چه اتفاقی می افتد زمانی که بچه ها نمی بینم همسالان خود برای ماه

خانواده اجتماعی است که بخش مهمی از رشد است. همه گیر آورده و آن را متوقف کند. اولیویا آرتور / مگنوم

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
اولیویا آرتور / مگنوم

تا به حال بهار سال 2020 رفته به عنوان برنامه ریزی شده یک روز در زندگی از یک میانگین کودک را به معنای واقعی کلاس های درس, بیس بال بازی ها, بازی middle-school پخش و تولد احزاب که در آن بچه ها می خوردند بیش از حد کیک به جای تکان دادن از پشت صندلی به عنوان یک پدر و مادر آنها را سوار گذشته خود را دوست بوق بوق. اند و جوک و زمزمه در راهروها و سالن های غذاخوری ورزشگاه و اتوبوس مدرسه. به عنوان او به پایان رسید او در سال سوم دبیرستان من 17 ساله پسر الکس نیست فقط دست پروژه های مهندسی; او از دست رفته در راه رفتن به مدرسه با چارلی گرفتن ناهار با جانی یا Callan تکمیل شات پرش خود را با اوان و الیوت. او باید شده اند رفتن به فیلم در جمعه شب و معاشقه در احزاب در شب شنبه.

زمان با دیگر کودکان است که یک قطعه بسیار مهم از در حال رشد است. روابط با همسالان هستند چگونه بچه ها یاد بگیرند در مورد همکاری و اعتماد و وفاداری و همچنین به عنوان چگونه به نه فقط از حمایت پدر و مادر خود را, اما همچنین آن را به دیگران است. با تشکر از coronavirus همه گیر و اقدامات است که والدین و مدارس و دولت باید در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش آن میلیون ها نفر از کودکان در سراسر ایالات متحده در حال از دست رفته در دوستی است. تابستان لزوما وعده بسیار امداد به عنوان برنامه ای برای اردوگاه و فعالیت های دیگر مانند الکس سفر بسکتبال مسابقات نیز مختل شود.

عواقب ناشی از بودن cooped با پدر و مادر و خواهر و برادر بستگی به سن محیط خانه و شخصیت. اما اصول رشد کودک نشان می دهد که چه نوع از پاسخ هستند و طبیعی است که نگران کننده تر. آنها همچنین پیش بینی که کودکان ممکن است با سخت ترین زمان و به همین دلیل است.

زمانی که مدارس برای اولین بار بسته به دلیل COVID-19 سارا LeClair فکر نمی کنم که برخی از زمان به دور از دوم-کلاس درس خواهد بود بنابراین بد برای پسرش جرمی. "در ابتدا ما تا به حال این ایده او می تواند در خارج از بازی است. ما می تواند انجام تکالیف به آرامی در سرعت و نه در دام او را در میز آشپزخانه تمام روز" LeClair به من گفت. اما پس از چند هفته جرمی است که تنها یک کودک بود به وضوح تنهایی. هر دو LeClair و همسرش در حال معلمان در Bucks County Pennsylvania و صرف روز خود را در این بهار آموزش آنلاین. "ما نمی هر گونه همسایگان که او حتی می تواند صحبت به بیش از نرده ها" LeClair گفت. "او از جان گذشته برای تماس با انسان."

جرمی راه حل بود برای نشستن در مادر خود را در حالی که او دیکنز و شکسپیر به دبیرستان juniors. "او تا به حال هیچ ایده آنچه که ما صحبت کردن در مورد" LeClair گفت. "اما او [از دست رفته] است که بیایید-نشستن-روی-فرش-و-بحث-درباره ما-اهداف-for-the-day نوع احساس است. او آویزان است و نشسته بر روی زمین در دفتر من فقط به گوش بچه ها صحبت کردن."

در حال جدا شده در خانه برای ماه بسیار متفاوت چشم انداز 8-سال-قدیمی تر از آن است که برای 18 سال قدیمی است. حتی کودکان هم سن و سال های مختلف منافع و شخصیت و پاسخ خود را به قرنطینه بسیار متفاوت خواهد بود. برخی از کودکان که در برخورد با قلدری و یا اضطراب اجتماعی قبل از همه گیر ممکن است یافت اجتماعی فاصله به تواند تسکین. نه هر کس در واقع می خواستم برای رفتن به پارگی کیسه آب. اما دیگران با روانی-مسائل مربوط به سلامت و یا کمتر-از-محیط خانه شاد تر هستند به احتمال زیاد به رنج می برند از اینکه از مدرسه و یا اردوگاه. "آن را به سن وابسته است اما بیشتر از آن بستگی دارد به آنچه که در واقع اتفاق می افتد به بچه ها زمانی که آنها در خانه هستند" استفانی جونز یک روانشناس تکاملی در دانشگاه هاروارد به من گفت. "بچه های کوچک در حال barometers از خانواده استرس است."

خبر خوب این است که کودکان به خصوص کودکان—شگفت آور انعطاف پذیر به عنوان طولانی به عنوان آنها باید حداقل یک حمایت بزرگسالان در زندگی خود را. کودکان پیش دبستانی و بچه ها در اوایل ابتدایی سال نیاز به پدر و مادر خود را بیشتر از آنها نیاز به دوستان خود. که تشویق آنجا مجازی تعامل با همسالان کار نمی کند برای بسیاری از جوانترین کودکان. رایان McGillen 37 ساله طلاق پدر کلینتون Township, Michigan, یاد گرفتم که درس هنگامی که او تلاش برای تنظیم زوم جلسات خود را برای 4 سال حداکثر, و پیش دبستانی همکلاسی. آنها تفویض به "13 بچه ها همه فریاد در یک بار" McGillen به من گفت.

"مهم ترین چیز که همه کودکان نیاز به احساس امنیت" جک Shonkoff متخصص اطفال که هدایت هاروارد مرکز در کودک در حال توسعه به من گفت. "جوانتر از شما هستند بیشتر است که احساس امنیت می آید از بزرگسالان که برای مراقبت از شما." برخی از این امنیت می آید از معمول است. کودکان "بسیار متکی بر سازگار و قابل پیش بینی تجارب" جونز گفت. حتی تغییرات کوچک در روال می تواند نشان می دهد تا در رفتار کودکان. برای مثال زمانی که McGillen و همسر سابق خود مرتب برای حداکثر به صرف روز در یکی از خانه و در شب دیگر به تعادل بهتر کار از راه دور و پدر و مادر Max شروع به پرتاب بیشتر بداخلاقی است. در حال حاضر حداکثر خود را خرج می کند روز و شب در همان خانه و بصری برنامه به عنوان به خوبی. پدر و مادر خود را در حال امیدوار است که بازگشت به روال معمول خود کمک خواهد کرد که حداکثر خود را دوباره تعادل است.

اوایل نوجوانان کمتر احتمال دارد برای بهره مندی از امنیت است که می آید از بودن با پدر و مادر خود را به دلیل در حدود سن 10 یا 11 کودکان, زندگی اجتماعی را در افزایش رشد و نمو اهمیت است. اجتماعی مهارت های مهم زندگی این مرحله نمی تواند تدریس خواندن و یا زوم درس. "آن را مانند یک ورزش است. شما نیاز به تمرین" رونالد دال متخصص اطفال که تاسیس این مرکز برای توسعه نوجوان در UC برکلی به من گفت. تحت شرایط عادی و کودکان آمده است که در عمل با تعامل با یکدیگر است. "آنها یک میل طبیعی برای یادگیری در مورد نه فقط همسالان خود و کسانی که قوی و دوستی و اما در مورد" من "در ارتباط با دیگران" دال گفت. بچه ها می خواهید برای کشف کردن که آنها اعتماد که آنها را دوست دارد و چگونه برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار که در آن آنها می درخشید. که از جنبه های رشد لگد به دنده بالا در وسط سال مدرسه. این نیز چیزی است که بسیاری از بچه ها را تا به حال در طول این بیماری همه گیر.

یازده ساله الا الهه شعر و موسیقی پرشور رقصنده زندگی می کند که در مریتا, گرجستان یک مثال مناسب. الا ویران شد زمانی که او در کلاس های رقص لغو شد. آن را کمک نمی کند که قبل از COVID-19 الا چهارم ابتدایی سال بوده است rocky اجتماعی است. او ناشنوا است و با استفاده از کاشت حلزون چیزی است که او در آغاز به قبول. "نکات دقیق وظریف و نشانه های اجتماعی در حال به چالش کشیدن [برای او] گاهی" مادر Carianne تاکر به من گفت اما الا هنوز هم مراقبت فوق العاده در مورد آنچه دیگران فکر می کنم ، الا رفت و خاموش کردن بدون فعالیت های مورد علاقه او و یا یک گروه از دوستان او به راحتی می تواند در حفظ و در تماس با خارج از کنترل از راه دور کلاس درس. به انزوای اجتماعی شده است بسیار مشکل تر برای او از آن شده است برای او 7 سال و 13 ساله خواهر که برخی از اضطراب اجتماعی و با تجربه از خاموش کردن به عنوان یک بیت از یک امداد.

اهمیت کودکان مانند الا ضربه مکث اجتماعی و عاطفی عمل آنها در مدرسه و در فعالیت های فوق نامشخص است. دانشمندان هنوز به کمیت این دوره حساس از یادگیری این مجموعه خاص از مهارت های. و عواقب بستگی دارد در چه مدت اختلال در آخرین. اگر سقوط, مدرسه نسبتا به حالت عادی بازگشت و این بار به دور ممکن است فقط یک دست انداز سرعت. "حتی اگر برخی از یادگیری اتفاق می افتد سه یا شش ماه بعد از آن داشته باشد که به احتمال زیاد به یک اثر" دال گفت. حتی اگر امواج بیشتر از عفونت رخ می دهد و جدایی از همسالان میکشد او گفت که کودکان نمی تواند به طور دائم به عقب. اما برخی ممکن است کمی تاخیر در تشکیل هویت خود را پیدا کردن احساسات خود و جعل دوستی که اغلب با آنها.

در برخی از راه, سخت ترین-آمار گروه ها, مسن, نوجوانان و بزرگسالان جوان که به معنای فعال جدا از پدر و مادر خود را. آنها در حال حرکت به خانه برگشت. در طول قرنطینه لیزا Acker سه کالج-سن فرزندان همه به پدر و مادر خود را' نیوجرسی صفحه اصلی. اکر متوجه شده است که زندگی اجتماعی خود را رنج می برد. "اگر من بگو آنچه را که شما انجام می شود؟,' آنها می گویند " من می خواهم برای رفتن به خانه احزاب, خوابگاه,,,, احزاب, کنسرت. من می خواهم با دختر'," او به من گفت. "زمانی که آنها رسیدن به مردم آنها هیچ چیز به بحث در مورد."

کودکان در تمام سنین می تواند مشکلات بزرگتر از بودن در سست به پایان می رسد و از دست رفته خود دوستان است. مهم است که همه احساس امنیت ممکن است سخت تر برای رسیدن به برای خانواده هایی که پرتاب شد به شدید اقتصادی تنگه با خاموش کردن و مجبور به نگرانی در مورد نیازهای اولیه مانند غذا و سرپناه و مراقبت های پزشکی. برای چنین خانواده جونز گفت: بهترین راه برای حمایت از کودکان و نوجوانان است به مطمئن شوید که پشتیبانی در دسترس است برای پدر و مادر در قالب مواد غذایی, بانک, مزایای بیکاری درمانگاه های عمومی و مانند آن.

در برخی از کودکان و نوجوانان به تنهایی در آورده با انزوای اجتماعی به نوبه خود ممکن است به افسردگی و یا سایر روانی-مسائل مربوط به سلامت. زمان نگران می گوید الیزابت شوارتز, یک روانپزشک کودک در شهر نیویورک است که کودکان و نوجوانان نمایش افراط در رفتار مانند تمام وقت و یا نه در همه, افزایش تحریک پذیری و تغییر در وزن. یک مادر در Walnut Creek, California, چه کسی خواست که من نه با استفاده از نام او برای محافظت از خانواده اش حفظ حریم خصوصی شوکه شده بود که این هفته پس از پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت در کالیفرنیا 15-year-old daughter دست او نامه ای آشکار است که او bulimic. برای این کار همه گیر آورده با آن تلاقی حوادث استرس زا—ناامیدی در انتخابات مدرسه, ترس از دست دادن او 104 سال great-grandmother, فروپاشی با دوست پسر خود. به طور معمول مادر او به من گفت که او می خواهم که قادر به کانال استرس از طریق فعالیت های اجتماعی. اما به دلیل همه گیر "او تا به حال همه چیز راست و چپ [سقوط] از تقویم خود را." خوشبختانه خانواده شده است قادر به گرفتن خوب پزشکی مشاوره و پشتیبانی برای دختر خود. و در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب که همه گیر است و اجرا فضا و زمان برای بازیابی.

حتی برای پدر و مادر که بچه ها به نظر می رسد دست زدن به چیزهای خوب انتقال به تابستان به ارمغان می آورد بیشتر عدم قطعیت است. خانواده های مختلف, استان ها و کشورهای در حال زندگی با قوانین مختلف و همچنین سطوح مختلف تمایل به رعایت این قوانین است. "می تواند ما فقط صداقت? من ناجور در مورد آنچه هر کس می خواهد انجام دهد" جونز گفت: از خود او دو فرزند. بهترین است که بزرگسالان می تواند برای کودکان است که ارائه برخی از قطعیت در عدم قطعیت است. بچه ها نیاز به روال و یک حس است که بزرگسالان در زندگی خود را می توانید آنها را امن نگه دارید امر به تابستان سرگرم کننده بیش از حد. "پدر و مادر می گویند:" اگر همه چیز باز در دو هفته شما را به اردوگاه'" شوارتز گفت. ""اگر آنها نمی, ما را از لغزش و اسلاید.'" برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان نیز شروع به نشان می دهد که دو ایزوله خانواده ها با هم می آیند اجازه می دهد کودکان و بزرگسالان به معاشرت با کمی افزایش یافته است اما هنوز هم خطر محدود.

و هر کس در خانه گیر کرده—که به اندازه کافی—همچنان باید اذعان کرد که این اجرا هم غیر معمول است. این Acker پسران به عنوان مثال آورده اند خود را به کالج و عادات بازگشت به نیوجرسی ساخت مک و پنیر و تخم مرغ برای صرف شام در ساعت 1 صبح که منجر مادر خود را به تنظیم برخی از قوانین زمین در آشپزخانه. در طول زمان خانواده لحظه به پسر, ایان, 22, که در حال برنامه ریزی برای اقامت در سان فرانسیسکو پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در ماه مه نگاه کرد و گفت: "من حتی قرار بود اینجا." او متوجه شد حق با او بود. "من فکر می کردم که خیلی true" او به من گفت. "اجازه دهید فقط با آن شروع."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن