چه اتفاقی افتاد در دهلی بود که کشتار

ایده های هند حزب حاکم اجازه خواهد داد که هیچ چیز ایستاده در راه خود را هندو-ملی دستور کار است. آسوشی

توسط NEWS-SINGLE در 9 اسفند 1398
آسوشیتد پرس

خشونت افسارگسیخته علیه مسلمانان در دهلی نو توسط افراد مسلح هندو اوباش در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند یک نشانه و یک درس است. به عنوان برگ برنده نشستم به شام خوردن با نخست وزیر هند, Narendra Modi, در روز سه شنبه کارش را در همان شهر بودند با ضرب و شتم و تیراندازی مسلمانان و مسلمانان بودند مبارزه برای دفاع از خانه و کسب و کار از غارتگران و arsonists. بیش از 30 نفر کشته شدند—از جمله 85 سال بیش از حد ضعیف به فرار او سوزاندن خانه—و بیش از 200 نفر بیشتر مسلمانان مجروح شدند.

پلیس دهلی که گزارش به طور مستقیم به صفحه اصلی وزیر Amit Shah یا ایستاده بیکار و یا همراهی اوباش. ویدئوها از پلیس شکستن دوربین های مدار بسته و متلک مستعد و خونریزی مردان مسلمان در حالی که فیلمبرداری آنها را با گوشی های هوشمند خود را منتشر در رسانه های اجتماعی. خشونت تکرار 2002 زمانی که مودی بود وزیر گجرات و مقامات وجود دارد هیچ چیز را به بنیادی قتل عام که منجر به کشته شدن برخی از 1000 نفر اکثریت مسلمانان است. آن را نیز به ارمغان آورد خاطرات انتقام قتل حداقل 3000 سیک ها در دهلی نو پس از ترور نخست وزیر ایندیرا گاندی توسط دو تن از محافظان سیک در سال 1984.

در همه این موارد اوباش با هدف قرار دادن یک گروه مذهبی اجازه داده شد برای اجرای riot بدون کنترل توسط پلیس. این تعریف از پوگروم.

بیش از یک اکو از گذشته خشونت های اخیر در دهلی نو یک درس با هدف هند از شهروندان که از دسامبر به جرات مقاومت در برابر تحول سکولار جمهوری هند به یک هندو دولت یک تحول شتاب توسط مودی انتخاب مجدد در ماه مه گذشته.

در ماه اوت دولت مودی لغو وضعیت ویژه ایالت جامو و کشمیر که اجازه دولت به قوانین خاص خود را دارد گرد انتخاب رهبران و هزاران نفر از شهروندان و قرار دادن آنها در بازداشت جایی که آنها رنج کشیده و هنوز هم. کشمیر بود که در زیر قرار داده اینترنتی مستند که فقط تا حدی برداشته پنج ماه بعد از آن اجازه می دهد تا دسترسی به یک با دقت به سرپرستی مجموعه ای از سایت های دستچین شده توسط دولت است. همچنین در ماه اوت به این نتیجه ملی شهروندان رجیستری (NRC) در شمال شرقی ایالت آسام منجر به برخی از 2 میلیون نفر بیشتر مسلمان بودن محروم از هند شهروندی پس از عدم تولید کافی اسناد و مدارک برای اثبات تابعیت خود را. چه به ارمغان آورد و این از لحاظ جغرافیایی دور تحولات خانه هندی در دهلی بود که شاه وعده در ماه نوامبر برای اجرای NRC در سراسر کشور پس از تصویب در ماه دسامبر توسط هر دو مجلس هند در پارلمان از یک تابعیت متمم قانون که سریع آهنگ هندی شهروندی غیر مسلمانان از پاکستان و بنگلادش و افغانستان است. قانون جدید باز می شود درب به تبعیض های قانونی علیه مسلمانان است.

این وجودی تهدید به قانون اساسی تضمین برابری از شهروندان بدون در نظر گرفتن دین و مذهب و شبح سپاه به تازگی افراد بدون تابعیت پرطرفدار باعث شد بسیاری از سرخپوستان مسلمانان بلکه دانش آموزان و دیگر نگران شهروندان به شرکت در تظاهرات صلح آمیز است. آنها دست تکان دادند هند سه رنگ پرچم خواند سرود ملی و تلاوت مقدمه در قانون اساسی این کشور.

برای یک لحظه به نظر می رسید آن را به مودی دولت رفته بود بیش از حد. در فوریه 8, پس از راه انداختن یک کمپین نفرت که شامل یک تجمع که در آن مردم شعار می دادند "شلیک خائن" با اشاره به معترضان به Bharatiya Janata Party یا BJP دچار شکست در دهلی شورای ملی انتخابات است. شاه اعتراف کرد که نفرت شعارهای صدمه دیده بود به جای کمک کرده است. اما درمان آن به نظر می رسد به نفرت به یک سطح جدید.

در روز یکشنبه 23 فوریه بی جی پی را Kapil میشرا که از دست داد صندلی خود را در اخیر دهلی انتخابات متمرکز خشم خود را بر نشستن در توسط زنان مسلمان در شمال دهلی بود که مسدود کردن جاده ها است. اگر مقامات روشن نیست این جاده از تظاهرکنندگان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن چپ هند Mishra هشدار داد, حامیان او خواهد پاک کردن آن پس از رئیس جمهور آمریکا را به خروج. بیزار به صبر اوباش مجموعه به کار در عرض چند دقیقه به سرعت در حال حرکت به مجاور محله ضرب و شتم و کشتار مسلمانان و غارت و سوزاندن اموال خود را. آن را کمی اهمیت است که رئیس جمهور آمریکا هنوز هم در شهر: مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل و در ستایش خود را از مودی دفاع از "آزادی مذهبی" است که او یا نمی دانند و یا نمی مراقبت از آنچه اتفاق می افتد در کشور است.

Arvind Kejriwal, به تازگی مجددا انتخاب وزیر از دهلی ثابت خود را ناتوان در مهار خشونت ها در شهرستان خود را. بیش از حد ضعیف برای قرار دادن خود را از لحاظ جسمی در خط به عنوان مهاتما گاندی و یا جواهر لعل نهرو دریغ نکنید به انجام هنگامی که هندوها و مسلمانان درگیر شدند و در طول مملو سال قبل از استقلال هند—درخواست تجدید نظر خود را به ارمغان بیاورد در ارتش برای اطمینان از ایمنی عمومی رد شد توسط دولت مودی. در روز سه شنبه فوریه 25, عدالت, S. Muralidhar از دهلی بالا دادگاه احضار پلیس به سرزنش آنها برای عدم شکایت علیه Kapil Mishra و دو دیگر BJP سیاستمداران که بیان نفرت از کار اخراج شده بود را اراذل و اوباش. روز بعد او منتقل شد و از دهلی نو به یک دادگاه در ایالت پنجاب. که همان روز دادگاه عالی هند معوق شنیدن دادخواست در خشونت که لرزاند هند سرمایه به دادگاه عالی دهلی نو در حال حاضر نیز از Muralidhar.

پیام از BJP روشن است: انتخاب هر کس که دوست دارید. ما هنوز در قدرت است. با پلیس تماس بگیرید. آنها برای ما کار می کنند. به دادگاه تجدید نظر شود. ما در خنثی کردن هر گونه قضات که نمی دو خط ما. همچنان به مخالفت و ما مجموعه ای از اراذل و اوباش بر شما.

مودی 2014 پیروزی انتخاباتی در ابتدا مورد ستایش قرار داد به عنوان پیروزی یک رایگان-بازار اصلاح طلب که ممکن است اشتباه در طول شورش های سال 2002 بود که برای آن ساخته شده پس با ثابت اقتصادی سابقه در گجرات. که تصویر از مودی عمدتا دست نخورده باقی ماند در طول دوره اول خود را در دفتر با وجود نشانه های شوم به خلاف از جمله چند lynchings از مسلمانان با جسارت هندوها در سوء ظن از خوردن گوشت گاو و hounding حتی ترور از روزنامه نگاران و متفکران توسط افراط گرایان هندو که رفت بدون مجازات. اکثر شوم تمام شد انتصاب توسط بی جی پی از پول نقد ضد مسلمان هندو روحانی یوگی Adityanath به عنوان وزیر هند پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش پس از حزب برنده انتخابات پارلمانی وجود دارد در سال 2017. لباس پوشیدن و در زعفران لباس Adityanath بود میفروخت این تصور که مردان مسلمان بودند توطئه برای سرقت دور هندو زنان با استفاده از "عشق جهاد" تا به حال نصب شده و با یک ارتش خصوصی از شبه نظامیان به نام هندو Yuva Vahini و تهدید به غرق شدن در دریا هر کسی که حاضر به انجام یوگایی سلام از خورشید است. پس از انتصاب او به عنوان وزیر اوتار پرادش Adityanath است که ریاست آن را یک حکومت ترور و وحشت علیه مسلمانان در دولت خود را. بلند پروازانه BJP سیاستمداران مانند Kapil Mishra صرفا زیر Adityanath مثال از آنچه در آن طول می کشد به افزایش در صفوف حزب خود است.

مودی تصویر به عنوان یک عملگرا کسب و کار گرا رهبر است که اجتناب هندو افراط گرایی در حال حاضر نهفته در ژنده پوش. اقتصاد هند است و انتظار می رود به رشد در نرخ فقط 5 درصد در سال جاری پایین ترین میزان در 11 سال است. نرخ فقر در هند در حال افزایش است دوباره. بیش از یک سوم از هند بیش از 1.3 میلیارد نفر بین سنین 15 و 24. آنها باید کمی امید پیدا کردن یک شغل. نسبت جنسی در هند باقی مانده است کفه را به نفع پسران دختران در نظر گرفته کشیدن در یک خانواده منابع است. یک مخزن نا امید مردان جوان در هند آرزوی به احساس قدرت به هدف در زندگی خود را به انتقام خود را خنثی می پروراند. بسیاری از هندو جوانان شده اند رادیکال. این Rashtriya Swayamsevak سنگ—یک سازمان شبه نظامی وابسته به BJP است که به صراحت مدل در نازی ها و از آن مودی شده است یک عضو از سن 8—تا تحت تعلیم و آموزش هزاران نفر.

تمام آن طول می کشد در مودی هند به مارشال اراذل و اوباش به عنوان Kapil Mishra نشان داد این هفته در دهلی نو است. و تمام آن طول می کشد به نوبه خود به اراذل و اوباش داد و بیداد به کشتار علیه یک اقلیت مذهبی است همدستی پلیس و مقامات دولت است. هنوز در سراسر هند شجاع شهروندان همچنان به اشغال فضاهای عمومی در تظاهرات مسالمت آمیز. آنها می دانند که همه آنها را ترک کرده اند به صرفه جویی در خود را جمهوری دموکراتیک یکی دیگر. آنها می دانند که هر روز و اوباش می تواند برای آنها را بیش از حد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب