ما نیاز به بحث در مورد تهویه

سلامت چگونه است که شش ماه به یک تنفسی گیر ما هنوز در حال انجام این کار کمی برای کاهش هوابرد انتقال? ه

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
هزاره تصاویر / گالری انبار

من به تازگی در زمان یک درایو-از طریق COVID-19 آزمون در دانشگاه کارولینای شمالی است. همه چیز به خوبی سازمان یافته و کارآمد: من swabbed برای 15 ناراحت کننده ثانیه و به خانه فرستاد با دو صفحه از دستورالعمل در مورد چه باید بکنید اگر من به تست مثبت و چه اقدامات احتیاطی مردم زندگی می کنند و یا رسیدگی به COVID-19 بیماران باید. این دستورالعمل شامل بسیاری از جزئیات بخش اختصاص داده شده به پیشگیری از انتقال از طریق سطوح و رفت و به جزئیات زیادی در مورد لباس های شسته شده مواد ضد عفونی کننده و دقیق نسبت bleach راه حل من باید استفاده کنید برای پاک کردن سطوح و چگونه.

من در غیر این صورت دستورالعمل های دقیق اما شامل تنها یک تک جمله در "تهویه خوب"—یک جمله با پتانسیل برای انجام برخی از مردم بیش از آسیب خوب. من توصیه به "هوا خوب جریان از جمله از کولر یا یک پنجره باز آب و هوا اجازه." اما در موارد خاص و تهویه مطبوع و مفید نیست. خوزه لوئیز Jimenez, هوایی با کیفیت استاد در دانشگاه کلرادو به من گفت که برخی از سیستم های تهویه مطبوع می تواند به افزایش احتمال گسترش عفونت در یک خانواده است. علاوه بر "آب و هوا اجازه" آن را تمام شده ناچیز به نظر می رسد مانند یک چاره اندیشی موقت است.

در حالی که انتظار برای نتایج بررسی آخرین دسته ای از اطلاعیه از شرکت ها در تلاش برای اطمینان از مشتریان خود را که آنها انجام می دهند همه چیز درست است. عمده ایالات متحده هواپیمایی به من اطلاع داد که چگونه آن را مجدانه مطابق با سطوح داخل آن هواپیما و در بسیاری از پایانه های بار در روز بدون ذکر هر چیزی در مورد اثر گردش هوا و فیلتر داخل کابین هواپیما (خیلی خوب در واقع). یک کسب و کار محلی است که در عمل تا حدودی تنگ فضای سرپوشیده ارسال یک ایمیل به من در مورد چگونگی آن را "تمیز نگه داشتن و سالم ماندن" نشان داده شده 10 بطری ضد عفونی کننده دست بدون یک کلمه در تهویه—که آیا آن را باز ویندوز با استفاده از به روز رسانی فیلتر در سیستم های تهویه مطبوع و یا قابل حمل با استفاده از فیلتر هپا. به نظر می رسد گیج کننده است که با وجود نصب شواهد اهمیت آن ما گیر تمرین بهداشت تئاتر—به طور مداوم تمیز کردن عمیق همه چیز را—در حالی که متوجه نیست که ما تنفس میکنیم.

چگونه است که شش ماه به یک تنفسی گیر ما هنوز هم کمی راهنمایی در مورد این متغیر مهم بسیار هوایی که تنفس می کنیم?


Coronavirus بازتولید ما فوقانی و تحتانی دستگاه تنفسی و ساطع شده است که ما تنفس می کنیم, بحث, بخوان, سرفه یا عطسه. بدانند چگونه یک پاتوژن می تواند سفر و تا چه حد و تحت چه شرایط و دیگران را آلوده—انتقال—بدون کوچک, مقابله, چرا که اطلاعات ما را قادر به کشف کردن که چگونه به طور موثر مبارزه با ویروس.برای COVID-19 شاید مهم ترین اختلاف مراکز به طور خاص در چه تعداد از چه اندازه قطرات در حال ساطع شده از افراد آلوده و چگونه عفونی کسانی که قطرات هستند و چگونه به آنها سفر. که بحث بیش از این ویروس را در حالت انتقال به مراتب بیش از این است و نه تعجب. این رمان پاتوژن. کلمبیا دانشگاه virologist آنجلا راسموسن به من گفت که در طول تاریخ آن را در زمان قرن ها به درک چگونه عوامل بیماری زا مانند طاعون و آبله و تب زرد شد منتقل می شود و چگونه آنها کار کرده است. حتی با علم مدرن وجود دارد هنوز هم بحث در مورد چگونگی آنفلوانزا مشترک سالانه دشمن منتقل شده است.

در خصوص اندازه ذرات عفونی واقعا مهم است چرا که تعیین چگونه آنها سفر—آیا آنها به اندازه کافی بزرگ به سرعت توسط گرانش کشیده و یا آنها را به اندازه کافی کوچک شناور در اطراف ؟ از زمان شروع این بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی در نظر گرفته و به حالت اولیه COVID-19 انتقال به قطرات تنفسی. این قطرات تعریف شده به عنوان ذرات بزرگتر از 5 تا 10 میکرون قطر و رهنمودهای می گویند که هنگامی که آنها در حال اسپری کردن از دهان کسی در آنها سفر ballistically و سقوط به زمین در محدوده نزدیک از فرد آلوده. برای کسانی که در محدوده حدود سه پا برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن را نیز در نظر قطرات به حالت اولیه از انتقال این شش فوت است. تسلط بالستیک-قطرات نحوه انتقال این بیماری همه گیر به آن معنا است که ما باید تمرکز بیشتر بر ماندن از قطرات' محدوده به خصوص برای جلوگیری از آنها را از افتادن در ما محافظت دهان و بینی و چشم—از این رو-اجتماعی فاصله دستورالعمل. آن را نیز بدان معنی است که نگه داشتن آن فاصله خواهد بود به اندازه کافی برای در امان ماندن از فرد آلوده در طرف دیگر اتاق ، (البته دست ما هنوز هم می تواند به طور بالقوه آنها را انتخاب کنید تا از سطوح و آنها را به صورت ما و از این رو اهمیت شستن دست.)

وجود دارد یک اختلاف در جامعه علمی با این حال در مورد هر دو اندازه و رفتار این ذرات و حل این سوال را تغییر دهید توصیه های بسیاری در مورد ایمن ماندن. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که ویروس ساطع شده از دهان ما نیز در حد ذرات کوچکتر که عفونی بلکه کافی کوچک است که آنها باقی می ماند می تواند در هوا معلق و شناور در اطراف تحت فشار قرار دادند توسط جریان هوا و تجمع در فضاهای محصور—به دلیل اندازه کوچک آنها به عنوان موضوع به جاذبه به سمت پایین بکشید. همین میلتون یک پزشک و یک محیط زیست-سلامت استاد دانشگاه مریلند در مقایسه با قطرات بزرگتر "به اسپری از یک Windex تلگراف" و کوچکتر ذرات (ذرات معلق در هوا) "به غبار از رطوبت ساز التراسونیک." به وضوح آن را به اندازه کافی به صرفا گام به عقب—فاصله—برای جلوگیری از سابق اما فاصله به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از تنفس در دومی است.

اختلاف رو به اندازه کافی گرم است که در اوایل این ماه صدها نفر از دانشمندان در سراسر جهان امضا نامه شفاعت با این که به اذعان این ذرات کوچکتر به عنوان یک حالت اضافی انتقال و به روز رسانی دستورالعمل آن درآمده است. برخی از کارشناسان با من صحبت کرد به من گفت که آنها تا به حال شده است در تلاش برای متقاعد کردن که به احتمال هوابرد انتقال از ماه مارس و باز نامه ای به عهده گرفت, از نا امیدی در مورد عدم پیشرفت. امضا کنندگان که به مطالعه ذرات معلق در هوا—کوچکتر ذرات شناور—از جمله استاد Linsey Marr از Virginia Tech و Jimenez به من گفت که آنها نمی مخالفت با این ایده که انتقال در محدوده نزدیک نشان دهنده ترین خطر به عنوان در هر مورد که CDC و دستورالعمل ها. اما آنها که مخالف تسلط نزدیک-تماس با ما انتقال نشان میدهد که بالستیک مدار و یا بزرگتر قطرات تنفسی هستند قاطع نحوه انتقال. در نظر آنان حتی بخشی از آن نزدیک-تماس با ما انتقال است به احتمال زیاد به علت ذرات معلق در هوا و بسیاری از کارشناسان به من گفت که آنها فکر می کنم حتی ذرات بزرگتر از این که تعریف از قطرات تنفسی (بزرگتر از 5 تا 10 میکرون قطر) می تواند شناور برای کمی. در پاسخ به این که منتشر شده علمی کوتاه در جولای 9, اذعان امکان انتقال هوابرد اما هنوز نتیجه رسید که COVID-19 است "در درجه اول منتقل می شود" بین مردم از طریق قطرات تنفسی و لمس کردن و این سوال نیاز "مطالعه بیشتر."

بخشی از این مشکل با این بحث شده است که کارشناسان مربوطه از جمله عفونی-بیماری متخصصان اپیدیولوژی محیط زیست و آئروسل مهندسین و حتی توافق بر اصطلاحات. ذرات ما منتشر می کنند از دهان ما می تواند به نام قطرات microdroplets, قطرات هسته (ذرات که شروع به بزرگتر اما کوچکتر به دلیل تبخیر) و یا ذرات معلق در هوا.هیچ خط روشن بین بزرگ و کوچک ذرات و قطرات و ذرات معلق در هوا; آن را در یک زنجیره با پیچیده آیرودینامیک بسته به محیط و به مسائل بدتر همان کلمه—مانند aerosol—گاهی به معنای چیزی متفاوت در هر زمینه است. این اصطلاحات سردرگمی به رهبری میلتون برای نوشتن یک "سنگ روزتا" کاغذ سعی کنید برای روشن شدن شرایط در سراسر زمینه های. برای این مقاله من تماس اسپری منتقله از ذرات که سفر ballistically "قطرات" و آنهایی که می تواند شناور "ذرات معلق در هوا" (بدون در نظر گرفتن چه اندازه این ذرات ممکن است به عنوان سوال کلیدی این است که آیا آنها می تواند شناور شود و تحت فشار قرار دادند توسط هوا و اندازه برش مورد اختلاف باقی مانده است).

به علاوه این بحث سابقه طولانی: از اواسط قرن 19 به قرن 20 عفونی-بیماری متخصصان مبارزه طولانی و سخت-برنده نبرد علیه "دمه" نظریه بیماری است که فرض شده است که پلیدی و رفتارهاي بو به جای میکروب بودند مسئول بیماری است. در منی 1910 کتاب بهداشت عمومی پیشگام چارلز Chapin برجسته "اسپری برن" بیماری (که قطرات که حداکثر سفر تنها چند فوت) از "گرد و غبار به عهده" آنهایی که—گسترش ذرات معلق در هوا و یا هوابرد انتقال است. او به این نتیجه رسیدند که بسیاری از عوامل بیماری زا بودند یا "اسپری برن" و یا از طریق تماس و نگران این هستید که بیش از اتکا به "air-borne" نظریه امر دلیلی را بترساند یا باعث شود آنها را به غفلت دست شستن. بیش از یک قرن بعد هنوز پژواک آن.

نیز وجود دارد انواع مختلف "هوابرد" انتقال—اصطلاح می توانید صدا ترسناکتر از واقعیت و می تواند پایه ای برای غیر ضروری را نابود. برای مثال برخی از بیماری های موجود در هوا مانند سرخک را قطعا به تقریبا در هر گوشه ای از خانه و می توان انتظار داشت برای آلوده کردن حدود 90 درصد از افراد مستعد در خانواده است. در ویروس-وحشت فیلم شیوعزمانی که شخصیت داستین هافمن فریاد می زند: "این برنامه!" درباره Motaba فیلم داستانی ویروس او بدان معنی است که آن را به هر گوشه ای از بیمارستان از طریق منافذ. اما نه همه هوابرد بیماری فوق العاده مسری است (بیشتر در مورد که در یک بیت) و در بیشتر قسمت ها coronavirus نمی کند رفتار مانند یک سوپر عفونی بیماریزا.

در مطالعات متعدد محققان دریافته اند که COVID-19 ثانویه حمله نرخ بسیاری از افراد مستعد که یک فرد بیمار آلوده را در یک محیط تنظیمات مانند یک خانواده و یا خوابگاه می تواند به عنوان کم 10 تا 20 درصد است. در واقع بسیاری از کارشناسان با من صحبت کرد اظهار داشت که COVID-19 کمتر مسری تر از بسیاری از دیگر عوامل بیماری زا به جز زمانی که آن را به نظر می رسید که گاهی اوقات در superspreader حوادث آلوده کردن تعداد زیادی از مردم در یک بار در سراسر فواصل بسیار بیشتر از قطرات طیف وسیعی از سه تا شش فوت است. کسانی که استدلال می کنند که COVID-19 گسترش می تواند از طریق آئروسل مسیرهای اشاره به شيوع و شرایط این superspreader حوادث به عنوان یکی از مهم ترین قطعه از شواهد برای انتقال هوابرد.

Saskia Popescu های عفونی-بیماری اپیدمیولوژی تاکید کرد که ما نباید این "superspreaders" با اشاره تنها به مردم بلکه "superspreader حوادث" چرا که آنها به نظر می رسد رخ می دهد بسیار خاص در تنظیمات—سرنخ مهم. مردم نمی منتشر می کنند مقدار مساوی از ذرات معلق در هوا در طول هر فعالیت: آواز ساطع می کند بیشتر از صحبت کردن که ساطع می کند بیش از تنفس. و برخی از مردم می تواند فوق العاده-قطره چکان از ذرات معلق در هوا. اما این همه نیست. این superspreader-رویداد تایی به نظر می رسد تکیه بر سه V: محل تهویه و تلفظ صوتی. اکثر superspreader حوادث رخ می دهد در داخل سالن محل برگزاری به خصوص ضعیف تهویه مناسب یکی (به معنای هوایی است که رد و بدل رقیق شده یا فیلتر شده) که در آن تعداد زیادی از مردم در حال صحبت کردن در شعار یا آواز. برخی از نمونه های که در آن superspreader حوادث صورت گرفته در حال, رستوران ها, میله, باشگاه, گروه کر, شیوه های عروسی و مجالس ترحیم, کروز, کشتی, خانه های پرستاری و زندانها و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

کاملا در یک پایگاه داده از بیش از 1 ، 200 سوپر-پخش حوادث فقط یک حادثه است که به عنوان طبقه بندی شده, هوای آزاد, انتقال, که در آن یک فرد آلوده در خارج از منزل توسط خود دویدن شریک و تنها 39 طبقه بندی شده به عنوان فضای باز/سرپوشیده وقایع آن معنا نیست که بودن در خارج از منزل نقش داشته اما آن را نمی توان رد کرد. بقیه تمام شد داخل وقایع و بسیاری درگیر ده ها یا صدها نفر از مردم در یک بار. تحقیقات دیگر نقاط به همین نتیجه: superspreader حوادث رخ می دهد به شدت در داخل محیط های که در آن وجود دارد بسیاری از مردم است.

بنیامین Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت امتیاز به یک مورد در یک رستوران در گوانگژو که در آن در عین حال بدون علامت COVID-19 بیمار آلوده نه نفر دیگر بسیاری از آنها نشسته بودند در دیگر جداول اما در خط مستقیم از تهویه هوا که باد هوا از پایان یک رستوران دیگر. جداول درست در کنار بیمار است اما نه downwind نیست که یک فرد آلوده و از نزدیک, دوربین مدار ویدئوها از روز نشان می دهد که مردم در آلوده جداول نمی تعامل با بیمار و در همه. آن بود هوا. Cowling همکاران تجزیه و تحلیل دینامیک سیالات است که شیوع نشان می دهد که تهویه هوا منفجر هوا در یک جهت که در آن با یک دیوار برخورد recirculated به عقب رانده شد دوباره اساسا به دام انداختن بد بخت جداول downwind با آلوده هوا رفتن "دور و دور و دور" به عنوان Cowling آن را توصیف کرد به من.

در یکی دیگر از superspreader رویداد در یک گروه کر عمل از 61 نفر در Skagit, Washington یک بیمار ناشی از 32 را تایید کرد و به احتمال زیاد 20 COVID-19 نفر—تقریبا هر کس در اتاق. در یکی دیگر از قابل توجه مورد در یک کره ای مرکز تماس که در آن مردم صحبت کردن در تمام طول روز 94 از 216 نفر در یک طبقه از ساختمان آلوده شدند با موارد خوشه در یک طرف طبقه اما برخی تا آنجا که 20 میز و دور از یکدیگر چند به عنوان دور به عنوان دیوار مقابل. تنها سه نفر در طبقه دیگر آلوده شدند با وجود کارکنان های یک لابی و آسانسور که تقویت کننده سطوح نمی کارآمد فرستنده اما که به اشتراک گذاشته جیب هوا می تواند تقریبا بدون در نظر گرفتن فاصله.

برای این superspreader حوادث میلتون می گوید: شما باید "واقعا پرش از طریق hoops به استدلال می کنند که آنها هر چیزی غیر از انتقال بیماری از طریق هوا". اما آن را نه تنها COVID را superspreader اتفاقاتی که در داخل خانه هستند. بقیه از الگوی گسترش COVID —هنگامی که آن را در حال گسترش است به آرامی در اعداد کوچک—نیز به شدت از طریق داخل سالن انتقال است. میلتون به من گفت که اگر کسانی که اسپری قطرات اولیه استفاده از انتقال ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر انتقال خارج از منزل, از قطرات در حال خارج با برخی از زور و سقوط در افراد, اما به نظر نمی رسد در این مورد. حتی اگر نور خورشید که می توانید غیر فعال کردن ویروس ها شدند تقلیل انتقال خارج از منزل, یکی را حداقل انتظار برای دیدن بسیاری بیشتر, هوای آزاد, انتقال از ما در حال حاضر شاهد. به جای اپیدیولوژی پیدا کردن هستند که این بیماری ساقه ما در داخل خانه.

همچنین شواهدی وجود دارد از تنظیمات بهداشت و درمان. Hitoshi Oshitani یک ویروس شناسی استاد در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی در ژاپن به من گفت که قرنطینه افسران در الماس شاهزاده کشتی کروز که به دنبال احتياطات استاندارد در برابر قطرات و تماس نزدیک با این وجود آلوده کردم به هر حال. این یک نشانه مهم برای دانشمندان ژاپنی در مورد اهمیت ذرات معلق در هوا. "کسانی که حرفه ای," او گفت:. برای او که به معنای آن است که بعید است آنها تضعیف و بیشتر احتمال دارد که این بیماری عمل کرده و در راه آنها برای آماده نیست. اخیر (preprint) کاغذ نشان داد که مراقبت های بهداشتی کارگران در بریتانیا—که در آن بیمارستان ها و تهویه اقدامات فقیر—گرفتن بیمار در نرخ بالاتر از کسانی که در ایالات متحده که در آن بسیاری از ساختمان بیمارستان با تهویه اقدامات کاهش. و در کارشناسی, کاغذ, فقط نوروز در طبیعت, محققان, گزارش, پیدا کردن RNA ویروسی در بیش از نیمی از نمونه هوا در یک بیمارستان از جمله در خارج از اتاق بیمار و راهرو. در حالی که آن باقی می ماند یک سوال چگونه عفونی آن ذرات ممکن است شده اند Marr به من گفت که آن را مهم است که "100% از نمونه ها از طبقه زیر تخت و اما یک طاقچه پنجره مثبت بودند viral RNA نشان می دهد که این ویروس در حمل و نقل از طریق هوا و حل و فصل بر روی این سطوح است."

اما تا به امروز نیز وجود دارد که هیچ شواهد واقعا دوربرد انتقال COVID-19 یا هر الگوی گسترش مثل سرخک. فریاد "این برنامه!" می تواند به اشتباه تصور به در حال حاضر خسته و وحشتزده و این یکی از دلایلی است که برخی از بهداشت عمومی متخصصان شده اند و طبعا با احتیاط از این اصطلاح گاهی اوقات حتی اگر آنها توافق کردند آئروسل انتقال ممکن بود. Cowling به من گفت که بهتر است به این "کوتاه برد ذرات معلق در هوا" را به عنوان است که ارتباط برقرار ماهیت تهدید بیشتر دقت: بسیاری از این ذرات متمرکز در اطراف فرد آلوده, اما, تحت شرایط مناسب, آنها می توانند جمع آوری و دریافت در سراسر.

این همه بسیاری از پیامدهای عملی است. به عنوان Marr از ویرجینیا می گوید: اگر ذرات معلق در هوا بسیار مهم است ما باید تمرکز زیادی بر روی تهویه که ما انجام می دهیم در فاصله ماسک و شستن دست است که هر متخصص موافق هستند مهم است. به عنوان virologist رایان مک نامارا از دانشگاه کارولینای شمالی به من گفت تمام این حمایت پشته در بالای یکدیگر: بیشتر ابزار ما برای استقرار در برابر COVID-19 بهتر است ما هستند. اما آن را هنوز هم مهم است و باید درست در مدل ذهنی استدلال پشت تمام mitigations آنجا که حتی کسانی که توافق حمایت نمی همه به همان روش و رفتار تحت آئروسل رژیم است.

برای مثال زمان که دستورالعمل توصیه نمی ماسک داخل خانه اگر فاصله یک متر می تواند نگهداری می شود. به طور مشابه, CDC باعث می شود اندک اشاره به تمایز بین محیط داخلی و فضای باز انتقال در آن ماسک راهنمایی و توصیه ماسک در تنظیمات عمومی "به ویژه هنگامی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ." اما آئروسل رژیم نشان می دهد که فاصله نیست به عنوان محافظ در داخل خانه به عنوان یکی از امید به ویژه از مردم خوردن و نوشیدن تمایل به صحبت کردن در حالی که unmasked. (CDC به نظر می رسد به این تشخیص زمانی که آن را توصیه می کند میزبانی تجمعات خارج از منزل, هر چند که هنوز رسما تنش انتقال از طریق قطرات).

تحت آئروسل رژیم ما را قوانین مختلف برای داخل خانه و خارج از منزل (به خصوص از آنجا که در علاوه بر این به رقیق کردن قدرت از هوا و نور خورشید به سرعت غیرفعال شدن ویروس ها.) ما را دستور ماسک داخل خانه صرف نظر از فاصله اما نه لزوما در خارج از منزل. Marr به من گفت که او می پوشد ماسک در خارج از منزل تنها در صورتی او را در تعامل با مردم اگر او را در یک جمعیت و یا اگر او نمی تواند حفظ فاصله. هنوز در ایالات متحده بسیاری از مناطق الزامی ماسک در داخل خانه و خارج از منزل تحت همان قوانین وادار حتی انفرادی فرد راه رفتن سگ خود را به ماسک ، و مکان وجود دارد مانند شیکاگو که در آن سواحل بسته هستند چرا که مقامات از ترس جمعیت اما در محیط داخلی رستوران ها و سالن های ورزشی باقی می ماند باز با محدودیت خفیف.

به عنوان یک مثال دیگر شما ممکن است را دیده اند بسیاری تلویزیونی داخلی حوادث که در آن مخاطبان نشسته مودبانه فاصله گرفته و نقاب گوش دادن به سخنران است که تنها unmasked فرد در اتاق. Jimenez the آئروسل متخصص اشاره کرد به من که این کاملا عقب چون کسی که نیاز به نقاب دار ترین گویندهو نه شنونده. اگر یک ماسک در دسترس بود در اتاق ما می خواهم آن را بر روی بلندگو. این امر به ویژه مهم است زیرا پارچه ماسک در حالی که بسیار عالی در مسدود کردن قطرات (به خصوص قبل از آنها تبخیر و تبدیل به کوچکتر و در نتیجه احتمال بیشتری قادر به شناور) نیست به عنوان موثر در نگه داشتن tinier ذرات آئروسل از پوشنده لباس دهان و بینی یک بار آنها را شناور در اطراف اتاق (هر چند که به نظر می رسد برای کمک به). ما می خواهیم برای دیدن سخنران دهان یکی ممکن است می گویند اما این مشکل ما می توانیم رویکرد خلاقانه—سپر چهره های که در اطراف سر و مهر و موم در اطراف گردن و ماسک با شفاف بخش است که هنوز هم می توانید فیلتر و غیره.—هنگامی که ما برای جلوگیری از نادیده گرفتن مشکل است. در واقع طراحی یک تصفیه اما ماسک شفاف یا سپر صورت ممکن است مهم راه حل در کلاس های درس و همچنین برای کمک به نگه داشتن معلمان امن است.

هنگامی که ما با توجه به جریان هوا بسیاری از خطرات دیگر نگاه متفاوت است. دیلن موریس یک دانشجوی دکترا در پرینستون و نویسنده اول مقاله به تایید می کنند که این ویروس می تواند باقی می ماند عفونی در aerosolized فرم شرايط آزمايشگاهی نشان داد من یک کلیپ از یک گروه از مردم در یک خط conga جدا شش فوت از هم جدا شده توسط طناب. آنها خوش رقص همه ایستاده در پشت سر شخص دیگری در خود slipstream—دقیقا همان جایی که شما نمی خواهید به استنشاق آئروسل ابرها از فرآیند له له زدن مردم است. به طور مشابه, Jimenez با اشاره به این که زمانی که یک فرد نقاب صحبت حداقل محل امن ممکن است در کنار آنها یا در پشت آنها که در آن ذرات معلق در هوا می تواند فرار از این ماسک هر چند معمولا تحت یک قطره رژیم ما را در نظر خطر را تنها می توان در مقابل آنها. اهمیت ذرات معلق در هوا حتی ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا این بیماری در حال حاضر انفجار در جنوب ایالات متحده, که در آن مردم اغلب به تهویه مطبوع فضاهای برای اجتناب از گرمای سوزان.

در نهایت همه این مفاهیم برای مردم در سراسر COVID-19 بیماران به خصوص در جامعه است. در ایالات متحده بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات اقدامات احتیاطی در برابر ذرات معلق در هوا معمولا در حال حاضر در محل تا حدودی به دلیل مراقبت های بهداشتی کارگران انجام مراحل—مانند لولهگذاری—که تولید ذرات معلق در هوا حتی اگر یک بیماری نیست بسیار مستعد برای ایجاد آنها. (اکثر COVID-19 دستورالعمل از جمله از WHO و CDC از آغاز اذعان ذرات معلق در هوا به عنوان یک خطر در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات زیرا چنین روش; اختلاف بوده است که آیا آئروسل انتقال رخ می دهد ارگانیک در روزمره تنظیمات). اما در جامعه پذیرش آئروسل خطرات به آن معنا است که مردم در اطراف COVID-19 بيمار در خانه و یا هر کسی در معرض خطر مانند ضعف سيستم ايمنی باید حداقل ارائه شود تا با افزایش درجه ماسک مانند N95s که انجام یک کار بهتر از نگه داشتن ذرات معلق در هوا ،


وجود دارد دو کلید کاهش استراتژی برای مقابله با تهویه ضعیف و ویروس مملو از ذرات معلق در هوا در داخل خانه: ما می توانیم رقیق و ذرات ویروسی حضور تبادل هوا در اتاق با هوا از خارج (و در نتیجه کاهش دوز که مسائل به صورت احتمال و شدت عفونت) و یا ما می توانید حذف ویروسی ذرات از هوا با فیلتر.

در نظر گرفتن مدارس شاید بیشتر مملو موضوع برای میلیون ها نفر است. کلاس های درس مکان از بسیاری از صحبت کردن با کودکان در حال رفتن به کامل در اجتماعی فاصله و بیشتر مردم در یک اتاق فرصت های بیشتر برای ذرات معلق در هوا به تجمع اگر تهویه ضعیف است. بسیاری از این تهویه مسائل نشانی گاهی اوقات توسط رایگان و یا ارزان قیمت روشها و گاهی با هزینه سرمایه گذاری در زیرساخت ها است که باید یک اولویت ملی.

هفته گذشته من راه می رفت در اطراف مدرسه ابتدایی عمومی در محله من در حالی که فکر کردن در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد اگر ما در زمان انتقال آئروسل جدی تر. این یک داستان ساختمان تمام کلاس های درس باید ویندوز, برخی از درب که باز به طور مستقیم به خارج و بسیاری از آنها سیمان پاسیو راست خارج. آموزش می تواند حرکت, خارج از منزل, حداقل برخی از زمان راه را در طول سال 1918 بیماری همه گیر. حتی زمانی که در داخل خانه و یا در طول روز بارانی, باز کردن درها و پنجره ها را تا حد زیادی بهبود گردش هوا در داخل به خصوص اگر کلاس های درس تا به حال طرفداران در ویندوز است که فشار هوا.

زمانی که ویندوز را نمی توان باز کرد کلاس های درس می تواند اجرا قابل حمل فیلتر هپا که قادر به دام انداختن ویروس ها این و که فروش برای عنوان کمی تا چند صد دلار است. Marr توصیه مدارس برای اندازه گیری نرخ جریان هوا در هر کلاس درس ارتقا فیلتر در سیستم تهویه مطبوع به مرو 13 یا بالاتر (این فیلتر هوا نمرات) و آرزوی ملاقات و یا بیش از ASHRAE (حرفه ای جامعه فراهم می کند که تهویه مطبوع راهنمایی و standards) استانداردهای. Jimenez به من گفت که بسیاری از ساختمان های گسترده تهویه هوا, سیستم های تنظیم برای چه آنها را در خارج از, و آن است که معمولا به حداقل رسانده بود با انرژی کارآمد. در طول یک بیماری همه گیر صرفه جویی در زندگی مهم تر از صرفه جویی در انرژی تا مدارس می تواند زمانی که این تنظیم وجود دارد crank it up برای رقیق کردن هوا (Jimenez متقاعد دانشگاه خود را به انجام این کار).

Jimenez نیز فکر کرده اید که چرا گارد ملی نشده بود مستقر شده اند به راه اندازی چادر مدارس (مهر و موم شده نیست اما اجازه هوایی مانند یک عروسی تاج) در سراسر کشور و به همین دلیل ایالات متحده تا به حال راه اندازی تولید انبوه از فیلترهای هپا برای هر درس و ضروری در فضای سرپوشیده. به جای آن یک درجه با کیفیت کارشناس گزارش معلمان که می خواستم برای خرید قابل حمل فیلتر هپا می شد گفت که آنها اجازه نداشتند به این دلیل که CDC نبود معرفی آنها. آن است که هنوز هم دشوار است برای گرفتن Clorox دستمال مرطوب در سوپرمارکت اما من حاضر به بررسی و وجود دارد هیچ کمبود قابل حمل فیلتر هپا. وجود ندارد و اجرای آنها.


برخی از کشورها در حال حاضر bucked روند نادیده گرفتن کوتاه برد ذرات معلق در هوا. Oshitani به من گفت که در ژاپن محققان در زمان کوتاه برد آئروسل انتقال به طور جدی از همان آغاز و با تمرکز بر چند انتقال وقایع است که گسترش این بیماری به تعداد زیادی از مردم در یک بار. Cowling از دانشگاه هنگ کنگ گفت: من همان چیزی که به نظر او کوتاه برد ذرات معلق در هوا و superspreader حوادث به کلیدی برای گسترش COVID-19. ژاپن بود و انتظار می رود به شکست بسیاری از آن را به عنوان اجرا غیر متعارف پاسخ که برخلاف دستورالعمل اجتناب گسترده تست و وادار کردن چند مستندات رسمی. اما ژاپن نقاب تا اوایل متمرکز superspreader حوادث (یک استراتژی در آن خواستار "خوشه busting") و مهمتر روت عمومی خود را به تمرکز بر اجتناب از سه ج—بسته فضاهای مکان های شلوغ و مکالمات. به عبارت دیگر دقیقا مکان های که در آن هوابرد انتقال و ذرات معلق در هوا می تواند یک خطر. ژاپنی ها توصیه شد که برای صحبت در مترو که در ویندوز باز نگه داشته بودند. Oshitani گفت: آنها نیز توسعه دستورالعمل که شامل اهمیت تهویه در بسیاری از تنظیمات مختلف مانند میله, رستوران ها و سالن های ورزشی. شش ماه بعد با وجود داشتن برخی از اولین شیوع ultradense شهرستانها و یکی از قدیمی ترین جمعیت های جهان را در ژاپن تا به حال حدود 1000 COVID-19 مرگ و میر کل—که چگونه بسیاری از ایالات متحده اغلب در یک روز. هنگ کنگ به طور مشابه متراکم و مترو وابسته به شهر است تا به حال تنها 24 مرگ و میر.


به روشنی در علم مربوط به ذرات معلق در هوا نیست حل و فصل است که اذعان امضا کنندگان این نامه که خواستار به رسمیت شناختن و کاهش امکان آئروسل خطرات. راسموسن کلمبیا virologist به راحتی می تواند سر و صدا کردن بسیاری از چیزهایی که او می خواهم به دانستن در مورد برنامه انتقال: چقدر عفونی ویروس است که در یک قطره اگر برخی از مردم ریختن خیلی بیشتر از این ویروس بیش از دیگران و یا در چه نقطه در عفونت ویروس است که بیشتر متمرکز در قطرات هسته و آنچه به منزله یک عفونی دوز. اما در مواجهه با یک بیماری همه گیر ما باید به عمل با اطلاعات ناقص. نویسندگان نامه استرس است که "ما باید آدرس هر برنامه به طور بالقوه مهم مسیر به سرعت گسترش COVID-19" حتی اگر شواهد ناقص است و به خصوص از آنجا که برخی از این اقدامات به عنوان ساده به عنوان باز کردن یک پنجره و حرکت در خارج از منزل. این امر به ویژه بسیار مهم است زیرا mitigations پشته: ما بیشتر در دسترس موثر تر تبدیل شدن آنها به.

در این دوره زمانی که ما لازم نیست که تمام پاسخ های بسیار در خطر است. من COVID-19 تست منفی بود, بنابراین من لازم نیست به نگرانی در مورد آن, اما من تعجب می کنم که در مورد جایگزین که در آن ما را ذرات معلق در هوا به طور جدی به حال من تست مثبت من را فرستاده خانه با دستورالعمل شرکت در باز کردن ویندوز براش وام بگیرم فیلتر هپا N95 ماسک برای مشاوره ازدواج و قوی هشدار به فرض که ماندن شش فوت از من دور شد به اندازه کافی.

Marr به من گفت که او "sheepishly" روشن او را ابتدایی و متوسط کودکان در سن مدرسه به یک مدرسه خصوصی بود چرا که او قادر به ایجاد یک مورد با مدرسه را به "تهویه خوب" به طور جدی در علاوه بر این به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. نه هر مدرسه را از جمله منابع اما شاید ارائه این منابع است که دقیقا آنچه که ما باید آرزوی همه مدارس. اگر امضا کنندگان این نامه به این که در حال درست و سپس با اضافه کردن تهویه برای ما کاهش پشته است که دقیقا آنچه که ما باید تمرکز بر انجام همه چیز لازم اعم از گران ارتقاء به هوا ما زیرساخت های با کیفیت برای باز کردن پنجره است که حق را در درون ما برسد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب