آنچه الیزابت Tallent آموخته شده از بیست و دو سال از بلوک نویسنده

در خاطرات "خراش" الیزابت Tallent بررسی چگونگی دستیابی به کمال می تواند فلج یک نویسنده است.عکس توسط گابریل Tall

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398
Elizabeth Tallent.
در خاطرات "خراش" الیزابت Tallent بررسی چگونگی دستیابی به کمال می تواند فلج یک نویسنده است.عکس توسط گابریل Tallent

"ایده آل" دفاعی کلمه. دیگر از نظر ستایش در ویژگیهای مطلوب—این دیدگاه این است که با شکوهو یا توصیف یک اثر در بیننده: در نگاه کسانی که آشفتگی کوه. اما "کامل" ruminates امکان نقص در سفارش به انکار وجود خود را. به دلیل آن بستگی دارد و در صورت عدم وجود خطا در آن رتبه نیست اما ایجاد عمل حذف منطقی آن نقطه پایانی یک به زیبایی دست نخورده هیچ چیز نیست.

یک کتاب جدید "خراش" توسط الیزابت Tallent است داستان زندگی زندگی در جستجوی آن هیچ چیز نیست. در نوزده-هشتاد Tallent از داستان های کوتاه به نظر می رسد اغلب در نیویورکر; او منتشر شده چهار آثار ادبی داستانی با ناف. سپس به مدت بیست و دو سال او منتشر شده تقریبا هیچ چیز در همه. "خراش" که زیرنویس "خاطرات کمال" تلاش برای توضیح او سکوت طولانی. آن است که یک بازی جذاب و شلوغ سند است. جملات مشغول به کار هستند و دوباره پیچ خورده به سیم کشیده شده و از طریق چند بند. ساده خاطرات متناوب با تاملات در پویایی خانواده و به نقل از روانشناسان و دانشمندان علوم اجتماعی. Tallent که طول می کشد تصویب و پس از تصویب در او گریزان موضوع تداعی یک ماهیگیر در افسانه بارها و بارها در مصاحبه خود میله. وجود دارد چیزی است که اجباری در محل کار در اینجا و ترحم است که بالا می رود از همزمان وسعت و عفت نویسنده حسرت. Tallent می خواهد چیزی کمتر از کمال زیرا هیچ چیز کمتر خود را امن است.

Tallent نیست پنهان است که او را از طریق رفته گسترده درمانی است. (او ازدواج یکی از درمانگران قبل از خروج او برای زن است که در حال حاضر همسر و فروشنده اشیاء عتیقه در مندوسینو.) او درک رنج در راه است که در ابتدا آمده است به عنوان پت: به عنوان پاسخ به یک hypercritical, خودشیفتگی و مادر که عشق مشروط به موفقیت. "خراش" وحی نقل از فروید و دونالد Winnicott اما skims بیش ترین تحقیقات بالینی به منظور ساکن در داخل Tallent را در زندگی تجربه: "نفس-wrecking fugues" در پشت میز; ثابت "هاله اضطراری است." این حکایات خود انتخاب آگاهانه توسط مادری فرضیه در حال آوردن. این کتاب اولیه صحنه است روز Tallent متولد: مادر او حاضر به برگزاری دخترش الیزابت به این دلیل که نوزاد بود, خش, لاتین. (از این رو به عنوان.) این بنیادی رد میشکافد از طریق خاطرات. "کمال گرایی" Tallent می نویسد: "یک شکل بودن وحشت زدهو آنچه در زیر است که از خالی است که هر کمال احتمالا پر کردن متفاوت اما که بزرگ تعمیم اصطلاح ممکن است از دست دادن."

خواندن در مورد ظلم و ستم که Tallent تحمل به عنوان یک کودک من در زمان تعجب که آیا "کمال گرایی" به خاک سپرده لود. در یک نقطه Tallent معافیت بازوی او; پدر و مادر او بسته نرم افزاری خود را به تنه اتومبیل خود را و دان ' تی به دنبال درمان های پزشکی. (چند روز بعد یکی دیگر از اعضای خانواده اصرار دارد و او را به یک بیمارستان است.) در یک ثانیه فلاش بک Tallent منتظر توسط جاده ها در بارش برف پس از پدر و مادر خود را شکست تا او را انتخاب کنید از یک ویولن درس; زمانی که یک ماشین است که او فکر می کند رانده است پدر او متوقف می شود او تصدیق داخل کوره با امداد. اما آن را نه پدر او. Tallent را می کشد تا به گوشه ای برای دیدن دختر خود را با عجله ترک یک غریبه ، او را خشمگین: Tallent خود را از دست داده ویولن. این قسمت شلاق Tallent به نفیس بی معنی میباشد. چند هفته بعد از ایستگاه-wagon شکست مفتضحانه او بازگو, "چیزی در من بیدار شد": "دستورالعمل برای بازگشت به درستی از زمان قبل از شما بودند تشخیص خود زمانی که شما نمی تواند سرزنش شود." این دستورالعمل "sourceless" و "دقیق" بگویید Tallent به اجرای بالا و پایین پله ها در سکوت در حالی که خانواده اش می خوابد. صعود سخت به یک شبانه مراسم.

به عنوان Tallent مسن تر رشد می کند او کمال—اقتدار او نمی تواند محل ساخت خواسته های او نمی تواند درک—تهیه جدید عذاب. او تبدیل به یک قهرمان procrastinator. ("در کمال وظیفه را می توان به دو روش انجام می شود: بی وقفه و یا نه در همه.") او ازدواج کالج دوست پسر آرام و بی قید طاق و حرکت به نیومکزیکو جایی که او قطره از او در باستان شناسی, برنامه های تحصیلات تکمیلی و تبدیل به یک کتاب فروش. این زوج یک پسر گابریل (در حال حاضر یک نویسنده داستان نویسنده "من مطلق عزیزم" از 2017) که Tallent مبارزات نه به زخم با انتظارات غیر منطقی. گابریل آرام مشاهدهای حضور کمک می کند متبلور کتاب ریسک: آیا نویسنده را به پسرش آنچه که او با مادرش بود ، در ضمن Tallent به, وابسته به عشق شهوانی درگیری با شاعران و هنرمندان و مدیتیشن با ذن کارشناسی ارشد. برای خیلی از این زمان او می نویسد: او نیز گر چه هنر داستان "تایپ همراه در پنهان entrancement." سپس ناگهان او متوقف می شود.

معابر در "خراش" که در مقابله با بلوک نویسنده را در اثر سستی بر هر کسی که تلاش برای بیان خودش را بر روی کاغذ. شما غرق تحت, وحشت زده و شیفته. "به خاطر کمال من در زمان یک صدای خود من و پیچ خورده تا mischance و خطا و آزمایش شد واپیچیدن از آن" Tallent می نویسد. "من نثر پخش deadness القا بی نهایت کوچک عمل می کند از کشتن است." Tallent حساب بیشتر یا کمتر مطابق با اصل تئوری بلوک نویسنده که قرار بود به جلو توسط وینی روانکاو ادموند Bergler که پیشنهاد می شود به عنوان جوآن Acocella نوشت: در سال 2004 که خلاق فلج آغاز می شود "در خشم بیش از شیر-انکار قبل از Oedipal مادر." ("گرسنگی قبل از نویسنده تصمیم به تبدیل شدن به گرسنگی دوباره—است که مسدود شده" Acocella همچنان ادامه دارد.) اما خاطرات خود را درآمد حاصل از قوی جملات, براق, با, تیره, لاک. یک زن را تحت تاثیر قرار Tallent چرا که او "قادر به عدم توجه به نر مخالفت." همان کاری به نفع باف "فقط یک یا دو دکمه دکمههای هرگز درست, دکمه, در, درست, دکمه, و فرسوده در نتیجه افتادگی بژ یا شتر vapidity از ژاکت زمان در هوا از شوخ dereliction." Tallent نوشتن می توانید یک pleasingly زحمت کشیده کیفیت, به عنوان اگر او بودند متافیزیکی شاعر مقايسه رابطه جنسی به کک.

Tallent که تصدیق میکند که برچسب "کمال گرا" می توان یک چاپلوس یک نیز حاضر به مبهم "چقدر زمان من در پیگیری از آغاز این کتاب است." "خراش" حفاری تا یک مفهوم ضمنی در هر خلاق تلاش: که هنر طعمه بر هنرمندان است. با توجه به قوانین باستان حفاظت از محیط زیست و تبدیل شما نمی تولید خوشگلی از هیچ چیز شما تولید آن را از شما. وجود دارد sadomasochism سپس به خواندن و نوشتن "خراش" و Tallent است تا هرگز کشنده به عنوان زمانی که او را تجزیه خود زندان است. کمال او می نویسد: "بازدید درک خطای سخت آن تمسخر اورا می خواهم با فصاحت و حرکت آن سریع تر از تفکر آگاهانه." فوری از رضایت به آن قضاوت "است درخشنده داد با فضل است." Tallent باعث می شود وضعیت او صدای مقاومت و یا شاید او است که به سادگی نشان دادن عدم توانایی خود را به مقاومت در برابر آن—"من مانند یک فرد که در نوشتن یک کتاب در مورد آتش" جوک و نقطه "خراش" است که آن دو چیز غیر قابل تشخیص تبدیل: کمال ثابت می کند به طوری کلی یک ساختار وجود دارد که خارج شدن از آن است. خاطرات متکی بر کلمات که محاط با خود نویسنده تمایل به بیان غیر قابل بیان را تبدیل به تقریبا غم انگیز است. هر صفت—"درخشنده" "numinous"حرکات به سمت شکوه و جلال آن را نمی تواند رسیدن به.

سابقه بیماری روانی و یا تثبیت تمایل به دریافت نوشته شده از سواحل ثبات اگر نه ساحل دور از بهبود. Tallent که همچنان در کمال کسب و کار حداقل به دست آورد راه دور به اندازه کافی برای ایجاد و نشر—"و خش." برای این کار او اعتبار پسرش; شوهر سابق او درمانگر; و او که قبل از آنها ازدواج فروش Tallent پنج "به عنوان" لباس عروسی. ("پاره زیبایی پس از پاره زیبایی اسلاید پایین من سوگند آغوش" او به یاد می آورد تکیه به نماد.) این آخر نشان می دهد یک mawkish در عین حال مفید واقعیت: که برای درمان کمال عشق است. چه Tallent تماس وضعیت او را "فانی تنهایی" آغاز می شود در "کوری به آنچه که درست قبل از یک چشم." کمال گرا رد زندگی مردم, زندگی و کار در حمایت از یک ایده: "درخشش فوق العاده واقعی changeling." عاشق, در مقابل, نمی توانم تصور بدون او معشوق واقعی که خراش تبدیل گرانبها به او. فداکاری درگیر در ارتکاب به کمال—یعنی چشم پوشی از این ناقص است که به می گویند هر چیزی که وجود دارد—بیش از حد بزرگ هستند. Tallent پایان نامه است که perfectionists وحشت زده از دست دادن. شاید آنها وحشت زده به اندازه کافی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن