چه Wolfdogs می خواهید ؟

ایده های حیوانات انسان ایجاد. تعلق دارند نه در خانه و نه در طبیعت. مشارکت کننده / گتی سایه نمی خوا

توسط NEWS-SINGLE در 14 بهمن 1398
مشارکت کننده / گتی

سایه نمی خواهم به قفس می شود. Sylphlike و برف های رنگی حیوانات ء گنجه-حجم بتن-و-سیم محوطه گوش دوخته پشت بدن در زمان به عقب و جلو به عقب و جلو به عقب و جلو. نه شهر کوچک یوتا یوتا می خواهید به نگه داشتن او را در قفس. آن را نمی خواهید او را در همه وجود دارد.

سایه یک, wolfdog,—گرگ-سگ ترکیبی. که باعث می شود او یک حیوان عجیب و غریب در چشم Tooele را اجرای قانون فاقد شرایط لازم برای اقامت در یک خانه و خانواده. بسیاری از ایالت ها ممنوع wolfdogs به عنوان انجام بسیاری از شهرداری ها از آنجا که آنها نیاز به منابع بیشتر و در برخواهد داشت خطر بیشتر از متوسط خود را pup. "این مانند در اختیار داشتن یک کودک نو پا برای یک دهه گفت:" استیو Wastell از Apex حفاظت از پروژه های, wolfdog, گروه نجات مستقر در جنوب کالیفرنیا. یک کودک نو پا با آرواره های قوی به اندازه کافی برای شکستن یک گوزن شمالی استخوان ران. هنوز هم مانند شکر گلایدر و pythons wolfdogs باید پایدار cultish زیر را در میان صاحبان حیوان خانگی. حدود 250000 نفر از آنها را زنده به عنوان حیوانات خانگی در ایالات متحده است.

بسیاری از wolfdogs را خانواده فوق العاده اصحاب و آن را به نظر می رسید مانند سایه ممکن است یکی از آنها. فقط چند دقیقه بعد از جلسه من به او اجازه بدهید ابتدا بالای سر او و صاف کردن کت. اما زمانی که یک, wolfdog, نمی توان یک خانواده فوق العاده حیوان خانگی هنگامی که آن را بیش از حد حفظ و یا طعمه رانده و یا انرژی بالا برای محیط زیست داخلی عواقب اغلب خطرناک است, اگر نه, کشنده, برای wolfdogs و گاهی اوقات برای صاحبان آنها بیش از حد. تنها برخی از خانه ها را حس برای این حیوانات—خانه های با صاحبان تجربه و قوی نرده ها.

اخیر تصمیم قانونی, دارای, در, اثر, است که هیچ خانه حس می کند برای آنها: در سال گذشته قاضی Joan N. Ericksen ایالات متحده دادگاه منطقه از مینه سوتا تمدید گونه های در معرض خطر عمل (ESA) حمایت به wolfdogs اسیر در مینه سوتا خز مزرعه و باغ وحش نوازش (بله هر دو). در حال حاضر مت سیمونز یک از مؤسسین Lockwood مرکز امداد و نجات حیوانات (LARC) و یک حزب به دادخواهی به دنبال استفاده از آن برای پیدا کردن برای پایان دادن به, wolfdog, تجارت ها در کامپیوتر است.

به مبارزه قانونی در مورد انسان چگونه باید درمان wolfdogs مدار یک مطلب فلسفی بحث در مورد ماهیت wolfdogs خود را. سگ داخلی و رشد در حیاط خلوت و در پای تخت. گرگ رشد در شکار در کشور wildlands. اما از کجا wolfdogs رشد? چه می خواهند ؟ چه قوانین که قوانین باید به آنها اعمال می شود? من فکر کردم که من به تماشای سایه سرعت در قفس سگ پارس دائما در یک اتاق دیگر. در یک نقطه او اجازه دهید یک cantillating فریاد زدن. فورا به پناهگاه بدارد.

وجود دارد برخی از طنز در این واقعیت است که انسان در حال پرورش گرگ به سگ. چهل هزار سال پیش را و یا سگ شروع به افتراق خود را از گرگ ها از طریق خود انتخاب. بعد انسان شد به طور فعال درگیر در ساخت سگ, سگ کوچولو—اجتماعی trainable رام و زیبا—از طریق پرورش انتخابی. امروز انسانهای هوشمند اصلی اکتشافی جدا Canis lupus و Canis lupus familiarisکه یک گونه و به اشتراک گذاری حدود 99 درصد از DNA خود را. گرگ از ترس انسان ها در حالی که سگ نیست. گرگ ها شکار بازی در حالی که سگ تمیز کردن انسان باقی مانده و یا خوردن چه انسان خود را از اصحاب را برای صرف شام. گرگ بزرگ نیست در پس انسان دستورات در حالی که سگ های درخشان در آن است.

"که در آن مردم وجود دارد و سگ outcompete," کاترین خداوند یک زیست شناس تکاملی به من گفت. "گرگ هیچ امید outcompeting یک سگ در یک محیط داخلی—مهار زباله در سراسر زندگی دام است. که در آن وجود ندارد مردم گرگ outcompete. یک سگ هیچ امید outcompeting یک گرگ در محیط زیست است." در اطراف این زمان است که انسان بودند پرورش به وجود حیوانات مانند Cavalier King Charles spaniel آنها مقایسه وحشی خود را پسرعموهای نزدیک به انقراض است. با انسان به عنوان سیاره terrifyingly غالب apex predator, سگ رونق و گرگ ناپدید شد.

تنها در نیم قرن گذشته باید انسان شروع به تولید گرگ-سگ ارقام داخلی مالکیت در هر نوع مقیاس در ایالات متحده است. مردم شروع به پرورش سگ با اسیر گرگ ها در مزارع خز در 1940s, نانسی لاپورتا قهوه ای, دیرین, North Carolina, wolfdog, امدادگر به من گفت. (خز مزارع جمع آوری حیوانات برای خود pelts; سمور یا راسو کشاورزی شایع ترین در ایالات متحده است.) تجارت از رشد وجود دارد. "من به یاد داشته باشید کار با یک مادر که خرید گرگ از پشت درهای باغ وحش," او گفت:.

امروز نمرات از پرورش دهندگان در سراسر ایالات متحده همسر, wolfdog, با, wolfdog, و فروش توله سگ تا آنجا که 5000 $در هر. حیوانات نیز در محبوبیت به تازگی با تشکر از بازی تاج و تختکه شامل افسانه ای "direwolves" و Instagram است که ده ها تن از محبوب ترین ها, wolfdog, حساب. بسیاری از پرورش دهندگان وسواسی نگه داشتن مفصل پرورش سوابق انتخاب خوب خلق و خو و سلامت و فروش تنها به شماری از مشتریان. اما دیگران بی پروا هستند—آنها هیچ حس چقدر گرگ DNA است که در حیوانات و در حال حاضر به فروش به هر کسی با پول نقد در Craigslist.

Wolfdogs هستند نه نوع از حیوانات هر کسی باید برداشت تا در Craigslist. آنها ورزشکاران برتر برای یکی. "فکر می کنم در مورد گرگ ها که سرزمین های از 800 کیلومتر مربع و اجرا در 35 یا 40 مایل در ساعت" نیکول وایلد یک سگ رفتار متخصص به من گفت. "15 دقیقه اسان راه رفتن ؟ که قصد ندارم به آن را کاهش دهد. حتی با شمال [سگ] نژاد huskies از در ویژه مردم هیچ ایده چقدر ورزش آنها نیاز دارند." در صورتی که ورزش نه آینده wolfdogs تمایل به آن را خود. یکی, wolfdog, در سیمونز مراقبت مثلا جویده طریق تیغه در خود صاحب خانه و اجازه دهید خود را به گاراژ. او سپس بخشی از خود را نابود صاحب ماشین.

آنها همچنین تمایل به هوشمند تر و محجوب و کمتر متملق در اطراف انسان از سگ هستند. Apex را Wastell به من گفت که برخی از wolfdogs او مواجه می شوند آیا اطاعت از دستورات مانند "نشستن" نه به این دلیل که آنها ناتوان از یادگیری آنها اما از آنجا که آنها unmotivated به انجام آنها. و برخی از به اشتراک گذاری از wolfdogs هستند مثل وحشی خود را عموزاده وحشت زده از انسان است. آنها خجالتی و دور از صاحبان آنها مهم نیست که چقدر صبور و مهربان است.

, Wolfdog, شخصیت اغلب بسیار غیر قابل پیش بینی بیش از حد. بالا-مطالب wolfdogs—است که آنهایی که با تعداد زیادی از گرگ DNA—تمایل به بیشتر wolflike; کم محتوا wolfdogs تمایل به بیشتر doglike. (هر چند گرگ ها و سگ های ژنتیکی بسیار شبیه دانشمندان قادر به تمایز بین این دو در آزمایشات DNA و قابل اعتماد می تواند معلوم چقدر گرگ و چقدر سگ وجود دارد در یک, wolfdog,.) اما این همیشه درست نیست. برخی از wolfdogs نگاه درست مثل گرگ اما عمل مثل golden retrievers, شاد و مواد غذایی با انگیزه و از آنجاییکه. برخی از شبیه چوپان آلمانی اما در عمل مانند باغ وحش, حیوانات, شکنجه توسط سلول.

"شما هیچ راهی برای دانستن اینکه چه ترکیبی از رفتار سگ و گرگ رفتار شما را در خود حیوانات" گفت: Clive Wynne یک روانشناس در دانشگاه ایالتی آریزونا و نویسنده کتاب سگ عشق است. "شما می تواند صرف سال زندگی با این حیوانات زیبا و شاید کمی دور doglike همراه است. سپس یک روز خود را خواهر یا برادر به ارمغان می آورد در سراسر جدید خود را خواهرزاده یا برادرزاده و ضربه محکم و ناگهانی وجود دارد یک حادثه که میخوام واقعا از بین بردن همه بعد از ظهر."

سوزان Weidel نجات هماهنگ کننده در کلرادو گرگ ارائه شده زندگی و آزادی (W. O. L. F.) پناهگاه من در مورد یک جوان, wolfdog, او در مسابقه برای صرفه جویی در. "صاحب خود را نمی دانم آنچه که او انجام شده بود. او فرار کرد چند بار به خاطر او حق ندارد مهار و او زندگی می کند در غیر قانونی منطقه" او گفت:. "بیش از شکرگزاری او را کشته و یک کاراگاه در مقابل صاحب آن است. آن را وحشیانه بود." چنین حیوانات تقریبا همیشه معدوم, او گفت:.

Wolfdogs مردم صدمه دیده بیش از حد. یکی آشنا شدم تا به حال شده است در محوطه خود زمانی که کودک دست به نرده ها. او در زمان خاموش دو دختر ، Mauling مرگ و میر نادر هستند اما آنها اتفاق می افتد. در سال 1999 در یک میشیگان, wolfdog, کشته و چهار سال او را خرد کن نای. در سال 2018 ویرجینیا, wolfdog, کشته شدن یک نوزاد در آن لگنچه. مراکز کنترل بیماری یافت که wolfdogs شد مسئول 7 درصد از مرگ و میر مربوط به گزش سگ بین سال های 1979 و در سال 1996 با وجود اینکه فقط یک دوره نقرهای کلی سگ جمعیت.

این خطر وجود دارد که مردم را در برخواهد داشت به wolfdogs است به مراتب بیشتر از آماری از خطر است که wolfdogs مطرح به مردم است. بسیاری از پرورش در بدبختی شرایط غیر انسانی نگه داشته و در همان اندازه بدبختی شرایط غیر انسانی. چرا که آنها در حال به چالش کشیدن برای حفظ wolfdogs اغلب مورد آزار قرار گرفته LARC را سیمونز به من گفت. در اموال خود را کرک Sadira تا به حال یک مشخصه افست فک; او شده است می خواهم لگد در چهره او مالک قبلی است. تیره با پوشش لونا تا به حال تا به حال یکی از گوش های او را بریده به عنوان "مجازات است." Wastell از Apex گفت: تیم خود را نجات داده است wolfdogs است که تا به حال در تمام طول زندگی خود در جعبهها و زنجیر چرا که صاحبان آنها نمی تواند آنها را اداره کند. "ظلم و ستم در برخی از شرایط است که ما شخصا شده است در مدفوع در طبقه استخوان نازک حیوانات," او گفت:. "یکی از ما نجات در سال گذشته تا به حال هیچ خز بر روی بدن او." امدادگران تخمین می زنند که بین 60 تا 70 درصد از wolfdogs رها شده هستند و یا قرار دادن پایین است.

برای همه که من می توانید ببینید که چرا این حیوانات محبوب هستند. سایه بود numinous چشمان خود را بهمراه رگه طلا و کت سفید به عنوان غنی به عنوان یک رمان است. "آنها که پلنگ سگ جهان. آنها فراری" قهوه ای, کارولینای شمالی, wolfdog, امدادگر به من گفت. "آنها برای افرادی که نمی خواهید یک froufrou سگ."

, Wolfdog, صاحبان گویند آنها قدردانی حیوانات فوق العاده زیبایی فیزیکی و لذت بردن از ملاقات با چالش های مطرح شده توسط یک حیوان وحشی است. بسیاری از ذکر خود را مطیع علاقه به گرگ. دیگران می گویند که آنها خود را به عنوان جانشین بیش از صاحبان که دوست داشتن برای به دست آوردن یک حیوان اعتماد و محبت است. "من همیشه می خواستم wolfdogs گفت:" نورما بردی که صاحب سه. "این خیلی متفاوت است. آن را فقط واقعا متفاوت تر از هر سگ طبیعی است که من تا کنون بود."

این سوال چه ربطی به این "متفاوت" حیوانات وجودی برای صدها نفر از هزاران نفر از wolfdogs در مالکیت خصوصی در ایالات متحده و به شدت مورد بحث در میان انسان ها که آنها را دوست دارم.

بسیاری از, wolfdog, طرفداران در حال هل دادن آنها را به طور قانونی مقرراتزدایی و فرهنگی mainstreamed. "نگاه من زندگی می کنند, راه رفتن, خوردن نفس و گه wolfdogs" براون به من گفت. "نود و پنج درصد از wolfdogs در امریکا و اروپا می باشد و محصولات از نسل های بسیاری از, wolfdog, به, wolfdog, پرورش. آنها نیمی از این و نیمی که. آنها حیوانات عجیب و غریب و آنها نمی ارقام. آنها حیوانات خانگی. آنها ناتوان از زنده ماندن در طبیعت." او قرار داده و آن را با صراحت: "آنها سگ."

دیگر امدادگران و صاحبان می خواهید wolfdogs به عنوان یک سگ نژاد از "سبع سگ." که به معنی ایجاد یک استاندارد برای به نظر می رسد و رفتار و پرورش wolfdogs که نسبت به استاندارد و به دنبال به رسمیت شناختن از باشگاه لانه قرار دادن آمریکا. "ما می خواهیم این حیوانات به ثبات خلق و خو عاقلانه و سلامت حکیم" رز Pospisil جهان از Lupines بنیاد به من گفت. "شما نیاز به اصل و نسب. شما نیاز به تست سلامت. شما نیاز به دانستن آنچه که مخلوطی از نژاد هستند در حیوانات در حال حاضر. ما در حال حرکت در این جهت است."

اما دیگر فعالان در حال هل دادن سخت مخالف: توصیه در برابر مالکیت خصوصی استدلال برای دولت و ممنوعیت محلی و حتی نشان می دهد که wolfdogs باید در همه وجود دارد (مگر اینکه گرگ و سگ نژاد در طبیعت). Leyton J. گربه وحشی Spirit Wolf Sanctuary گفت: او به ویژه مخالفت با تلاش به قالب wolfdogs از طریق فشرده پرورش انتخابی. "چه مدت آن را را و چگونه بسیاری از روح از دست رفته وجود دارد رفتن به بین در حال حاضر و زمانی که شما دریافت محصول کامل خود را?" او از من پرسید.

مت سیمونز از LARC قرار دادند رادیکال-ممنوعیت استراتژی: بیشتر wolfdogs برای هر کسی ، چند سال پیش LARC و حیوانات صندوق دفاع حقوقی (ALDF) طرح دعوی در دادگاه در برابر مینه سوتا مرکز به نام خز-همیشه وحشی, یک باغ وحش نوازش که در آن اعمال وحشتناک از ظلم و ستم بودند وقوع طرفداران حیوانات اتهام. به عنوان بخشی از دادخواهی قاضی Ericksen حکم داد که تسهیلات حیوانات, گرگ با مقدار کمی از سگ DNA محافظت می شدند تحت ESA. خز-همیشه وحشی توافق برای توقف معاملات در بدن گرگ قطعات و واگذار آن حیوانات است.

این ALDF دیدم تصمیم گیری به عنوان یک پیروزی برای حفاظت از گرگ خاکستری مانند آنهایی که در Yellowstone, Christopher Berry, ارشد, کارکنان, وکیل در دفاع صندوق به من گفت. "این بسته مضر گریز به خطر انقراض گونه عمل می کنند که [مینه سوتا] امکانات و دیگران در تلاش بودند برای بهره برداری." وجود ندارد و حکم او گفت: کنار باغ وحش نگه داشته می تواند گرگ ها با کوچک مقدار سگ DNA به منظور جلوگیری از ESA حمایت. (مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به حذف گرگ خاکستری از خطر انقراض گونه های لیست.) اما سیمونز دیدم تصمیم به باز کردن فایل های کت و شلوار در برابر, wolfdog, پرورش دهندگان و معامله گران است. او می خواهد به استفاده از ESA برای جلوگیری از wolfdogs از خرید و فروش در سراسر خطوط دولت است. "ما در حال رفتن به نوبه خود که شیر کردن" او گفت:. "این مسیر به توقف پرورش wolfdogs در امریکا است."

استدلال در برابر سیمونز روش این است که همین استدلال استفاده می شود در برابر ممنوعیت از انواع: چه می شود اگر آن را هل می دهد تجارت بر روی بازار سیاه و منجر به سوء استفاده از حیوانات و کشتن از سر ترحم نه کمتر ؟ مردم برنمی داشتن wolfdogs. مردم را متوقف نمی جفت گیری آنها با توجه به قیمت آنها واکشی. اما نجات آنها را تبدیل به سخت تر است. "ما فکر طولانی و سخت در مورد اینکه آیا ما باید برای ساخت آن را غیر قانونی" Weidel از W. O. L. F. پناهگاه به من گفت. "همه آن را انجام دهید این است که نیروی پرورش زیرزمینی و ما باید دسترسی کمتر قادر به نجات حیوانات است. وجود خواهد داشت کمتر مکان برای حیوانات برای رفتن."

ایالات متحده شطرنجی قوانین حمایت از حیوانات در خطر انقراض و حیوانات عجیب و غریب نیست و در خطر انقراض-فهرست گونه با دولت فدرال اغلب به تعویق انداختن متحده است. کسانی که قوانین آنها دشوار است برای به اجرا درآوردن به عنوان سایه اسارت در Tooele پناهگاه را نشان می دهد و نه بیشتر از یک اولویت برای اجرای قانون یک راه یا دیگری. این کشور را-آن را-اگر-می-خواهید-آن را قانونی موضع مجاز است در تجارت حیوانات خانگی عجیب و غریب به رشد در حالی که اینترنت روغن فروش است. آهسته lorises, servals, capybaras ریشو اژدها و گرگ و wolfdogs شیر خرس و ببر: همه آنها فقط با یک کلیک دور.

فقط به دلیل شما می توانید نگه داشتن یک serval یا خرس یا گرگ را به عنوان حیوان خانگی به این معنا نیست که شما باید. انتخاب طبیعی hones حیوانات به رشد در محیط های خاص. حیوانات انسان مجبور حیوانات غیرانسان به زندگی در خارج از این محیط های خاص—که شکنجه است. گرگ می خواهید به گرگ. Servals می خواهید به servals. خرس می خواهید به خرس. و آن غیر ممکن است به یک گرگ و یا یک serval و یا یک خرس که زندگی در یک قفس.

من از وین محقق سگ, روانشناسی, چه نوع از محیط زیست او فکر خواهد بود ایده آل برای wolfdogs. چه نوع از خانه های آنها بخواهید اگر آنها می تواند به ما بگویید آنها چه می خواستم ؟ او برای لحظه ای متوقف شد. "آنچه به منزله یک زندگی خوب برای یک حیوان? زیست شناسان می گویند که هر سترون حیوانی است که عملکرد مرحوم در حالی که یک دامپزشک را کاملا نظر متفاوت است." او گفت که او معتقد است که بسیاری از حیوانات وحشی زندگی می کنند "کافی" زندگی در اسارت هر چند نه یک زندگی ایده آل; سپس دوباره وی با اشاره وحشی گرگ ها اغلب قبل از مرگ خود چهارم تولد اما گرگ ها در اسارت زندگی می کنند اغلب به خود را. "آن را فلسفی" او گفت:.

, Wolfdog, فلسفه پیچیده است زیرا, wolfdog, هستی شناسی پیچیده است: حیوانات در سوال یک انسان هستند, ایجاد, برای تربیت نفس انسان و به فروش می رسد برای انسان تمایل عبور از موجودات اقتباس, وحشی و موجودات سازگار برای همزیستی با انسان است. آنها mercurial. آنها غیر طبیعی است. هیچ کس می تواند به من بگویید چه wolfdogs به طور کلی می خواهید و نیاز دارید چرا که هیچ کس واقعا نمی داند.

در عوض صاحبان خوب و امدادگران در حال چپ به تعیین آنچه هر خاص, wolfdog, می خواهد و نیازهای خود را از طریق مشاهده و ترجمه زوزه گوش و چشم پریدن. نورما بردی را حیوانات خانگی بزرگ نیاز استادانه درست شده محوطه بنابراین او ساخته شده آنها را بزرگ و استادانه محوطه از جمله adobe مانند سگ خانه. بالا محتوا, wolfdog, کماندار, بچه ها را دوست دارد. او قابل اعتماد است در خانه. اما او گفت: آن است که هنوز "خیلی کار" را به نگه داشتن او خوشحال و تحریک.

همانطور که برای سایه: Tooele پناهگاه کردم در ارتباط با Weidel های, wolfdog, نجات هماهنگ از طریق Facebook. او مطرح صدها دلار به سایه منتقل به یک خانه امن در آلاباما درست قبل از کریسمس. من به تماشای به عنوان سایه قرار داده شد در یک جعبه دست پاچه و تلاش برای پیچ در Tooele. به زودی پس از او وارد خانه جدید در جنوب. این بود که پایان خوشی ندارم.

اما بسیاری از, wolfdog, صاحبان خوب نیست صاحبان و تبدیل شدن آنها به ضعف و تهدید توسط موجودات آنها را انتخاب کرده اند دارای. قوانین کشور به اندازه کافی محافظت انسان از wolfdogs. و نه آنها محافظت wolfdogs از انسان است. هیچ کس نمی خواست به صحبت در مورد خرید و سپس از بین بردن, wolfdog,. اما Weidel صحبت در مورد شکستگی قادر به کمک به بسیاری از حیوانات او برخورد. "تقصیر آنها نیست," او گفت:. هر سال هزاران نفر از حیوانات هستند را اغلب فقط پس از outgrowing توله سگ مرحله.

شاید خوش شانس ترین wolfdogs هستند که آن را به پناهگاه. در یک صبح سرد در ماه دسامبر سیمونز زمان من در یک تور از LARC که در آن جانبازان کمک به مراقبت از ده ها تن از کانین. (نیز وجود دارد یک طوطی پناهگاه در سایت.) اموال sprawls برای هکتار هکتار و مجاور جنگل ملی زمین است. گرگ و wolfdogs ساکن وجود دارد همسان با دقت انتخاب شده و تست شده و همراه و چرخش از طریق یک سری از محوطه وسیع با سنگ ها و درختان و نهرها و اکتشاف به صورت جفت. هر حیوانی را تعیین می کند چقدر تعامل آن با انسان در اموال سیمونز به من گفت.

برخی می خواستم خش و حیوانات خانگی و sauntered تا به ما خوش آمد می گوید. دیگران به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به در بسته نجات سگ های زیر با ما. در یک نقطه و یک سگ batted در یکی از نرده ها باعث, wolfdog, در طرف دیگر به آن عجله و دندان قروچه کردن, تنظیم کردن یک زلزله از توفنده فلزی و سوراخ کردن پوست. من پرش-مبهوت منجر سیمونز به خندیدن. "اگر که گرگ واقعا می خواستم به صدمه دیده است که سگ شما نمی شنیدن هر چیزی," او گفت:. شکار خاموش است.

از من خواسته سیمونز چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او را باز کرد تا تمام محوطه و اجازه گرگ و wolfdogs سست تصور که آنها ممکن است به شکل یک شکار بسته است. "او می تواند تنها یکی زنده مانده او گفت:" با اشاره به یک حیوان نام Yoli. او ایستاده بود و قد بلند چشم خود را یک آخرتی رنگ پریده هازل. زمانی که من در حال گوش دادن به ضبط من از این سفر پس از آمدن به خانه متوجه شدم که من تا به حال زیر لب "او به نظر می رسد مانند اصلان" عیسی-شیر از تواریخ از نارنیا.

وقتی که من در کف من تا حصار Yoli آمد به خر خر کردن آن بدن خود را شل و دهان باز سگ نشانه هایی از باز بودن و آرام است. "او را دوست دارد و متنفر مردان" سیمونز گفت: ایستاده پشت به ما کمی از فضا. "جای تعجب نیست با توجه به آنچه که مردان را به حیوانات او را دوست دارم." در پشت محوطه Yoli همراه ویرجینیا ماند با محکم بسته شده سکون پیگیری من اما هرگز نزدیک است. من تعجب که آیا او در شکار و یا مشاهده و یا مایل من را ترک کند. برای یک لحظه او و من ایستاده بود وجود دارد, حیوانات دو بيناست یک دیگر به عنوان من او را پرسید که من سوالات بی جواب است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب