چه دانشجویان خود فکر می کنم مدارس بازگشایی برنامه ؟

One person walks across a quad at Bowdoin.
Bowdoin, دانشکده, در, مین, برنامه ای برای کاهش تعداد دانش آموزان در محوطه دانشگاه برای ترم پاییز و به انتقال از آموزش و پس از شکرگزاری ، عکس توسط Robert F. Bukaty / AP / شاتر

پس از چند ماه از hemming, hawing دست wringing و جمع آوری دانش آموز سپرده مسکونی کالج ها و دانشگاه ها شروع به اعلام برنامه های خود برای سال آینده تحصیلی است. اکثریت در حال برنامه ریزی برای برگزاری کلاس ها در فرد است. برخی مانند Middlebury کوچک لیبرال-دانشکده هنرهای تجسمی در روستایی ورمونت و کالج بارد در شمال ایالت نیویورک (که در آن من خواهد شد و شروع به تدریس در اوت) در حال برنامه ریزی برای اکثر دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه و موقت ارتکاب فقط به تنظیمات جزئی به تقویم دانشگاهی. برخی مانند Bowdoin, دانشکده, در, مین و کالج امهرست در ایالت ماساچوست (جایی که من تدریس شده) و کاهش تعداد دانش آموزان در دانشگاه و ارائه همه با یک اتاق خوابگاه و انتقال به آموزش از راه دور پس از شکرگزاری ، دیگران مانند کالج اوبرلین در اوهایو اساسا تغییر تحصیلی تقویم تعویض به سه ترم در طول سال برنامه را تا مطمئن شویم که بیش از دو سوم از دانش آموزان در محوطه دانشگاه در هر زمان داده شده. استنفورد را نیمی از آن دانشجویان به محوطه دانشگاه در یک زمان اما این برنامه برای اکثر کلاس ها به آموزش از راه دور به عنوان نشانی دانشگاه کالیفرنیا در سیستم. دانشگاه هاروارد آوردن تا چهل درصد از دانشجویان به محوطه دانشگاه که در آن آنها را به کلاس های آنلاین. (روز چهارشنبه در دانشگاه هاروارد و M. I. T. شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن بخشنامه به دانشجویان خارجی از خود ویزا اگر آنها هیچ کلاس های حضوری.) بعضی از کلاس ها دیدار خواهد کرد, خارج از منزل—امهرست برای مثال خواهد برپایی چادر برای آموزش است که اجازه خواهد داد که برای اجتماعی فاصله. تمام مدارس در حال قرار دادن تست و تماس با ما-ردیابی پروتکل در محل: دانشگاه ییل در حال برنامه ریزی برای آزمون دانش آموزان هفتگی بارد نیاز دانش آموزان برای رسیدن به حمل منفی نتایج آزمون و امهرست است صرفنظر اقامت سالن که در آن دانش آموزانی که تست مثبت خواهد بود قرنطینه.

منتقدان این طرح را به دانش آموزان به پردیس—هر تعداد از دانش آموزان برای هر مقدار از زمان شده اند و بی رحم. دو قانون از استادان کلرادو پیتر هوانگ و دبرا آستین در حال انتشار شصت و پنج-صفحه مقاله با عنوان “نا امن در هر پردیس: اجازه ندهید کالج بعدی تبدیل کشتی های کروز, خانه های سالمندان و گیاهان پردازش مواد غذایی.” هوانگ و آستین نوشتن “ما می دانیم که از دست شهریه درآمد اگر دانشجویان یا تاخیر تسلیم در آموزش و پرورش یک نهادی نگرانی” اما آنها استدلال می کنند “ما تصمیم گیری باید هدایت این اصل مهم است که مردم مهم تر از پول است.” بدترین سناریو این است که اسیر در عنوان اما بهترین سناریو وخیم است بیش از حد:

دانش آموزان نشسته در کلاس های درس (یا مذاکره راهرو و یا رفتن به دستشویی) در مورد آلوده شدن و یا آوردن یک عفونت خانه به در خطر عزیزان تحت بیشتری اضطراب و استرس از حد معمول. اضطراب یک گذرا ناتوانی در یادگیری تداخل با یک دانشجو کار حافظه و یادگیری و یاد و ظرفیت برای تکمیل وظایف. علاوه بر این برخی از دانش آموزان و کارکنان و هیات علمی ممکن است تجربه است آنچه شناخته شده به عنوان ماسک اضطراب ناشی از احساس ناتوانی در تنفس به دلیل از قبل موجود شرایط مانند آسم یا بطور دنج قرار گرفتن صورت پوشش. هر دو احتمال می تواند منجر مردم را به خود ماسک کردن مخفیانه و غیربهداشتی باعث COVID-19 انتقال ریسک.

اگر چه دانشگاه طراحی کرده اند بازگشایی مجدد برنامه در coöperation با دولت عمومی-مقامات بهداشتی و خصوصی پیشرو نهادهای پزشکی بالقوه نقص آشکار است. Coronavirus احتمال می توان گسترش بدون علامت و presymptomatic افراد آلوده پس از درخواست از دانش آموزان برای نظارت بر خود را برای نشانه های بیماری ممکن است کمک کند. آزمون همچنان غیر قابل اعتماد احتمالا به خصوص برای افراد بدون علامت. بسیاری از خوابگاه های به اشتراک گذاشته اند حمام و دوش در راهرو. بزرگترین متغیر است که پیچیده بازگشایی قصد دارد با این حال به گفته بسیاری از منتقدان هستند که دانش آموزان خود را. اسکات گالووی یک کسب و کار-مدرسه استاد در U. N. Y. نوشت: یک پست وبلاگ eviscerating کالج مدیران که به دعوت دانشجویان برای بازگشت به دانشگاه.

من 4 سال در UCLA من Interfraternity رئیس شورای (نه در پروفایل LinkedIn). به عنوان پادشاه jarheads من ضروری به فاجعه ای که افراشتند هر هفته از برخورد جوانان و الکل و آزادی. در همان سال یک Lambda چی گذشت کردن از نوشیدن بر روی سقف خود برادری نورد کردن به جلوی خانه و پیدا شد صبح روز بعد در کما. ما IFC VP (یک فی Kap) رو shi**y مست در یک پارتی در مالیبو تصمیم به گرفتن یک جت اسکی را در 2 هستم و شسته تا 5 روز بعد. ما خزانه دار (سیگما چی) به دار آویخته خود را پس از دوست دختر خود را رد کرد و پیشنهاد ازدواج. بله اما جوانان امروز قطعا پوشیدن ماسک و نگه داشتن 6 پا از یکدیگر در خارج از دانشگاه.

Gen Z است که تا کنون گروه سنی به احتمال زیاد بدون علامت. آنها همچنین به احتمال زیاد به احساس جاودانه و سرپیچی بهداشت و درمان راهنمایی. بنابراین هر دو جسمی و روانی افراد جوان بیشتر تمایل به superspreaders.

روز بعد از این پست منتشر شد, دانشگاه واشنگتن بود که در میان اولین مدارس را به سوئیچ از راه دور, یادگیری در ماه مارس فاش کرد که حداقل هشتاد دانشجويان ساکن در خارج از دانشگاه برادری خانه در حال تبدیل شدن به آلوده به کوروناویروس. سیاتل تایمز به نقل از دانیل Leifer متخصص اطفال که در حال مطالعه در U. W. که گفت: “من نمی نگه داشتن آن را در برابر دانشجویان که آنها مهمانی با یکدیگر و آشنا شدن با هر یک از دیگر, چرا که هر کس را تجربه می کنند. آن را فقط نمی توان به صورت ایمن پردیس. . . . بسیاری از کالج بازگشایی برنامه های استوار در دانش آموزان با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. این متبلور برای من که که به نظر نمی رسد بسیار واقع بینانه است.”

دفاع از پردیس زندگی در همه گیر آمد و از دانشگاه کرنل است که مطالعه به این نتیجه رسیدند که کمتر دانش آموزان و کارکنان به احتمال زیاد آلوده در طول یک فرد ترم از یک کنترل از راه دور یکی به این دلیل که دانشگاه را می توان از نزدیک نظارت بر آنها. “اگر ما یک مسکونی در پردیس ترم پس ما باید از این قدرت برای قرار دادن انواع انتظارات و الزامات در دانش آموزان ما” مارتا Pollack رئیس جمهور از دانشگاه کورنل گفت: Inside Higher Ed. او افزود که این دانشگاه امیدوار به طراحی “یک سری از escalations برای برخورد با رفتار بد.” به عبارت دیگر کرنل نبود به چالش کشیدن این فرض استوار است که دانش آموزان کالج شد و به احتمال زیاد به عمل غیر مسئولانه اما پیشنهاد که دانشگاه پلیس آنها را در فرد.

و در عین حال برای هفته دهها هزار نفر از مردم از کالج سن موفق به نگه داشتن خود را امن و سالم و سازمان یافته در طول تظاهرات توده ای در سراسر کشور. داده ها از نیویورک و ماساچوست پنسیلوانیا و جاهای دیگر نشان می دهد که اعتراضات تولید نیست سنبله در COVID-19; در شهرستانها که آزمایش معترضان به طور خاص میزان عفونت در میان افرادی که شرکت کردند همان است که در جمعيت بزرگ. آن را بدون شک می کند که این تظاهرات برگزار شد و که اکثریت قریب به اتفاق معترضان ماسک می پوشند. همانطور که مشاهده کردم در اشغال شهر بسیاری از مردم حتی در خواب ماسک. در راهپیمایی بزرگ و کوچک—شروع با اولین شب از تظاهرات در شهر نیویورک که من صرف با یک زندان-حمایت از تیم خارج یک پلیس پلازا در پایین منهتن—من تماشا معترضان توزیع ضد عفونی کننده دست و ماسک در همه زمان ها وجود دارد و همیشه آب و غذا و کمک های اولیه در دسترس است. در سی و پنج سال از اعتراض و گزارش تظاهرات در این کشور و جاهای دیگر من را دیده اند هرگز به این سطح از دقیق و سازمان یافته و منسجم متقابل مراقبت. یکی از محبوب تماس-و-پاسخ شعارهای است “که ما را نگه می دارد امن است ؟ / ما ما را امن نگه دارید.” دیگری است “این چیزی است که جامعه به نظر می رسد.” وابستگی متقابل و مسئولیت مشترک هستند و عناصر کلیدی از معترضان پیام و هویت خود را.

جامعه چیزی است که دانش آموزان به دنبال زمانی که آنها حضور در دانشگاه در فرد است. گاهی اوقات که جامعه در احزاب اما معنای دانشگاهی ارتباطات اجتماعی را نمی توان آب پز کردن به نوشیدن و اخوت. افراد جوان حضور در دانشگاه به یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم و فکر است و به ندرت انجام شده در تنهایی. فکر کردن خارج از هر گونه گفتگو—مرتب کردن بر اساس که در آن ممکن است به نگاه خود را به مخاطبان در چشم بی واسطه توسط یک صفحه نمایش دشوار است فراتر از اندازه. یادگیری به تنهایی تقریبا غیر ممکن است. به عنوان همه گیر-عصر انفجار خواندن آنلاین گروه نشان می دهد ما نیاز به دیگران برای کمک به درک ما به بیان و تکرار ایده های در راه است که آنها را در حافظه چوب و به ماندن مشغول اند.

بیایید بپرسید سوال پرسیدن که آیا دانشگاه باید شهریه خود را به دلار با قرار دادن دانش آموزان خود دانشکده و کارکنان در معرض خطر اما چگونه مطمئن شویم که نسل فعلی دانشجویان قادر خواهد بود برای یادگیری در راه معنی دار. در اشغال شهر سالن, سازمان, راه اندازی و آموزش-ins در شیوه ای امن و مسئول. شرکت کنندگان شده است یادگیری در مورد عملکرد پلیس و شهرستان, دولت, سیاست و اجاره مسکن و تاریخچه جنبش طرفدار الغای برده داری اما مهمتر از همه آنها شده اند یادگیری چگونه برای یادگیری با هم در حالی که یکی دیگر امن است. کالج ها باید به درخواست افراد جوان مانند آنها را چگونه به ارمغان می آورد که دانش و حس مراقبت و مسئولیت به دانشگاه. آنها در حال درمان آنها را به طور متناوب به عنوان مشتریان و کودکان و مردم خوشحال و یا مدیریت.

بازگشت در ماه مارس تصمیم گیری برای بستن دانشگاه ها ساخته شده بودند توسط دولت گاهی اوقات قبل از بحث در عجله به نام دانشکده جلسات. برنامه ریزی برای سقوط به طور کلی ابداع شده است و توسط گروه های کاری که شامل نمایندگان از یک مدرسه علمی آن در دولت و خارج از کارشناسان. این کار گروه را اغلب دانش آموزان بررسی شده برای ارزیابی چگونه به احتمال زیاد آنها خواهد بود به بازگشت به دانشگاه اگر با توجه به فرصت و یا به یک سال فاصله به جای تحصیل از راه دور, و چگونه پذیرای آنها خواهد بود به پروتکل های ایمنی. اکثر مدارس در نظر نمی رسد که به خواست دانشجویان برای کمک به طراحی جدید خود را به محیط یادگیری. سونیا Dutton که در مورد شروع به کالج ویلیامز در غرب ماساچوست گفت: من از طریق e-mail “اگر حوادث اخیر به ما نشان داده اند هر چیزی را که Gen Z منحصر به فرد آماده به بسیج داده شده اگر انگیزه و صدا. قوانین خواهد بود پس اگر دانش آموزان ورودی و نمایش زیر آنها را به عنوان یک مسئولیت جامعه در مقابل قوانین را در محل های خارج از لمس admin.”

“اگر من در آموزش عالی, من خواهد بود بسیار آگاه تر از نسل ما,” Avalon, نقره, افزایش دانشجوی سال دوم در دانشگاه کارولینای شمالی در اشویل به من گفت با زوم. “من فکر می کنم آنها فکر می کنم ما در حال افرادی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک.” نقره عمومی-بهداشت عمده زده شده است بسیاری از همان چیزهایی است که مرا تحت تاثیر قرار در نیویورک تظاهرات: انسجام جامعه و میزان و قابلیت اطمینان از کمک های متقابل است. او تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط یکی از اوایل تظاهرات در اشویل که در آن پلیس نابود پزشکان’ ایستگاه که تعیین شده بود تا با معترضان, کاهش آب بطری. زمانی که نقره ای خودش پیوست تظاهرات در رالی او را دیدم “مردم با واگن از بطری های آب راه رفتن در اطراف پرسیدن اگر شما نیاز به هر چیزی” از جمله ماسک.

نقره ای پیشنهاد شده است که دانش آموزان می تواند کمک به مدیران تجدید نظر چگونه کالج ها در حال تعامل با دانش آموزانی که ماندن در منزل, آیا از انتخاب شخصی و یا به این دلیل که دانشگاه خواسته است آنها را به آمدن به دانشگاه در طول یک مدت خاص. از جمله دانش آموزان و نقره به من گفت که می تواند سازماندهی خود را در محلی خوشه های عمده; شاید آنها می تواند در دیدار خارج از دو بار در هفته به بحث در مورد مواد. “در رالی یا در اشویل ما می تواند به یک پارک و نشستن و باید فکری مکالمات,” او گفت:. بخش آنلاین ترم بهار بود, بیگانه, نقره, گفت:, و این ایده که قادر به تماس با دیگر دانش آموزان در فاصله اما در فرد بسیار جذاب است.

Oli Schmitz شده است که شرکت در تظاهرات در میلواکی و مطالعات در Vassar پیشنهاد شده است که دانشگاه, استخدام NOVIDیک برنامه است که آهنگ مخاطبین و هشدار مردم اگر آنها را در نزدیکی به کسی که آزمایش مثبت شده است و یا در معرض coronavirus. Vassar برنامه ای برای آوردن اکثریت دانشجویان به دانشگاه و ارائه بیشتر در کلاس های حضوری; دانش آموزان را ملزم به اقامت در محوطه دانشگاه تا روز شکرگزاری است. یک نرم افزار مانند NOVID, Schmitz پیشنهاد خواهد مطمئن شویم که این قوانین به دنبال دارد.

زمانی که من شروع به پرسیدن کالج سن مخاطبان به فکر می کنم بیشتر به شدت به تلاش برای تصور یک سقوط کوتاه مدت است که شنود گذاشته عمیق تر به انرژی و اخلاق اعتراض کردم واکنش من به طور معمول انجام در کلاس درس اولین بار من را چنین درخواستی: سکوت و آشکار برخی از ناراحتی. تصور های مختلف و راه بهتری برای انجام چیزهایی است که برای اکثر مردم یک فرایند است که نیاز به همکاری تشویق و تلنگر. مانند بسیاری از انواع تفکر آن بهترین گروه انجام می شود. برای دانشجویان بسیاری که تابستان کارآموزی و یا قصد سفر از طریق سقوط کرد به دلیل همه گیر یک سری از سمینارها در reimagining کالج در زمان COVID-19 را ساخته اند برای یک مطالعه خوب پروژه است. شاید آن را خیلی دیر است. در تجربه من در زمانی که این بحث کار می کند که تمام اعضای گروه از دانش آموزان را متقاعد می شود که همه چیز همیشه نمی باید انجام شود راه آنها در حال حاضر—آن را می تواند تولید اصلی حتی رویایی, ایده های.

چه ممکن است دانش آموزان که همواره با اعتراض سعی کنید به درخواست به دانشگاه زندگی ؟ شاید آنها می تواند به شکل قرنطینه مطالعه غلاف. مانند گروه پیوسته در یک جنبش اعتراضی از جمله غلاف خواهد در آغوش متقابل مراقبت و وابستگی متقابل و زندگی می کنند و با هم یاد بگیرند. برخی از کالج ها پیشنهاد کرده اند که گروه کوچکی از دانش آموزان در همان طبقه در یک خوابگاه می تواند coördinate خود را از پروتکل های ایمنی, اما آنها باید در ارتباط چنین طرح هایی به دانشگاهیان. اگر چنین جوامع ایجاد شد آنها ممکن است تماس بگیرید برای یک رویکرد جدید به دانشگاهی برنامه و برنامه درسی. شاید برای مثال غلاف می تواند برنامه ریزی درسی برای یک سال با هم و گرفتن ماه در کلاس های فشرده با یک گزینه محدود از تعویض غلاف در فواصل زمانی خاص پس از یک دوره از خود جدا می کند. مطالعه در ماه-تک-دوره بلوک بی سابقه نیست در کالج آمریکایی اما نادر است. (دانشگاه کلرادو در کلرادو اسپرینگز این.)

در مقابل به دشوار و افسرده ترم بهار نقره ای پیدا کرده است این تظاهرات نه تنها انرژی بلکه آموزشی است. “من شده اند یادگیری زیادی در مورد سلامت عمومی در جامعه سیاه و سفید,” او گفت:. “ما ذاتا نژادپرستانه سیستم مراقبت های بهداشتی در آمریکا است.” این واقعیت اساسی بود جدید نبود اما عمق و وسعت تبعیض و محرومیت بودند. من از نقره چگونه دقیقا او شده است یادگیری و چگونه او می دانست که او می تواند اعتماد به آنچه او در یادگیری است. او گفت که او به طور فعال به دنبال رسانه های اجتماعی مرتبط با این قیام و رسانه های اجتماعی را به رهبری او را به اطلاعات او اعتماد به دلیل آن واقع شده است .edu دامنه. به عبارت دیگر این تظاهرات را وادار عمومی-بهداشت و درمان عمده برای خواندن مقالات دانشگاهی. اگر دانشگاه خواسته آنها احتمالا پیدا کنید که بسیاری از دانش آموزان خود را در حال یادگیری به طور فعال در حال حاضر در روش های مشابه نشان می دهد که در خارج از دانشگاه آموزش غلاف یا کوچکتر تیم ممکن است انجام یک برنامه از خود سازمان مطالعه که در آن, کالج, نقش حمایت از نقش. دختر من Yolka Gessen افزایش دانشجوی سال اول دانشگاه است که معترض در نیویورک پیشنهاد کرد که به جای سعی کنید به تقریبی عادی در شرایط زمانی که راه آشنا از زندگی و تحصیل هستند یا غیر ممکن و یا نا امن کالج باید در آغوش انقلابی لحظه ای و کمک به دانش آموزان خود را برای مطالعه به عنوان بخشی از اعتراض. “چرا سعی کنید به چیزی است که مشغول به کار در کلاس های کار در خارج از کلاس درس هنگامی که شما دسترسی به چیزی کاملا جدید در خارج?” او گفت:. “و به همین دلیل سعی کنید به همه چیز به عنوان آنها قبل از زمانی که جهان نیست به عنوان آن را قبل از؟” اما چه کسی می داند چه چیز دیگری ممکن است رخ دهد اگر دانش آموزان خواسته شد برای به دست گرفتن رهبری در حاملگی و سازماندهی خود را در طول تحصیل همه گیر? من نمی. اما هنوز هم دیر نیست برای پیدا کردن.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort