چه برنی ساندرز انجام دهید در حال حاضر ؟

سیاست یکی پس از دیگری بد نشان دادن این سناتور ورمونت هیچ مسیر روشنی برای نامزدی. لوکاس جکسون / ایسنا

توسط NEWS-SINGLE در 21 اسفند 1398
لوکاس جکسون / ایسنا

دیترویت در دوشنبه Paul شرلوک سوار از کلیولند به رنسانس دبیرستان در اینجا برای یک جو بایدن رالی—که به لطف coronavirus شیوع ممکن است آخرین کمپین عمومی رویداد در حالی که برای. او آورده خود را برنی ساندرز ثبت شد و به قدم زدن در اطراف محیط مدرسه در تلاش برای گرفتن متوجه شده. او نوشته بود تغییر ذهن من در سیاه قلم در ثبت نام خود را. اما او واقعا به این معنی است که. شرلوک وجود دارد برای استدلال است. من تو را دیدم او را به یکی از با زنان (یکی از پوشیدن کامالا هریس پیراهن یکی از پوشیدن بایدن دکمه) در خط بایدن تجمع اشاره بایدن حمایت از جنگ عراق و هل دادن به عقب بر شکایت خود را که ساندرز نیست یک دموکرات است.

شرلوک که دارای یک "ناماسته" در سمت راست گردن خود sheepishly به من گفت که او باعث می شود پول خود را از داشتن اموال پس از او "بیشتر در بالا از پایین" اما گفت که او به رسمیت می شناسد و نیاز به انقلاب ساندرز می خواهد به اتفاق می افتد. او نگران بایدن روانی استقامت است که ناگهان صحبت از ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. او را وحشتزده در مورد تغییر آب و هوا. او رای دادند ساندرز در سال 2016 مقدماتی و سپس رای برای جیل استین در انتخابات عمومی او به من گفت. بایدن "در طرف اشتباه تاریخ است," او گفت:. او احتمالا برای رای دادن بایدن در نوامبر اگر او را نامزد هر چند او نگران است که دیگر ساندرز حامیان نیست و این که معاون رئیس جمهور سابق را از دست خواهد داد.

او همچنین به من گفت که مگر ساندرز شروع می شود و برنده تر مقدماتی این ممکن است زمان برای او را به قرار دادن خود را اجرا کنید.

"این در حال حاضر یک تفرقه پارتی—اگر همه چیز ادامه راه آنها آن را تنها بدتر" شرلوک گفت: من به عنوان باران شروع به دریبل کردن. "من نمی خواهم بیشتر اختلال حزب در این زمان در اطراف."

ساندرز و دستیاران خود را می دانم که در این مسابقه تضعیف کردن از انگشتان دست خود را در 10 روز گذشته. آن را سخت را برای آنها به این باور است که این مسابقه به نظر می رسید خیلی نزدیک فقط در هفته گذشته زمانی که ساندرز از خواب بیدار در سه شنبه تفکر او در مسیر به عنوان نامزد و برنامه ریزی شده در یک شنبه تجمع در زادگاه خود از برلینگتون ورمونت در انتظار یک جشن. در حال حاضر پس از یک دلتنگ نمایش امشب ساندرز عملا هیچ راه به نامزدی.

تظاهرات برای هر دو بایدن و ساندرز در حال لغو برای آینده قابل پیش بینی—شروع با رقابت حوادث سه شنبه شب در کلیولند است که نامزدها اوراق در کوتاه توجه کنید. دموکراتیک بحث برنامه ریزی برای پنج شنبه شب در شهر فینیکس نمی خواهد که مخاطبان زندگی می کنند. این سه شنبه ها در حال گرفتن کمتر فوق العاده. بایدن نماینده رهبری نصب است. Sanders, کمپین اتحاد موفق به دریافت هر گونه حرکت جدید و بایدن مبارزات انتخاباتی شده است و مالش آن در که ساندرز است که در ضبط و گفت او فکر می کند نامزدی باید به کدام نامزد را نشان می دهد تا در تابستان کنوانسیون با کثرت نمایندگان.

کمپین نیست که در آن انتظار می شود در این نقطه, اما نماینده Ro Khanna کالیفرنیا یکی از ساندرز ملی co-صندلی است که در تلاش برای چسبیدن به امید.

Sanders, خناس گفت: من روز سه شنبه بعد از ظهر است "رفتن به در حال اجرا در این راه میلیون ها نفر از رای. او برای رفتن به ادامه دریافت صدها نفر از نمایندگان ... نکته این است که او هنوز هم یک فرصت است. هنوز هم وجود دارد برای رفتن به موشکافی در بایدن را ضبط و بایدن چشم انداز در راه او واقعا تا به حال." او افزود: "بایدن نشده مواجه واقعی موشکافی از آغاز مسابقه—نباید او را حداقل در طول همان موشکافی که برنی یا [الیزابت] وارن یا [مایک] بلومبرگ رفت و از طریق؟"

خوش بینی سقوط به از نو سنگر سازی. "برنده یا از دست دادن امشب برنی باید اقامت در مسابقه تا مارس 15th بحث در اولین" بود که ماریا Langholz دبیر مطبوعاتی برای تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته می تواند جمع اوری یک ایمیل فرستاده شده به خبرنگاران در روز سه شنبه بعد از ظهر. گروه او شده بود همه برای الیزابت وارن و ساخت مورد در برابر ساندرز تا یک هفته پیش از زمانی که شروع به اصرار اعضای رای "استراتژیک" برای او به گسترش در این مسابقه است.

ساندرز انتظار است که او می تواند برنده با یک تقسیم زمینه می تواند نامزدی فقط با 30 درصد آرا—ایده دستیاران به سناتور gleefully املای برای من بهار گذشته زمانی که مسابقه نگاه بسیار متفاوت به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر. هواداران خود را' حمله به نامزدهای دیگر را در سمت چپ او و چند نفر از دوستان—در بایدن تجمع دوشنبه شب مردم را دیدم ورزشی, کلاه دکمه های پیراهن از مبارزات کامالا هریس پیت Buttigieg و اندرو یانگ. و ساندرز ادامه حملات "استقرار" اذیت برخی از رای دهندگان صحبت کردم.

"این نگرانی من به خاطر او یک دموکرات گفت:" رجینالد جکسون خودرو کارگر بود که انتظار در خط به بایدن رالی و گفت: او می خواهم همیشه بایدن رای دهندگان. "ما در حال ایجاد. او گفت که این نوع از بی احترامی است. ما رای دهندگان است."

تلخی ادامه داد: به نشت بیش از سه شنبه بعد از بایدن گفت: "شما پر از گه" به یک خودرو کارگر است که می خواهم به عنوان خوانده شده آماده سوال گفت: معاون رئیس جمهور سابق می خواستم برای خلاص شدن از متمم دوم. ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند توئیت کردن تصویری از حادثه نوشتن: "نه." (بایدن کمپین دستیاران در ضمن مشتاقانه گسترش ویدئو در اطراف احساس است که آن را نشان داد نامزد داشتن مستقیم و بی پرده گفتگو تق کردن اطلاعات غلط در مورد این مسئله که رای دهندگان مراقبت عمیقا در مورد.)

ساندرز یک انتخاب را در مورد چند ماه آینده. آیا او ماندن در یک مسابقه است که تبدیل شدن به ریاضی غیر ممکن است را به نفع خود ؟ اگر او می کند او در ادامه به پاره بایدن مانند او در طول هفته گذشته, گرفتن جمعیت در ققنوس و سنت لوئیس به اشتباه بارها و بارها در اشاره ای به معاون رئیس جمهور را نام ببرید ؟ یا آیا او تغییر به یک کمپین است که بیشتر در مورد بالا بردن مسائل در بحث و امیدوارم که هر زمان که آمریکا ظهور از آن coronavirus بحران حوادث و یا تغییرات ناگهانی در سیاست ناگهان یک تراز مسابقه بایدن? چه نقش او در پاسخ به پچ پچ های در گردش در میان برخی از هواداران خود و ترویج شده توسط دستیاران خود را که بایدن در پنهان (او نبوده است) چرا که آنها می گویند او در زوال شناختی (ضامندار بر روی ویدئوها از طریق آنلاین نشان بایدن misspeaking و سکندری)?

بایدن انتخاباتی دستیاران در حال وحشت زده که ساندرز تصمیم به مشعل نامزد خود را. آنها بوده است تاکید در مورد چگونه به پاسخ اگر او می کند.

شنبه بعد از ظهر در مدت کوتاهی قبل از انتخابات بسته من با صحبت کالیفرنیا نماینده علامت Takano که فقط می خواهم خود را اعلام کرد حمایت از Sanders. او به من گفت که او می خواهم آماده شده است به انجام آن در پایان هفته گذشته و پس از آن منطقه رفت و به شدت برای ساندرز در اولیه و منتظر بودند در ساندرز کمپین برای دریافت یک فیلم تولید شده اعلام کرد تصمیم خود را.

"این مسابقه بین سناتور سندرز و معاون رئیس جمهور بایدن یکی خوب است. این مهم است که این مکالمات این گفتمان سیاسی. ما نباید در چنین عجله برای دریافت این انجام می شود و با بیش از حق دور" او گفت:. "ما دیده ایم چشمگیر تبدیل می شود اتفاق می افتد در این کمپین در این مسابقه وجود دارد و می تواند چشمگیر تبدیل می شود که ما پیش بینی نیست."

Takano نیست نابینا به نتایج در آینده. او آگاه است از این حملات در بایدن. اما او تا به یک طرح های مختلف.

"راه دیگری وجود دارد به بحث در مورد برنی" Takano به من گفت. به جای کوبیدن بایدن صحبت کردن ساندرز ثبت: رای گیری در برابر دفاع از قانون ازدواج در سال 1996 و یا مبارزه در برابر رئیس جمهور باراک اوباما پیشنهاد کاهش امنیت اجتماعی و یا چوپانی از طریق عمده جانبازان در امور اصلاحات. "این بازی منصفانه است. این است که نه تند و زننده کثیف شد. در یک نمایشگاه بحث اگر مردم می توانند یاد رای دهندگان از افتخارات من فکر می کنم مردم را ببینید که برنی می کند و باید دید آیا باید هسته اعتقادات است و یک صدای قوی است که می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

نقطه کمپین رفتن به جلو خناس گفت: من زندگی خواهند کرد تا به آن "نه من و ما" شعار حتی در آنچه به نظر می رسد مانند مراحل پایان مسابقه. "او در مورد مراقبت از سیاست" خناس به من گفت. "او مدیون آن را به هر کس که به او رای دادند و میلیون ها نفر از مردم و نمایندگان به فشار برای این سیاست و اطمینان حاصل کنید که پلت فرم نشان می دهد که."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب