چه می تواند فیلم برداری نسخه از "همیلتون" پیشنهاد ما در حال حاضر ؟

پنج سال پیش در برادوی "همیلتون" بود رو به با خوشبینی از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. اینها زمان های مختلف.

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
Lin ManuelMiranda on stage during a production of Hamilton
پنج سال پیش در برادوی "همیلتون" بود رو به با خوشبینی از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. اینها زمان های مختلف.عکس حسن نیت ارائه میدهد دیزنی+

بناهای تاریخی در حال سرنگونی. هیچ, واقعا, این بار سر, بدن, پایگاه و تمام. در ایالات متحده بناهای تاریخی به کنفدراسیون خود را یک شکست خورده بنای تاریخی به برده داری هستند که گراز و خارج توسط کارگر معترض و یا بی سر و صدا تر میله میله برای حذف و متشکرم حفظ توسط دولت های محلی با حس خوبی می دانم که یک ارابه موسیقی زمانی که آنها یکی است. اما این همه نیست. آیکون های دیگر از ظلم و ستم و قتل عام گرفته اند یک جست و خیز کردن به عنوان به خوبی از جمله کریستوفر کلمبوس بسیار به خشم خاصی ایتالیایی-آمریکایی که خود را جشن گرفتند Genoan ریشه به عنوان بخشی از میراث خود را. اهداف عمده و جزئی—و یا می تواند جزئی اگر آنها تا به حال نشده است memorialized در سنگ—از جورج واشنگتن تا جورج پرستون مارشال, بنیانگذار, Washington Redskins. چهره های تاریخی بر سمت نرمتر از امپریالیسم که قرار است در توجه بیش از حد. هفته گذشته در پارک گلدن گیت در سان فرانسیسکو پس از اندیشه slaveholder (و نویسنده کتاب "پرچم پرستاره") Francis Scott Key و اسپانیایی missionary Junípero سرا معترضان در زمان پایین تنه Ulysses S. Grant. حتی برای برخی از تمایل به جشن پاره کردن از مجسمه یکی از آخرین این بود که یک گام بیش از حد. "مردم پس از رفتن گرانت احتمالا فقط می خواهید برای شکستن همه چیز" آدم Serwer از اقیانوس اطلستوییتی. به عنوان او و بسیاری دیگر با عجله به یاد همه اتحادیه های کلی و احتمالی رئیس جمهور تا به حال تنها متعلق به مانند یک برده تا کنون.

بنابراین آنچه در مورد آثار فرهنگی? در تابستان سال 2020 یک داستان از امریکا patrilineal بادل-انجام مجموعه ای از آهنگ و رقص ممکن است به نظر می رسد به عنوان نا مناسب به عنوان اضافه دوز HGTV برنامه نویسی است که تعقیب 2008 بحران مالی است. و در عین حال در ماه مه دیزنی اعلام کرد که در حال حرکت بود تا آن انتشار فیلم برداری نسخه از "همیلتون" بیش از یک سال و به ماه جولای 3rd, در دیزنی+ چرا که به گفته رئیس شرکت "در نور فوق العاده چالش های پیش روی جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار."

آن بوده است نزدیک به پنج سال از Lin-مانوئل میراندا آورده "همیلتون" به برادوی, پس از اجرا در تئاتر عمومی و بازگویی از انقلاب آمریکا با تاکید بر تقریبا فراموش شده, موسس, پدیده ملی. ظهور آن straddled دو زودتر محاسبات با بناهای تاریخی—باعث کشتار در یک کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی و خشونت آمیز سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia—اما شد رو به با خوشبینی از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری بود که در آن کشش نهایی. وجود دارد مقدار زیادی برای تحسین در "همیلتون" که شد یازده-زمان تونی برنده—میراندا ماهر نمره اندی Blankenbuehler را bellicose choreography, پایتخت, بازیگران و رقصندگان بسیاری از آنها در حال حاضر به نام خانواده. در موج اولیه از بررسی بیحوصلگی حرف زدن و پس از آن گرچه مهم گفتگو می تواند به سختی گذشته تازگی نشان می دهد قهوه ای و سیاه و موسیقی است. شرایط ارزیابی شد توسط کسانی است که می تواند پرداخت پنی (تا آنجا که هشت صد دلار در هر بلیط) برای امتیاز برای خود تعیین اینکه آیا یا نه این بازی به اندازه کافی رادیکال—یک محکوم متریک برای تقریبا هر هنری نظم و انضباط نه تئاتر موسیقی. در ضمن بقیه کشور bopped به همراه موسیقی متن فیلم, تجربه تولید بدون سود stagecraft.

اما اجازه دهید بحث در مورد مرحله—"همیلتون" یک موسیقی ، من در شیکاگو زندگی می کنند, که در آن ما مصرف مقدار از برادوی دست دوم. من اول Aaron Burr شد Wayne Brady نه لسلی Odom جونیور: در بسیاری از مکان علاوه بر میدتاون منهتن حلقه را productions تقریبا هرگز از ویژگی های همان صدای شنیده بازیگران-ضبط آلبوم. این "همیلتون" ارائه شده توسط دیزنی+ درمان است که غیر طبیعی تقسیم reuniting بازیگران آشنا با صدای مربوط به خود را مواجه است. این نسخه که اسمی در یک فیلم, بزرگترین ترس من به عنوان من شنیده ثبتشده درام در تفسیری باز کردن مسیر "الکساندر همیلتون" بود که دوربین خواهد ورزیدن تضعیف تولید به عنوان تئاتر. (توماس Kail که کارگردانی بازی هدایت در اینجا به عنوان به خوبی.) نزدیک عکس های فراوان و گاهی اوقات فروختن به تنهایی solitary ارقام روی صحنه از جمله در این آیه باز از "صبر کنید برای آن" خوانده شده توسط Odom جونیور که نقش Burr با بی نهایت مالیخولیا. در عین حال آنچه یک مزیت در بازگشت به ناگهان بسیاری از furrowed ابرو و اهریمنی جانبی و یا تف پرواز از Jonathan Groff دهان او به عنوان اشکال تحت تاثیر قرار صامت شاه جورج سوم. بی پروا شیمی از بازیگران نیست اما این فیلم نزدیک تر-از-مقابل-ردیف دیدگاه باعث می شود بیننده به نحوه هموار و شوهر سخن و آواز خطوط bandied در مورد.

هنوز هم جدا از یک واقعه نادر پرنده-چشم-مشاهده از rafters نشان می دهد به نظر می رسد و احساس می کند مانند تئاتر. حرکت عکس تقلید سرگردان اما هرگز از دست چشم هشدار تماشاگر که به نظر می رسد که او قرار است به و هنگامی که. این به این معنی است که بیننده ممکن است گرفتن جزئی آیات است که من برای یک, متوجه شد تنها پس از چند viewings: این سینه پر از الکساندر و الیزا نامه آن را سرنوشت ساز بازگشت در عمل دوم; Mariah رینولدز (یاس Cephas جونز) فراموش نشدنی الکساندر از طول بال "ما می دانیم که" قبل از تصرف این مرحله بدون هیچ کلمه ای در "طوفان." عکس نیست کاملا و در نتیجه distractingly گردد; اگر نه برای کلاس جهانی اتفاقات روی صحنه فیلمبرداری را وطنی با کیفیت یادآور فیلم های گرفته شده توسط یک سه پایه از پشت بالا-سالن اجتماعات مدرسه. در این شماره "مرد دست راست" است که در آن جورج واشنگتن (کریستوفر Jackson) ارائه می دهد الکساندر اداری نقش یک عمر دو مرد ایستاده در مرکز صحنه و مرکز قاب واشنگتن خود را گسترش قلم به عنوان چراغ به آرامی افزایش یابد و شرکت سرخی همراه مجموعه داربست مانند یک عنکبوت. این اتصالات همکاری از صحنه و صفحه نمایش است که به می گویند که آن را اجازه می دهد که سابق انجام کار خود را. و اگر محرومیت از دوربین strike شما به عنوان تخفیف از رمانتیسیسم از تئاتر زندگی می کنند آن را در نظر بگیرید که بسیاری از افرادی که به تماشای "همیلتون" این راه که در غیر این صورت هرگز آن را دیده اند.همه در همه ،

کسانی که در حال جستجو برای انسجام سیاسی در "همیلتون" که آیا برای اولین بار و یا زمان بی حد و حصر را پیدا کند آن را هر بیشتر به راحتی از اینجا در این بازی زیستگاه طبیعی. به قوت بخشیده توسط صالح فرهنگی میهن پرستی و یا نا امید شده است ؟ درست است که بازیگران از رنگ انجام می شود تا در کارشناسی ارشد, جامه بیان یک انسان که هرگز تصور آنها به عنوان بخشی از آن را نمی خواهد نجات ملت و شاید مرتکب خطا فرض کنید که یک irredeemable ملت را می توان نجات داد. اما این کمتر واقعی در جهان است که birthed "همیلتون" وقتی همه مجسمه ها هنوز دست نخورده تر از آن است که در حال حاضر تعداد کمی از آنها از بین رفته اند و یا به خاک سپرده شد. اگر اخلاق "همیلتون" است که کمتر خوشایند در حال حاضر در پشت سر هم حباب پس از دوران اوباما ی کشور را نمی توان به "همیلتون" و نه به ملت تنها به تغییرات فرد از ایمان است.

بزرگترین وحی از فیلم جدید است شاید که "همیلتون" می تواند فقط یک موسیقی. تاریخ به خودی خود می تواند کسل کننده چیزی. "همیلتون" می آید زنده برای تمام دلایل ما به تئاتر رفت و برگشت زمانی که ما هنوز هم می تواند: برای لذت برای ترس برای بیان و موتیف و—forgive me—گواهی بخوان-a-طولانی-قادر آهنگ. این نشان می دهد در حفظ این قدرت آمده مرحله و یا آمده در جریان است. آن خوشبینی است نه همسان به حال; در میان چیزهای دیگر, آینده تئاتر نامشخص است. اما "همیلتون" بر خلاف آن گرامی ارقام خود را نگه می دارد تا.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن