ما نمی دانیم که چه چیزی در پشت COVID-19 نژادی و اختلاف. و این یک مشکل است.

ایده های خشم موجه است. اما خشم بدون همراه با تجزیه و تحلیل خطر را در خود دارد. گتی / اطلس COVID-19

توسط NEWS-SINGLE در 7 خرداد 1399
گتی / اطلس

COVID-19 کشتن آمریکایی های سیاه و سفید با هولناک دقت است. آمریکایی های سیاه و سفید گرفتن این بیماری در یک نرخ بالاتر از مردم سفید انجام دهید. خانه های بازنشستگی با ساکنان تبدیل به شیوع خوشه. مردم سیاه و سفید مردن از COVID-19 در یک نرخ بالاتر از مردم سفید انجام و میزان آن حتی بالاتر از آن ممکن است به نظر می رسد با توجه به مطالعه منتشر شده در هفته گذشته توسط دانشگاه ییل را کاری P. ناخالص و نویسندگان. هنگامی که شما حساب کاربری برای سن—افراد سیاه و سفید به طور متوسط کمتر از مردم سفید و بنابراین باید انتظار می رود به مرگ در یک نرخ پایین تر نه بالاتر یک سیاه مرگ و میر 3.57 بار سفید مرگ و میر.

یک ضرب از 3.57 ملی است شرم آور است. پس از همه, این ویروس می داند که هیچ نژاد یا ملیت; آن را نمی توانید زیرچشمی نگاه کردن در گواهینامه رانندگی خود را و یا سرشماری فرم برای بررسی اینکه آیا شما سیاه و سفید هستند. جامعه چک برای آن فراهم می کند و تبعیض در این ویروس از طرف. این اثر که تبعیض موجود در morgues.

خشم موجه است. اما خشم بدون همراه با تجزیه و تحلیل خطر را در خود دارد.

در اوایل این ماه جدید مجله پزشکی انگلستان منتشر شده یک مقاله کوتاه در امریکا COVID-19 نژادی مرگ فاصله توسط Merlin Chowkwanyun پزشکی مورخ در دانشگاه کلمبیا و آدولف L. نی جونیور یک دانشمند علوم سیاسی و ارجمند صدای کارگر و چپ در دانشگاه پنسیلوانیا است. آنها پیشنهاد کرد که تاکید بر وجود نابرابری نژادی بدون توضیح علت خود می تواند خود را تشویق باورهای نژادپرستانه. "اختلاف ارقام بدون توضیحی زمینه می تواند تداوم اسطوره های مضر و سوء تفاهم است که در واقع تضعیف هدف از بین بردن سلامت بی عدالتی" آنها نوشت. اگر همه ما می دانیم این است که نابرابری وجود داشته باشد—و در واقع همه ما می دانیم—و سپس آماده شدن برای نژادپرستانه توضیحات به در عجله برای پر کردن شکاف.

Chowkwanyun و نی توجه داشته باشید سه مخرب گرايشات. برای اولین بار است که فرض کنیم که اگر مردم در حال گرفتن مریض تر از سفید به مردم, مشکل بیولوژیکی است که آمریکایی های آفریقایی تبار ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به عفونت و شکننده تر بدانید. (هیچ دلیلی برای این باور است که چنین تفاوت های ژنتیکی وجود داشته باشد.) برعکس پس از من گزارش داد که COVID-19 ارقام افزایش بیشتر به آرامی در آفریقا از آنها شده بود در مناطق دیگر بسیاری از tipsters ایمیل به من نشان می دهد که آفریقایی هستند ژنتیکی مختلف و محافظت از COVID-19. هیچ یک از خبرنگاران شامل هر گونه داده های ژنومی به عقب این ادعا اما وسوسه به باور آن است که بیماری همه گیر. کری ناخالص ییل پژوهشگر به من گفت که او شنیده است مشابه ديگر ، "نه" او گفت: به صراحت. این تفاوت ها نه به دلیل تغییرات دقیق و ظریف در زیست شناسی. "اگر شما قطره یک سندان کسی پا به پا رفتن به شکستن."

دوم Chowkwanyun و نی می گویند اختلاف ارقام مردم را تشویق به فرض که گروه مبتلا هستند به دلیل خود سوء رفتار. Yolonda ویلسون یک bioethicist ملی علوم انسانی, مرکز اشاره می کند که واژگان از این بیماری همه گیر در امریکا به عنوان تغییر نابرابری بهتر شناخته شده تبدیل شد. چه آغاز شده به عنوان یک بهداشت عمومی موضوع سایهدار به یک اخلاقی او به من گفت. "زبان از بحران جایگزین شد این زبان از مسئولیت شخصی" و یا بی مسئولیتی است.

در نهایت با تاکید بر اختلاف ارقام بدون زمینه Chowkwanyun و نی نوشتن تشویق می کنیم این تصور نادرست "است که برخی از مشکلات اجتماعی در درجه اول 'نژادپرستانه'—و در نتیجه نگرانی تنها به قرار اقلیت بهره گرفتند." زمینه ممکن است نشان می دهد, برای مثال, که سیاه و سفید مردم ضربه سخت تر است چرا که آنها با استفاده از شلوغ حمل و نقل عمومی در یک نرخ بالاتر از مردم سفید و یا اینکه آنها بیشتر احتمال دارد به کار در شغل های که نیاز به فرد در تعامل است. نه از این عوامل است که منحصر به فرد به یک نژاد و یا یکی دیگر غایب این زمینه این امر می تواند آسان به اخراج COVID-19 به عنوان یک "سیاه بیماری" آنجا که ایدز یک "بیماری همجنس" به ضرر گی و nongay به طور یکسان.

Chowkwanyun و نی مدافع به جای یک رویکرد است که تمرکز کمتر بر خشم و بیشتر در داده های سخت. "مردم نیاز به استراحت برای تجزیه و تحلیل داده ها در روش های پیچیده تر," Chowkwanyun به من گفت. او هشدار داد در برابر یک "طرفدار forma" نوع نژادی-اختلاف تحقیقاتی که به سادگی می گوید: ما یک اختلاف نژادی در اینجا ما باید برای واکنش نشان دادن به آن است. آن را ظالمانه! "فقط گفت:" وجود نژادپرستی در اینجا می تواند معکوس شود. ما در حال هل دادن مردم به طور دقیق تر."

که به معنی جمع آوری اطلاعات است که در حال حاضر وجود ندارد. "زمانی که بیمار به کلینیک آنها می توانید گزارش خود را نژاد اما چگونه آنها خود گزارش وضعیت اجتماعی و اقتصادی? چگونه می توانم به شما در واقع جمع آوری اطلاعات است?" اکثر متحده هنوز هم نمی جمع آوری اطلاعات مربوطه به طور سیستماتیک—حتی داده ها در مسابقه اجازه دهید به تنهایی ویژگی های دیگر.

"این است catch-22 می گوید:" جارویس T. Chen یک دانشمند محقق در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. "همانطور که دانشمندان ما به صحبت در مورد این اختلافات. اما ما متوقف نمی وجود دارد, از آنجا که ما دیده ایم چه اتفاقی می افتد: مردم شرور و اهریمن و nonwhite مردم pathologized. ما باید قادر به پیدا کردن عوامل زمینه ای. که تنها راه برای انجام مسئولیت اجتماعی علم است."

در ایالات متحده نابرابری گسترده منعکس و بی عدالتی های تاریخی. در جای دیگر آنها را فراموش نکنید.

اگر شما در بلژیک و COVID-19 شانس خود را خوب نیست: در مورد یکی از شش بلژیکی که قرارداد این بیماری فوت کرده اند. اگر شما در رواندا سابق مستعمره بلژیک با سرانه تولید ناخالص داخلی در حدود 1/60 از بلژیک شانس خود فوق العاده هستند. رواندا گزارش 339 موارد و هیچ کدام حتی نیاز به ورود به ICU. رواندا کمتر از بلژیک اما صفر است و تعداد بسیار کمی.

در سوئیس یک کشور با عالی جهانی بهداشت یک فرانسوی زبان سوئیس با COVID-19 است 1.6 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از یک آلمانی زبان سوئیس. ایتالیایی زبان سوئیس است 2.4 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از یک بلندگو. این قدر از این اختلافات است که قابل مقایسه با میزان نابرابری در میان سفید, لاتینی, سیاه مردم در ایالات متحده—حتی اگر هیچ تاریخ مدرن از اسارت و قتل عام سوئیس ایتالیایی-زبان جمعیت. (Ticino, مرکز, ایتالیایی زبان سوئیس رتبه هفتم از 26 استان در سرانه تولید ناخالص داخلی.) شما ممکن است وسوسه به نسبت اختلاف به سخنرانان ایتالیایی' اتصالات با مرگ منطقه از شمال ایتالیا. که می تواند برای حساب تفاوت در بروز این بیماری—اما چرا تفاوت در احتمال است که شما می میرند اگر شما در حال حاضر آن است ؟

کوچکتر پازل وجود دارد. چرا که منطقه اطراف میلان ضربه سخت تر از تقریبا در هر نقطه بر روی زمین در حالی که رم در امان ماند? چرا توکیو—که پرجمعیت پر با مردم متکی بسته بندی شده با مترو و هرگز به طور کامل تعطیل—نیست شده است خرد شده و توسط بیماری چیست ؟ چرا برخی از مکان هایی که آنها استراحت اجتماعی خود را-فاصله محدودیت دیدن تعداد مورد افزایش در حالی که دانمارک پس از ذوب اقتصاد آن هنوز پس از چند مورد که در آن مقامات بهداشتی اکسپرس باز bafflement در مورد خوب خود موفق باشید ؟

در حال حاضر آن را باید روشن شود: ما هیچ ایده چه چیزی در جریان است. چیزی است که ساخت ویروس یدکی رواندا و آلمانی زبان سوئیس و سفید آمریکایی ها در حالی که وحشت بلژیکی و ایتالیایی زبان سوئیس و آمریکایی های سیاه و سفید. اگر ما می تواند این ویروس را به تصویب بیش از همه ما را به عنوان اگر ما در سابق دسته بلند این کابوس یک بیماری همه گیر ممکن است در نهایت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب