چه ساندرز پیروزی در نوادا خواهد واقعا

درو Angerer / گتی

لاس وگاس—دموکرات ها در همه جا ممکن است شروع به پرسیدن همان فرار سوال پس از نوادا دارای آن ریاست جمهوری و پارلمانی در روز شنبه: می تواند حزب را انکار برنی ساندرز نامزدی اگر او می رسد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان با کثرت اما اکثریت از نمایندگان?

که سوال این است که تبدیل شدن بیشتر فوری به دلیل نوادا که در آن نامزدها دیدار امشب خود را برای نهمین بحث به نظر می رسد آماده به اشاره است که یک بار-خیالی سناریو به واقعیت نزدیک تر.

هر یک از ریاست جمهوری اردوگاه معتقد است که ساندرز که قرار داده شده یک دوم اینجا را در سال 2016 قرار است به نفع خود یک پیروزی است که تحکیم جایگاه خود را به عنوان روشن رهبر حزب لیبرال بال و مسابقه را به طور کلی جبهه-دونده. اما نتایج بعید است که برای از بین بردن شک و تردید است که او می تواند به گسترش حمایت خود را بسیار فراتر از یک چهارم تا یک سوم از حزب است که به منزله خود سخت هسته ای پایه. همزمان نوادا در نتیجه می تواند به شدت درهم و برهم کردن در وسط است که مانع هر نامزد میانه رو از در حال ظهور به عنوان اصلی جایگزین برای Sanders.

نتیجه: در حالی که در گذشته چهار رقابت دموکراتیک مقدماتی به طور موثر تبدیل شد در یک مسابقه پس از اوایل متحده این حزب در این سال چهره این چشم انداز است که به عنوان بسیاری از شش نامزد ممکن است برنده حداقل برخی از نمایندگان در روز سه شنبه. که متلاشی نتیجه می تواند ترک ساندرز در یک موقعیت قوی برای جمع آوری بیشترین متعهد نمایندگان بلکه رو به یک صعود دشوار برای رسیدن به 1,991 مورد نیاز برای اول انتخابات نامزدی پیروزی در جولای کنوانسیون.

“من می دانم که بسیاری از مردم می گویند این احتمال بیشتری نسبت به نه که ما این رقم را قبل از کنوانسیون می گوید:” آماندا alexandria pro uk ملی مدیر سیاسی برای هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. “اما من در بیش از 50-50 است که ما را تا پایان با یک … میانجیگری کنوانسیون یا حداقل ما به این کنوانسیون با کسی که نمی توانید 1,991 نمایندگان.”

می افزاید: نی نی Devine دیرین دموکراتیک عمل که در خدمت به عنوان یک استراتژیست ارشد برای ساندرز در سال 2016: “شده است وجود دارد هرگز چیزی مثل این در مدرن حزب دموکرات تاریخ است.”

یک رقابت کنوانسیون—که می تواند شامل dealmaking میان چند نامزد, پشت, اتاق مذاکرات میان رهبران حزب و یک ته چاه گمانه زنی رسانه ها—خواهد بود ستیز تحت هیچ شرایطی. اما ساندرز در مرکز که در گرداب آن را حتی بیشتر آتش زا داده می شود که چگونه بسیاری از هواداران خود را مستعد به فرض که رهبران حزب در حال توطئه علیه او.

در حال حاضر ساندرز و دستیاران در حال روشنی با این استدلال که حزب باید معرفی هر کس می رسد در میلواکی با اکثر نمایندگان که آیا آنها انباشته اند و اکثریت یا نه. “اگر شما در آن وجود دارد با کثرت است که فرد باید نامزد” جف ویور یک ساندرز مشاور ارشد می گوید صراحت. خصوصی, برخی ساندرز مشاوران استدلال می کنند که اگر او پس از اتمام مقدماتی با اکثر نمایندگان, نامزد, نامزد دیگری نه تنها عذاب دموکرات ها در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر بلکه شکستگی حزب برای سال.

در این مسابقه بسیاری از دموکرات ها بر این باورند که هنوز هم به احتمال زیاد به آشکار شدن در یک شیوه ای است که اجتناب رقابت کنوانسیون. ساندرز و یا هر کس دیگری می تواند ایجاد یک قوی به اندازه کافی موقعیت اواسط ماه مارس به تسلط مسابقه نهایی مراحل و جمع آوری به اندازه کافی نمایندگان به امن نامزدی در اولین رای گیری. حتی در سال 1988 و 1992—گذشته دو مسابقه آغاز شد که با همین متلاشی نتیجه—دیر به سمت مایکل Dukakis و بیل کلینتون به ترتيب مجاز به متراکم کردن نمایندگان لازم برای اول رای اکثریت. و از آنجا که نمایندگان نیست از نظر قانونی ملزم به رای دادن به نامزد خود—حتی یک رای—یک مدعی که نمی پیروزی اکثریت در طول مقدماتی هنوز هم می تواند سنگ فرش با هم حمایت کافی برای اول رای گیری پیروزی با جذب نمایندگان از رقبا که رها کردن مسابقه در طول راه.

هنوز هم شرایط این سال ها واقعا منحصر به فرد: طولانی-در-این-ایجاد تغییرات اولیه ساختار متقاطع با کوتاه مدت محدودیت های نمایش داده شده توسط هر یک از این سال را به رقیب. که ایجاد بزرگترین فرصت را در چندین دهه است که هیچ یک نتیجه مقدماتی با نمایندگان به اندازه کافی به قفل کردن نامزدی در اولین رای گیری. نه از سال 1952 باید دموکرات ها در مواجه با “میانجیگری” کنوانسیون که مورد نیاز یک انتخابات دوم.

این تغییرات ساختاری با شروع اصلاحات به قوانین بیش از سال است که مورد نیاز متحده به تقسیم خود را در دسترس نمایندگان در میان همه نامزدها که رسیدن به 15 درصد رای آستانه. کسانی که اصلاحات را حذف کرده اند هر سیستم است که پس از ارائه جایزه نمایندگان و در این روند را ساخته اند آن را سخت تر برای جلو دونده به جلو و دور از میدان.

دو دیگر اجزای ساختاری در حال تشویق بیشتر نامزدها به ماندن در مسابقه دیگر در نتیجه متفرق نمایندگان در سراسر رقیب بیشتر. به طور سنتی از نامزدها که مبارزه در اوایل متحده رانده از مسابقه با کمبود پول و توجه رسانه ها. اما پیش از آنلاین جمع آوری کمک های مردمی و همچنین گسترش کمپین پوشش در سراسر آرایه گسترده ای از سیستم عامل های رسانه های معنی است که هر دو در حال حاضر خیلی بیشتر در دسترس حتی برای داوطلبانی که انجام نشده. علاوه بر این مبارزات سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و (به میزان کمتر) سرمایه گذار تام Steyer در حال نشان دادن چگونگی ثروتمند از نامزدها که به صرف مبالغ زیادی از پول خود را به خصوص در تلویزیون تبلیغات می توانید با خرید یک beachhead در این مسابقه که بیشتر انشعابات رای دادن.

پس از آن وجود عوامل خاص به این کمپین به ویژه محدودیت های تمام داوطلبانی که تا کنون نمایش داده می شود: هیچ یک از آنها را تحویل اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر به اندازه کافی قدرتمند به ماشه بسیار بالابر. و هیچ یک تا کنون نشان داده یک درخواست تجدید نظر گسترده ای به اندازه کافی به دهانه حزب تفاوت.

این جلسه در روز شنبه به نظر می رسد به احتمال زیاد به تایید ساندرز وضعیت به عنوان زمینه را توانمند ترین مدعی بدون پاسخ به این که آیا او می تواند به گسترش بسیار فراتر از خود را پایه و یا بالا بردن یک از نامزدهای دیگر خود را به عنوان رقیب اصلی. در حالت دوم مقابل آن به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به ابر از روشن شدن تصویر.

قفقاز که بسیار دشوار است برای شرکت در از مقدماتی بازی به ساندرز بزرگترین قدرت: توانایی های خود را برای الهام بخشیدن به عمق پرشور پشتیبانی است که به مراتب بیش از آن است که از هر یک از مخالفان خود را. که شدت مشهود بود در دانشگاه نوادا در لاس وگاس پردیس بعد از ظهر دیروز هنگامی که ساندرز خود را به پایان تجمع منجر به صفوف از شعار هواداران به نزدیکی یک دانش آموز-ساختمان اتحادیه که در آن آنها می توانند رای گیری زود است. Amare Amable یک کازینو کارگر که با حضور در این تجمع گفت: او حتی به طور جدی در نظر گرفتن هر یک از دیگر رقیب قبل از تصمیم به بازگشت ساندرز برای بار دوم. “هیچ شانسی” او گفت:. “برنی پول می آید از ما و هر کس دیگری پول در حال آمدن است از افراد ثروتمند.”

اما همانطور که در آیووا و نیوهمشایر ساندرز هنوز هم چهره قابل شک و تردید در میان طرفداران نامزدهای دیگر. در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از دموکرات ها تحسین ساندرز و ستایش خود و اهداف سیاست, من به ندرت ملاقات هر کسی در یک رویداد برای یکی از رقبای خود را—به غیر از برخی از حوادث برای الیزابت وارن—که معتقد است که او می تواند در ماه نوامبر برنده و یا احساس می کند راحت ایدئولوژیک با دستور کار خود دارد. “برای من او راه بیش از حد چپ” Russ فاکنر مسکن از Summerlin نوادا به من گفت که او منتظر در صف برای یک پیت Buttigieg رویداد در شمال لاس وگاس در روز گذشته ، انجی کلارک بازنشسته مالی اجرایی در همان رویداد بود به همان اندازه بی اعتنا: “من فکر نمی کنم او یک دموکرات شماره 1. او را مستقل سوسیالیستی است.” اگر ساندرز است که نامزد او گفت: “من فکر می کنم برگ برنده خواهد بود و رئیس جمهور بعدی ما.”

در آیووا و نیوهمشایر ساندرز گرفته شده تنها در حدود یک چهارم از آرا و او تحت فشار قرار دادند فقط گذشته 30 درصد در نظر سنجی های ملی منتشر شده در این هفته و همچنین به عنوان یک سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا بررسی در این کشور بزرگترین دولت است. تقریبا در همه این نظر سنجی ساندرز را نشان می دهد قدرتمند اما درخواست تجدید نظر محدود: او رهبری بزرگ در میان لیبرال ها و افراد جوان و دارای بیشتر از متوسط مزایا در میان Latinos و سفید رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی. اما او همچنان به ارسال مقدار از نتایج ضعیف در میان تعدیل می شود و رای دهندگان و او تنها ولرم پشتیبانی از کالج تحصیل سفید رای دهندگان.

در عین حال به نا امیدی از حزب میانه های مشکوک از Sanders, هیچ یک از نامزد تحکیم حوزه ترین شک و تردید از سناتور ورمونت که هنوز هم نشان دهنده اکثریت حزب. اگر هر چیزی, نوادا ممکن است که اضطراب را تشدید کند. آیووا و نیوهمپشایر مطرح شده در این چشم انداز است که Buttigieg یا ctq می تواند ظهور به عنوان نسبتا جدید مورد علاقه برای حزب میانهرو بال. اما نوادا نتایج می تواند در معرض ضعف برای هر دو از آنها—به خصوص خود را درخواست تجدید نظر محدود به لاتین تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار—و به جای ارائه یک گام به سمت بهبود جو بایدن. که می تواند ترک میانه رو و حتی بیشتر تقسیم می زنیم به کارولینای جنوبی و بزرگ عجله از مقدماتی است که به دنبال در ماه مارس است. و در سه شنبه, Bloomberg خواهد وارد این رشته به عنوان یکی دیگر از گزینه برای رای دهندگان مضطرب در مورد Sanders.

ناتوانی از مرکز به یکی شدن در اطراف یک جایگزین افزایش شانس که ساندرز می توانید برنده تر از آینده متحده حتی اگر او نمی کند گسترش رای خود را فراتر از 25 تا 33 درصد او را در حال حاضر جذب. اما اگر ساندرز را افزایش نمی دهد, خود را نماینده مسافت فراتر از آن است که سطح خود را در حد متوسط رقبا می تواند هنوز هم می رسند در این کنوانسیون با بیشتر ترکیب نمایندگان از او می کند و شاید به طور کلی اکثریت در میان آنها است. که می تواند اجازه می دهد ساندرز مخالفان را به تلاش برای رسیدن به یک معامله است که مسح شخص دیگری را به عنوان نامزد حتی با کنار گذاشتن پتانسیل اثر 771 “superdelegates” را زمانی که آنها می توانید شروع رای گیری در انتخابات دوم. “او هنوز هم برای رسیدن به آستانه در مجموع نمایندگان به دریافت نامزدی” گفت: یک مقام ارشد در مبارزات دیگری صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی استراتژی است. “اگر شما در ترکیب بیشتر نمایندگان از ساندرز آیا شما همیشه می توانید به دوم [رای گیری] در کنوانسیون و تحکیم فقط در یک جلسه.”

دموکراتیک اولیه را پویایی هستند یادآور کسانی که در طول اولیه حزب جمهوری خواه در سال 2016: یک نامزد قوی ایدئولوژیک پایه راهپیمایی به جلو چون هیچ کاندیدای واحد می تواند تحکیم اکثریت این حزب در ابتدا شک و تردید از او. تفاوت در این است که قوانین دموکراتیک آن را مشکل تر برای یک نامزد برای متراکم کردن یک نماینده اکثریت.

دموکراتیک رای دهندگان هنوز هم می تواند ارائه قاطع تر سیگنال نیت خود را از آنها تا کنون: Devine اشاره می کند که به تنهایی مقدماتی در گرجستان در اواخر ماه مارس و ویسکانسین در اوایل ماه آوریل می تواند تبدیل به تعیین کننده مرحله یک اگر این مسابقه در نهایت کاهش به دو نامزد پس از عجله متحده است که از طریق رای اواسط ماه مارس. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این حزب منافع گروه یا رتبه و فایل رای دهندگان مشکوک از ساندرز را یکی شدن به اندازه کافی برای ایجاد چنین یک انتخاب روشن است. که می تواند دموکرات مواجه مشقت بار تصمیم گیری در این کنوانسیون است که می تواند تعیین کند که آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده چهار سال است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>