چه تغییر در انگلیس در سیاست خارجی به معنای ایالات متحده

ایده های بریتانیا به نظر می رسد دوباره نزاع تفکر استراتژیک دوباره. شاتر / اطلس در اواسط ماه مه پس

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
شاتر / اطلس

در اواسط ماه مه پس از دو هفته مبارزه با تروریسم در اروپا به طور رسمی آغاز شد, جهان, سیاست خارجی و امنیت ملی و استقرار جمع آوری شده در آلمان در کنفرانس امنیتی مونیخ. سخنرانان شامل امانوئل پاکسازی مایک Pompeo, علامت Esper نانسی پلوسی, Mark Zuckerberg وانگ یی و جاستین ترودو. انگلستان تا حد زیادی وجود ندارد. رئیس کنفرانس کهنه دیپلمات آلمانی ولفگانگ Ischinger, توییتی, "نیازی به گفتن نیست به عنوان یک سفیر سابق به دادگاه St James' من غمگین نبود ارشد وزرای دولت اعلیحضرت او را در @MunSecConf این سال است." به بسیاری از شرایطی خلاصه بریتانیا پس از Brexit سرنوشت.

وقتی پرسید که آیا انگلستان بود گم شده در عمل پلوسی گفت: "ما احترام به تصمیم خود را. من امیدوارم که آن را نشانه ای از هر گونه کاهش در تعهد خود را به multilateralism." وجود واقعی بود نگرانی در واشنگتن در هر دو طرف راهرو که انگلستان شد پریشان داخلی آن چالش ها و در یک وضعیت ژئوپولیتیک ناباوری. انگلستان آنها نگران گیر کرده بود از دیدن جهان خارج از اتحادیه اروپا به عنوان پر از فرصت برای تجارت و تعامل در حالی که ایالات متحده و دیگران مشخص می شود جهان توسط deglobalization بزرگ قدرت رقابت و دردناک تجارت آف. به عنوان ویکتوریا نولند که در خدمت به عنوان ایالات متحده آمریکا معاون وزیر امور خارجه در امور اروپا در دولت اوباما به من گفت: "انگلیس مانند آمریکا به نظر می رسید به خود immolating."

اما در طول چهار ماه گذشته چیزی جالب اتفاق افتاده است. وجود دارد قابل مشاهده شاخه های سبز در انگلستان به سیاست خارجی—در 5G, هنگ کنگ, حقوق بشر در این کشور کار خود را با دیگر دموکراسی. بریتانیا به نظر می رسد دوباره نزاع تفکر استراتژیک دوباره. این تغییر می آید نه یک لحظه بیش از حد به زودی. Brexit یک مرتب سازی مجدد لحظه در اروپا و این امر می تواند یک شکست استراتژیک برای ایالات متحده اگر انگلستان تضعیف به جهانی ربطی میان جریان درگیری با اتحادیه اروپا که sapped انرژی از هر دو. چگونه انگلستان است فکر کردن در مورد آن پست-Brexit نقش به نظر می رسد خیلی بیشتر سازگار با جو بایدن می بیند جهان از چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را همکار امریکا Firsters انجام دهد. اگر بایدن در انتخابات پیروز شود و او ممکن است یک فرصت برای نه فقط تعمیر روابط با انگلستان اما همچنین کمک به لندن شکل نقش خود را در اروپا و فراتر از آن.

رابطه بریتانیا با ایالات متحده کاهش یافته است به طور پیوسته در طول دهه گذشته از محافظه کار حکومت است. روابط میان باراک اوباما و دیوید کامرون نخست وزیر بودند هرگز به خصوص گرم—به اوباما و کامرون به نظر می رسید از درون متمرکز و کم عمق است. کاهش بودجه دفاع نهایی شکست لیبی مداخله و مجلس عوام' امتناع از اجازه حملات هوایی علیه بشار اسد پس از او با استفاده از سلاح های شیمیایی همه تضعیف بریتانیا شهرت به عنوان در اروپا قوی ترین قدرت نظامی. از یک چشم انداز جنگ عراق بازیگران زیادی سایه بیش از آن در سیاست خارجی و چپ کمی اشتها می شود امریکا wingman.

دموکرات ها در آن زمان به درستی دیدم کامرون وعده برگزاری رفراندوم در بریتانیا عضویت در اتحادیه اروپا به عنوان عمل یک مرد وسواس و سیاست داخلی. این باور بود که تنها تأکید توسط سال از هرج و مرج سیاسی است که به دنبال آن همه تحت پوشش گسترده در آمریکا توسط شبکه های بزرگ و اواخر شب کمدی را نشان می دهد. دموکرات ها و جمهوری خواهان نگران بودند که مبارزه با تروریسم در اروپا ممکن است تولید یک مرز در ایرلند شمالی است که به خطر اندازد جمعه خوب توافق.

ایالات متحده آمریکا امنیت ملی ایجاد شد و حتی بیشتر نگران انگلستان سیاست به سمت چین است. در سال 2015 کامرون جشن آغاز "دوران طلایی" در انگلستان-روابط چین اجازه داده است که سرمایه گذاری چین در مهم انگلیسی زیرساخت ها از جمله نیروگاه های هسته ای. سال آینده نخست وزیر ترزا ممکن است به بیشتر شک و تردید از آرایش, اما او به پایان رسید تا با حمایت از برنامه های است که اجازه می دهد این شرکت چینی شرکت Huawei برای بازی در نقش انگلستان 5G شبکه با وجود آمریکا و استرالیا ویژگی های ارزیابی است که این امر سازش امنیتی بریتانیا با سیستم. انگلستان امید آن می تواند به افزایش روابط اقتصادی با چین بدون به خطر انداختن آن اتحاد با ایالات متحده آمریکا, اما ثابت شده است که قابل دفاع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی Brexit فصاحت اگر چه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده-انگلستان روابط کاهش یافت و به پایین ترین نقطه خود را پس از بحران کانال سوئز در سال 1956. مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف انگلستان counterterrorist عملیات و تحقیقات. او بارها و بارها متهم اطلاعاتی بریتانیا از جاسوسی بر روی او. او تحت درمان ممکن است با تحقیر. او دخالت در انگلستان مذاکرات با اتحادیه اروپا انتقاد ممکن است موقعیت. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید دوستانه با نخست وزیر بوریس جانسون مغلوب ساختن پیشی جستن به جانسون بدون امتیاز از ماده در یک معامله تجاری, تغییر آب و هوا یا ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برخورد با لندن بیش از چین اما کمی نشان داد نشانه ای از تمایل به شرکت در بیمار دیپلماسی مورد نیاز برای ساخت یک ائتلاف همفکر دموکراسی برای مقابله با پکن در مجموع.

دموکرات ها در حال حاضر به شدت دیدن Brexit به عنوان به یاد ماندنی عمل حماقت است که انگلستان ضعیف تر و فقیر. آنها باید کمی عشق برای جانسون است که اغلب و تا حدودی ناعادلانه در نظر گرفته شده به عنوان یک روح قوم و خویشی از مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه که تحلیلگران ممکن است فرض کنیم که یک پتانسیل بایدن دولت خواهد به سادگی چشم پوشی از انگلستان و قرار دادن آن در "بازگشت از صف" با عنوان " یک بار هشدار داد اجازه می دهد لندن به خورش در آب خود.

با این حال جانسون البته اصلاح در سیاست خارجی ممکن است تغییر راه بالقوه بایدن دولت views بریتانیا. جانسون ممنوع Huawei از انگلستان 5G زیرساخت ها است. خیابان داونینگ کار کرده با استرالیا و کانادا و ایالات متحده آمریکا به اعمال تحریم بر چین برای اقدامات خود را در هنگ کنگ. در پاسخ به چین امنیتی جدید در هنگ کنگ از بریتانیا ارائه پناهندگی به 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان و به پایان رسید خود را استرداد توافق با خاک. انگلستان همچنین پیشنهاد یک سازمان جدید از دموکراسی (D-10) و معرفی تحریم های جدید علیه افراد دخیل در نقض آشکار حقوق بشر از جمله 25 روسها 20 عربستان سعودی دو مقام عالی رتبه نظامی میانمار ژنرال و دو کره شمالی سازمان.

من صحبت با دو نفر آشنا با جانسون و تیم خود را از تفکر است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به طوری که آنها می تواند بحث در مورد آن آزادانه. خیابان داونینگ در حال حاضر می پذیرد که در 10 سال گذشته از سیاست خارجی نبوده است به خصوص موثر است. انگلستان نیاز به یک استراتژی و آنها می دانند که بیش از حد رفاه دستور کار—دیدن جهان خارج از اروپا به عنوان یک فرصت اقتصادی—بود و نه آن.

جانسون معتقد است انگلستان دارای منافع حیاتی در باز و قوانین مبتنی بر نظم است. بدون که بریتانیا اجرا می شود خطر ابتلا گیر رقابت بین بلوک. اما انگلستان نمی توانید فقط به لیبرال منظور از نامحدود جهانی شدن و ادغام. او در سخنرانی جانسون و کابینه اش در حال حاضر استناد قرارداد جدید و فرانکلین D. روزولت به جای رونالد ریگان استقبال بزرگتر نقش دخالت دولت در اقتصاد است. این نشان دهنده یک چپ شیفت خارجی و سیاست های اقتصادی با تمرکز بیشتر بر روی انعطاف پذیری جوامع باز و به رسمیت شناختن است که اقتصاد جهانی باید تغییر چگونه آن را کنار می گذارد ثروت است.

لندن نیز می بیند نظم بین المللی به عنوان یک استراتژیک فضایی که در آن ایده های لیبرال رقابت با ضد لیبرال جایگزین به جای یک محل که در آن همه قدرت را همگرا در یک رویکرد مشترک. این تا حدودی توضیح می دهد که تصمیم به ایستادن به چین و دیگر authoritarians. این دیدگاه است که نزدیک به چگونه بایدن می بیند جهان—که در آن رقابت با چین یک نتیجه از تلاش برای ساختن یک جامعه از جوامع—از مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز منحصر به فرد در چین به عنوان یک تهدید اقتصادی.

چرا جانسون رفته در این جهت نامشخص است. خیریه توضیح: این تغییر یک عمل از اعتقاد هر چند که به نظر می رسد ناقص در بهترین حالت. به عنوان وزیر امور خارجه و شهردار لندن او حمایت و تعامل نزدیک با چین است. کمتر خیریه: این روش قدیمی فرو ریخت تحت فشار از منابع متعدد. ایالات متحده روشن ساخته است که آن را نمی خواهد تحمل یک وضعیت به موجب آن انگلستان بود به خطر بیافتد توسط فن آوری وابستگی به چین است. چین رفتار به خصوص در هنگ کنگ نشان داد ماهیت واقعی Xi رژیم برای کسانی که هنوز هم چسبیده به عرف.

مردم در داخل Johnson خود دولت نیز ساخت دیدگاه های خود را شناخته شده است. تام Tugendhat از صندلی های مجلس عوام کمیته امور خارجی و چند تن از دیگر نمایندگان مجلس مهندسی یک backbench شورش بیش از Huawei و استدلال برای یک رویکرد سخت تر نسبت به چین است. حزب کارگر تحت آن رهبر جدید Keir Starmer نیز واگردانی به سیاست خارجی مرکز. کار چشمگیر سایه خارجی, منشی, لیزا Nandy است به نام حزب محافظه کار "دوران طلایی" چین استراتژی "ساده لوحانه" و استدلال بیشتر "استراتژیک استقلال از پکن است."

صرف نظر از انگیزه و رویکرد جدید به خوبی می تواند پایدار. برخی از سران بایدن جهان که صحبت با من در خواست نامش فاش نشود به طوری که آنها می تواند آزادانه صحبت می کنند احساس متحده باید تشویق این شاخه های سبز. در طول تهمت سال دموکرات ها را جمع در اطراف این ایده از ساختمان امن و مرفه جامعه از سازمان ملل است که می تواند به رقابت با چین و دیگر قدرت استبدادی. این فقط یک مفهوم انتزاعی. به این معنی پیشرفت ملموس در سرمایه گذاری در فن آوری های جدید به رقابت با چینی ارائه شده; اصلاحات به جهان سیستم معاملاتی; ساخت دموکراسی بیشتر انعطاف پذیر به فشارهای داخلی و خارجی از جمله کاهش وابستگی در چین; و ترویج هنجارهای لیبرال در سطح جهان از جمله در نهادهای بین المللی.

تجارت دو جانبه ممکن است سختتر برای ایالات متحده و انگلستان به توافق برسند. مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار vaunted مذاکرات در آمریکا و انگلیس توافقنامه تجارت آزاد بود تا حد زیادی نشان می دهد. تعرفه ها در حال حاضر بسیار پایین و کشاورزی و مسائل قانونی بسیار بحث انگیز در هر دو طرف. مغلوب ساختن پیشی جستن و Brexiteers مورد نیاز توهم مذاکره—برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن burnished تصویر خود را به عنوان یک dealmaker و برای Brexiteers آن ارائه شده اثبات این که فعال بودن آنها در صحنه جهانی است. آنچه در لندن است که در واقع امیدوار است که بایدن را به پیوستن به Trans Pacific Partnership (در حال حاضر TPP-11 پس از 11 کشور مذاکره خود معامله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را رد کرد) در اوایل مدت خود را. انگلستان پس از آن که به دنبال پیوستن به. اما بایدن بعید است که نشانه ای بزرگ و چند جانبه در اوایل مدت خود را. بهترین امید پیشرفت در تجارت است که از طریق یک سری از بیشتر متمرکز موافقت نامه در مورد نحوه پاسخ دادن به چین در فناوری سرمایه گذاری و تجارت است. بعد از این ممکن است تکامل را به یک بزرگتر قرارداد.

مبارزه با تروریسم در اروپا باقی مانده است یک عامل پیچیده در هر رابطه در آینده با یک بایدن دولت. تمایل به کاهش روابط با بزرگترین باشگاه از دموکراسی تحت فشار قرار دادند بریتانیا به سمت اقتصادی بیشتر تعامل با چین در وهله اول. Brexit همراه با این بیماری همه گیر خواهد sap منابع از دولت و جلو و تمرکز خود را به سمت داخل. با این حال, مبارزه با تروریسم در اروپا یک واقعیت است که بعید است به معکوس برای حداقل یک نسل است. این سوال برای آمریکا این است که چگونه به بهترین از آن و کمک به انگلیس به عنوان یک کلید متحد حفظ نفوذ خود در سطح بین المللی.

دموکراتیک اداره می خواهید به تشویق لندن به حفظ همکاری عملی با اتحادیه اروپا و به خصوص فرانسه و آلمان—در سیاست خارجی امنیت ملی و بهداشت عمومی. ویکتوریا نولند سابق آمریکا معاون وزیر امور خارجه در امور اروپا و به من گفت که ایالات متحده باید فکر می کنم از این سیاست به عنوان یک سه پا مدفوع ساخته شده در اطراف آمریکا و انگلیس و اتحادیه اروپا که ممکن است نیاز به واشنگتن برای تحت فشار قرار دادن و لندن و پاریس و برلین با توجه به سطح بالایی از بی اعتمادی در میان کشورها است.

این یک مسئله ای است که می تواند در کمین هر راه اندازی مجدد در ایالات متحده آمریکا-انگلستان ارتباط است ایرلند شمالی است. اگر مذاکرات تجارت بین اتحادیه اروپا و انگلستان شکستن برخی از نمایندگان مجلس محافظه کار اگر چه قابل توجه نیست جانسون به نام برای مذاکره دوباره از خروج قرارداد از جمله در حفظ مرز باز در ایرلند. این امر از بین بردن امید و نزدیک تعامل با آمریکا بایدن شخصا متعهد به جمعه خوب توافق به عنوان بسیاری از مردم که از خدمت در دولت او همراه با پلوسی رئیس مجلس. یک بایدن دولت را اجتناب از سخت مرز در ایرلند یک پیش شرط برای پیشرفت در جبهه های دیگر. جانسون را به خوبی انجام دهید برای جلوگیری از این اشتباه و به نظر می رسد این خطر است که به خوبی در خیابان داونینگ.

برای ایالات متحده بریتانیا است که بیگانه از اتحادیه اروپا و بی ربط در سطح جهان تضعیف خواهد شد اطلس داد و دموکراسی کمتر رقابتی با چین است. کمک بریتانیا پیدا کردن نقش خود را به عنوان یک ستون از یک رایگان و باز کردن جامعه از دموکراسی را تقویت بایدن کلی استراتژی و کمک به ترمیم روابط میان بریتانیا و اتحادیه اروپا. جانسون اخیر تکامل در نهایت می دهد U. S. چیزی برای کار با. است که تنها در صورتی بایدن برنده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب