چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر Coronavirus بسته مدارس برای هفته ها یا حتی ماه

آموزش و پرورش ما می توانیم یک حس از آنچه انتظار می رود از هنگ کنگ که در آن دانش آموزان در حال حاضر شده است

توسط NEWS-SINGLE در 19 اسفند 1398
Nerthuz / گتی / اطلس

روز چهارشنبه بعد از ظهر پیت Lewis—سرپرست عمومی-مدرسه منطقه از شهر کوچک Colville, در گوشه شمال شرقی ایالت واشنگتن—بود و در انتظار نتیجه آزمایش است که تعیین اینکه آیا Colville مدارس می ماند بسته برای چهارمین روز متوالی.

بیش قبلی آخر هفته, مدیران دریافت کرده بود کلمه ای که یک عضو از Colville School District جامعه در حال آزمایش برای رمان کروناویروس که باعث می شود این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 (دلایل حفظ حریم خصوصی لوئیس مشخص نیست که آیا آن را یک دانش آموز, عضو هیات, و یا دیگر وابسته به فرد). پس از مشورت با مقامات بهداشتی لوئیس و همکاران او تصمیم گرفت در شب یکشنبه به مدارس شروع دوشنبه تا اطلاع ثانوی. Colville مدارس و کارکنان خود را از 1700 K–12 دانش آموزان باقی ماند در حالی که مدارس و همچنین ساختمان اداری و اتوبوس و دیگر وسایل نقلیه و خواص مرتبط با منطقه مدرسه—تحت دو روز عمیق تمیز کردن.

روز چهارشنبه تمیز کردن فرآیند تکمیل شده است و لوئیس نشسته بود خود را به تازگی ضد عفونی اتاق انتظار برای تماس. "ما در رحمت منتظر نتایج آن" او گفت:. در عین حال او فکر می کرد از طریق تدارکات گرفتن دانشجو-ورزشکاران به تمرین. اگر منفی نتایج آزمون در آمد و به زودی به اندازه کافی او استدلال شاید برخی از می تواند به عقب در این زمینه بعد از آن بعد از ظهر.

از صبح روز پنجشنبه رمان coronavirus در حال گسترش به بیش از 80 کشورو حدود دوازده کشور گزارش داده اند گسترده تعطیلی مدارس که با هدف کمک به مهار گسترش این بیماری است. در سطح جهان بیش از 290 میلیون کودک بین پیش دبستانی و 12 درجه شده اند اخراج از مدرسه به علت COVID-19 برخی برای چند هفته در حال حاضر.

لوئیس در نهایت نتیجه او به امید و مدارس در Colville بازگشایی در روز پنج شنبه. اما در حالی که Colville را بسته بود و مختصر اگر این ویروس را گسترده تر می شود در ایالات متحده آمریکا این احتمال وجود دارد که بسیاری از مناطق را ببینید دراز مدت تعطیلی. این است آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در هنگ کنگ که در آن فراوانی از احتیاط نگه داشته است مدارس تعطیل بیش از یک ماه در حال حاضر با هیچ بازگشایی در چشم. گابریل لئونگ عفونی-بیماری اپیدمیولوژی و رئیس دانشکده پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ که سفر به عنوان بخشی از سازمان بهداشت جهانی هیئت به چین در ماه گذشتهگفت که هنوز هم وجود دارد هیچ پاسخ قطعی و در عین حال در مورد اینکه آیا بسته شدن مدارس یک اقدام موثر در برابر گسترش ویروس "ما نمی توانیم به اشتباه. اگر وجود دارد هر گونه شک و اجازه دهید ما را با محافظه کارانه تر گزینه برای محافظت از کودکان و حفاظت از کلی جمعیت" او به خبرنگاران گفت: در هنگ کنگ در روز جمعه.

Colville مدارس شد و برخی از اولین در ایالات متحده برای مقابله با یک سوال که مدارس در هنگ کنگ و دیگر بالا-انتقال مناطق شده است دست و پنجه نرم با, برای برخی از زمان در حال حاضر: چه اتفاقی می افتد—به دانش آموزان به پدر و مادر به یک جامعه زمانی که مدرسه لغو شد به طور نامحدود? ما به شما راه رفتن را از طریق آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد در چندین سناریو—اگر مدارس به روز ، هفته ، ماه و یا حتی سال.


سه روز در

زمانی که آمریکا مدارس را بسته و برای چند روز با توجه به coronavirus لجستیکی زحمتی را گرفت—اما برای اکثر مربیان و مدیران شده اند به اندازه کافی مجهز به رسیدگی به آنها. پس از چند روز از لغو کلاس های Colville مدرسه منطقه بود و درمان آن روزهای از دست رفته مثل برف روز: دانش آموزان نمی خواهد که به از دست رفته را جبران زمان کلاس لوئیس توضیح داد مگر اینکه مدرسه بسته به طول انجامید به اندازه کافی بلند است که Colville نمی خواهد دیدار با دولت موظف حداقل تعداد روز در سال. (در آن صورت منطقه طرح را به عقب براند آخرین روز مدرسه بیشتر به تابستان است.) شروع بهار, ورزش فصل, اما, به تعویق افتاد, به عنوان یک نتیجه از بسته شدن. در روز پنج شنبه این منطقه را در وب سایت اعلام کرد که هیئت مدیره خواهد بود جلسه در روز جمعه به تصویب ویژه یکشنبه آرایش تمرین برای 8 مارس.

دو هفته در

پس از دو هفته دور از مدرسه کودکان و نوجوانان در ایالات متحده خواهد بود که بطور قابل توجهی در پشت برنامه در یادگیری درسی—و بسیاری از والدین در ایالات متحده خواهد بود بشدت ناراحت و بدون وعده غذای روزانه خدمات و مراقبت از کودکان که در مدرسه ذاتا فراهم می کند.

یک پاسخ برای راهنمای مدیران مدرسه منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه مدارس که اخراج دانش آموزان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به "پیاده سازی آموزش الکترونیکی قصد دارد از جمله دیجیتال و آموزش از راه دور به عنوان گزینه های امکان پذیر و مناسب" و "در نظر گرفتن راه هایی برای توزیع مواد غذایی به دانش آموزان" که نمی تسهیل بیش از حد فردی تماس با ما—مانند غذا و تحویل گرفتن و رفتن ناهار برای وانت. که گفت: نه هر مدرسه در واقع می تواند با ارائه آموزش از راه دور و یا خدمات غذا در یک بسته.

بکی Droter منطقه مدرسه پرستار برای Colville توضیح داد که در حالی که Colville مدارس بسته شد این هفته وظیفه برای ادامه ارائه خدمات غذا در زمان صندلی عقب به ضرورت توقف گسترش میکروب ها. "اگر ما در حال رفتن به محل کار در اجتماعی, فاصله, ما واقعا نمی تواند انجام خدمات غذایی به عنوان آنجا که ما می خواهم به" Droter گفت. "ما درک می کنیم که صبحانه و ناهار ضروری برای بسیاری از خانواده های ما. ما درصد بالایی از سطح فقر خانواده ها در منطقه ما. آن را فقط کار نمی کند برای اجتماعی فاصله."

مدارس توانایی به موفقیت پیاده سازی دستورالعمل های آنلاین به طور گسترده ای متفاوت و یادگیری الکترونیکی در حال حاضر می خواهم به یاد ماندنی چالش برای Colville. به عنوان یک مدرسه در منطقه روستایی بخشی از دولت لوییس گفت: "پهنای باند یک مسئله بزرگ برای ما است." دانش آموزانی که زندگی بالا بر روی تپه ها و یا عمیق در دره شمال شرقی واشنگتن همیشه نمی توانید با تکیه بر خوب سیگنال های Wi-Fi و حدود 30 درصد از جمعیت دانشجویی هیچ اینترنت در خانه. "برخی از ما معلمان را به اینترنت ندارد پس آنها را [نیز] در تلاش برای آن اطلاعات را به بچه های خود را," او گفت:. خانواده های دیگر در منطقه نمی توانیم قیمت های گزاف از داده ها استفاده از آن نیاز به دریافت تکالیف و ارسال تکالیف هر روز. "این فقط یکی از آن چیزهایی که در آن ما شده فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند این کار را انجام اگر ما ؟ " لوئیس گفت: قبل از مدرسه باز دوباره. "من نمی باید یک راه حل عالی است."

ناگهانی مجبور انتقال به آنلاین مبتنی بر یادگیری در هنگ کنگ ثابت شده است که مبارزه برای هر دو معلمان و دانش آموزان Ip Kin-یون یک نماینده مجلس که نشان دهنده هنگ کنگ بخش آموزش و پرورش گفت. این شهر تا به حال تجربه قبلی با طولانی تعطیلی مدارس و: در سال 2003 این سرزمین بود به شدت ضربه توسط شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) نزدیک به 300 نفر کشته و کلاس ها بودند به حالت تعلیق در حدود شش هفته است. هفده سال بعد از تکنولوژی های جدید و افزایش اتصال به اینترنت ساخته شده است که همه چیز ساده تر اما هنوز هم وجود داشته اند بسیاری از مشکلات است.

فاصله آموزش تا حد زیادی محدودیت های یک معلم toolbox. طرح درس کشیده شده برای این درس که ممکن است شامل شریک کار و یا پروژه های عملی لزوما ترجمه خوبی برای آموزش آنلاین. Ip گفت: دانش آموزان جوان به طور کلی بیشتر درگیر اما با دانش آموزان از راه دور درس در خطر تبدیل شدن به "یکی از راه تلقین" با معلمان سخنرانی در حالی که دانش آموزان پریشان. یکی از والدین, یک استاد دانشگاه گفت: او نگران پسر جوان او را به صرف زمان زیادی در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر. "او دیگر می داند که چه در خارج به نظر می رسد مانند" او گفت:.

چالش ها برجسته تر برای خانواده های کم درآمد که کامپیوتر یا که یک کامپیوتر اما چند کودکانی که نیاز به استفاده از آن. برخی از دانش آموزان Ip گفت: حساس خود را در مورد وضعیت اقتصادی و ناراحت کننده اجازه همسالان خود و یا معلمان دیدن داخل خانه خود زندگی می کند. به عنوان برخی از والدین از بازگشت به کار او نگران است که تقسیم بین خانواده ها از سطح درآمد متفاوت بدتر خواهد شد.

یک ماه در

پس از یک ماه به دور از معمول مدرسه روال دانشجویان آمریکایی خواهد بود و حتی بیشتر در پشت برنامه سالانه خود را در برنامه های درسی—و در این مرحله عملکرد خود را در آزمون های استاندارد و آزمون ورودی برای سال بعد می تواند در معرض خطر است. در واقع در حال حاضر که دلار هنگ کنگ مدارس بسته شده اند و برای بیش از یک ماه برخی از دانشجویان ابراز نگرانی کرده اند بیش از دیپلم خود را از آموزش و پرورش متوسطه, امتحانات, آزمون استفاده می شود برای به دست آوردن ورود به دانشگاه محلی است. آزمون در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر این ماه. دو گروه در این هفته خواست اداره آموزش و پرورش برای به تعویق انداختن امتحاناتگفت: در حال حاضر مقدمات مطرح "خطر بزرگ را به دانشجويان سلامت است." مقامات گفته اند که این امتحانات را جلو بروید در مارس 27, هر چند برخی از قطعات مانند چینی زبان و موسیقی, به تعویق خواهد افتاد تا زمانی که ممکن است.

به عنوان 2015, آمریکایی نفر تخمین زده می شود را حدود هشت آزمون های استاندارد در هر سال است. اگر چه ایالات متحده در مدارس گزارش حمایت از این نوع تست کمی از اواسط 2010s, استاندارد آزمایش باقی می ماند به طور منظم بخشی از دانش آموزان و مربیان' زندگی به عنوان به خوبی به عنوان یک عنصر کلیدی در ارزیابی از مدارس' عملکرد. بدیهی است که یک ماه دور از کلاس و یا یک تغییر ناگهانی به آموزش آنلاین می تواند به خطر اندازد عملکرد دانشجويان در اين آزمون است.

ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش هنوز صادر نشده است هر COVID-19-راهنمایی های خاص در مورد چگونگی رسیدگی آمادگی آزمون یا تست, و کاهش یافته است به نظر در مورد این و یا هر گونه مسائل دیگر. لوئیس گفت: قبل از Colville مدارس بازگشایی شد که این "نه یک رادار مورد هنوز" از آنجا که منطقه بعدی آزمون استاندارد هنوز چند ماه دور. سابقه وجود دارد اما برای معافیت دانشجویان از تست استاندارد در شرایط فوق العاده. در پی تیراندازی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در فوریه 2018 به عنوان مثال برخی از دانش آموزان اعطا شد معافیت از آزمون های استاندارد که ممکن است.

دو, سه و یا حتی شش ماه در

در ایالات متحده کمی برنامه ریزی در محل است در سطح فدرال برای این سناریو است که در آن coronavirus نگرانی در نتیجه در طولانی مدت تعطیلی مدارس. وزارت آموزش و پرورش گزارش از این در هفته های گذشته نشان می دهد که سناتور اصرار دارند بخش به موضوع راهنمایی بیشتر. این وضعیت در هنگ کنگ هر چند می تواند با ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه که ایالات متحده می تواند مانند چند سال از هم اکنون.

هنگ کنگ تعطیلی مدارس و کشش خوبی را در ماه آینده و احتمالا فراتر از آن. برای جاستین Fok, 12, و خواهرش, جوزی, 11 این هفته را صرف در خانه با پدر خود که در محل کار به او دستور داد تا برای کار از خانه رشد کرده اند خسته کننده است. گفت: هر دو آنها از دست رفته خود را همکلاسی ها و دوستان است. جوزی دانشکده راه اندازی جدید e-learning پلت فرم این هفته اما کلاس درس مجازی پر سرعت; حتی اگر او وارد شده 15 دقیقه زود باور نمی کنید یک نقطه ای و برنامه ریزی شده به دوباره سعی کنید در هفته آینده. اضافه کردن به دیگر نارضایتی خود را از بلوک آپارتمانی است که تحت بازسازی. هر چند دقیقه صدای حفاری و چکش پژواک از طریق مسطح است.

اما وجود دارد برخی از upsides. آزاد از پوشیدن یونیفورم مدرسه, جاستین تصمیم گرفتند برای کارتون-تحت پوشش پیژامه و شلوار و گرمکن او به عنوان ویرایش یک ویدیو را برای یک پروژه در بعد از ظهر جمعه. جوزی گفت که او با بهره گیری از خواب در یک رفت و آمد از فقط چند پا از اتاق خواب خود را برای او روی میز کوچک.

وقتی پرسید که آیا او تا به حال هر گونه مشاوره برای دانش آموزان در کشورهای دیگر که به زودی ممکن است محدود به خانه جاستین ارائه شده یک کلمه از احتیاط. دانش آموزان آموخته اوایل که آنها می تواند بسته دوربین های خود را به منظور راه دور از کامپیوتر خود را بدون معلمان خود را با توجه, او گفت:. اما به تازگی معلمان رشد کرده بود عاقلانه به این تاکتیک و دانش آموزان گارد توسط سرچشمه تعجب و غیاب بررسی در وسط کلاس. "بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر از بین رفته اند" جاستین گفت. "معلمان آنقدر هوشمند هستند."

یک سال در

اگر تعطیلی مدارس و گسترش گذشته شش ماه یا شاید حتی رسیدن به یک سال کامل روشن نیست چه اتفاقی خواهد افتاد. دولت آموزش و پرورش ادارات و ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش بود مسلما باید برای شروع در حال توسعه پروتکل های چگونه به آزمون های استاندارد و یا در غیر این صورت ارزیابی عملکرد از مدارس و دانش آموزان است. در مناطق که در آن از راه دور و آموزش مجازی شده است دشوار یا غیر ممکن, مناطق احتمالا نیاز به توسعه مدرسه تابستانی مانند اصلاحی در برنامه های درسی به دانش آموزان کمک گرفتن. برخی از دانش آموزان ممکن است مجبور به تکرار نمرات زمانی که مدرسه سر گرفته شد و در نتیجه در کل منطقه ای گروه از دانش آموزان که می تواند بیش از همکلاسی های خود در سراسر کشور برای بقیه تحصیلی خود را زندگی می کند.

در این مرحله البته همه یکی می توانید انجام دهید این است حدس و گمان در حال حاضر هیچ نیاز فوری برای پروتکل های مانند این به واقع در محل stateside. اما در هنگ کنگ به عنوان مثال فراهم می کند بینش ارزشمند: اگر آمریکایی, مدارس, نزدیک به دلیل coronavirus این امکان وجود دارد و حتی احتمال دارد که دانش آموزان خواهد شد به طور جدی مجموعه بسیار دور از کلاس درس.


راشل چونگ کمک گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب