تماشای لیورپول عالی, Fretful, بازگشت به بالای فوتبال انگلیسی

لیورپول الکس اکسلاد-چمبرلین می رود تا در برابر وست هام فیلیپه اندرسون در یک بازی است که نشان از لیورپول بازگشت

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398
Liverpool's Alex OxladeChamberlain in action with West Ham United's Felipe Anderson.
لیورپول الکس اکسلاد-چمبرلین می رود تا در برابر وست هام فیلیپه اندرسون در یک بازی است که نشان از لیورپول بازگشت به تسلط به زبان انگلیسی در فوتبال.عکس های فیل شریف / ایسنا

در یک خام شب باد می وزد در اوایل این هفته من رفتم به سازمان دیده بان لیورپول بازی خود در بیست و هفتمین بازی (لیگ برتر انگلیس فصل. این تیم تا به حال موفق به کسب بیست و پنج نفر از آن ها گره خورده است و دیگر در برابر منچستر یونایتد رقیب سنتی خود که در حال حاضر نشسته در مکان پنجم لیگ, شگفت آور سی و هشت امتیاز پشت سر لیورپول فراری رهبران. از ماه اوت لیورپول است نه آنقدر cruised از طریق انگلستان مهم ترین و خسته کننده فوتبال رقابت به عنوان سوال منطق خود به عنوان یک مسابقه. E. P. L. تصور خود را به عنوان یک اشوب خون-و-رعد و برق امور در آن کمتر مدبر تیم همیشه می توانید پیدا کردن یک راه برای سرنگونی بزرگترین مخالفان. و در انصاف و برای سایر نوزده تیم در لیگ این فصل شده است که در این مورد است. اما لیورپول به سرپیچی از قوانین است که به هر کس دیگری. منتهی به جمعه شب بازی این تیم تا به حال برنده هفده E. P. L. بازی در یک ردیف و نه تا به حال از دست رفته یک بازی لیگ در آنفیلد آن خانه ورزشگاه برای بهترین بخشی از سه سال است. پیشتر در ماه فوریه لیورپول تا به حال منجر دوم-جایگاه تیم در جدول رده بندی با بیست و پنج امتیاز چیزی است که هرگز اتفاق افتاده در یک صد و سی و دو سال از فوتبال حرفه ای در انگلستان است. لیورپول خورد از E. P. L. در این سال شده است معادل تایگر وودز را غیر محتمل تخریب کارشناسی ارشد در سال 1997 و یا از یک سوار که نیمی از یک روز قبل در تور دو فرانس. "فاصله است بنابراین مجنون من واقعا آن را درک کنیم" Jürgen Klopp لیورپول مربی گفت: پس از این تیم دقت ضرب و شتم نوریچ سیتی در هفته گذشته. لیورپول نیست همیشه برنده زیادی در این فصل اما تقریبا همیشه برنده.

این هفته بازدید کننده بود West Ham یک متغیر از طرف شرق لندن که مربی دیوید مویس تا به حال برنده بازی در آنفیلد در پانزده تلاش است. لیورپول یک swarming, پر انرژی به سبک بازی است که طراحی شده است برای گرفتن مخالفان خاموش نگهبان. دوشنبه شب آن را در زمان کمتر از ده دقیقه برای ترنت الکساندر-آرنولد لیورپول زودرس حق بازگشت به حفاری عمیق swerving صلیب که جينی Wijnaldum یک عمل هافبک هلندی به ریاست پایین به گوشه سمت راست از وستهام net. پس از آن برخی از صاحب نظران گفته است که Lukasz Fabianski غرب ژامبون دروازه بان می تواند انجام شود بهتر است. اما من ایستاده بود پشت هدف گرفتن pawed و jostled و فریاد زدم در توسط طرفداران لیورپول که قسم می خورد و تشکر تاریکی آسمان در بالا در حالی که Wijnaldum و ویرژیل van Dijk, تیم کاپیتان و توتم شکست یک جشن رقص در بر باد رفته, چمن—و هدر نگاه سریع و واقعی برای من است.

لیورپول در مقابل. اما منجر نمی آخرین طولانی است. سه دقیقه بعد به همه بهت وستهام به ثمر رساند نرم, رهبری هدف خود را—نزدیک-ارسال nod توسط عیسی آرسنال این باشگاه فرانسوی مرکز بازگشت. در حاشیه زیدان در یک ژاکت خاکستری, عینک و شلوار tracksuit یک کوره گردان حرکت با دست خود را به نشان می دهد چیزی است که آشکار است که خود را مدافعان قرار بود به انجام داده اند—و سپس پرتاب آنها را گسترده ای از هم جدا در جهانی پست-کلامی ژست تکواندو. در گوشه ای از آنفیلد به West Ham, طرفداران تیم که در خطر سقوط از E. P. L. خواند "در حال حاضر شما در حال رفتن به باور ما. در حال حاضر شما در حال رفتن به باور ما. ما در حال رفتن به برنده شدن در این لیگ!" و هر کس هنوز آرام به اندازه کافی برای خنده.

لیورپول موفقیت در این سال چه کارهایی استفاده می شود—و پس از آن نیست. زمانی که من در حال رشد بود در دهه هشتاد لیورپول به پایان رسید در بالای اولین بخش سلف به E. P. L. شش بار در ده سال. بین 1977 تا 1984 لیورپول نیز موفق به کسب جام اروپا پیشرو به لیگ قهرمانان اروپا چهار بار—بی سابقه و برای دستیابی به یک باشگاه. این تیم ساخته شده است در تصویر Bill Shankly یک کاریزماتیک Scot که مدیریت باشگاه از سال 1959 تا 1974 و سپس آن را به وقف دستیار او باب پیزلی که بريدن در غنائم برای زیر نه سال. "ایده من برای ساخت لیورپول به یک سنگر و استحکامات از شکست ناپذیری. تا به حال ناپلئون بود که ایده او را فتح خونین جهان" Shankly یک بار گفت. "من می خواستم لیورپول به نجس. ایده من برای ساخت لیورپول و تا سرانجام همه را به ارائه و تسلیم."

من آن را درک نمی, در حال رشد به عنوان یک طبقه در لندن اما لیورپول در فوتبال قدرت بود—در بخشی از بیان آن خشم و ناامیدی به عنوان یک شهر است. "زمانی که من وارد Anfield آن را بزرگترین زاغه در لیورپول" Shankly همچنین گفت. "شما باید دیده می شود محل." در طول قرن بیستم لیورپول دچار ترس و وحشت و در زمان کینه جو کاهش از وضعیت سابق خود را به عنوان نخست بندر امپراتوری بریتانیا. در اواخر قرن نوزدهم آن را مد روز به پیش بینی است که لیورپول بود که عجیب و غریب, مربوط به اینده و تجاری فکر خواهد پیشی لندن یک روز. در 1886 به اخبار مصور لندن در توصیف این شهر به عنوان "نیویورک, اروپا, جهان-شهر و نه صرفا انگلیسی استانی." آن را تا به حال بیشتر سفارتخانه ها و کنسولگری های خارجی از سرمایه است. اما آینده لیورپول گذشت توسط. بندر کاهش یافته است. صنعت باقی مانده است. امپراتوری سقوط کرد. بین سالهای 1930 و در سال 2001 جمعیت این شهر شد به نصف کاهش می یابد. هنگامی که آن باشگاه فوتبال در اوج خود بود و لیورپول بود cratering—فرهنگی و اقتصادی بازیگران در مارگارت تاچر در بریتانیا.

اما شما نمی توانید هر که تماشای رنگ قرمز ماشین بازی در تلویزیون. بزرگ لیورپول تیم دهه هفتاد و دهه هشتاد بودند پربرکت و جهان وطنی. آنها با بازی شیک توپ-حمل مدافعان tigerish هافبک ها و مواد منفجره کنار. "این صدا مانند کار-کلاس داستان هق هق دلیل آن این است که" یکی از دوستان من که در این شهر به من گفت. "ما ندارد اما ما دختران اشراف هنگامی که آن را به تنها دو چیز است که اهمیت که راک اند رول و فوتبال است." لیورپول در انحصار زبان انگلیسی بازی در تراژدی به پایان رسید. در 15 آوریل سال 1989 نود و چهار باشگاه حامیان کشته شدند در ورزشگاه له در هیلزوو ورزشگاه در شفیلد. (دو بیشتر درگذشت بعد.) لیورپول برنده لیگ سال بعد. و سپس آن را نمی تواند. در برخی از نقطه در هفته های آینده این باشگاه را به قله فوتبال به زبان انگلیسی برای اولین بار در سی سال است.

شده اند وجود دارد لحظات در طول مداخله دهه هنگامی که آن نگاه به عنوان اگر لیورپول ممکن است برنده شدن در این لیگ دوباره. در آوریل 2014, باشگاه بود سه بازی از عنوان زمانی که استیون جرارد ، کاپیتان تیم و محوری رقم از دهه های قبلی تضعیف در حالی که کنترل یک روال عبور—امکان چلسی به نمره و در نهایت منچستر سیتی به ضرب و شتم لیورپول به جایزه. در اکتبر 2015 زمانی که زیدان در زمان بیش از این تیم لیورپول بود و در مکان دهم. "تاریخ بزرگ است," او گفت:. "اما فقط به یاد داشته باشید."

زیدان یکی از نادر واقعی نوآوران. او را صرف بیشتر از خود بازی حرفه ای در دفاع برای ماینتس یک باشگاه در ردیف دوم از فوتبال آلمان. برای دو سال به او آموزش دیده تحت ماوریک مربی ولفگانگ فرانک که تحصیلات خود را مدافعان آنها را از تماشای ساعت از فیلم A. C. Milan افسانه ای پشت خط از اواخر دهه هشتاد. زمانی که زیدان را به عهده گرفت ماینز خود را در سال 2001 او پیشگام انرژی بالا تاکتیک شناخته شده به عنوان gegenpressing—مقابله با فشار—که در آن بازیکنان هنگامی که آنها از دست دادن توپ می زد با عجله به پایین زاویه و مناطق از زمین است. Gegenpressing متفاوت از دیگر اشکال از فشار دادن در آن حمله تفکر و عزم خود را برای پیروزی در اختیار داشتن در این لحظه بسیار مخالف است و آن را به دست آورد. "بهترین لحظه برای برنده توپ بلافاصله پس از تیم خود را به تازگی از دست داده و آن را" زیدان گفته است. در آلمان تیمهای led بوروسیا دورتموند باشگاه بزرگ دیگر که افتاده بود دور متوالی به بوندسلیگا عناوین خلع توانا بایرن مونیخ. زمانی که او وارد در لیورپول او تحریک gegenpressing بلافاصله. باشگاه ستاره رو به جلو خط رهبری Mohamed Salah اغلب منازعه سرفصل اما بسیاری از افراد اذعان دارند که لیورپول جدی شد, E. P. L. رقیب زمانی که زیدان مونتاژ یک سیال توانمند دفاع لنگر توسط van Dijk—که امضا شد از ساوتهمپتون برای هفتاد و پنج میلیون پوند در ماه دسامبر 2017 و همچنین Alisson بکر برزیل دروازه بان و دو, سریع, صاف, عبور fullbacks الکساندر-آرنولد و اندی رابرتسون.

دیگر نیروی محرکه شده است رقابت. در تابستان سال 2016 منچستر سیتی است که bankrolled توسط دولت ابوظبی, استخدام پپ گواردیولا که به طور کلی به عنوان بهترین مربی به امن گرفتن آن در E. P. L. آگاهانه یا نه, من فکر می کنم بسیاری از تیم های دیگر در لیگ بی سر و صدا داد. اما زیدان و لیورپول نیست. بین سال های 2013 و 2015, زیدان و رونالدو رفته بود پا به پا در بوندسلیگا. گواردیولا در آورده بود توسط بایرن مونیخ به reassert آن تسلط و او این کار را با امضای یکی از تیمهای این بازیکنان ستاره و اصلاح خود تاکتیک با عناصر gegenpress. به عنوان مایکل کاکس توضیح می دهد که در "منطقهای مارک" عالی تاریخ اخیر فوتبال اروپا, تیمهای قرض گرفته شده در بازگشت از گواردیولا را مزین, خفه کننده در اختیار داشتن مبتنی بر نسخه از این بازی. (لیورپول حمله مسلما مدل در گواردیولا در بارسلونا). فصل گذشته با زیدان و رونالدو برای رفتن آن لیورپول و منچستر سیتی در بازی خود به خود دو اسب نسخه از E. P. L. هل دادن یکدیگر به فوق العاده ارتفاع تکنیک و استقامت. در سه ماه آخر سال این فصل منچستر سیتی برنده چهارده بازی متوالی به ثمر رساند سی و دو اهداف و اذعان چهار. لیورپول به پایان رسید یک نقطه با نود و هفت امتیاز که می شده اند به اندازه کافی برای برنده شدن در این E. P. L. در همه اما یکی از قبل آن صد و سی و فصل است. ماه مه گذشته تیمهای led لیورپول به ششمین جام اروپا—یک پیروزی بزرگ در حق خود—اما وجود دارد یک حس است که این باشگاه هنوز خالی از سکنه شکست خود را به دست آوردن مجدد English قهرمانی.

این فصل لیورپول به سادگی انجام شد که در آن به سمت چپ خاموش. "ما انجام داده ایم این طریق ترس" دیو پاتس یک فن به من گفت قبل از بازی روز دوشنبه. "ما در حال تبدیل به سنگ شده از طراحی یک بازی است. ما فقط می دانیم که منچستر سیتی می تواند برنده بیست بازی در یک ردیف." پاتس با فروش کالا در یک آرایشگاه چند صد متری از ورزشگاه. او نه ساله بود در آوریل 28, 1990, آخرین باری که لیورپول برنده لیگ با یک 2-1 پیروزی بر کوئینز پارک رنجرز در آنفیلد. "من آنجا بودم" پاتس گفت. "اما من آن را درک نمی." مانند بسیاری از درد و رنج طولانی حامیان Potts تا به حال خصوصی خود را لحظه ای از تحقق است که لیورپول در نهایت پیروزی در لیگ این سال (این تیم را 3-1 پیروزی بر منچستر سیتی در خانه نوامبر) اما این همان است که تماشای آن را در واقع اتفاق می افتد. پاتس اعتبارات Klopp با بازگرداندن باشگاه سابق هاله. "ما در حال لیورپول. و ما خود ما معیار" یک Klopp گفت: ثابت شده است به lampposts در نزدیکی استادیوم. "او یک افسانه اگر او به ارمغان می آورد این در" پاتس به من گفت. "او در حال حاضر است." پاتس را در آرایشگاه شد و به تیمهای اتاق مهمان. قبل از بازی در برابر وست هام لگد زیادی پرچم قرمز billowed در سراسر پایین Kop های شیب دار با ابهت ایستاده است که به لیورپول پرشورترین هواداران نشان دادن چهره این باشگاه مشهور ترین مدیران مرتب در سبک شوروی پیکرنگاری. Shankly در مارکس نقطه. زیدان که یک زن و شوهر از مکان های به حق از استالین.

پس از اوایل ارز از اهداف با وستهام, لیورپول در تلاش برای پیدا کردن آن ریتم. هفته گذشته این تیم از دست داده بود در آن بازی برای اولین بار پس از سپتامبر (علاوه بر یک شکست دوم-رشته بازیکنان در رقابت های جام حذفی در ماه دسامبر) برای اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان. صلاح بود یک شب خاموش. باد نبود کمک می کند. در اوایل نیمه دوم وستهام در زمان تکان دهنده منجر شود. پابلو Fornals یک هافبک اسپانیایی تبدیل شده در تیز عبور در حالی که بازیکنان لیورپول مسدود است. زیدان را gegenpressing متکی به یک ترکیب مسری شدت و هنگامی که یک یا دو بازیکن از انواع این تیم می تواند به نظر می رسد نظم. در اطراف من گفتم طرفداران و سوگند با سرسخت بدبینی از طرفداران فوتبال در همه جا. این بود لعنتی shite گفتند. بازیکنان شد "dafties." زمانی که لیورپول را به ثمر رساند شانس equalizer—صلاح شات میده که از طریق Fabianski را در این زمان قطعی خطا—زیدان بود در گفتگو با مربیگری کارکنان.

"اجازه دهید به رنگ قرمز مردان!" طرفداران فریاد زد. در حال حاضر لیورپول می گذرد شروع به ضربه محکم و ناگهانی. هافبک برنده شد توپ را از وست هام و هدایت آن را به جلو خط. با حدود ده دقیقه برای رفتن به لیورپول در بر داشت یکی دیگر از خوش شانس هدف است. یک منحرف شات توسط جو گومز billowed و الکساندر-آرنولد پس از رسیدن به سرعت قادر به بلند کردن بیش از صلیب Fabianski برای Sadio Mané لیورپول را کشنده ترین مهاجم این فصل به پهلو توپ به یک شبکه خالی است. این بار تیمهای جشن با یک موزیک از مشت به هوا. امداد ریخت پایین از غرفه. "شعر در حرکت tra la la la la" به طرفداران لیورپول خواند. "شعر در حرکت tra la la la la la!" با دو دقیقه به رفتن بکر گیر کردن یک دستکش و ذخیره یک سوم بعید است غرب هم هدف. اما نقاط امن بودند. آن خواهد بود بیست و شش برنده از بیست و هفت. پس از بازی تیمهای توصیف و لیورپول برنده دنباله ای از هجده مسابقات—برابری رکورد تعیین شده توسط Manchester City در سال 2018—به عنوان "غیر ممکن است." طرفداران خواهد به روز رسانی تقویم خود را به شکل از زمانی که لیورپول را قهرمان تبدیل شده است. پس از سی سال صبر جایزه خواهد آمد به شدت در اوایل بهار. در آخرین لحظات از آسیب زمان در برابر غرب هم به عنوان بازیکن در زمین و در عین حال یکی دیگر از پیروزی های زبر و خشن ریشو مرد نشسته در کنار من به اندازه کافی به یاد داشته باشید شکوه سال زمزمه تحت نفس خود را, "don't fuck این است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب