چه <em>Dixie</em> واقعا معنی

فرهنگ این گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Dixie Chicks اتحادش را تغییر نام آن در نور رو رد نژادپرستانه نم

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
سه نفر در ابتدا به ارائه تنها یک مختصر و مفید بیانیه ای در وب سایت جدید خود را: "ما می خواهیم به دیدار این لحظه است."گتی / اطلس

دیروز Dixie Chicks اعلام کرد که آنها را از بدن خارج به "دیکسی" از آنها نام گروه تبدیل شدن به سادگی با این جوجه. آنها به دنبال رهبری کشور خود را-موسیقی هموطنان Lady Antebellum در حال حاضر شناخته شده به عنوان بانوی A. برای هر دو گروه rechristening در خدمت یک هدف نمادین از disowning خیالی تصاویر برده داری-عصر جنوب قبل از جنگ داخلی. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات جرقه ملی حساب شده به رشد ارزیابی و آشکار رد نژادپرستانه عمومی نمادها—که آیا آنها متفق پرچم مجسمه enslavers یا مؤتلفه ژنرال مارک های شرکت های بزرگ و آرم و یا موارد دیگر مشترک آمریکا قرار گرفته است ؛

در مورد Lady Antebellum گروه گفت که "پشیمان و خجالت" برای داشتن قبلا در نظر گرفته شده چه کلمه antebellum تداعی: "ما را به حساب انجمن که وزن پایین این کلمه اشاره به این دوره از تاریخ قبل از جنگ داخلی که شامل بردگی است." پس از این گروه تغییر نام آن به یک نویسنده جرمی Helligar نوشت: یک نظر قطعه برای انواع که در آن او به نام در Dixie Chicks به دنبال کت و شلوار. Helligar به نام کلمه دیکسی "مظهر سفید امریکا" رعایت "برای بسیاری از مردم سیاه و سفید آن conjures یک زمان و یک محل اسارت." اگر چه این تصمیم را به نام تجاری جدید به عنوان جوجه به نظر می رسد که در پاسخ به انتقادات Helligar و دیگران سه نفر در ابتدا به ارائه تنها یک مختصر و مفید بیانیه ای در وب سایت جدید خود را: "ما می خواهیم به دیدار این لحظه است."

دیکسیتا مطمئن شوید به حال یک مشکل تاریخ به عنوان یک برچسب برای آمریکای جنوبی و قبل از این جریان سیاسی حاضر است. در واقع آن بسیار ریشه شده اند یک منبع دیرینه مشاجره.

یکی undebatable واقعیت تاریخی این است که Dixie نکردم بود با آهنگ "دیکسی دین را زمین" تشکیل شده توسط Daniel امت یک اوهایو متولد عضو blackface خنیاگر گروه شناخته شده به عنوان برایانت Minstrels. این آهنگ برای اولین بار انجام شده در شهر نیویورک در آوریل 1859 و امت منتشر نت موسیقی سال بعد با آشنا کر "من آرزو می کنم من در دیکسی دین, هورا! هورا!" آهنگ فوق العاده ای بود با موفقیت و به سرعت تبدیل شد به چیزی از یک سرود برای نیروهای متفق زمانی که جنگ داخلی آغاز شد.

اما "دیکسی زمین" نیست حتی اولین خنیاگر آهنگ توسط امت به مراجعه به جنوب به عنوان "دیکسی." در ماه مارس سال 1859 یک ماه قبل از "دیکسی زمین" تا به حال آن اولین برایانت Minstrels انجام یک آهنگ به نام "جانی روچ" در مورد مردی است که با فرار از برده داری در راه آهن زیرزمینی اما هنوز سنبه برای خانه اش در جنوب: "Gib من ده مکان به نام دیکسی زمین است." به عنوان نویسنده دیوید ویلتون که در یک مقاله در مورد تاریخچه دیکسی دین, "امت هرگز ادعا کرد که با ابداع کلمه" بلکه "آموخته اصطلاح در طول سفر خود را به عنوان یک نوازنده دوره گرد."

اما در جایی که به امت آموخته اند آن ؟ نظریه های متعدد پیشرفته شده اند اما اغلب فاقد هر گونه شواهد است. کلمه sleuth بری Popik به بررسی بسیاری از این مدعیان در طول سال است و افشا و خنثی و آنها را با صرف ساعت پدیده هنگامی آشکار شد بیش از روزنامه قدیمی archives. برای مثال تاریخی نشانگر در نیواورلئان بزرگداشت قرار است "زادگاه 'سفید'" که در آن شهروندان بانک دولتی ایستاده بود از 1835 تا سال 1924. "در روز های اولیه آن بانک صادر شده خود را 10 دلار در بانک توجه داشته باشید با کلمه "Dix' برای 'ده' چاپ بر روی توجه داشته باشید چهره" نشانگر بار خوانده شده است. "به این ارز شد گسترده مردم در مراجعه به آن محل از مبدا به عنوان "زمین دیکس" که در نهایت کوتاه به 'دیکسیلند.'" تنها مشکل این است که Popik منعقد شده با پشم شویی, روزنامه, پایگاه داده, نه تنها معاصر حساب از نیواورلئان پشت کردن این مفهوم است.

بسیار امیدوار کننده تر از خط پرس و جو مربوط Dixie به میسون-دیکسون خط فاصل بین شمال و جنوب متحده به نام بعد از برداران چارلز میسون و ارمیا دیکسون در 1770s. جاناتان فندک سردبیر تاریخی Dictionary of American Slang, pieced با هم شواهدی وجود دارد که متصل میسون-دیکسون خط به دیکسی دین از طریق غیر منتظره واسطه: بازی کودکان در شهر نیویورک است.

در فندک را از فرهنگ لغت ورود برای Dixieاو قبلا ذکر یک ادعا از سال 1872 در نیویورک هفتگی: "در هر زمان در گذشته هشتاد سال از اصطلاح "دیکسی زمین' در حال استفاده بوده است با نیویورک پسران در حالی که مشغول بازی برچسب'.'" در سال 2007 و سبک تر ساخته شده برخی از اکتشافات تقویت این ادعا است. یک سال 1861 نامه به سردبیر سان فرانسیسکو روزانه شب بولتن توضیح نیویورک بازی با جزئیات بیشتر: "خطوط خیالی شکل می مرزهای شمالی و جنوبی و حزب مخالف تلاش می عبور مقدس, دامنه, فریاد آنها وارد بر آن:" من در Dixie زمین و Dixie خانه نیست.'" (این بولتن ویرایشگر اشاره کرد و شباهت آن به یک بازی اسکاتلندی با استفاده از "Toddy را زمین" به جای "دیکسی زمین است.")

هنوز که شواهد می آید پس از امت آهنگ در حال حاضر محبوب. اما سبک تر نیز یافت می شود بسیار زودتر از اثبات است که کودکان نیویورک یک بازی به نام "دیکسی زمین است." در دسامبر 28, 1844, موضوع جدید و جهان جدیدیک نویسنده با استفاده از قلم نام لینکلن ربط, Esq. منتشر شده عاقبت به چارلز دیکنز A Christmas Carol با خط "ندارد پیر Fezziwig شکل در اینجا مانند برخی از سیاره که خم بر یک ولگردی و قانونی شکنی jostled تمام سیارات دیگر در سیستم عبور و recrossing مدار خود, بازی, 'Dixey را زمین' در مناطق فضا؟"

در سال 2017 Popik موفق به شکست دادن فندک کشف با پیدا کردن حتی زودتر مرجع بازی دوباره نوشته شده توسط بی هدفی در دنیای جدید. یک جولای 20, 1844 مقاله در مورد تابستان در شهر نیویورک شامل این است: "باز کردن درب و پنجره نمایشگاه, پیر با آقایان بسیار سبک لباس sleepily winking به شب نسیم; این کودکان خشن و زبر جیغ و ازدحام در مورد پمپ های بازی و یا بازی در 'Dixey زمین' در تازه شسته پیاده رو."

بر اساس همه این یافته های جدید ما می تواند بازسازی و قابل قبول اگر مستقیم, سناریو برای تولد Dixie. شهر نیویورک کودکان در زمان به نام میسون-دیکسون خط و تبدیل آن به یک بازی مربوط به خود را علامت گذاری بین شمال و جنوب با دیکسون با توجه به آشنا مستعار Dixie. سپس امت بود که در نیویورک زندگی می کنند در این زمان است که او خود را نوشت خنیاگر آهنگ ها می توانست تا "دیکسی زمین" از بازی. امت به خوبی ممکن است تا به حال دیگر منابع الهام داده است که به عنوان ویلتون و دیگران مشاهده کرده اند "دیکسی" نیز نام یک blackface شخصیت در یک خنیاگر skit قدمت آن به سال 1850. اما شمال-جنوب طرح استفاده شده توسط کودکان در بازی در حال حاضر به عنوان likeliest منبع برای Dixie.

کسانی که کودکان آن را به عنوان اتفاق می افتد, زندگی در شمال و به نظر می رسد که الهام گرفته از شمال و ترانه سرا برای ایجاد یک چشم انداز آرمانی از antebellum جنوبی. که تناقض بود یک مشترک در احسان سنت خنیاگر موسیقی: استفان فاستر مثلا نوشت آهنگ ها در 1840s و 1850s با جنوب تم مانند "پیر مردمی در خانه" (الف.k.یک. "Swanee رودخانه"), بدون بازدید از جنوب. اما امت است "دیکسی" تعلق خود تاریخی چمدان با آن حل نشدنی لینک به کنفدراسیون و همه آن ایستاده بود برای, از جمله برده داری. و در نهایت که تمام آنچه که مهم است زمانی که reappraising Dixie از یک قرن 21 دیدگاه. اگر که برچسب به عنوان Helligar می نویسد: "یک جشن سنت جنوب است که تفکیک از بردگان و کسانی که grand مزارع جایی که آنها مجبور شدند به زحمت به صورت رایگان" و سپس آن را مدت زمان طولانی گذشته برای جشن به پایان رسید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب