ما در حال زندگی در این یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده

خانواده در برخی از راه, این بیماری همه گیر قرار داده و در زمان سریع به جلو. در دیگران آن را حمل و نقل ما ب

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
(NBC / Kevin Frayer / گتی / کتی مارتین / اطلس)

من فکر می کنم من برای اولین بار متوجه آن مدتی در ماه آوریل است. پس از جهانی coronavirus همه گیر تعطیل شهر ما و ما قرنطینه روز شروع به ذوب شدن به یک دیگر شریک زندگی من و من حل و فصل به روال هر روز صبح ما را آب ما کوچک باغ جعفری و ریحان و پیازچه به طوری که ما می خواهم که گیاهان برای فصل هر چه بود ما خواهد بود پخت و پز است که هفته (اغلب با استفاده از ما در خانه مرغ سهام); ما تغذیه خمیر است که تبدیل شدن به بعدی ما قرص نان; ما نوشید فنجان چای و قهوه نه از ما معمول محله کافی شاپ اما از دسته ما می خواهم شروع به دم در خانه. پس از آن ما می خواهم بوت کردن ما لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند و تلفنی در تمام طول روز: به کار جلسات, تمرین, کلاس, ساعات خوش با ما دور کالج, دوستان و حتی پدر و مادر ما در خانه در حالی که آنها را پازل با هم. ما سفر در سراسر جهان و هرگز به سمت چپ آپارتمان ما است. زندگی مثل یک احساس مخلوط مساوی از بازگشت به آینده قسمت دوم و لورا Ingalls وایلدر دشت رمان زمستان طولانی.

که بهار; اوایل بالا-هشدار فاز coronavirus پروتکل های. اکنون تابستان است که در اینجا و در Ingalls وایلدر پیشین ایالت مینه سوتا پدر من به تازگی از سر رفتن به دفتر کار خود در هر روز است. زمانی که او می رسد یک دستگاه اسکن چهره خود را در راهرو اعلام کرد دمای بدن با صدای بلند در جیک جیک خوش مشرب ربات به زبان انگلیسی و یا به یاد او که او نیاز به قرار دادن بر روی یک ماسک صورت برای ورود به ساختمان و یا تشکر از او را برای در حال حاضر با پوشیدن یک.

اگر 2020 همه گیر شد تنظیم برای یک کار داستانی شما خواهد بود در توجیه توصیف این داستان به عنوان "یکپارچهسازی با سیستمعامل به اینده." مطمئن شوید که یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح ممکن است به شما بگویم که با عبارت مشخصات فنی شامل آثار طراحی, هنر و ادبیات است که به تصویر کشیدن آینده آن را به عنوان پیش بینی در گذشته (دهه 1960 نشان می دهد متحرک Jetsonsبرای مثال). به عنوان الیزابت Guffey یک هنر و طراحی-تاریخچه استاد در SUNY خرید که متخصص در یکپارچهسازی با سیستمعامل سبک آینده توضیح داد: به نظر من یک عنصر کلیدی از نوع چشمگیر طنز یک حس چگونه عجیب و جالب, چگونه زیبا و دلفریب, نسبت به نسل قبل' گمانه زنی در مورد آینده است. به عنوان Guffey اشاره کرد هر چند مشخصه از هر گونه خوب كلاسيك-نگر کار این است که در جهان آن را تصور عناصر از گذشته در حال له شده با عناصر از تصور آینده.

شباهت که coronavirus فصل از تاریخ آمریکا هر دو به گذشته و تصور آینده بیش از فقط زیبایی است. فوری سوال از دشت زندگی (به عنوان مثال تا چه حد می تواند مردم انتظار دارند که دولت به آنها کمک کند؟) و فوری گنجینه های علمی تخیلی (به عنوان مثال فن آوری است که استفاده می شود برای بهبود زندگی و یا به اعمال کنترل?)—ها مربوط به امروز و در حال کار کردن در زمان واقعی است.


امیلی Matchar اول متوجه یک چشم انداز مثبت در محبوبیت محافظه کار داخلی در اواخر 2000s. ناگهان او به من گفت در مصاحبه با مردم در شهرها و حومه شد, ترشی, بافندگی, پخت از ابتدا ساخت, در خانه, مربا و پوشک های پارچه ای. این دقیقا نوع "کار زنان" که رفته بود خارج از وگ در اواسط قرن 20 زمانی که جنبش زنان شهرت اما در حال حاضر مردم انجام شد آن را به طور داوطلبانه.

در آن زمان او گفت: به نظر می رسید مانند یک فهم پاسخ به بحران مالی که اتفاق می افتند: کاهش اتکا به شرکت های بزرگ و مگا خرده فروشان قطعا حس و حتی اگر مصرف در سرگرمی مانند این ارائه نمی دهد درست است خودکفايي کامل "من فکر می کنم زمانی که ما احساس اضطراب در مورد جهان در حال سقوط از هم جدا آن را احساس می کند خوب می شود قادر به انجام چیزی شبیه به پخت نان و بگو من مراقبت از خودم. من مراقبت از خانواده من."

Matchar رفت و به نوشتن در مورد این پدیده برای اقیانوس اطلس و در سال 2013, کتاب Homeward Bound: چرا زنان در آغوش جدید خانوادگی. در سال های بعد از آن او به تماشای "جدید خانوادگی" سرگرمی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر جریان اصلی و سپس منفجر محبوبیت در زمانی که coronavirus وارد شده است. یک بار دیگر در سال 2020 به عنوان در اواخر 2000s افراد مضطرب و نیاز به تسکین دهنده-اما-فعالیت های مفید. خطر ابتلا به بیماری قرار گرفتن در معرض در شلوغ فضاهای داخلی مانند فروشگاه های مواد غذایی ساخته شده است که به خوبی مواجه نگردند pantries و وعده های غذایی خانه پخته فورا جذاب تر. به علاوه برای بسیاری از این افراد نمی تواند رفتن به رستوران یا کافه یا رویدادهای ورزشی و یا سینما و قرار نیست برای دیدن دوستان خود و یا سفر در هر نقطه. آنها خسته شد.

برای بسیاری از آمریکایی ها امروزه نوع دستی خانوار کارگری که Matchar توصیف به نظر می رسد مانند یک یادگاری از اوایل ایالات متحده از زمان homesteading, به سوی غرب گسترش و سرنوشت ملی. آمریکایی ها زندگی می کنند از طریق coronavirus همه گیر برخی از همان خانواده شیوه به عنوان کسانی که در حل و فصل چمن زار بزرگ دشت, چرا که آنها برخی از مشکلات مشابه, میشل McClellan, یک بایگان در دانشگاه میشیگان بنتلی تاریخی کتابخانه که مطالعات Ingalls وایلدر خانه کوچک , کتاب ها به من گفت.

مهاجران خود را توسعه اصرار بر رسیدن به خانواده خودکفایی زیرا آنها بیش از حد در برخورد با زنجیره عرضه اختلالات و گاه به گاه طولانی مدت از خروج از خانه: در این زمستان طولانیمثلا لورا ارقام مادر کردن چگونه به عمل خرد کردن یا اسیاب گندم به نان با استفاده از قهوه آسیاب هنگامی که قطار که معمولا ارائه general-فروشگاه محصولات مانند آرد نمی توانید به شهر آمده را حساب کولاک. پدر او نقش خود را کمانچه در شب برای سرگرم کردن همسر و فرزندان خود را در حالی که آنها گیر کرده در داخل به دلیل بارش برف. من هنوز به گوش هر کسی با استفاده از چرخ قهوه در سال 2020 به آرد برای تغذیه خود استارتر خمیر ترش اما خرده فروشان در سراسر ایالات متحده بودند دچار کمبود آرد به تازگی به عنوان آخرین ماه است. و McClellan متوجه شده است که در طول قرنطینه پدر و مادر او شده اند و پیدا کردن فعالیت های خلاق برای انجام در خانه با فرزندان خود را که آنها ممکن است انجام دهید در غیر این صورت خواندن و بحث در مورد کتاب هم انجام نقش انجام پازل و بله ساخت موسیقی است. McClellan همچنین با اشاره به این که دشت پدر و مادر درست مثل پدر و مادر کار در سال 2020 تا به حال برای رفتن در مورد کار خود و مسئولیت های روزانه با فرزندان کوچک خود را مکررا زیر پا. راه اندازی schoolhouses شد اولین سفارش اولویت در بسیاری از شهرک ولی درس شد "خیلی ابتدایی" McClellan گفت. اما زمانی که بچه ها نه در مدرسه و یا به اندازه کافی برای آنها صرفا پدر و مادر خود را' مسئولیت بودند و اغلب به کار در اطراف خانه و یا در خارج.

برخی از محبوب بحث پیشگام امریکا باید خود را پژواک در coronavirus دوران بیش از حد. موضوع عمده ای از سوی غرب گسترش دوره McClellan به من گفت: سوال از آنچه که دقیقا نقش دولت در کمک به شهروندان است. خانواده ها به سمت مشغول به کار ایجاد خودکفایی خانواده ها در دشت های بزرگ در مورد کمبود—اما آنها در دشت در وهله اول به خاطر آنها بوده است به این باور منجر به ظهور سیستم راه آهن خواهد نگه داشتن یک جریان ثابت از منابع جریان در. "آنها تا به حال این همه حرف در مورد ما آزاد و مستقل را در اینجا در دشت!" McClellan گفت. "اما پس از آن آنها تقریبا گرسنه به مرگ زمانی که دولت یارانه راه آهن نمی تواند قطار را اجرا کنند." اسناد و ادبیات از زمان با توجه به McClellan, نشان می دهد که مهاجران به حال واقعی شک و تردید و نگرانی خود را در مورد کشور و رهبری آن: آنچه که این نقش مناسب دولت در این وضعیت ؟ در یک بحران است که می تواند ما را برای کمک به? در سال 2020 زمانی که یک بیماری همه گیر است مواج در سراسر کشور و دولت فدرال به نظر می رسد بی علاقه در پله یکی می تواند استدلال می کنند که همان سوالات به همان اندازه فشار دادن.

بخشی از دلیل coronavirus دوران احساس unmoored از جدول زمانی ما معمولا در زندگی است که آن را نیز یادآور دیگر از دوره های گذشته است. به عنوان McClellan با اشاره به این سال دیده می شود "رکود بزرگ–عصر تعداد افراد تشکیل پرونده برای بیکاری" (که ممکن است در عین حال یکی دیگر از دلایل همه ناگهان احساس می کند مانند استرس-پخت یک قرص نان). برخی از هنجارهای اجتماعی احساس ویکتوریا: رفاه اجتماعی-دورى از پروتکل های جنسی است که امن ترین برای ازدواج (یا همخانه) مردم و اختفاء به صورت گاه به گاه کنسول رو ناپسند; رفتن در یک تاریخ به معنای راه رفتن با هم در یک uncrowded محل را با مقدار کافی از فضای بین بدن راه عشق منافع همیشه به نظر می رسد در روی صفحه جین آستن سازگاری.

گسترده Black Lives Matter تظاهرات نیز با توجه به حال پژواک از حقوق مدنی جنبش از اواسط قرن 20 و همچنین بار دیگر از ناآرامی های برانگیخته با نژاد پرستی. Coronavirus دوره به نظر می رسد بنیاد با هم از تصادفی قطعاتی از چند قرن گذشته: به عنوان یک دانشمند علوم سیاسی شوخی در توییتر "من همیشه می خواستم به دانستن آنچه در آن می خواهم به طور همزمان تجربه آنفولانزای اسپانیایی رکود بزرگ و در سال 1968 تظاهرات گسترده در حالی که اندرو جانسون رئیس جمهور شد."


و در عین حال از راه های دیگر coronavirus دوران احساس می کند مانند آن را تحت فشار قرار دادند تا ما به فن آوری پیشرفته بیش از حد متصل به آینده است که در غیر این صورت ممکن است سال های دهه یا نسل دور. یک بیماری همه گیر به نظر می رسد خود آشکارا قدیمی timey احتمالا به این دلیل که آخرین بار جهان در برخورد با یکی بود و در آغاز قرن 20th. اما به عنوان دانشمندان که به مطالعه داستان های علمی تخیلی و محبوب توصیفاتی از آینده می دانیم, آفات و بیماری های همه گیر در حال اساسی نظری داستان—به عنوان بسیاری از عناصر دیگر از زندگی روزانه است که آمریکایی ها تبدیل شده اند آشنا با در قرنطینه.

نهفته و videochatting در حال حاضر در بازار مسکن به توصیفاتی از آینده. همان می رود برای زندگی اجتماعی و تعاملات اجتماعی در دنیای مجازی—یکی از ویژگی های کلیدی در این نسخهها کار میکند مانند Ender s Game, آماده, بازیکن, یک, ماتریکسو چند قسمت از آینه سیاه و سفید. این بهار بسیاری از مردم در آسایش و اتصال در نینتندو سوئیچ بازی عبور از حیواناتکه در آن بازیکن می تواند یک دیدار دیگر در خانه خود را islands.

لیزا Yaszek یک علمی-تخیلی-مطالعات استاد در Georgia Tech, یادداشت نظری داستانی نیز پیش بینی شده از راه دور آموزش و کار از راه دور و همچنین اجتماعی فاصله برای جلوگیری از بیماری است. Ursula K. Le Guin 1994 داستان "تنهایی" برای مثال "تصور یک جهان که در آن مردم هستند و اجتماعی از یکدیگر جدا اما انزوا منجر به اعتماد به نفس" Yaszek به من گفت. و لسلی F. سنگ "نامه ای از بیست و چهارم قرن" نوشته شده در سال 1929 "تصور آینده ای که در آن ما موفق به ضرب و شتم بیماری ها و میکروب ها در قسمت طریق مداخله پزشکی بلکه در بخشی از طریق اجتماعی فاصله." سنگ "تصور اختراع اینترنت و او تصور کرد که در آینده وجود خواهد داشت هیچ جمعیت زیرا هر کس در خانه باقی می ماند. آنها مدرسه خود را از تلویزیون; آنها را به آموزش و پرورش خود را از تلویزیون. آنها سیاست آنلاین" Yaszek گفت. "و آنها نداشتن الکترونیکی انتخابات مشکلات خود را در آینده است."

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور بازگشایی آنها هم در حال اتخاذ شیوه های بسیاری است که به نظر می رسد کشیده از داستان های علمی تخیلی. Cashless معاملات پولی مانند کسانی که از ویژگی های در اینده داستانی مانند گری Shteyngart را فوق العاده غمگین, داستان عشق واقعیرا رشد بیشتر محبوب به دلیل نگرانی در مورد گسترش بیماری است. شرکت های مانند PwC در حال تلاش کردن تماس-برنامه ردیابی نرم افزار که آهنگ های تلفن همراه سیگنال و وعده و هشدار به کارمندان و کارفرمایان هنگامی که یک کارمند بوده و در نزدیکی کسی که با یک مورد تایید شده از COVID-19. در برخی از نقاط اروپا و کارگران بنا به گزارش پوشیدن دستبند در کار است که بوق زمانی که فرد دیگری در فاصله انتقال. NBA که در حال آماده شدن برای از سرگیری 2020 فصل بعد در تابستان امسال ارائه شده است بازیکنان در محوطه دانشگاه در فلوریدا هوشمند حلقه است که اندازه گیری پوشنده لباس اعضای حیاتی و موثر بدن و هشدار آنها را از علائم اولیه عفونت. اما شاید مهمترین و بدیهی است که اینده علاوه بر این به زندگی روزانه است که استفاده از فن آوری بیومتریک که استخدام قابل اندازه گیری ویژگی های انسان به عنوان مرتب سازی مکانیزم برای اعطای یا انکار دسترسی به چیزی. در زادگاه من پدرم دسترسی به دفتر کار خود وابسته است در تصویب یک خودکار متوسط اسکنر; در آمریکا پایگاه های نظامی سریع-نتیجه COVID-19 تست برنامه های در حال توسعه برای تعیین اینکه آیا سربازان خواهد بود خطرات عفونت به بقیه واحدهای خود را اگر آنها مستقر شده اند.

شناسایی بیومتریک مانند اسکن شبکیه چشم و صورت-به رسمیت شناختن AI شده اند "پخته شده را به داستان های علمی تخیلی برای مدت زمان طولانی" Yaszek به من گفت—به خصوص علمی تخیلی داستان هایی که بر روی صفحه نمایش مانند Gattaca, RoboCop, و گزارش اقلیت. بصری این فن آوری ها "بسیار چشمگیر" او گفت:. آنها نیز توسعه داده است شهرت برای بودن یک کمی وحشت زده داده شده است که آنها اغلب به نظر می رسد در داستان های سایبرپانک (مانند Blade Runner) به عنوان شوم اشکال از نظارت و کنترل دولت است که قهرمانان را به دور زدن. Cyberpunk داستان "همیشه فکر کردن در مورد کنترل و انتشار اطلاعات و مسائل مربوط به آزادی در برابر امنیت" Yaszek گفت. بنابراین شاید یک دلیل وجود دارد برخی از مردم احساس نگرانی می گویند بدن خود را شناسایی شدن توسط دوربین های حرارتی به عنوان آنها در مورد زندگی روزانه خود: فن آوری های مانند این را یادآوری است که این معضل از اینکه به اولویت بندی جمعی ایمنی و یا آزادی فردی که درایوهای بی شماری sci-fi, dystopian روایات آمده است به زندگی.


هر کار مربوط به اینده, داستان آگاه است از آنچه در جهان نگاه کرد زمانی که آن نوشته شده است. در اواسط قرن 20 داستان در مورد آینده پرداخته و پس از آن -- در حال حاضر نگرانی در مورد ازدیاد جمعیت Yaszek گفت. "طاعون داستان" به خصوص تمایل به نوسان در داخل و خارج از رواج اما او در بر داشت که آن را به طور معمول بازگشت به محبوبیت در یک دهه پس از اپیدمی بیماری مسری تحمل نشانه های هر چه طاعون رسوب آن است. امروز Yaszek گفت: بسیار وجود دارد سابقه برای طاعون داستان که همچنین ترکیب فن آوری بیومتریک به عنوان gatekeeping دستگاه—اما فقط آن را یک دهه یا بیشتر.

به عنوان کشور بازگشایی و آمریکایی سرمایه گذاری را در جهان دوباره برخی از مردم خواهد شد بازگشت به دفاتر که به طور چشمگیری تبدیل مجهز state-of-the-art بیماری-پیشگیری از ابزار است. دیگران به خصوص کسانی از ما که مشاغل از دست رفته در رکود باقی می ماند و یا به سادگی با احتیاط در مورد ابتلا یا انتقال COVID-19 خواهد در خانه بماند آبیاری باغ ما و پخت نان هنوز هم در تلاش به همه چیز ما نیاز به زندگی در یک مکان. شاید همه گیر sci-fi داستان از اواسط قرن 21 را نیز تصور کنید در یک جهان که در آن دوستان و خانواده خود را دست خوش پیشامد میشه از هم جدا برخی از زندگی در حال حاضر است که احساس می کند مانند آینده و دیگران زندگی می کنند در حال حاضر احساس می کند که مانند گذشته است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب