آنچه در باب دیلن می داند در مورد این لحظه

فرهنگ خشن و داد و بیداد کن راهخواننده اولین آلبوم موسیقی اصلی در سال, به یاد اضطراب ملت است که همه چیز در

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
مایکل Ochs Archives / گتی

اگر آن را ممکن است به از بین بردن یک موسیقی است که می تواند در حال حاضر نمی تواند به تجربه هر کسی در اینجا یک اسپویلر: دختری از شمال کشور 2020 برادوی تولید بر اساس باب دیلن فروشگاه بیشتر روشن نمی خرم. در طول بازی کار-کلاس ساکنان یک دهه 1930 دوران مینه سوتا شهر مبارزه برای زنده ماندن رکود و در پایان بسیاری از آنها را از دست داده اند که مبارزه با داستانهایی که در اوج خودکشی, قتل, نابود و خراب روابط. نشان می دهد reinterpretations دیلن ها روند با شکوه و غمگین با تاکید بر خواننده تقديرگرايي. حلق آویز در هوا است بزرگ sneering سوال که "مانند یک سنگ نورد" مطرح شده به یک ملت از فردگرایان: چه می کند این احساس را در خود به خود ؟

دختر از شمال کشور یکی از آخرین زنده تفریحات من قبل از تجربه این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل خیلی از زندگی فرهنگی. سه ماه بعد من اغلب خودم فکر تاریک آن ارتباط. ما در آمریکا زندگی می کنند از طریق نزدیکترین چیز به یک رکود بزرگ پس از رکود بزرگ. برای بسیاری از مردم جاه طلبی های shorthanded در اصطلاح رویای آمریکایی اجرا کرده اند تا در برابر بیماری مستندات و بیکاری است. پلیس خشونت آنه توسط تظاهرات اخیر شده است علت دیگری برای سرخوردگی حداقل برای کسانی که به اندازه کافی ممتاز به اعتقاد آمریکا به تعریف شده توسط عدالت یا برابری. بناهای تاریخی در حال پایین آمدن و افسانه ها—شخصی تاریخی—در حال بازنویسی. در حال حاضر به عبارت دیگر احساس می کند کمی شبیه یک باب دیلن آهنگ.

به همین دلیل است که آن را خوب است که دیلن به ما داده است یک آلبوم جدید به درهم و برهم کردن با. ورود خشن و داد و بیداد کن راههای 79 ساله را برای اولین بار مجموعه ای از آهنگ اصلی از سال 2012 در حال حاضر فرصتی برای نویسندگان به دوباره دیلن تاریخ به عنوان یک اعتراض خواننده به طور خاص یکی از هماهنگ به نژادی و بی عدالتی است. او سنگ مورد تبعیض uninvestigated قتل و اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور در سال 1963 در "شهر آکسفورد." او اظهار تاسف یک بوکسور را حبس نادرست در سال 1975 است "طوفان." اغلب آهنگسازی خود درگیر کرده و او را در نظر گرفتن حساب خود از زندگی که باید مهم که باید نیست و این راهی است که در آن خشونت و ظلم و ستم به مردم کمک بچه خود را در مورد اهمیت خود را دارند. پژمرده خود را چگونه از مردی که به قتل مدنی-فعال حقوق Medgar Evers (معروف آواز در مارس 1963 در واشنگتن) معمولی است: "او تنها یک پیاده در بازی خود را."

اجرای زنده در ثبت نام رای دهندگان رانندگی در سال 1963 (RB / Redferns / گتی ایماژ)

همهجانبه و عجیب و غریب خشن و داد و بیداد کن راهاین است که کاملا یک اعتراض آلبوم. آن است که در حالت دیلن ها که او می گوید نوشته شده بود "trance" است که به آن می گویند شعر ها رویا و امپرسیونیستی. اما ایده کلی سخت نیست به میخ. این کار بدبین Americana. با توهم شور, Dylan spangles خود را در توتم از فرهنگ غربی در حالی که reveling در کاهش و بیهودگی است.

این پروژه اعلام کرد خود را در اواخر ماه مارس زمانی که دیلن livened تا قرنطینه با doozy از یک واحد گشت: "بیشترین قتل ناپاک" 17 دقیقه ربط در مورد ترور جان اف کندی. بیش مناقصه ارکستراسیون در poutiest آواز خواندن-صحبت دیلن مقداری از یکی از مهمترین و جویده بیش از وقایع قرن 20 با یک حس جدید از فاجعه است. جزئیات اسفبار و گوتیک. سرزنش اختصاص داده شده است به یک جمعی بد. در نهایت برتری خود را وسیعتر فراتر از یک معروف کشتن. برخی از معابر توصیف awfulness از تبعیض نژادی است. دیگران لیست عناوین آثار هنرمندان به عنوان نامتجانس به عنوان عقاب و شکسپیر است. همه در همه, آهنگ سرزنش از gauzy مفهوم کودک Boomer موج—یا آمریکایی داستان خود را—به عنوان مشخص شده توسط آرمان گرایی و پیشرفت است. "روزی که آنها او را کشتند کسی به من گفت: 'پسر / سن ضد مسیح است فقط آغاز کرده است'" دیلن گزارش و شما به این معنا است که او معتقد است که نبوت است.

هر چند بقیه خشن و داد و بیداد کن راه است مبهم تر در معنی—و دیلن هرگز مؤمن در مرتب معنی به هر حال موسیقی به شرح زیر در incantatory حالت "بیشترین قتل ناپاک." آهنگسازی نفسه به نظر نمی رسد به یک اولویت است. بیشتر او و گروه او دراز بلوز و کشور ریف و پس از آن عاشقانه, lengthily کار آنها را بیش از. در ضمن دیلن نوسانات از سنگسار یک نواخت به سالن-مارمولک hamminess. نتایج ترانه بزرگی بیش از حد و آزار دهنده آشنایی و در عین حال جفت از vampiric خواننده با آرامش پوشش است که اغلب مسحورکننده. دیلن است که شما را به مکان شما می دانید و به شما گفتن آنها خالی از سکنه بوده است در تمام طول.

درب بازکن "من حاوی انبوه" برای مثال یک گرند وجودي والت ویتمن بیشتر استفاده مفرط خط و این اعزام دیگر کلیشه از ادگار آلن پو و ویلیام بلیک. اما دیلن را با داشتن سرگرم کننده slurring و ناله silliest هجا به عنوان او رنگ یک پرتره از طراوت و چالاکی از طریق ضربه با وحشت. مثل همیشه در فروشگاه من و شما وجود دارد و شما می توانید بازی بازی حدس زدن در مورد چه کسی یا چه چیزی این ضمایر در حال پرداختن به: Dylan خود را ؟ زندگی خود را ؟ امریکا خود را ؟ این آخرین پاسخی است که نگه می دارد در آینده به ذهن من در سراسر این آلبوم است. برخی از مجموعه ای از swashbuckling نگرش فرهنگی—مضحک و محکوم—به نظر می رسد به وضوح ضمنی در اینجا: "من فقط می خواهم آن فرانک / مثل ایندیانا جونز / و آنها را به انگلیسی, bad boys the Rolling Stones."

واقعا مهم نیست چه زمینه ای خاص موضوع از آهنگ به آهنگ. برخی از آهنگ های متمرکز در دین ("خداحافظی جیمی رید") و دیگران در عاشقانه ("من ساخته شده ذهن من خودم را به شما") و دیگران در هنر ("مادر Muses"). ثابت تمرکز مرگ است و موقتی یک تم تاسیس شده در این آلبوم را کامل باز کردن خط: "امروز و فردا و دیروز بیش از حد / گل dyin' مثل همه چیز." او را برمی گرداند به funereal گل تصاویر بر روی زرق و برق دار "کلید غرب (فیلسوف دزدان دریایی)," یک serenade به فلوریدا شهر که بافندگی در ملی تخیل هم برای آن دزدان دریایی تاریخ و برای بازنشستگان. به عنوان گارمون آه دیلن توصیف ترش, bougainvillea و "شکوفه های یک گیاه سمی."

یکی ممکن است میخ مرض خط به دیلن سن اگر فروشگاه نیست در حال حاضر پر از آخرالزمانی هشدار در مورد سخت باران و آرام قطار. تنها تسلی او تا کنون ارائه می دهد چشم انداز. خبرنگار داگلاس Brinkley به تازگی خواسته دیلن که آیا او فکر کرد که جهان تا به حال "گذشت نقطه بدون بازگشت" در سال 2020 و دیلن پاسخ داد با اعتراف به این که او می ترسید ، سپس او رفت: "اما این امر تنها به مردم از یک سن خاص مانند من و شما داگ. ما باید تمایل به زندگی در گذشته, اما این تنها ما. جوانان و لازم نیست که تمایل." این پاسخ به ذهن می آید زمانی که گوش دادن به sauntering آهنگ جدید "عبور از خط مرزی" است که در آن دیلن آواز می خواند "من عبور از خط مرزی در 14 بعد از خطرناک ترین ماه سال / در بدترین زمان در بدترین جای" قبل از اضافه کردن, با اشاره, مسخره "که همه به من به نظر می رسد به گوش." به کسانی که از ترس آنها به دام افتاده در یک cratering تمدن دیلن به سادگی می گوید: احساس نمی کند بنابراین همه به تنهایی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب