ما در زندگی در عصر سیاه و سفید-وحشت دفاع

کنار جاده یادبود به بیست و پنج سال Ahmaud Arbery جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رفتن برای اجرا در

توسط NEWS-SINGLE در 20 اردیبهشت 1399
A cross with flowers sits in a front yard.
کنار جاده یادبود به بیست و پنج سال Ahmaud Arbery جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رفتن برای اجرا در نیوبرانزویک گرجستان در فوریه 23.عکس ها توسط اریک S. کمتر / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

اساسی ترین مفهوم از دهها نگه می دارد که آن را به یک شکل نهادینه تعصب تمرین توسط ادارات پلیس که در آن رنگ پوست یک فرد در نظر گرفته شده است فشار سنج از جرم و جنایت. این ایده به اندازه کافی مشکل ساز بر روی چهره خود اما تجربه ما در این هشت سال پس از Trayvon مارتین مرگ پیچیده این موضوع تا حد زیادی. مارتین کشته شد توسط یک غیر نظامی—خود منصوب محله نگهبان—که تا به حال هیچ قدرت قانونی اما فرض که هفده سال سن مارتین یک سارق مواجه شده و او را کشته در یک جامعه دردار در فلوریدا. موارد دیگر مانند کسانی که از جان کرافورد بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در حالی که بررسی یک تفنگ برای فروش در اوهایو خارج شده و Tamir برنج دوازده ساله بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس کلیولند در حالی که بازی با یک تفنگ اسباب بازی در یک پارک اشاره به مشکلات منظمی تقسیم نژادی و تعصبات عمومی از کسانی که از اجرای قانون است. در هر دوی این موارد پلیس خروس سیاه بزرگ مردان پس از پاسخ به یک تماس از یک غیر نظامی که تا به حال تصور آنها می تواند خطرناک باشد. این تفاوت های ظریف هستند مربوط به این دلیل که یک بار دیگر ما شاهد یک علاوه بر این به یک وحشتناک نوع از مرگ است.

در فوریه 23rd, با توجه به مادرش بیست و پنج ساله Ahmaud Arbery خود را در سمت چپ صفحه اصلی در نیوبرانزویک گرجستان به رفتن در حال اجرا است. او وارد نزدیکی یک بخش فرعی به نام Satilla سواحل. در برخی از نقطه او آمد به توجه دو ساکنان گرگوری و تراویس McMichael یک پدر و پسر که با هم در جامعه زندگی می کنند. مسن McMichael گزارش خود گفت که او فکر Arbery بود مرد مظنون به شکستن را به نزدیکی خانه. دو مرد برداشت خود را از سلاح های گرم (یک .357 Magnum هفت تیر و تفنگ) و به دنبال Arbery آنها پدر به عنوان "تخلیه الاغ" پایین خیابان. آنها او را تعقیب خود را در وانت در حالی که همسایه ویلیام برایان به دنبال در یک وسیله نقلیه جداگانه ضبط تعقیب و گریز بر روی تلفن خود را.

این صحنه وحشتناک است که آشکار در این ویدئو شبیه حومه شهر بازی شکار. با دو مردان مسلح در کامیون در حال حاضر جلوتر از او و با ماشین دیگری به سرعت در حال نزدیک شدن از پشت Arbery آغاز می شود بافی به عنوان او اجرا می شود. او بترسد و منحرف کردن خیابان کاهش در سراسر چمن و سپس زاویه پشت به جاده در مقابل این کامیون که در آن تراویس McMichael ایستاده است. این دیدگاه است که لحظه ای پنهان وسیله نقلیه و یک شات حلقه ، (روشن نیست که کدام یک از McMichaels اخراج ضربه اول.) دفعه بعد ما دیدن Arbery او در تلاش است با تراویس McMichael و یک شات دوم اخراج کردن دوربین و سپس یک سوم از کار اخراج شده است به عنوان آنها می آیند به نمایش. Arbery تلاش برای فرار از, اما طول می کشد تنها یک و نیم دوجین مراحل قبل از او فرو می ریزد و در خیابان اندام خود را مستقر وحشتناک مرگ خاطره.

این ویدئو که روز سه شنبه منتشر شد الهام گرفته از یک آبشار از خشم. در عرض بیست و چهار ساعت جستجو از عبارت "مجازات" در توییتر بازگشت طولانی, تلخ رفته از توییتهایی بسیاری از آنها با هشتگ #AhmaudArbery. اما آلن تاکر یک وکیل با روابط McMichaels ظاهرا منتشر شد تصویری در تلاش برای خنثی کردن تنش های اطراف آن مورد است. تاکر گفت: برای اولین بار سواحل اخبار Jacksonville, Florida, خروجی, "من نمی خواهم جامعه من بود و به زمین سوخته. این یک مخلوط جامعه و آنها این را سزاوار نیست." در روز پنج شنبه او منتشر شد بیانیه که بیشتر سر در گم استدلال خود را.

من منتشر شد تصویری از تیراندازی در فوریه 23 در Satilla سواحل. شده است اطلاعات بسیار کمی ارائه شده توسط اداره پلیس یا دفتر دادستان منطقه وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه, غلط, روایات و دروغ آشکار در اطراف این رویداد است. من انتشار این "نشان می دهد که آنها هیچ کار اشتباهی انجام داد" را به عنوان در حال گردش. من مطرح شد در این جامعه است. من عاشق این جامعه و صرف زندگی حرفه ای من کمک به مردم در این جامعه است. من تنها هدف در انتشار این ویدئو مطلق شفافیت چون جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات.

برخی از کسانی که مشکوک مفروضات هر چند در آمد از اجرای قانون مقامات. دو دادستان محلی است که تا به حال دسترسی به این ویدئو تصمیم گرفت که McMichaels تا به حال انجام نشده است و هر چیزی با عنوان جرم جنایی prosecutable. روز جمعه Glynn شهرستان کمیسیون اعلام کرد که Jackie Johnson, شهرستان دادستان منطقه مسدود شده بود Glynn پلیس شهرستان از دستگیری دو مرد. Jackie Johnson, the Glynn County district attorney دیدم هیچ دلیلی برای بازداشت یا McMichael—گرگوری McMichael پدر درگیر در تیراندازی و یک افسر سابق پلیس کار می کرد به عنوان یک محقق در جانسون را برای سال. که درگیری منجر به جانسون recusal و پرونده فرستاده شد به جورج Barnhill, the D. A. در نزدیکی ویکراس گرجستان. Barnhill بعد recused خود را به عنوان به خوبی و گفت که پسر او تا به حال در یک نقطه بوده است گرگوری McMichael را همکار. The Atlanta Journal-Constitution گزارش روز پنج شنبه که McMichael و Barnhill پسر با هم در تعقیب Arbery دو سال پیش در یک دزدی از مغازه اتهامات عنوان شده علیه.

سالمند McMichael پلیس گفت که Arbery دستگیر شده بود در نظارت تصویری ارتکاب دیگر نمیتوانیم. (پلیس گزارش نمی گویند که چگونه McMichael را شناخته است.) این مهم است زیرا در ماه آوریل قبل از Barnhill recused خود را از مورد او نوشت: نامه ای به Glynn اداره پلیس شهرستان بیان کرد که McMichaels شده بود و در حقوق خود را به دنبال و مقابله با Arbery تحت گرجستان قانون است که باعث می شود شهروند را بازداشت قانونی اگر کسی شاهد بوده و یا دارای دانش مستقیم از ارتکاب جرم توسط متهم. اما نه Barnhill و نه جانسون ذکر شده بود هر گونه نظارت تصویری از Arbery. یک ایستگاه خبری محلی گزارش داد که وجود داشته است تنها یک گزارش سرقت در Satilla سواحل جامعه بین 1 ژانویه و فوریه 23rd: یک ماشین شکستن. دست زدن به صورت با دو دادستان نشان می دهد یک coverup از یک قتل توسط یک افسر سابق پلیس است که آشکار نژادی مفاهیم.

نه D. A. به نظر می رسد مشکل شده است با اختلاف بین گرگوری McMichael حساب در گزارش پلیس و چه ویلیامز تصویری نشان می دهد. به عنوان First Coast News در گزارش McMichael گفت: ماموران در صحنه که پسر خود را از ماشین خود را با اسلحه گرم پس از Arbery نادیده گرفته بود تلاش خود را به صحبت کردن با او. اما به عنوان این ویدئو نشان می دهد که تراویس McMichael شد و در حال حاضر در خارج از خودرو در هنگام Arbery به آن Arbery به ضرب گلوله کشته شد و دو ثانیه پس از آن. این توالی نمی مربع با هر منطقی مفهوم دفاع از خود حتی اگر Arbery بود که قبلا دستگیر شده اند در نظارت تصویری ارتکاب سرقت

یک سوم منطقه وکیل تام داردن خواسته گرجستان دفتر تحقیقات به نگاه به این مورد اما پس از آن تغییر البته پرونده قتل و تشدید حمله علیه هر دو گرگوری و تراویس McMichael. آنها بازداشت شدند شنبه شب دو و نیم ماه پس از Arbery مرگ است. هنوز سوال در مورد اینکه چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای رسیدن به این نقطه باقی بماند. Barnhill استدلال که McMichaels شد در حقوق خود را به تلاش یک شهروند بازداشت آغاز می شود با این فرض که Arbery تا به حال در واقع مرتکب یک جرم و جنایت است. گرگوری McMichael گفت که آنها به خود جلب کرد سلاح های خود را در مورد Arbery مسلح بود. بعد به عنوان مرد جوان در حال مرگ افتاده در خیابان سالمند McMichael تبدیل شده او را بر روی پشت خود را به دیدن اگر او تا به حال یک اسلحه گرم. او نه به این معنی که در یک متمایز اکو از Trayvon Martin مورد دو مردان مسلح به حال من کاین گزارشی مرد را قطع استفاده از فرار جلب سلاح و زمانی که مبارزه در گرفت او را کشتند. در عین حال با توجه به Barnhill نامه هیچ یک از این حکم دادستان است.

این شاخص از موارد مانند این یکی به نظر می رسد به نقطه به نژادی گمان ضمنی در ما چگونه تفسیر مفهوم دفاع از خود. آن است که یادآور "گی وحشت" دفاع از قدیمی که در آن خشونت متعهد به نام دفاع قابل قبول بود بر اساس یک راست فرد گفته ترس منطقی است که احتمالا فرد همجنسگرا ممکن است حمله به آنها را. ما در زندگی در عصر سیاه و سفید-وحشت دفاع.

هیچ محکومیت در دادگاه جورج زیمرمن که به کشته شدن Trayvon مارتین و اتهامات آورده بودند در مرگ از جان کرافورد و Tamir برنج. اما هیچ کس نمی تواند به طور جدی بر این باورند که اگر دو مسلحانه مردان سیاه تعقیب کردن و به ضرب گلوله یک مرد سفید پوست در Glynn County, Georgia, آنها راه رفتن در اطراف آزادانه برای بیش از دو ماه است. هر تاکر انگیزه خود را از انتشار این ویدیو به نظر می رسد که شتاب دستگیری و شارژ از McMichaels با قتل و تشدید حمله. تلاش برای دفن این مورد شکست خورده اند اما آن باقی مانده است بسیار قابل توجه است که دو دادستان ویدیو دیدم و فکر می کردم که این دو نفر باید رایگان. سوال این است که آیا هیئت منصفه دوازده گرجی را با آنها به توافق برسند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب