپ که در آن نشان می دهد نویسنده و ستاره, Lin-مانوئل میراندا اذعان غمگین شرایط همیلتون's online انتشار: موسیقی قرار نیست برای رسیدن به دیزنی+ تا اکتبر 2021 اما از آن کاهش یافته است اوایل برای کمک به منحرف کردن اذهان مخاطبان از ادامه بیماری همه گیر.

تماشای نشان می دهد از من کوچ در سال 2020 چهار سال پس از من تو را دیدم آن را در برادوی عجیب بود رجعت در بیشتر راه بیش از یک. من به یاد بود از این واقعیت بی رحمانه است که تئاتر برادوی است بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال به دلیل COVID-19 یک ضربه به صورت یک صنعت است که متکی بر خانه های بسته بندی. بازبینی این نمایش در یکی دیگر از انتخابات سال آن را سخت به فکر می کنم در مورد چگونه همیلتون بود indelibly شکل بیشتر امیدوار دوران ریاست جمهوری باراک اوباما.

موسیقی است که بعد از همه جدی کار که جشن میهن پرستی و تنوع است که تلاش می کند برای تقطیر پدران موسس " انقلابی قدرت را به چیزی مدرن است. اما در سال 2020 غرور در اکثر موسسات آمریکایی است که در یک زمان تمام کم و پیکرنگاری از ارقام مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون احساس همیشه مملو. تا زمانی که خانواده ها در سراسر ایالات متحده سازمان دیده بان جریان نسخه همیلتون این تعطیلات آخر هفته موسیقی ممکن است ثبت نام به عنوان یک سورئال مصنوع—سیاسی لحظه ای که تعریف شده بود با خوش بینی و از قبل از همه گیر زندگی می کنند تجربه ای که مردم clamored را ببینید.

همیلتون قطعی است, کار فرهنگی از دوران اوباما. نشان می دهد می تواند ردیابی ریشه های آن به سال 2009 در کاخ سفید شعر جم که در آن میراندا انجام یک نسخه اولیه از باز کردن شماره "الکساندر همیلتون" به دست آورده و, شاد, کف زدن از رئیس جمهور. چه آغاز شده به عنوان یک 2013 کالج Vassar کارگاه تولید تکامل یافته را به یک 2015 ضربه سر و صدا در تئاتر عمومی و به سرعت پریدم به برادوی است. میراندا به حال موفق به ساخت یک, هیپ هاپ, موسیقی در مورد اولین وزیر خزانه داری احساس فوقالعاده پویا با بازیگران جوان و با استعداد از رنگ گرفتن در نقش اسطوره ای مانند همیلتون واشنگتن و جفرسون. دیزنی+'ثانیه فیلم برداری ضبط همیلتون قطاری که نشاط—آن را به ضرب گلوله کشته شد در ژوئن 2016 به عنوان نشان می دهد اصلی بازیگران آماده به ترک وام آن هاله ای از آهنگ قو.

نشان می دهد حباب از خوشبینی پشت سر هم که نوامبر, روز پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. معاون رییس جمهور منتخب مایک پنس رفت و به موسیقی و پس از curtain call, بازیگران عضو براندون ویکتور دیکسون خطاب او را از مرحله: "ما واقعا امیدواریم که این نشان می دهد الهام بخش شما برای حمایت از ما ارزش و کار به نمایندگی از همه ما," او گفت: "ما در حال متنوع آمریکا که نگران و مضطرب جدید خود را که دولت نمی خواهد از ما محافظت از سیاره ما فرزندان ما پدر و مادر ما." بیانیه گردد توسط میراندا و تولید کننده جفری فروشنده بود و قابل پیش بینی با مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر. کل قسمت فرهنگی نقطه اشتعال از ابتدای تهمت دوران احساس می کند مانند آن اتفاق افتاد یک هزار سال پیش. جایی که اوباما تا به حال استقبال تنور از میراندا پروژه با شور و شوق مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ عصبانی توییتهایی.

به همیلتون عملکرد ثبت شده که در آن سال هنوز هم نقش قدرت امروز. اولین عمل دیزنی+'s فیلم که بر جنگ انقلابی است که به عنوان قوی به عنوان همیشه پر از شور میهنی به عنوان شخصیت دامن زدن به شورش و مبارزه خود را در جنگ استقلال. من تا به حال نگران است که موسیقی انرژی ممکن است سقوط تخت در مقایسه با برادوی عملکرد دیدم اما rewatching "من شات"—نشان می دهد سوم تن-تنظیم آهنگ—تا حد زیادی assuaged آن ترس است. در که عصبانی و پررنگ شماره یک جوان همیلتون (با بازی میراندا) درخواست [حاجت] همکار انقلابیون مانند Aaron Burr (لسلی Odom جونیور) و مارکی دو لافایت (daveed را از دست Diggs) به "برخاستن" با مستعمرات آمریکا و سرنگونی حکومت بریتانیا. این آهنگ همچنین یک نشانگر به پایین پرتاب توسط میراندا برای مشاهده مخاطبان است. او یک Latinx مجری پله به نقش او بوده است به طور سنتی محروم از بازی درست مثل سیاه و Latinx بازیگران در کنار او و او را با افتخار تصرف فرصت است.

همیلتون بسیار صادقانه کار یک فیلتر است که برخی از این ناراحت کننده تر و زشت واقعیت های انقلاب آمریکا به ارائه یک روایت آشنا از آزادی و عدالت غلبه بر ظلم و ستم و استبداد. همیلتون خود را نمی خود را به بردگی کشانده اما او درگیر شد در خرید آنها را برای اعضای خانواده; به طور کلی نشان می دهد منابع به برده داری در حال حاضر همیلتون به عنوان یک فعال سیاسی برای لغو, که مورخان را به عنوان انتقاد بیش از حد.

اگر چه نشان می دهد گلدانی تاریخ آمریکا است که کمی بیش از حد براق است که عمدتا به دلیل میراندا داستان سرایی بر خصوصیات تصویر می کشد بلند پروازانه مهاجر (همیلتون متولد شد و در جزیره کارائیب نویس) تلاش برای اثر تغییر واقعی در جهان است. میراندا به ارمغان می آورد تحت عصبانی خط به عملکرد خود است و در بهترین خود را هنگامی که او برجسته عظیم تراشه بر روی شانه ها از همیلتون و رقیب خود را با مته سوراخ کردن. هر دو شخصیت می دانم که آنها متعلق در مرکز صحنه; هر متنفر هر فرد یا نهادی که ممکن است نگه دارید و او را به عقب. که حس عزم و غرور است و حتی عمیق تر در این زمینه نشان می دهد که یک گروه تمام بازیگران بازی در طول تاریخ چهره های سفید—چیزی که رخ نمی داد در اوایل برادوی عصر.

آنچه بیشتر گیر کردن به من در مورد این نمایش با نگاهی به گذشته این بود که چگونه میراندا موج خود جاه طلبی به شخصیت او ایفا کرده است. طلاق همیلتون از ستایش شورانگیز احاطه شده است که به سرعت می توان آن را دشوار است اما فیلم برداری ارائه می کند تاکید مخاطره آمیز چگونه یک گزاره موسیقی بود. میراندا شور و شوق برای این موضوع روشن است اما این است که هنوز هم نشان می دهد که در آن مردم در tricornered کلاه چرخش در اطراف صحنه به عنوان سیاستمداران rap battles در مورد سیاست های مالی آن می تواند به راحتی در سراسر آمده به عنوان بیش از حد درس خوان برای پیدا کردن هر جریان اصلی موفقیت است.

به همیلتون, فیلم حرکت دوربین و ویرایش سریع نمی تواند انتقال تجربه از دیدن داستان آشکار شدن همه در یک بار روی صحنه, البته, اما وجود دارد برخی از مزایای. مدیر توماس Kail swoops در به طور چشمگیری به بازیگران و چهره گرفتن خام لحظات احساسی که شده خواهد بود غیر ممکن است برای دیدن اگر شما نشسته در یک نیم اشکوب. این صمیمیت در خصوص مزایای میراندا Phillipa Soo (به عنوان همیلتون همسر الیزا) و رنه Elise Goldsberry (به عنوان خواهر او گلپر) یک گروه سه نفره که ساکت تر افسرده لحظات در عمل دوم بیشتر از یک نمایش بر روی دوربین. سوپ کلم می کند بهترین خود را به گرفتن در کل منظره بیش از حد, اما وجود دارد هیچ راهی برای جذب قدرت کامل از برادوی نشان می دهد بدون اینکه به خوبی در اتاق که در آن اتفاق می افتد.

زمان-کپسول کیفیت همیلتون می تواند در خدمت به عنوان یک نیروبخش بازگشتی هم برای بینندگان جدید و بازگشت طرفداران. بله, وجود دارد, یک بار در زمان بیش از حد طولانی پیش زمانی که تونی برنده جایزه آهنگساز می تواند اولین قطعه جدید خود با آمریکا-تاریخ-مضمون موسیقی در شعر رویداد. فرهنگ پاپ است ادامه داد: برای حرکت در سرعت پیچ و تاب از آن و همیلتون's بی تدبیر داستان تاسیس امریکا نهادهای دولتی نقش در یک نور متفاوت در سال 2020 است. اما نشان می دهد که نه بی ربط است. همیلتون وجود داشته است به هر دو جشن و reframe گذشته; آن را در حال حاضر به عنوان یک یادآوری است که تاریخ این کشور و آینده یکسان هستند هنوز در حال نوشته شده و بازنویسی شده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب