ما همه در آن با هم'

ایده های اما ما می تواند اگر ما ظهور به لحظه. Bettman / گتی من برای اولین بار متوجه این پیام پخش ی

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399
Bettman / گتی

من برای اولین بار متوجه این پیام پخش یک ماه پیش در ایمیل از دانشگاه غیر انتفاعی به عنوان رهبران آنها محسوب آبشاری تاثیر coronavirus: "ما همه در آن با هم." در ابتدا من آن نجابت آرام بخش. اما به عنوان این پیام را در بر داشت راه خود را به نرم و صاف کردن تبلیغات برای شرکت های خودرو و کابل انحصارات و تولید کنندگان مواد مخدر من به یاد merchandisers دستفروشی #BostonStrong کوله پشتی درست پس از 2017 بمب گذاری در ماراتن بوستون. یک بار دیگر آمریکایی ها بودند که سریع به فروش یک شعار به عنوان به زندگی خود ارزش.

ما در واقع همه در آن با هم ؟ صادقانه جواب است هنوز رتبهدهی نشده است.

این تا حدودی به دلیل تفرقه و مسئولیت آلرژیک رئیس اجرایی دولت فدرال است. اما با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان با coronavirus ما در گذشته در این نقطه از بودن قادر به مهار این مشکل تمرکز در حال حاضر باید در کاهش. و در هر دو مورد وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شهروندان مسئول می توانید انجام دهید به منظور محدود کردن آسیب. سوال این است که آیا ما خواهد شد. و این سوال که نه از سیاست اما از شخصیت.

زمانی که آمریکایی ها بحث در مورد شخصیت ما معمولا به معنی فردی با فضیلت و یا شخصی صفات مانند سعی و کوشش و یا پشتکار. مدنی شخصیت در مقابل شخصیت است در جمعی: چگونه ما با هم زندگی می کنند ما چگونه رفتار کنند در چگونه ما با هم نگه دارید در یک جامعه است. مدنی شخصیت است که در مورد روابط متقابل مشترک قربانی و قرار دادن خدمات قبل از خود است.

پس از چند دهه از گریز زمانی که بازارهای ما و سیاست و فرهنگ پاپ valorized شدید خودخواهی COVID-19 ارائه کرده است ما از یک دوره سقوط در مدنی ، این بیماری همه گیر است که آمریکایی ها مجبور به انتخاب بسیار مشخصه که آیا برای زندگی شهروندان و یا مانند sociopaths. شهروندان را در سیستم های, در حالی که sociopaths دیدن تنها خود را به شهروندان تاخیر کوتاه مدت ارضاء برای دراز مدت بهره مند شوند در حالی که sociopaths تلنگر دنباله.

من زندگی در سیاتل; همسر و خواهر و برادرزاده و خواهرزاده ها در جنوب لوئیزیانا; دوستان دوران کودکی من در نیویورک مترو منطقه است. من اوایل آگاهی از میزان بحران در ایالات متحده آمریکا—و من احساس افزایش خشم در چگونه بسیاری از مردم در سراسر زمین در حال زندگی مانند شهروندان است.

اما من آرزو می کنم برای تحولات ناگهانی و عمده به آمار در همه جا به عنوان سخت به عنوان آن را ضربه سیاتل و نیویورک و نیواورلئان? جهنم ندارد. آنچه که ما نیاز نیست برای هر جامعه به شدت رنج می برند اما برای هر جامعه برای ارتکاب به مشترک دفاع. آن را ناتو اصل را به خانه آورد: حمله به یک حمله تمام و مستلزم یک پاسخ از همه. درست است که در هر مقیاس از محله به ملت.

عمل مدنی شخصیت مراکز در سه احکام:

جامعه می شود چگونه با شما رفتار کنند. رفتار ما هستند به معنای واقعی کلمه مسری است بنابراین ما باید آنها را انتخاب کنید با مراقبت. رعایت بهداشت و اقدامات پیشگیرانه اما همچنین حل و فصل نمی دهد به ترس. حفظ همدلی و عشق به طوری که این را به جای ترس. تعادل اضطراب با واقعیت و متن. وظیفه ما این است که به نگه داشتن هر یک از دیگر و نه فقط سازمان ملل متحد بیمار بلکه عاقل.

ما همه بهتر است زمانی که همه ما بهتر است. هر جامعه است تنها به عنوان سالم به عنوان آن حداقل سالم اعضای. این بدان معناست که این مورد برای پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه, برای قوی تر عمومی-نظام سلامت است. ما نیاز به کمک به آسیب پذیر ترین و disfavored نه فقط از نظر موسسه خیریه و یا نوع دوستی بلکه به عنوان خدمت ما سیستمیک اجتماعی و منافع خود روشن.

آیا ذخیره کردن قدرت; گردش آن. وسوسه برای ذخیره بالاتر نبوده است. اما زمانی که همه ما برداشت و نگه دارید و به آنچه که ما هنگامی که ما توقف گردش نگرانی ما پول ما توجه ما و یا ما قدرت و به جای مستقیم تمام کسانی که همه چیز به خودمان بدن اجتماعی توقیف و اقتصاد است یک حمله قلبی. بنابراین ما نیاز به نگه داشتن گردش پول ما ما ما مراقبت برای کسانی که نمی توانند زنده ماندن در این دوره به تنهایی چه که توقیف یک کسب و کار کوچک و یا جدا شده ،

برای روشن خود-سازماندهی شهروندان به تنهایی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این بحران; ما باید موثر عمل دولت منابع عمومی و هماهنگی است. در همان زمان حتی موثر دولت است که به خودی خود کافی نیست. در مارس 19—ظاهری ابدیت پیش—من از طریق زوم با دانش آموزان دبیرستانی از سراسر ایالات متحده است. آنها در حال حاضر ترجمه COVID-19 اطلاعات به زبان مهاجرت خود را پدر و مادر و همسایه ها صحبت می کنند. آنها در حال حاضر راه اندازی همکار-تدریس خصوصی در مبادلات با دانش آموزان آنها هرگز ملاقات کرد و از کشورهای دیگر. آنها ارائه مواد غذایی به مواد غذایی بانک ها ایجاد متن بر اساس په روان-سلامت خدمات و ایجاد درخواست/پیشنهاد کمک به تخته آنلاین.

هنگامی که بسیاری از ما پیدا کردن راه هایی برای بیشتر مانند آنها—مفید برای افراد فراتر از خود ما دایره—ما صاف منحنی. تا آن زمان ما نیست و همه در آن با هم.

شاید مناسب تر شعار می آید از غیر انتفاعی رو تاریخ و خودمان را که می آموزد افراد جوان در مورد لحظات تصمیم اخلاقی مانند هولوکاست و حقوق مدنی جنبش: "مردم را انتخاب کند. انتخاب تاریخ."

این است که یک لحظه از تصمیم گیری اخلاقی. چون COVID-19 is an open-ended جهانی تجربه بر خلاف هر گونه پس از جنگ جهانی دوم, انتخاب ما به عنوان شهروندان در حال حاضر تماس به ذهن دیگر مدنی معنای "شخصیت"—ایده ملی ، ما شخصیت ملی است نه یک حقیقت ثابت; آن را مجموعه ای از حکایات هر کدام با خود اخلاقی است. داستانی که آمریکایی ها ناهموار فردگرایان که افزایش یا کاهش خود به خود و مقاومت در برابر ظلم و ستم از دولت می آموزد که اعتماد به نفس. این داستان که می گوید ناهموار فردگرایی هرگز یک انبار مطرح شده و یا یک زمینه آبی یا یک ماه فرود اعدام یک داستان است که می آموزد کمک های متقابل است.

ایالات متحده قطعا بیشتر فردگرا از چین یا کره جنوبی یا حتی ایتالیا. در عین حال همیشه بعد از روز تروریستی مانند بمب گذاری در بوستون و یا بلایای طبیعی مانند طوفان و گردباد آمریکایی ها تجربه موجی از همکار-احساس—لحظه غیر ارادی مدنی بیداری.

انتخاب در می آید و پس از اولیه که خروش. ما می تواند همه را انتخاب کنید در حال حاضر به خود محدودیت و مدنی روح جدید هنجارهای سراسر ما نهاد. ما می توانید انجام دهید به عنوان همه ما پس از 9/11: قرارداد فرعی مبارزه برای داوطلبان چند که بقیه از ما تشکر بیش از حد تن دادن به یک پف دستگاه امنیتی dehumanize غریبه ها از همه نوع و بی هوش خودمان را با دستگاه های دیجیتال و دیگر مواد مخدر است.

19 سال گذشته تغییر شکل ما بیشتر از آنها تشکیل شده ما به عنوان شهروندان است. روزها و ماه های آینده در حال حاضر یک چالش و یک فرصت است. ما می توانیم تعریف آمریکایی مدنی شخصیت برای سال آمده است, اگر ما را انتخاب کنید به زندگی می کنند مانند شهروندان در حال حاضر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب