چه نام انگلیسی, خانه چیست ؟

انگلیسی ها یک سنت طولانی مدت از نامگذاری خانه وجود داشته است و دوره زمانی که این نام را به دست آورد شگفت آور ب

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399
The exterior of a house with a British flag hanging in the doorway
انگلیسی ها یک سنت طولانی مدت از نامگذاری خانه وجود داشته است و دوره زمانی که این نام را به دست آورد شگفت آور بیانگری.عکس توسط Martin Parr / مگنوم

پس از نوزده-هشتاد لورا رایت تاریخی زبانشناس در دانشگاه کمبریج انجام شده است بسیاری از تحقیقات خود را در لندن شهری Archives. رایت مطالعات راه است که استاندارد زبان انگلیسی به عنوان زبان شناسان آن تماس بگیرید آمد به استاندارد می شود. "زندگی حرفه ای من صرف شده است تا به دنبال آنچه مردم در واقع نوشتن در سیزده صدها ؟ چه آنها در واقع نوشتن در چهارده-صدها ؟ " او به من گفت که به تازگی. یکی از رایت افراد شده است و پرونده از قرون وسطی مغازه داران و کسب و کار در پل لندن که اسیر ترکیب لاتین, فرانسوی, Anglo-Norman و قدیمی فارسی است که تبدیل به مدرن زبان انگلیسی است. انتظار برای نسخه های خطی به نظر می رسد در بایگانی آن نگه دارد, Clerkenwell نه چندان دور از باستان قلب شهر او کاهش یافت و به عادت زدن از طریق پست-دفتر دایرکتوری که در قفسه ها در این نزدیکی هست. رایت معتقد انگلیسی, نام ها و لهجه ها به عروق عمیق, تاریخ, کدهای پیچیده است که نشان می دهد ما در نظم اجتماعی. "ما در یک دموکراسی ظاهرا اما ما هنوز فئودالی در صدای ما," او گفت:. مردم را به نام خانه ها در جزایر بریتانیا تا زمانی که وجود داشته است در خانه و در طول قرن ها وجود داشته است دوره مانند به نوبه خود از قرن بیستم زمانی که این نام را به دست آورد شگفت آور بیانگری. در اینجا برخی از خانه نام از سلسی یک شهر ساحلی در ساسکس غربی از سال 1915:

ال سینور
بابا کیلدا
کلبه
Verica
ایندیانا
اینگلساید
Hazeltryst
Tythe انبار
گز

رایت استفاده می شود به یک شکاف در رادیو های محلی برای بحث در مورد زبان در لندن و او را گاهی اوقات صحبت کردن در مورد خانه هایی که گرفتار چشم او. "اگر شما فقط انتخاب کنید برخی از عجیب و غریب, خانه فوق العاده نام از هجده هشتاد شما گاهی اوقات می تواند کار کند که در خانه زندگی می کردند و کسی که آن را به نام که و به همین دلیل آنها به نام آن که" او گفت:. "است که سرگرم کننده برای انجام." اما رایت نمی کنم و در خانه نام گرفتند و ارزش علمی مورد توجه است. چرا که برای اکثر معاصر انگلیسی میانه-کلاس گوش آنها naff. اگر شما نمی دانید که چه naff معنی انگلیسی آکسفورد دیکشنری تعریف آن به عنوان "هشدار مبتذل; فاقد سبک است." این O.E.D. چهارم استنادی گرفته شده از ساندی تلگرافدر سال 1983 نوشته شده: "این naff به تماس خود را در خانه شیروانی دوشنبه Repos یا Dunroamin." در سال 2011 رایت تصمیم گرفت به خانه نام به طور جدی. "من به بررسی خود من تعصب" او به من گفت. جامعهشناسی در یک کلاس آگاه کشور مانند انگلیس که به اتهام موضوع. "شما نمی خواهد پیدا کردن هر چیزی در کتاب های درسی چگونه شکسپیر ممکن است آنچه ما تماس بگیرید T-H-جبهه—او را گفت: "birfday' به جای 'تولد' و 'muvver' به جای 'مادر'—چون است که تابو" رایت توضیح داد. "من متوجه شدم من هم هستم لطفا از این کوری به خانه نام, حتی اگر آنها به معنای واقعی کلمه به شما خیره در چهره."

در اوایل این ماه رایت منتشر شده "Sunnyside: یک Sociolinguistic تاریخچه از خانه نام," که در آن او سازماندهی تقریبا یک هزار سال از خانه ملت به نام دسته بندی که شامل انتقال محل نام nostalgically روستایی به یادبود این upwardly موبایل و آخرین مد زودگذر. (بیست دیوانه بودند برای جناس ها: رایت ردیابی اولیه استفاده از "Dunroamin"—یک بازی در اسکاتلند محل-نام عنصر به عنوان در داندی و "roamin" را به عنوان شناور در اطراف به سال 1926.) نامگذاری عادات باقی مانده اند شگفت آور و پایدار است. این مید در سالن "بئوولف" از قدیمی ترین و شناخته شده کار زبان و ادبیات انگلیسی است به نام Heorot که زنده می ماند به عنوان وایت هارت مشترک میخانه نام. خانه اسم از قبل از 1200 اغلب برگرفته از سرپرست خانوار مانند Ceolmund یا Wærman اما در قرن چهاردهم با الهام جوانمرد قله مذهبی و تصاویر آنها به عنوان Le Griffon La کرم لو Dolfyn و لو Harpe. در طول روشنگری آن را مد روز در سراسر اروپا به نام خانه پس از یک دولت از ذهن است. در 1746 فردریک بزرگ پروس مانند برخی از روز دوم بازنشسته به زبان انگلیسی ساحلی, نام مورد علاقه خود را به کاخ Sans Souci—بدون نگرانی—که نوشته شده بود در طلا حروف در بالای درب.

رایت تشخیص پارگی در برنامه ریزی شهر و تغییرات اجتماعی در اعطای خانه به نام. در 1762 لندن شروع به مقامات تعداد ساختمان های حذف قرن ها از کد نمادها و allusive نام. (برای مدت زمان طولانی یک عطر در لندن خواهد بود شناسایی شده توسط گربه گربه خود را وارد سیستم شوید.) هشتاد سال بعد از گسترش راه آهن منجر به ساخت و ساز های رایگان برای همه در حومه و همچنین florid عصر ویکتوریا خانه نام. یکی از مورد علاقه من در لیست رایت کتاب مجموعه ای از وکلا از سال 1882 جستجو و دایرکتوری های خود را منظم آدرس دفتر مرکزی لندن (22 بدفورد ردیف) در کنار خود شاعر idylls روی لبه (رووزمانت در Finchley). "من انتخاب وکلا زیرا آنها حداقل رمانتیک زیر مجموعه ای از افراد است که من می توانم از فکر می کنم" رایت گفت. هیجان و تحرک اجتماعی و برای اولین بار مالکیت خانه حلقه از نامگذاری ترک از اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم. ملک دلالان و بورژوازی برداشت در صدایی انگلیسی کلمات و bodged آنها را با هم در رمان دورگه مانند تورن Blae—آبی خار اما با artisanal دستور زبان. آنها را در همان محل-نام عناصر آمیخته شدن مد "سرخس" با خاطره انگیز "دیل." رایت توصیف این تکنیک زبانی به عنوان "انتخاب و ترکیب" تلاش برای ایجاد هویت های جدید در خاک است. "آنها در حال مشروعیت بخشیدن به خود به خود ریشه دارد تاریخ" او به من گفت. "مهم نیست که آن جعلی است. اکثر مشروعیت بخشیدن به تاریخ ساختگی هستند."

رایت رشد در Wealdstone و بارنت شمال لندن در محله دورتر می رسد از لوله سیستم. "من suburban girl" او به من گفت. متولد شد و در یک خانه به نام Fayre خانه کامل با rusticated "Y" و "E" در بارنت خیابان بالا. پدر او توصیه ساعت. مانند بسیاری از مردم او بزرگ شده احاطه شده توسط خانه نام و آگاهانه یا نه آموخته به عنوان خوانده شده آنها را به عنوان کلاس دال از مردم که زندگی در پشت آنها. وجود یک شکاف اجتماعی بین تطبیق ییلاقی به نام بلوط تسلیم و ژانت. "من تا به حال این قوی حس بینایی از سلسله مراتب چه شخص و چه چیزی نیست پوش" رایت به یاد می آورد. (می توان آن را ظریف بازی از سیگنالینگ: پدر بزرگ من به فروش می رسد چربی به نانوا در کنت. زمانی که او و مادر بزرگ من خرید اولین خانه خود را که به نام Moorings آنها تغییر نام آن لانگفورد یک aspirational روستایی "انتخاب و ترکیب" نام که آنها در حال حاضر با توجه به پدر من به عنوان یک نام میانی. آنها را به نام پسر خود را برای یک محل و احترام آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آمده است.)

در سلسله مراتب نام رایت بود همیشه اعتماد به نفس است که "Sunnyside" که محبوب در بریتانیا بین دو جنگ جهانی رونق مسکن بود در naff پایان. اما در سال 2011 او در سراسر این نام آشنایی از سال 1872 در بزرگ ویلا در پر جمعیت در غرب لندن اعطا شده توسط یک ژنرال ارتش. "این تکان دهنده" رایت گفت. "به عنوان یک بچه در حال رشد در Wealdstone به من "Sunnyside" بود tackiest از رنگ ورو رفته." نیمه دوم رایت کتاب شرح زیر است نام بازگشت به نرس عمل solskifte—تقسیم زمین بین sunnier و shadier طرف—که عمدتا predates شواهد مستند اما زندگی در نام باستانی مزارع در اسکاتلند و شمال انگلستان است. "ما باید عمیق-زمان کشاورزان منظورم اینه که قبل از نوشتن" رایت گفت. "آنها به ما گفتن چیزی در مورد چگونه آنها تقسیم می شود تا زمین های خود را و چگونه آنها را وقف آن است." در قرن هجدهم Sunnyside مورد استفاده قرار گرفت کویکر و دیگر دگراندیشان مذهبی خانواده ها که اغلب به حال اسکاتلندی میراث. (این جوامع پس از آن به ارمغان آورد و نام خود را به صدها نفر از کلیساهای جدید در ایالات متحده است.) Sunnyside رفت بازار انبوه تنها در هجده سالگی پس از واشنگتن ایروینگ به نام به خانه رعیتی در نزدیکی تریتون در شمال ایالت نیویورک و تصاویر آن شیروانی پیازا و "اسپانیایی برج" منتشر شده در مطبوعات آمریکا. رایت پیروزمندانه آثار ایروینگ تخصیص نام به مراجعه به والتر اسکات خود confected قلعه Abbotsford در دشت اسکاتلند در سال 1816 که در آن وجود دارد یک Sunnyside مزرعه ایستاده نه دور بر فراز یک تپه.

خانه نامگذاری در بریتانیا شروع به مردن در اواسط قرن بیستم. مسکن و آپارتمان بلوک نمی قرض خود را به عمل. و افزایش هزینه مالکیت خانه بدان معنی است که مردم در حال حاضر تمایل به خرید ملک در مراحل بعدی زندگی در صورتی که مدیریت آن را در همه. بین سال های 1995 و 2016 متوسط انگلیسی, قیمت خانه افزایش یک صد و پنجاه و دو درصد پس از تورم است. بعید به نظر می رسد که ما تا به حال بازگشت به خانه-نامگذاری glee از بین دو جنگ جهانی که Dunroamin و Ersanmine (او و معدن) پر شد تا تلفنی کتاب. نیز وجود دارد یک تغییر در آداب و رسوم. دیگر نامگذاری خانه های ما ارتباطی است عمل خود را. "چه شما نمی تماس خود را در خانه صحبت می کند جلد به عنوان" رایت گفت. "بنابراین آنچه که ما تصمیم به انجام در مجموع گمان می کنم پس از جنگ جهانی دوم است که خودمان را به دور از بسیاری از طبقه کارگر و مردم بودند که به طور ناگهانی در یک موقعیت به نام خانه." و در نهایت وجود این واقعیت است که در طول زمان این نام از پژمرده whimsies اختراع مکان و آرام جان strivings —را به دست آورد معانی خود را دارند. رایت گفت: من در مورد یکی از دوستان او که زندگی در یک خانه در کمبریج با کمی وحشتناک به نام او نمی خواهد آن را تغییر دهید برای جهان است. "و من فکر می کنم که می رود برای بسیاری از ما, اگر آن را یک نام آن را متناسب با," رایت گفت. "مهم نیست که اگر آن را به نام شنکلین یا ونتنر یا رز کلبه یا Stonelands. که پس از رفتن را متناسب با آنچه شما در حال خرید است که وجود خواهد داشت بدون نیاز را برای شما به آن را تغییر دهید. شما در حال خرید یک بیت از انگلستان است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب