ما هرگز نمی دانیم ممکن است این ویروس را به بدن واقعی تعداد

سیاست "این برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند کاملا واضح است—فقط تعداد کیسه های بدن. این واضح نیست در

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
کتی مارتین / اطلس

ما با تکیه بر اعداد برای درک اندازه و دامنه فاجعه—به اندازه آنچه رفت را اشتباه قرار داده و از آسیب در چشم انداز است. بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر از درگذشت coronavirus از کشته شدند در 11 سپتامبر حملات تروریستی متعدد رسانه های خبری دیروز اعلام کرد.

اما ما به احتمال زیاد نمی خواهد که برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر برای زمان بسیار طولانی—شاید ماه شاید یک سال. ما تقریبا به طور قطع می دانم که هرگز تعداد دقیق. "این برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند کاملا واضح است—فقط تعداد کیسه های بدن" جان موتر محیط زیست-استاد علوم در دانشگاه کلمبیا است که به مطالعه نقش بلایای طبیعی در رفاه انسان گفت: من در مصاحبه این هفته است. "این واضح نیست در همه."

هنگامی که طوفان ماریا پهن پورتوریکو در سپتامبر 2017, طوفان ویرانی طاقت فرسا بود. در عین حال رسمی مرگ و میر در ماه دسامبر بود در 64 نفر—تعداد که تقریبا هیچ کس باور به عنوان همکار من Vann نوکرک دوم نوشت ، نزدیک به یک سال پس از طوفان یک تیم از محققان در تلاش برای توسعه خود را برآورد. آنها را جمع آوری ماه ارزش از اطلاعات مرگ و میر از خانواده ها در سراسر جزیره و منتشر شده در یک مطالعه به این نتیجه رسید که در واقعیت بیش از 4,600 مرگ بودند به طور بالقوه مربوط به طوفان—70 بار رسمی شماره.

من صحبت با موتر که منجر به تلاش برای گسترش دامنه رسمی تعداد مرگ پس از طوفان کاترینا در مورد تروما به COVID-19 شیوع می تواند—و به همین دلیل است که ضربه بسیار سخت است برای تعیین کمیت. مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


ایلین گادفری: بنابراین در حال حاضر ما در حال شنیدن است که بیش از 3000 نفر کشته شده اند از این ویروس در ایالات متحده دولت برآورد که در بهترین سناریو کل خواهد بود در جایی از 100,000 تا 200,000 مرگ و میر. چگونه اعتماد به نفس می تواند ما را در مورد آن دسته از اعداد ؟

جان Mutter: مشکل با برآورد مرگ و میر از بلایای طبیعی بستگی دارد چه نوع از یک فاجعه است. زمین لرزه بسیار روشن است چرا که به نوعی علت مرگ ترومای بلانت. وجود دارد این ضرب المثل قدیمی که زلزله نمی کشتن مردم, ساختمان, کشتن مردم و این بسیار درست است. خانه خود را پایین می افتد.

هنگامی که شما می میرند از coronavirus آنچه شما در واقع می میرند ؟ [در مواردی] ریه های خود را پر کنید تا با مایع درست مثل آن را ذات الریه. بنابراین شما می میرند از ویروس و یا شما می میرند پنومونی?

این اتفاق بسیاری در کاترینا و با [دیگر] طوفان: افرادی که در حال حاضر شرایط—قلب, شرایط, شرایط تنفسی—[خود] مرگ و میر می تواند از تشدید کسانی که شرایط موجود. چگونه شما حساب کسی که در اثر یک حمله قلبی در طول یک فاجعه طبیعی ؟ آیا شما آن را یک فاجعه مرگ یا heart-attack مرگ ؟ وجود دارد هیچ قانون. هیچ کدام. و به خصوص از کشور به کشور.

[از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] در اینجا قوانین است. آنها بسیار محافظه کار; شما همیشه دریافت حداقل تعدادی از CDC. و آنها بسیار روشن چه معیارهای خود را دارد. آنچه شما در مورد شنیدن فاجعه مرگ و میر ناشی از CDC تنها کسانی است که می تواند کاملا تایید شده به عنوان به طور مستقیم مربوط به آن فاجعه است. سپس آنها را به لیست تمام قلب-قربانیان حمله. آنها ممکن است تماس با آنها را غیر مستقیم اما آنها نمی آنها تماس بگیرید به طور مستقیم مربوط به فاجعه است. پس از آن بیشتر از یک کسب و کار ظریف تر از شما ممکن است فکر می کنم.

در این مورد از آنجا که بسیاری از مردم با استفاده از اتاق های اورژانس و بیمارستان های این ازدحام افرادی که به طور معمول خواهد بود در خدمات اضطراری. افرادی که دارای بیماریهای مزمن قلبی و هیچ ربطی به coronavirus در حال شلوغ کردن اتاق اورژانس به دلیل وجود دارد هیچ فضایی برای آنها. بنابراین میزان مرگ و میر افزایش می یابد با مردم و مانند آن است. آیا شما تعداد آنها ؟

گادفری: CDC در این نقطه احتمالا تعداد کسانی مناسب است ؟

Mutter: آنها می خواهم برای دیدن شواهدی وجود دارد که فرد درگذشت زیرا آنها قرارداد این ویروس.

گادفری: فرماندار پورتوریکو گفت که 64 نفر در طوفان ماریا. دانشگاه هاروارد در مطالعه ای که تقریبا یک سال بعد تخمین زده می شود آن چیزی مانند 4,600.

داستان: هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید [پورتوریکو] او گفت: تعداد 16. و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "پس شما با داشتن یک فاجعه واقعی است. فکر می کنم در مورد کاترینا که در آن وجود دارد صدها نفر—که در واقع وجود دارد هزاران نفر. او تلاش برای کاهش آن است.

اقتصاددان ساخته شده برآورد [برای ماریا] و آنها فکر آن را بیشتر شبیه به 1000. آنها به دنبال در پرونده مرگ [برای مقایسه مرگ و میر ناشی از سپتامبر 2017 تا سپتامبر 2016]. هر روز در ماه سپتامبر شما یک شماره است که بسیار سازگار است. و سپس شما را در آن روز از ماریا و آن را بسیار متفاوت است. این است که به نام همه علت مرگ و میر به دلیل آن را نمی کند تعیین یک علت خاص. این آنومالی در بالای پایه.

دانشگاه هاروارد بود که علاقه مند است که, اما آنها همچنین علاقه مند در دراز مدت است. این است که همیشه یک سوال با بلایای طبیعی: هنگامی که شما متوقف کردن شمارش ؟ روز بعد از آن ؟ روز بعد از آن ؟ بسیاری از مردم اگر آنها آواره و به خصوص افراد مسن خواهد مرد روزها و هفته های پس از آن برای بسیاری از دلایل -- [آن را] تروما از جابه جایی.

بنابراین دانشگاه هاروارد نگهداری می شود پیگیری آن است. چه مدت بالاتر از میانگین مرگ و میر اتفاق می افتد نگه دارید? که چگونه آنها یک عدد است. و شما فقط باید از خودتان بپرسید این است که عادلانه است ؟ این است که معقول است ؟ دو ماه پس از آن می تواند شما را واقعا به طور جدی آن را یک فاجعه مرگ ؟ خوب به نظر من بله. اگر شما می توانید می گویند این مرگ را اتفاق افتاده بود آن را برای طوفان ... حتی اگر آن را در هفته یا ماه بعد, من فکر می کنم این کاملا عادلانه است.

پس از کاترینا وجود دارد بسیاری از مرگ و میر نوزادان. زنان فقیر در می سی سی پی—که احتمالا نمی توانید خیلی خوب مراقبت های بهداشتی به هر حال زمانی که آنها باردار [در طول و بعد از طوفان] رو بدون مراقبت های بهداشتی. بنابراین مرگ و میر نوزادان افزایش یافت در حالی که برای و به همین دلیل نمی شد [جسمی مرتبط با طوفان خود را]. چون مردم نمی توانند دسترسی به مراقبت های بهداشتی. آن را فقط می رود و در.

در اینجا در نیویورک بعد از طوفان سندی یکی از جانبازان بیمارستان ها تا به حال به نزدیک است. مردم باید انجام مطالعات بر روی بیش از حد مرگ و میر در ارتباط با بسته شدن یک بیمارستان است. این یک تجمعی چیزی. آن را نمی خواهد اتفاق افتاده است و اگر نیست آن را به صورت شنی. این راهی است که به فکر می کنم در مورد آن.

گادفری: پس فکر کردن در مورد COVID-19 شیوع بیماری به عنوان یک تجمعی چه چیزی می تواند به افزایش تعداد مرگ طولانی پس از این بیماری همه گیر است که از لحاظ فنی ؟

Mutter: در کاترینا نرخ خودکشی افزایش یافته است در هفته ها و ماه های پس از آن به دلیل ناپایدار مردم بسیار مضطرب است.

این اثر غیر مستقیم اغلب نتایج حاصل از سلول مانند ما خواسته به انجام در حال حاضر است. در شلوغ تنظیمات مانند اردوگاه های پناهندگان و FEMA تریلر قرار دارد که بسیاری از کاترینا بازماندگان اگر زوج در حال گرفتن در پس این نوع از سلول می تواند باعث اصطکاک سوء استفاده و حتی مرگ شود.

جابه جایی [هنگامی که مردم در حال نقل مکان کرد به دلایل ایمنی یا برای دریافت مراقبت بهتر] است که در افراد مسن تر با مسائل پزشکی که نیاز به طور منظم بازدیدکننده داشته است دکتر. آنها جدا از نرمال ارائه دهندگان مراقبت و لزوما به یاد داشته باشید چه داروهایی هستند که آنها نیاز دارند. آنها تاکید کرد و شکست می تواند فقط از آن. و فقط آواره و نمی دانستند که بازگشت ممکن است اگر در همه می تواند باعث افسردگی عمیق در میان افراد مسن است.

معتادان جدا از فروشندگان می تواند تبدیل به خودکشی و اگر آنها قادر به پیدا کردن مواد مخدر آنها می خواهند پس از یک مدت زمان طولانی می تواند مصرف بیش از حد.

با COVID-19 مردم در حال رفتن به مجبور به جدا شدن از بیمارستان به مراقبت های متفاوت موقعیت [به دلیل] عدم خدمات بیمارستان. مسلما که مراقبت خواهد بود [بدتر] از بیمارستان مراقبت.

گادفری: زمانی که اولین شما فکر می کنم ما می تواند شروع خوبی تخمین می زند در مورد تلفات این بحران ؟

Mutter: به عنوان به زودی به عنوان اعداد شروع کاهش—[زمانی که] ما می شنویم که در این هفته تعدادی از موارد کمتر از هفته گذشته هنگامی که شما بیش از این اوج و سپس شما ممکن است قادر به گرفتن شماره. اما این که [به احتمال زیاد] به خوبی به تابستان.

گادفری: و حتی پس از آن, اگر شما دنبال آن هستید در غیر مستقیم مرگ و میر ...

Mutter: درست است. شما دنبال آن هستید در این موضوع بیش از حد, مرگ و میر, همه علت مرگ و میر. چگونه بسیاری از مردم خواهد مرد این مه به طور معمول از مرگ در آوریل ؟ در آن طول می کشد در حالی که کمی به آن را کشف کردن.

گادفری: هنگامی که ما قادر به متوقف کردن شمارش ؟

Mutter: آن را متفاوت از کشوری به کشور است. اما زمانی که موارد جدید دریافت می شود بسیار کوچک—یکی جدید یکی یک هفته پس از آن شما می توانید به عقب برگردید و نگاهی به آنچه که اتفاق افتاده است. اما تا زمانی که این اعداد و ثبات آن را یک هدف در حال حرکت.

گادفری: دانشگاه هاروارد مطالعه در مورد طوفان ماریا بیرون آمد و حدود یک سال پس از طوفان. این است که جدول زمانی ما می تواند به دنبال در اینجا ؟

Mutter: بله. برای اطمینان حاصل کنید. و شما فقط می توانید انتظار شماره برای رفتن به ماریا.

گادفری: ما همیشه می دانم که چگونه بسیاری از مردم واقعا درگذشت coronavirus? ما تا کنون قادر به اطمینان کمیت آن ؟

Mutter: وجود دارد مطمئن می شود بسیاری از مطالعات در مورد این بیماری همه گیر. برخی از خواهد بود دقیق برخی از خواهد بود حزبی و متوسط خواننده را هم مشکل تشخیص. CDC قطعا انجام پیگیری مطالعات سعی کنید اعداد را به عنوان مناسب که ممکن است.

ما قادر خواهید بود به می گویند [به عنوان مثال] که شاید 2 میلیون به علاوه یا منهای 100,000. شما نمی توانید تعداد دقیق. شما تقریبا هرگز فراموش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب