حلقه های عروسی برای مردان واقعی

عکس از AlamyFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانچرم, از گاو که شما کشته خودتانمتعهد به احترام و

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398
A person punching forward with their wedding ring in focus
عکس از Alamy

چرم, از گاو که شما کشته خودتان

متعهد به احترام و گرامی داشتن شخص دیگری برای بقیه زندگی خود را ممکن است برخی از Halo رفقا فکر می کنم شما در حال شلاق. اثبات همه آنها را hella اشتباه قتل یک بی گناه حیوانات و با استفاده از آن پنهان کردن نماد تعهد خود را به خود را freakin' ، پس از شما قهوهای مایل به زرد و قالب نوار چرم استفاده بقیه گاو به طبخ یک شام استیک برای بهترین بچه ها و یا فقط آن را ترک وجود دارد به پوسیدگی چون شما در بالای زنجیره غذایی و شما انجام آنچه شما می خواهید.

واقعی توپ و زنجیره ای

به عنوان من bros می دانم که گاهی اوقات خانم ها می تواند کشیدن واقعی—حتی بانویی که شما اعلام به جهان شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود و منابع مالی ، و هیچ چیز می گوید:, "اوه, خوب" بهتر از یک توپ بزرگ از سرب دار از دلپذیری زنجیره ای فلزی. زمان بعدی شما با داشتن برخی از جوانه های خود را با جوانه همه یادآوری است که شما مرد هستید با نشان دادن خاموش خود را چگونه متقابلا مورد توافق اتحادیه (که شده است از نظر آماری نشان داده شده است برای بهبود زندگی خود و چشم انداز کاهش کسانی که خود freakin' همسر) باعث می شود شما احساس می کنید مانند یک زندانی در خدمت یک جمله زندگی است.

زیبا 18k.-گروه طلا حکاکی شده با کلمات "هیچ همجنسگرا"

شما ممکن است فکر کردن طلا و جواهر برای خانمها. اما من شخص آن است که در سال 2020 است. ما مجاز به مانند کودک Yoda قرار داده elderflower ما مشخصی seltzers (هشت درصد A. B. V.!), و لذت بردن از ظریف فلزات که آهنگسازی ما fingies در حالی که نشان دادن به جهان است که ما قفل شده dat پایین. اما فقط به امن این گروه طلا حک شده است با کلمات "هیچ Homo" به یاد هر broheem که فقط به خاطر اینکه شما با پوشیدن یک حلقه نماد ابدی خود را تعهد به freakin' عضو از جنس مخالف به این معنا نیست که شما همجنسگرا و یا چیزی.

حلقه شیشه ای که دو برابر به عنوان یک فلاسک

این حلقه ما را به یاد روزهای خوب—به روز هنگامی که یک مرد می تواند یک جرعه طولانی نوشیدن از مورد علاقه خود را اسکاچ در وسط روز. این یک حلقه برای یک مرد که قدردانی از این راه کارها استفاده می شود: هنگامی که P. C. فرهنگ و "ارتباط" را با freakin' همسر وجود ندارد. این دقت گردد فلاسک-حلقه در می آید کهربا طلا, اگر شما آن را با اسکاچ یا هسته ای, سبز, اگر شما بیشتر از یک چهار لک ،

یک سوپر باول حلقه

ترین حلقه های عروسی فقط می گویند "من متعهد به صرف بقیه زندگی من با کسی دوست دارم." اما چرا را انتخاب کنید که هنگامی که شما می گویند "من تا به حال winningest رکورد در جغرافیایی تقسیم و سپس برنده چهار دوره متوالی پس از فصل بازی ها را به تبدیل شدن به حاکم N. F. L. قهرمان؟" آن را حتی یک سوال.

تایر

زن خود را ممکن است خود را freakin', همسرم, در حال حاضر, اما ماشین شما همیشه عاشق خود را. مطمئن شوید که وعده خود را به وفادار به یک فرد تا زمانی که شما هر دو باید زندگی را ندارد و مردم فکر می کنم که شما یک مینی ون, سگ ماده یا هر چیزی. جهان نشان می دهد که چقدر شما عاشق شنیدن که موتور خر خر کردن, نوازشگر که چرم اثاثه یا لوازم داخلی و گاهی اوقات چسبیده ناخواسته خود را به که لوله اگزوز.

یک بازی رایانه تایر

یک سدان تایر ممکن است برای کمتر اما شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور خود را سر در گم زندگی است. شما در حال حاضر حمل و نقل در اطراف یک ارزش بزرگ تایر زمانی که شما کار کردن در رایانه اما بازی رایانه نیست فقط یک تمرین; آن را به یک سبک زندگی. به علاوه این غول پیکر, لاستیک, تایر را به نوبه خود هر گونه شرم آور عکس عروسی خود را در freakin' همسر Instagram به تمرین pic!

دور Pocketknife با هفت تیغه

یک مرد واقعی نیست و نیاز به یک لوازم جانبی نشانه ای از محبت و یا نمادی از پیوند نشکن با انسان های دیگر. مرد نیاز به ماشین. در عروسی, ادعا تسلط خود را با پاسخ به مهمانان که به شما می گوید که "این مراسم زیبا بود" با کشیدن یک ضامن در آنها و برش استیک خود را به itty-bitty قطعات. شما یک مرد متاهل در حال حاضر—تاکید هنوز هم در مرد.

می Axe اسپری بدن

وای به نظر می رسد مثل شما عینک بسیار Axe اسپری بدن که شما رو یک خانم برای تبدیل شدن به خود freakin' ، خوب brah. در حال حاضر او نشان می دهد آن را برای همیشه لطفا برای خرد کردن گذشته خود را-همیشه می توانید از تبر جوش آن را به یک حلقه و پوشیدن آن را در انگشت خود را.

قایق بزرگ, طناب

شما بزرگ مانند قایق. شما نیاز به بزرگ طناب نگه داشتن شما هنوز هم. هیچ چیز کراوات شما را. حتی freakin' ، قرار دادن طناب بزرگ در اطراف انگشت. احساس بزرگ است. قوی. منلی.

مرد آهنین قوس راکتور (ماکت)

آیا شما یک پلیبوی-کارشناسی میلیونر در دیدار صنعتگر-مخترع نابغه هستید ؟ این ماکت از تونی استارک قوس راکتور حلقه عروسی برای شما. پس از همه, شما در حال تونی استارک خود Frisbee نهایی تیم آهنین خود تریک تیم, رابرت داونی جونیور, از, دو فاک, کلاس آشپزی در Sur La Table. خود را نشان می دهد freakin' همسر است که اگر او می خواهد خود را goateed نبوغ او می خواهم بهتر بود خود را Pepper Potts—نازک و خشک و به طور کلی سالم در بسیاری از رویدادهای مهم در زندگی خود را.

مرد آهنین قوس راکتور (واقعی)

چرا فقط دختران را به گران قیمت حلقه ها ؟ تقاضای دو ماه خود freakin', همسرم, چک, و میلیون دلار بیشتر برای ایجاد یک حلقه ثابت انرژی مانند که تونی استارک با استفاده از نگه داشتن خود را زنده در مارول فیلم.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im