"ما در یک بحران': قرمز-دولت شهرداران هیچ گزینه های خوبی

سیاست Coronavirus موارد در حال بالا رفتن است اما مستندات به نظر می رسد کمتر واقع گرایانه تر از همیشه.

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
گتی / اطلس

An هشدار دهنده تجدید حیات از coronavirus تهدید به پایمال امریکا پنجمین شهر و رهبران آن مجاز نیست بسیار در مورد آن انجام.

"ما تا به حال مقامات منتخب که همیشه می خواستم به استفاده از کلمه بحران" Phoenix, Arizona, شهردار کیت Gallego گفت: من از طریق تلفن در اوایل این هفته. "من بسیار راحت گفتن مردم ققنوس" ما در یک بحران می شوند و شما باید این را به طور جدی.'"

Gallego های دموکرات که رهبری ققنوس, برای سال و نیم گذشته بود و مودب بودن: او با اشاره به آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb که به عنوان یک موج اخیر در COVID-19 موارد ساخته شده است که خود دولت ملی جدید hot spot برای این بیماری همه گیر. آریزونا در حال حاضر گزارش به طور متوسط بیش از 1500 نفر در روز با شایع گسترش هر دو در آن مراکز شهری از جمله ققنوس و در مناطق روستایی است.

این یکی از چندین ایالت در جنوب و غرب از جمله تگزاس و فلوریدا و اورگان که در حال دیدن یک شماره ثبت از coronavirus موارد در هفته های اخیر. اما وجود شکاف گسترده ای در نحوه فرمانداران در واکنش به تجدید حیات. اورگان فرماندار کیت براون از حزب دموکرات و یوتا فرماندار گری هربرت یک جمهوری خواه باید هر یک متوقف شد دولت خود را مرحله به مرحله بازگشایی برنامه در پاسخ به افزایش می دهد. اما دیگر فرمانداران جمهوریخواه—Ducey در آریزونا گرگ ابوت در تگزاس و ران DeSantis در فلوریدا در میان آنها حاضر به reimpose محدودیت های اقتصادی و یا اجتماعی-فاصله مقرر در بسیاری از موارد خسته کننده رهبران محلی که دست گره خورده است.

در آریزونا سنبله مشهود است در یک سرعت در حال افزایش رای مثبت نتایج آزمون. دولت از دیدن حدود سه برابر تعداد روزانه موارد آن گزارش یک ماه پیش زمانی که Ducey برداشته اقامت در خانه سفارش و حذف تقریبا تمام محدودیت ها در کسب و کار و اجتماعات بزرگ. بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش بیش از حد.

"ما در حال بازگشایی بیش از حد بیش از حد به سرعت و بدون ایمنی کافی پروتکل های مانند پوشش" Gallego گفت. اگر او می تواند او گفت: او را تعطیل کافه ها و کاباره ها و نیاز به همه ساکنان به پوشیدن ماسک در خارج از خانه خود را. اما Gallego نمی تواند انجام دهد که: هنگامی که Ducey اول صادر اقامت خود را در خانه سفارش در اواخر ماه مارس او به طور همزمان preempted شهرستانها و استان ها در آریزونا از اقدام خود را. "من همچنان به این باور است که دولت نزدیک به مردم بهترین است—به جز در جهانی همه گیر" Ducey توضیح داد: هفته گذشته است. "ما می خواهیم به وضوح و ثبات برای شهروندان ما." (فرماندار تا حدی معکوس البته دیروز اعلام کرد که مقامات محلی اجازه داده می شود به نیاز به ماسک—اما نه محدود کردن کسب و کار در جوامع خود.)

همان پویا است که اتفاق می افتد در تگزاس ایالت دیگری که بازگشایی اولیه است و در حال حاضر شاهد افزایش متناظر در COVID-19 موارد است. ابوت به بدحجابی 20-چیزی برای اجازه دادن به "خود گارد" در حالی که امتناع از درخواست از شهرداران و مقامات شهرستان نیاز به ماسک در جوامع خود. "اگر ما چیزی را انجام نمی در حال حاضر ما در حال رفتن به در یک وضعیت غیرقابل دفاع," قاضی لینا هیدلگو رییس اجرایی شهرستان هریس که شامل هوستون گفت: من در یک مصاحبه تلفنی در روز دوشنبه. یک هفته پیش این شهرستان شاهد تعداد بی سابقه ای از مردم برای بستری COVID-19. "پس از آن" او به من گفت: "این اعداد تنها رشد کرده است."

هیدلگو اجرا یک سیستم هشدار برای هشدار دادن به ساکنان در مورد اخیر گسترش ویروس. آن را در حال حاضر در نارنجی یکی ردیف زیر قرمز است. حتی اگر بارها و داخل سالن ناهار خوری باز هستند در هوستون ایالت ایدالگو است ترغیب ساکنان به دور ماندن و "به حداقل رساندن تماس بگیرید." مانند Gallego در ققنوس, اما او نمی باید قدرت به بستن کسب و کار. "من انجام تمام من می توانم شما می دانید ؟" او گفت: با یک اشاره از خستگی در صدای او است.

در اواخر ماه مه اورگان بود و به طور متوسط فقط چند ده جدید کروناویروس موارد در روز است. اما زمانی که روزانه به طور متوسط شروع به بالا رفتن به بیش از 100 در اوایل ماه ژوئن فرماندار قهوه ای تصمیم به عمل.

اورگان تعداد آنها هنوز هم فقط کسری از افزایش در آریزونا—حتی حسابداری برای آن کوچکتر جمعیت—اما قهوه ای مکث دولت بازگشایی حداقل یک هفته به بهداشت عمومی مقامات زمان به تجزیه و تحلیل داده ها. بسیاری از موارد گره خورده بودند به خاص شیوع بیماری او به من گفت در یک مصاحبه تلفنی در روز سه شنبه اما نیز وجود دارد موارد در دولت مترو مناطقی که مقامات نمی تواند تعیین یک منبع. "به طوری که بسیار مربوط به" براون گفت. "ما فقط نمی دانم که در آن موارد از آینده شد."

پیام به ساکنان او گفت این بود که این نشان دهنده مکث "نور زرد." "این به این معنی احتیاط. با دقت ادامه دهید" او گفت:.

براون گفت: موارد جدید شد که از بخش های کسب و کار است که به تازگی دوباره باز مانند رستوران ها سالن مو و ورزشگاه. نه وجود دارد آشکار اتصال به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس قرار گرفت که در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. (در یک اعتصاب, تظاهرات هزاران نفر از نزدیک بسته بندی شده معترضان گذاشته پورتلند Burnside پل برای نزدیک به دو ساعت به علامت پلیس قتل جورج فلوید.) "برخی از آن ما فقط نمی دانم" براون گفت.

من از قهوه ای اگر او فکر Oregonians خواهد معده یکی دیگر از خاموش کردن اقتصاد دولت اگر در آمد. "من" او پاسخ داد. "بدیهی است که یک وضعیت آخرین رفت و آمد مکرر. اما من معتقدم که مردمی مایل به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی و حتی در این نقطه در زمان."

در آریزونا و تگزاس reopenings تا کنون همراه و فرهنگی "بازگشت به حالت عادی" است که عمیقا ریشه دوانده که حتی اپیدیولوژی وجود دارد تمایلی برای نخستین بار باز کردن امکان دیگر مستند. Ducey "است در واقع گرفته شده از آن را از روی میز به عنوان یک گزینه و من فکر می کنم حداقل نیاز به قرار دادن بر روی میز" کریستن Pogreba قهوه ای, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا دانشکده بهداشت عمومی به من گفت. او گفت که "حداقل" آریزونا باید اجباری ماسک سفارش. "از صرفا تجربی عمومی-بهداشت چشم انداز" Pogreba-قهوه ای گفت: "با توجه به این که ما موارد به مراتب بالاتر از آنها بودند که ما در واقع باید یک مادر اقامت در خانه سفارش شما احتمالا باید به دنبال بستن همه چیز به پایین. اما از سیاسی و عملی از نقطه نظر من هم فقط می خواهم به انجام آنچه که ما در واقع می تواند انجام دهد."

فرمانداران مانند Ducey و ابوت به نظر می رسد به نگرش های مختلف به طور کامل.

زیر رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آریزونا و تگزاس فرمانداران در حال درمان ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله به عنوان مسائل شخصی از مسئولیت و یا حتی انتخاب است. عمل ساده پوشیدن یک ماسک یا یک "چهره پوشک" به عنوان برخی از محافظه کاران تمسخر تماس با آن—این است که یک جبهه جدید در جنگ فرهنگی. حکم برای کسب و کار و "دستورالعمل" هستند. در آریزونا و تگزاس دولتی تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس در حال حاضر تمرکز به طور کامل در حال آماده سازی سیستم بیمارستان به ملاقات اجتناب ناپذیر افزایش است. مهار شده اند ممکن است یک هدف اما نه دیگر.

"ما در حال رفتن به قادر به جلوگیری از گسترش" کارا مسیح آریزونا بهداشت عمومی مدیر هفته گذشته گفت: "پس ما نمی توانیم توقف زندگی نیز هست."

که نقل قول احساس خطر مقامات محلی و اپیدیولوژی به طور یکسان. "آن آمد کمی سخت" Pogreba-براون گفت. اما به نظر می رسد برای انتقال احساسات نه تنها از Ducey و خود را بالا مشاوران, اما از Arizonans به طور کلی تر که رفتند به کافه ها و رستوران ها و شلوغ به کاباره ها به عنوان دولت بازگشایی شد بیش از ماه گذشته است. چون آریزونا و تگزاس را تجربه نکرد اولیه شیوع بیماری تقریبا به عنوان شدید به عنوان کسانی که در غرب در اوایل سال جاری مقامات گمان می برند که مردم وجود دارد تا به حال کمتر بیم و هراس در مورد بازگشت به فضاهای شلوغ هنگامی که آنها بازگشایی شد—و کمتر تمایل به پوشیدن ماسک. "مردم فرض شده است که پس از همه چیز باز بود آنها فقط می تواند به عقب بر گردیم به زندگی به صورت عادی و من فکر می کنم ما شاهد عواقب ناشی از آن" Pogreba-براون گفت.

در آریزونا حداقل گسترش سریع این ویروس در روزهای اخیر ممکن است باعث Ducey به تجدید نظر در رویکرد خود را. دیروز او با اشاره به وضعیت به عنوان یک "بحران" در اعلام کرد که دولت های محلی می تواند نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک. و در حالی که او را تغییر دهید هر ایالت حکم او پیشنهاد کرد که بیشتر عمل می تواند در آینده است.

در هر دو ایالت آریزونا و تگزاس تهاجمی بازگشایی و سیاست دست از ساخته نشده و همه چیز آسان تر در کسب و کار که در حال حاضر باید آزادی برای بازگشایی بلکه این بار به پلیس خود را. برخی از آنها دقیق مورد نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله. "وجود دارد مکان های دیگر که واقعا حتی به آن اشاره" Austin شهردار استیو آدلر به من گفت.

صاحبان رستوران ها می گویند که آنها را دریافت کرده ام کمی راهنمایی در مورد بهترین روش برای مدیریت این وضعیت است. خود را سورپرایز شیرین و لذت بخش مشتریان بازگشت به سرعت. اما تا بیش از حد ویروس: چندین رستوران در دالاس, هوستون و در جای دیگر دوباره باز تنها به بستن دوباره از آنجا که کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

"ما نمی لزوما بازگشایی بیش از حد به سرعت. وجود دارد فقط نیاز به توان بیشتر حکم به عنوان دستورالعمل" جیسون Mok یک هوستون رستوران به من گفت. Mok, 35, بسته سه ساله رستوران FM آشپزخانه و نوار به مدت شش هفته در اوج این بیماری همه گیر قبل از بازگشایی برای منظقه وانت و تحویل. پس تگزاس اجازه شام خوردن در خدمات او گفت: او ماند یک گام پشت دولت مقرر سراسر ممکن است نگه داشتن اتاق ناهار خوری خود را در تنها 25 یا 50 درصد ظرفیت است. "در آن زمان فقط احساس نمی کند حق," او گفت:. مشتریان نشان داد اما در پایان ممکن است یک بخشی از آشپزخانه هم کارمند آزمایش مثبت و Mok بسته رستوران برای یک هفته.

کن, پل, 52, تا به حال حتی به طور کامل باز Millie و کوکتل, جدیدترین پنج رستوران او صاحب در منطقه هوستون هنگامی که یکی از کارکنان خود را آزمایش مثبت در اواخر ماه مه. خود کارکنان بوده و با داشتن درجه حرارت خود را چک دو بار در روز با هر کسی ثبت نام در بالای 99 درجه به خانه فرستاد. پل انجام شده بود takeout و تحویل فقط و او به من گفت که او در حال حاضر به دنبال باز کردن اتاق ناهار خوری خود را برای اولین بار در آغاز ماه ژوئیه. "ما فقط باید به 100 درصد اعتماد به نفس" او گفت:.

پل خوش طبیعت اما در خارج از خانه در هوستون به او گفت: من با تلفن او مردم را می بیند نه با پوشیدن ماسک و نه "مصرف آن را به طور جدی به عنوان آن می تواند گرفته شود." پل اضافه شده است که رستوران خود را نمی تواند زنده ماندن در منظقه خدمات به تنهایی. "من خیلی پاره شده," او گفت:. "در بسیاری از راه های, من آرزو می کنم ما قادر به محتاط تر. از طرف دیگر از آن است گه مرد آن را غیر قابل تحمل."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب