چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد انتخابات شکست ؟

یک کتاب جدید conjures سه سناریو که در آن رئیس جمهور تهمت می تواند از دست دادن انتخابات اما ، عکس توسط Jabin Bo

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
Donald J. Trump stands in front of White House visitors.
یک کتاب جدید conjures سه سناریو که در آن رئیس جمهور تهمت می تواند از دست دادن انتخابات اما ، عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

روز یکشنبه در مصاحبه با Chris Wallace از فاکس نیوز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ارتکاب به رسمیت شناختن نتیجه 2020 انتخابات. "من قصد ندارم به فقط می گویند بله" گفت. "و من نیست آخرین بار هم نیست." (بازگشت در ماه اکتبر سال 2016 تهمت بود اعلام کرد که انتخابات او رفت و به پیروزی بود "تقلب" در برابر او.) او به ما گفتن هر چیزی جدید و در عین حال ما هنوز یاد نگرفته اند به خودمان به عنوان یک کشور که در آن رئیس جمهور می تواند از دست دادن انتخابات و حاضر به ترک اتاق.

لارنس داگلاس قانونی محقق و استاد دانشگاه در کالج امهرست داد خودش این کار از متد تفکر از طریق غیر قابل تصور است. در نتیجه باریک کتاب "خواهد رفت ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن و بلندی انتخابات بحران در سال 2020 است." داگلاس آغاز می شود با در نظر گرفتن رئیس جمهور در کلام او. "در حالی که شکست خود را به دور از برخی" او می نویسد: "چه شده است نامشخص است که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهند به انتخابات شکست به خصوص باریک یکی. او را رد نتیجه."

داگلاس معتقد است که تهمت آشکار به قصد نگهداری به دفتر خود صرف نظر از اراده رای دهندگان است و نه بهترین اندازه گیری از آسیب او ساخته و یا از قدرت او انباشته شده است. او می نویسد: "قوی تر استبدادی هرگز اجازه خود را به این وضعیت در وهله اول او را در حال حاضر تا خراب روند که شانس خود را از دست خواهد شده اند به طور موثر حذف شود." با استانداردهای تثبیت شده autocracies تهمت گرفتن در قدرت است به عنوان ضعیف که چنگال خود را بر واقعیت است. هنوز هم سیستم دولت که او را ربوده است که طراحی شده است برای محافظت از خود در برابر نوع خود را از حمله. "قانون اساسی ما نیست تضمین انتقال مسالمتآمیز قدرت بلکه پیش فرض آن" داگلاس می نویسد. بدتر عجیب و غریب نهاد کالج انتخاباتی که جدا از نتیجه این انتخابات از رای مردم عملا دعوت سوء استفاده.

زمانی که انتخابات بحران بوجود آمده اند گذشته رهبران سیاسی باید پا یا پا به کنار تا مطمئن شویم که انتقال مسالمت آمیز قدرت است. ال گور را دردناک مثال آیا برای قبول دادگاه عالی دستور توقف بازشماری آرا در فلوریدا در ماه دسامبر سال 2000 به عنوان آخرین کلمه در آن سال در انتخابات; Douglas جزئیات قانون اساسی راههای گور می تواند به دنبال به ادعای پیروزی. هر چند او تا به حال برنده رای مردمی گور آن را دیدم به وظیفه خود برای جلوگیری از افزایش بحران انتخاباتی. انتخابات ریاست جمهوری از 1800 و سال 1876 به پایان رسید در سازش بیش از حد در روح قانون اساسی, علت شایع و ایمان خوب—همه چیز بیگانه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را سازش است که توابع به عنوان سابقه در اینجا اما جنگ: نتایج انتخابات شده اند و معلوم نیست در گذشته و می توان آنها معلوم نیست دوباره.

داگلاس conjures سه دقیق حالات که او خواستار فاجعه No. 1, فاجعه شماره 2 و فاجعه شماره 3. در اولین داستان تهمت پنج میلیون آرا کمتر از جو بایدن اما به نظر می رسد برای برنده شدن در کالج انتخاباتی است که تا زمانی که دو حزب جمهوری خواه انتخاب کنندگان از پنسیلوانیا تصمیم به شکستن صفوف و رای میت رامنی. داگلاس است که نویسنده دو رمان تصور متعاقب آن هرج و مرج در جزئیات واضح به تهمت توييتها ("مزخرف باران [sic] در بهبهان!!! TREASONOUS 'انتخاب کنندگان' در تلاش برای فریب دادن مردم آمریکا") و "وفادار نیست Faithless" سپر تابلوچسبها برای حامیان rogue کرده بود.

در داگلاس دوم سناریوی حمله هکرها به شبکه برق دیترویت در روز انتخابات. در بسیاری از شهر در تاریکی برای بسیاری از روز و آرا در حال شمارش نیست. نتیجه انتخابات در میشیگان و کشور آویزان در تعادل می باشد. دموکرات ها خواهان revote به عنوان شهردار این شهر است. مغلوب ساختن پیشی جستن توییت "دیترویت دریافت نمی کند revote چرا که بسیار کم IQ شهردار نمی دانم که چگونه به برگزاری یک انتخابات!" یک revote برگزار می شود و improbably به رسمیت شناخته شده توسط دیوان عالی کشور اما نه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سومین سناریو درام آشکار به آرامی—بیش از حد به آرامی. در روز انتخابات فاکس نیوز خواستار نژاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها رای داده اند از طریق پست و خود را به عنوان آرا در حال شمارش تعادل شیفت: آمریکایی ها باید انتخاب بایدن. روند شمارش رای غیابی است تا دست و پا گیر و فشرده است که در برخی از کشورهای آن لزوما نتواند در مهلت پر کردن. به عنوان یک نتیجه سه متحده هر فایل دو متضاد رای, گزارش تایید شده توسط جداگانه سازمان: یکی که امتیازات مهلت و یک است که نشان دهنده تعداد کل آراء جمع آوری شده است. اول حساب می آید در حمایت از تهمت دوم به نفع بایدن.

این mortifying زیبایی داگلاس سناریو این است که هر یک بر اساس سابقه تاریخی. انتخاب کنندگان باید شکسته رتبه قبل. روسیه استفاده می شود کامپیوتر نرم به دخالت در انتخابات و آن را پایین آورده دیجیتال زیرساخت ها در کشورهای دیگر به عنوان یک ژست سلطه: اوکراین در سال 2015 در سال 2008 گرجستان و استونی در سال 2007. متحده سازمان revotes که فوق العاده مدت زمان طولانی. و ایالات متحده در زمینه متضاد رای گزارش—در سال 1876 سه متحده را فقط به عنوان داگلاس تصور در سومین سناریو.

چه اتفاقی می افتد ؟ ما می دانیم که تهمت کار خواهد کرد برای تشدید هر گونه بحران و نه حل آن; قانون اساسی فرض حسن نیت و قوانین در نظر گرفته شده برای تنظیم نتایج رای گیری در حال فاجعه مبهم است. در هر یک از داگلاس سه سناریو تهمت ادامه خواهد داد به نظر خود رئیس جمهور اگر چه بایدن ممکن است نظر خود را ویکتور مسابقه. با توجه به قانون اساسی اگر انتخابات ریاست جمهوری را نمی توان به نام های مجلس می شود این اقدام رئیس جمهور. داگلاس تصور قاضی جان رابرتز ادای سوگند در نانسی پلوسی در حالی که عدالت کلارنس توماس اداره سوگند به مغلوب ساختن پیشی جستن—و یا هیچ یک از بودن سوگند و تهمت و بایدن و/یا پلوسی ادعا حقوق و مسئولیت های ریاست جمهوری. چرا که آمریکایی ها دیگر در یک زندگی مشترک واقعی متفاوت آمریکایی ها مختلف خواهد شد رئیس جمهور. در حالی که همه تهمت توييتها تحریک درگیری های خشونت آمیز. "و اجازه دهید ما را فراموش نکنید" داگلاس می نویسد: "که اسلحه در این کشور باقی می ماند فراوان در عرضه و تا حد زیادی متمرکز در دست رئيس جمهور است پرشورترین بی اعتماد و به راحتی بی قراری هواداران است."

"می تواند این بحران را شامل می شود؟" داگلاس می پرسد. جواب او این است که اطمینان بخش نیست. فرض کنید هیچ فاجعه بزرگ رخ انتخابات. (زمان خواننده می رسد پایان داگلاس کتاب این فرضیه به نظر می رسد ساده.) فرض کنید بایدن برنده است. "ما می توانیم انتظار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از یک انتخابات شکست خود pitying, زود رنج تسلیم" داگلاس می نویسد. اگر او می رود که نیاز به قاطع انتخابات شکست—مغلوب ساختن پیشی جستن است نه تنها مطمئن شوید که به بازی قربانی سرزنش عمیق دولت و مهاجران مستند نشده برای از دست دادن خود را, اما همچنین به احتمال زیاد معطل و تاخیر در خروج خود را. پاره پاره پایان ریاست جمهوری خود را خواهد شد پر از جنگ و خشم. وجود خواهد داشت هیچ منظم تحویل هیچ سازنده انتقال—فاجعه چشم انداز در طول یک بیماری همه گیر و یک رکود عمیق و در عین حال یکی دیگر از ضربه به درک ما از چگونگی انتخابات و دولت به کار گیرند.

این بهترین سناریو. بدترین حالت به عنوان داگلاس سه فجایع نشان دادن نزدیک و یا رقابت نتیجه رای گیری که منجر به یک قانون اساسی انفجار و انفجار خشونت است. "این امر نشان دهنده یک فاجعه بیشتر برای امریکا از یک پیروزی آشکار با مغلوب ساختن پیشی جستن" داگلاس می نویسد. این یک نتیجه نامطلوب و کاملا قانع کننده یکی است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de